7,651

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

глупо и, уже имея деньги, отказывать себе в удовольствии владеть хорошим автомобилем

тут уже фломастеры. Интересы у людей разные smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0



7,652

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Здатність викласти за авто 25+ тис. доларів хіба не натякає на непогані доходи?

Все відносно. Хтось купує авто за 25куо, і це для нього непомітні витрати. Хтось купує за 25куо, але за "останні гроші", ще й напозичавши у родичів. Ось в цьому і полягає різниця - той хто взяв за "останні гроші" (метафорично), не буде виділяти на експлуатацію стільки як той, для кого це буденний розхід. Багато людей купують собі авто не "по кишені". Ну і починається - ГБО, ТО в гаражах, дешеві розхідники, запчастини з розборок, а то і взагалі усунення неполадок "колхозними" методами.

Vader написав:

людей, які хочуть їздити на гарному якісному авто, але не бажають перtплачувати автоділеру за нове.

Якісне і б/у, не зовсім сумісні поняття в моєму розумінні. Звичайно, якщо б/у ще на обкатці, і ніяких пригод з ним не було, і це точно відомо, тоді так, можна так сказати. Але 5 років, 100тис пробігу і ХЗ наскільки воно "небите некрашене", це вже як мінімум лотерея і аж ніяк не те що можна вважати гарантованою якістю.
А от щодо "гарне", про це я якраз і писав, бажання мати "гарніше", "модніше", "навороченіше", "більше", "потужніше", "швидше", "понтовіше", і всі подібні епітети, авто, ніж на це реально дозволяють доходи, є однією з причин чому купують б/у. Але бажання витратити гроші на гарніше авто, не означають бажання витратити гроші на якісніше обслуговування.

Vader написав:

При цьому кінськи сили з двигуна нікуди не поділися, комфорт теж, а якісь дрібні дефекти, якщо вони є, лагодяться за суму на порядок меншу дельти між ціною нової та б/у.

Буває всяке. Добре якщо виграв в лотерею і тільки дрібні. А якщо бите? А якщо скручений пробіг? А якщо оті дрібниці, тіпа потертостей, сколів, тріщин в інтер'єрі людина бачить, а не закриває на них очі, і це все аж ніяк не схоже на якість? Один запах салоно нового, якісного авто чого вартий. Ну але це вже суб'єктивне. А по факту - лотерея. Особливо якщо мова про 5 років і 100тис пробігу. Ладно ще 3 місяця з салону. І то якщо є гарантія що не було дтп.

Vader написав:

а якісь дрібні дефекти, якщо вони є, лагодяться за суму на порядок меншу дельти між ціною нової та б/у.

Так вся суть "якісного" авто не в тому як дешево його лагодити, а в тому як рідко це треба робити. Бо так то якась Таврія чи класика були б лідерами по якості, бо ремонти там копієчні. wink
Трата часу, нервів, несподівані пригоди в самий непідходящий момент, та і взагалі впевеність в своєму авто, це головні відмінності між якісним і неякісним, між впевненістю і лотереєю, між новим і б/у (крім випадків коли реальну історію авто знаєш і його вік з пробігом малі і пригод не було). Я так розумію.
Ну і врешті решт, якщо людина реально може собі дозволити певну модель авто, то її оці розрахунки не хвилюють. Якщо хвилюють, значить це вже з категорії тих, хто бере авто не по кишені. Ну і само собою, людина яка ось так буде економити "бо шкода платити дилеру", аналогічно буде економити і на експлуатації, бо теж шкода переплачувати за бренд, платити авторизованим сервісам, і взагалі купувати нові запчастини, які на розборці в рази дешевше. Про що я і кажу.

Vader написав:

Знову ж таки - чому це вони раптом "вбиті"?

А чому ні? Бо "небита некрашена"? Випадки коли купуєш авто з реально хорошою історією це як виграш в лотерею. Ну хіба що десь якийсь родич чи знайомий продає. А як в нас зараз модно гребти американки? Так там прям офіційно вбиті в дтп. Так що тут скоріше так, ніж ні.

Vader написав:

Вашому РАВу скільки років? Три-чотири?

Три виповнилося в жовтні. smile

Vader написав:

оли ви станете його продавати, то напишете в об'яві:

По трейд-іну не треба нічого писати. wink

Vader написав:

"Продаю вбитий РАВ", чи всеж-таки "Продаю РАВ, офіційний, є відмітки про обслуговування на СТО Тойота, пробіг рідний, стан ідеальний"?

Так яка різниця що я напишу? Якщо в мого авто буде ідеальний стан, і я про це напишу, а поруч буде 100500 оголошень з вбитими іхтіандрами і точно таким самим текстом то далеко не всім покупцям повезе. Ну і врешті решт, не факт що я своє авто буду продавати в ідеальному стані. Наразі воно мене влаштовує, і якщо так буде надалі, то причиною його заміни може стати тільки вбитість.

Vader написав:

Головний результат такий - за плюс-мінус однакові гроші одна людина має величезний вибір з безлічі автомобілів на ринку, а інша - обмежує себе вузькими рамками лише нового автопрому.

Не можна рівняти ціну товарів і лотереї. Ціна товара завжди більша, але ти точно отримаєш те що треба. Лотерея дешевша, але отримати за неї можна зовсім не те чого чекаєш.

