7,676

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Вот это просто перл! С Вами всё ясно! Ржу под столом! 

Ясно з вами! ))) Готуйте краще грошенята міняти масло тільки у офіціалів, інакше з гарантії авто злетить!))))
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-12-19 13:30:43[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

Ведь у него НОВАЯ машина, не что-нибудь!

100% Я теж звернув увагу на це. На цьому форумі,  це виглядає так, що той хто купив нове бюджетне авто, переплативши не малу суму за нього)) себе дуже високо ставить!! Уявляю людей на форумі мерседес, як себе ведуть ті що купили новий мерс і б.у))))

[merge_posts_bbcode]Added: 2019-12-19 13:34:01[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

Да, можно даже ночевать на работе ради нового авто. Каждому своё.

plus  app

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0



7,677

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Ясно з вами! ))) Готуйте краще грошенята міняти масло тільки у офіціалів, інакше з гарантії авто злетить!))

Гарантия давно закончилась, но обслуживать продолжаю у официального диллера... Скоро вот к ним поеду устранять косяки после криворуких гаражиков... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: alex.cver, Larsen, NevAN3

7,678 Відредаговано Yeka (2019-12-19 16:37:03)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Дилера послушать там тебе скажут  масло на весь срок службы

sdj387jsd написав:

по такій ціні і масло їм не вигідно міняти?

На последних мех. коробках Шкоды замечен баг-начинают гудеть подшипники.Не у всех и не всегда,но такое есть.Даже если льют оригинал.Дабы не долбиться с рекламациями отговаривают от замен.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-19 15:27:18[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Я і без гарантії плануюю до офів на ТО їздити. Більше того, богохульство в квадраті - я і на шиномонтаж по космічним цінам переважно до них їзжу

Це так виглядає ніби всі свої страхи і фобії,відносно володіння автомобілем,дилегую,за грубі гроші-дяді(дилеру).А це,як показує практика, рівно нічого не означає і ні відчого не страхує. Вданному випадку спасає тільки якість автомобіля.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

7,679 Відредаговано alex.cver (2019-12-19 16:41:27)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Гарантия давно закончилась, но обслуживать продолжаю у официального диллера... Скоро вот к ним поеду устранять косяки после криворуких гаражиков... ))

Ахаха. Сори не злорадствую. У меня знакомый на Лоджи (Днепр), один раз решил сэкономить на какой то работе и на ТО и что то сделать у "знакомых" на их полу-СТО. Итог - говрит по итогу вышло на 2 копейки дешевле но потом пришлось ехать в Рыно переделывать. Сказал я не настолько богат чтобы снова ехать по гаражам. Снова обслуживается у Рыно - говрит дорого но хоть сделают а не кинут. Как то так. Я тоже у Рыно хоть и гарантия кончилась. Долго делали ТО но все делают как нужно. Нужно было аморты заменить - спросили, показали (один потек), я дал добро , дорого, заменили. И еще нравится что на ТО они делают полный осмотр, все косяки выявляют и проверяют. И да - нормальное обслуживание стоит денег. Дешева юшка - дешева рыбка. Катаюсь дальше и в ус не дую.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: NevAN1

7,680

Re: Следующий автомобиль

Yeka,
На работе много шкод
У всех КПП в порядке.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

7,681 Відредаговано alex.cver (2019-12-19 16:46:21)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Да, можно даже ночевать на работе ради нового авто. Каждому своё.

А можно за те же часы что вам делают ТО, зарабатывать больше, чем вы платите за само ТО в этот день. Имеет смысл тратить время на поиски и посещения трех СТО и сэкномить 100 пускай даже 500 гривен ? Каждый считает свое время сам - а время есть деньги.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: NevAN1

7,682 Відредаговано Vader (2019-12-19 16:59:02)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

А можно за те же часы что вам делают ТО, зарабатывать больше, чем вы платите за само ТО в этот день. Имеет смысл тратить время на поиски и посещения трех СТО и сэкномить 100 пускай даже 500 гривен ? Каждый считает свое время сам - а время есть деньги.

Не знаю, как вы, а я работаю в рабочее время, а машиной занимаюсь - в личное. Поэтому мой заработок никак не связан с продолжительностью ТО.

P.S. Ну и, это, а катания по салонам и прослушивание спичей менеджеров-продаванов о том, какой у них классный автомобиль - время не занимает?
Оплата, ожидание, приёмка, спор из-за комплектности, требования перекрасить поцарапанный на автовозе бампер - в это время ведь можно было ударно работать и богатеть (чтобы умереть от инфаркта в 40 лет на куче бабла). smile

  0
Спасибо сказали: NevAN1

7,683

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

На работе много шкод
У всех КПП в порядке

Ну и отлично,просто пояснил откуда"растут уши" не желания менять масло.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

7,684

Re: Следующий автомобиль

Yeka,
Механика я так понимаю тоже не вечна...

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

7,685 Відредаговано alex.cver (2019-12-19 17:24:24)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Не знаю, как вы, а я работаю в рабочее время, а машиной занимаюсь - в личное. Поэтому мой заработок никак не связан с продолжительностью ТО.

Это понятно. Но есть такие приколы у нормальных диллеров как такси бесплатное. Никто не запрещает отдать машину рано утром и на такси на работу и вечром после работы на такси к диллеру и забрать машину.Так многие делают и такси обычно за счет диллера. И работа не страдает и машина на обслуживании.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

7,686

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Цікаво по 0.9 є уже власники які пройшли 100к км?

Спробую відповісти на Ваше питання. Сьогодні був на Арма-Моторс, забирав свою машинку, трохи поспілкувався с Олександром (спеціаліст відділу ТО).
Так от, з його слів:
1) За весь час продажів авто с двигуном 0,9 tce, починаючи з осені 2016р, ніяких проблем не виявлено
2) На сьогоднішній день максимальний пробіг у клієнтів з таким двигуном Арма-Моторс зафіксувала в 90000 км.
3) За весь час продажів був один єдиний випадок бракованого 0,9 tce (заводський брак, почався "масложор") - замінили по гарантії.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, alex.cver2

7,687

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Это понятно. Но есть такие приколы у нормальных диллеров как такси бесплатное. Никто не запрещает отдать машину рано утром и на такси на работу и вечром после работы на такси к диллеру и забрать машину.Так многие делают и такси обычно за счет диллера. И работа не страдает и машина на обслуживании.

И, кстати, сервис Рено - это единственное место, где я могу оставить машину! В гаражиках один раз за всю жизнь оставил и как итог - сорвали резьбу на рокере при регулировке клапанов...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-19 18:02:31[/merge_posts_bbcode]

PGP написав:

замінили по гарантії.

двигатель или автомобиль?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

7,688

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

За весь час продажів авто с двигуном 0,9 tce, починаючи з осені 2016р, ніяких проблем не виявлено

У Олександра чудовий вишкіл і почуття самозбереження. big_smile

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

7,689

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

двигатель или автомобиль?

Двигун міняли
[merge_posts_bbcode]Added: 19-12-2019 17:25[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

И, кстати, сервис Рено - это единственное место, где я могу оставить машину! В гаражиках один раз за всю жизнь оставил и как итог - сорвали резьбу на рокере при регулировке клапанов...

В мого однокласника так в гаражах взагалі авто спалили, вигоріло вщент і авто і той гараж  dumbom

  0

7,690 Відредаговано PGP (2019-12-19 20:11:31)

Re: Следующий автомобиль

Yeka написав:

У Олександра чудовий вишкіл і почуття самозбереження.

Може так воно і є. Але який сенс йому давати мені, як власнику авто з таким двигуном, невірну інформацію? Я не купую авто, я вже його купив і саме з 0,9 tce. А про той бракований двигун я чув ще на стадії вибору авто, коли в перше завітав на Арма-Моторс і ми з Євгеном (менеджер з продажів) обговорювали надійність цих двигунів.

  0

7,691

Re: Следующий автомобиль

дякую, чекаємо і далі, який пробіг буде, судячи з 5-40 там все зрозуміли що за мотор. 90т км це вже краще чим деякі корейці lol  tongue

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,692

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Купуйте далі тільки нові авто! ))

А от я не зарікаюсь. Якщо не буде можливості, і знову попаду в першу категорію покупців вживаних авто, то буду купувати вживане.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,693 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-19 21:53:38)

Re: Следующий автомобиль

О категорії, пішли lol  lol  lol
Взагалі це мене смішить падаю. Он мені "пощастило", так склалось життя, як вони женились яким місцем, ну не суть діло. Там з себе аж вивертають "Високе суспільство".  Блін купуючи однокімнатну квартиру в новобудові, треба. мега сучасний ремонт щоб робітники робили, цеж люди "Високого суспільства" . Сидять на роботах, за не велику зп, зате в начальниках цеж люди "Високого суспільства"
Просто доходжу! з них, якось пришли в гості заставив, самим собі, вилки ложки розкласти було обіди, дай до сих пір обіда є, як це так до "Бомжа" прийшли "Високе суспільство" а він їх заставив вилки ложки брати. Одна даже нічого не їла не пила, бо не взяла собі, нічого, та не було з чого facepalm  facepalm  facepalm
"Високе суспільство" - даже живе з батьками censored  Зате це "Високе суспільство" nose_eat Просто горілку серед зими на лавочці пити, там неприпустимо!
Куплять авто, дорожче чим житло - це  (б/у за нове видають) "Високе суспільство" а потом, ходять пилинки над ним здувають. Як кудись їхати, морозяться це так далеко!!! dash1

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,694

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

забавно наблюдать, как люди, с трудом насобиравшие на свою первую новую машину (или до сих пор выплачивающие за неё кредит), вдруг резко становятся эдакими снобами-аристократами, поливающими всё б/у помоями.

Так. А ще смішно спостерігати тих хто купив реальний шрот за останні гроші, ще й борги заліз по самі вуха, зате "класом вище". lol
Ну але ж ми тут всі не такі, і не такі, правда? wink

sdj387jsd написав:

Туди щось хороше, хто здає?

Якщо подумати, то ймовінрість натрапити на хороше з трейдіна більша, ніж просто на ринку чи по оголошенням. Чому? Ну, ясно що по трейд-іну автосалони не беруть зовсім вбитий хлам, принаймі в них є спеціалісти які можуть в більшості випадків помітити розвод. Але головне інше - коли здаєш авто по трейд-іну, то тобі за нього платять значно меньше ринкової вартості. Тому цією послугою рідко користуються люди, які люблять сильно економити. В тому числі і на обслуговуванні. Отже більший шанс що авто по трейд-іну буде від власника, який його здав не тому що воно здохло, а тому що захотів нове, краще. Якось так. Ну але, звичайно, може всяке попастись. Гарантій нема.

jasonua написав:

На цьому форумі,  це виглядає так, що той хто купив нове бюджетне авто, переплативши не малу суму за нього)) себе дуже високо ставить!!

Ну а ті хто купили трошки більше ніж повністю вбитий шрот, себе ставлять вище стратосфери тому що воно класом вище, і взагалі вдалося обдурити систему? lol
Я вже казав - не треба ліпити ярлики. Існують фанатики і в ту, і в іншу сторону, але я тут у нас не бачу ні тих, ні інших. smile

Yeka написав:

Це так виглядає ніби всі свої страхи і фобії,відносно володіння автомобілем,дилегую,за грубі гроші-дяді(дилеру).

Ні, в моєму випадку не фобії. wink

Vader написав:

а машиной занимаюсь - в личное.

Тоді страждає родина, і інші справи, котрі не можна делегувати третім особам, і яких за гроші не купиш... Хоча, питання розподілу часу, річ дуже індивідуальна.

Vader написав:

Ну и, это, а катания по салонам и прослушивание спичей менеджеров-продаванов о том, какой у них классный автомобиль - время не занимает?

Звичайно ні. Якщо знаєш що тобі треба, рот менеджера закривається одним словом. wink

Vader написав:

Оплата, ожидание, приёмка, спор из-за комплектности, требования перекрасить поцарапанный на автовозе бампер

Якщо такі проблеми виникають з сервісом, тоді такий сервіс іде лісом. Принаймі в моєму випадку. Ніколи нічого подібного не було, і якщо буде, заміню сервіс, а при потребі взагалі авто на інше, чий сервіс не виносить мозок. Це ринкові відносини - неповага до клієнта закінчується втратою клієнта.

Vader написав:

в это время ведь можно было ударно работать и богатеть (чтобы умереть от инфаркта в 40 лет на куче бабла).

Або загинути бідняком, і не залишити дітям нічого, в 30, від того що на голову впало авто, при черговій заміні оливи своїми руками. tongue lol
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-12-19 20:56:42[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

О категорії, пішли

Ну, там я раніше писав дві причини по яким люди беруть вживане авто. Виходить що дві категорії. Моя класифікація, нічого поганого. smile

sdj387jsd написав:

Куплять авто, дорожче чим житло - це  (б/у за нове видають) "Високе суспільство" а потом, ходять пилинки над ним здувають. Як кудись їхати, морозяться це так далеко!!!

Це друга категорія.  big_smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,695 Відредаговано Vader (2019-12-19 22:01:59)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

при черговій заміні оливи своїми руками

Вже в третьому авто поспіль замінюю оливу своїми руками - і живий smile Жодного разу не впало, та й куди б вони мали падати, якщо я їх не підіймаю.

От мотоцикли на голову падали, але то пусте, майже не боляче!  crazy

  0

7,696

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Вже в третьому авто поспіль замінюю оливу своїми руками - і живий

Ну так і я вже наче за 40 перевалив, і від інфаркту не того... lol
Я ж теж можу гіперболами жартувати. storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,697 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-19 22:20:35)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Якщо подумати, то ймовінрість натрапити на хороше з трейдіна більша, ніж просто на ринку чи по оголошенням. Чому?

Хороше авто Ви там не купите! Вам там можуть зробити гарну пропозицію, на якись йобот однойобтний з 0,9 чи з чогось такого. Але Вас там як останнього і не на дурять! Повірений км теж +, але це ну ні про що не говорить провірили авто, помилок нема. Їде їде, особливих постороніх звуків нема нема. Ну а далі, уже як повезе!
Властник якоїсь кія відчув щось змінилось, на пробізі 30ткм здав через трейд, сервістна книжка вся заповнена, і тд. Ви купили і як гадаєте довго до засукування на йому поїздите? За ці гроші краще взяти щорсь з нормального да нове, даже джилі піде. Краще чим там. Ну а ще краще докласти та купити нового трактора! На деяких авто тільки за форсунок здають, бачать що їм підходить! а помилок нема ще. Ну і хай собі міняють big_smile Чоголовік покатався 5-10т км і що? гарантія??? гггГг dash1  dntknw

Цей трейдин в першу чергу добрий для дилерів, дає ширші можливості для продажі своїх нових авто! А там якщо не через себе то, прямо як на базарі затулять авто! Покупець завжди найдеться була би тільки пропозиція. з 50 дуже поганих авто, завжди продадуться 10 менше поганих авто!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,698

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

і знову попаду в першу категорію покупців вживаних авто, то буду купувати вживане.

По цене нового кроссовера? ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

7,699

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

По цене нового кроссовера? ))

Ні, це вже друга категорія. lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,700 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-19 22:32:00)

Re: Следующий автомобиль

П.С. я краще куплю ще одну нову автівку цим цього трактора здав в тейдин big_smile Такий трактор самому треба...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0