Знаєш, холівар між прихильниками нових і б/у авто, штука нескінченна. В кожного є свої, вагомі аргументи. І ми тут зараз в нього скочуємось. Але ж мова була не про це. Я чудово розумію тих хто робить свій вибір на користь б/у авто. Однак я стверджую що ті хто схильні до такого вибору, аналогічний вибір будуть робити і по обслуговуванні. Тому що реальних причин, як я вже казав, дві: або не вистачає грошей, або хочеться більше ніж можеш дозволити. От і все. Ті, для кого обслуговування авто не становить проблем, не мають проблем з придбанням нового.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-12-18 16:03:12[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

прадик (тот самый, который 4,0 литра) может доставить немало неприятных минут на трассе... Это не его стихия абсолютно...

Перегони на трасі не його стихія. А дальняк там шикарний! Їдеш і відпочиваєш. upp

[merge_posts_bbcode]Added: 2019-12-18 16:10:32[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

глупо и, уже имея деньги, отказывать себе в удовольствии владеть хорошим автомобилем

Навпаки, якщо є можливість взяти хороше нове авто, а за 25куо це вже так, то який сенс брати кота в мішку? Друге діло коли за наявні гроші нічого нормального нового нема. А так то вже тупо понти. Причому понти не по кишені. Бо якщо 25 це реально не напряг, то можна трошки напрягтись і взяти за 40 нове.

[merge_posts_bbcode]Added: 2019-12-18 16:12:12[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

лишь из-за боязни, что когда-нибудь он может поломаться.

Ну так це ж і є частина комфорту. Крім того, ризик поломки в непідходящий момент, штука взагалі хрінова. Стрьоматись поїхати кудись в подорож, чи там запізнитись на літак чи ще щось, і це все за 25куо? Ну нах. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: NevAN1

7,653 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-18 19:04:54)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Багато людей купують собі авто не "по кишені". Ну і починається - ГБО, ТО в гаражах

І правильно роблять, нема чого ні за що переплачувати! Зекономлені гроші зароблені.
Ось Ви бачите два магазина. Той самий товар. В першому коштує 1400 грн в другому 800грн

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,654

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
Так я гбо поставил. Что тоже не то купил  wink
И масло в гараже меняю...
Это не та процедура чтобы к дилеру ехать.
Вот в АКПП масло менять поеду в хороший сервисный.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

7,655 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-18 19:04:07)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

И масло в гараже меняю...
Это не та процедура чтобы к дилеру ехать.

Саме та процедура! Саме вона, там зазор ще тот! Тому це богохульство у дилера масло не міняти!!!! crazy Цеж гарантія!  tease

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,656 Відредаговано Александр007 (2019-12-18 19:06:13)

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd,
Дилера послушать там тебе скажут  масло на весь срок службы.
А вот какой это срок тебе не скажут.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

7,657

Re: Следующий автомобиль

Хм, по такій ціні і масло їм не вигідно міняти? Тоді навіть уявити не можу які їм потрібні заробітки... dntknw

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,658 Відредаговано Александр007 (2019-12-18 19:19:28)

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd,
Уменьшают владения авто на ТО.
Как рено в Европе замена масла на 30тыщ ....
Гарантия закончилась и дальше не волнует...
Другие наверное так же

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

7,659

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

І правильно роблять, нема чого ні за що переплачувати!

Так ти ж нове авто купив. Переплатив шо капець! За ті ж гроші міг Лінкольна взяти! wink

Александр007 написав:

Так я гбо поставил. Что тоже не то купил

Навпаки. Ти купив нове, бюджетне і економне авто. А там мова йшла про те що тим хто купує вживаного бензиножера за 25куо, однозначно вистачить грошей на його утримання. Так от якщо вистачає, то не буде ні ГБО, ні обслуговування де дешевше. Але таких одиниці. Ті кому вистачає, купують нове.

sdj387jsd написав:

Тому це богохульство у дилера масло не міняти!!!!  Цеж гарантія!

Пофіг гарантія. Я і без гарантії плануюю до офів на ТО їздити. Більше того, богохульство в квадраті - я і на шиномонтаж по космічним цінам переважно до них їзжу, хоча на гарантію це ніяк не впливає.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,660 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-18 21:25:06)

Re: Следующий автомобиль

shok  Ну не знаю, так не можу ні за що гроші переплачувати, краще їх роздати чим так переплатити. То це просто дав поміг, а тут. на зі що переплатив. Це мене буде гризти довго з середини. Щя на рівному місці переплатив ні за що. Залежить від суми але за авто пів року їло, та чавило. acklad

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,661

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

ак не можу ні за що гроші переплачувати

Так ти вже переплатив, коли купив авто з салону! А потім ще раз, коли його через пару тижнів в тому ж салоні поміняв. Забув? wink

sdj387jsd написав:

на зі що переплатив

Чому ні за що? Мені так краще. Як і у випадку заміни Логана по трейд-іну, і т.д.

sdj387jsd написав:

за авто пів року їло, та чавило

Ось, бачиш? Причина завжди в психіці. Тебе це мучить, тобі так погано і не комфортно. Тому ти намагаєшся робити так щоб було приємно і комфортно. Але у інших людей інші таракани в голові. І інші речі для них комфортні і приємні. Тому і діють вони по іншому, інколи прямо протилежно твоїм вподобанням. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: NevAN1

7,662 Відредаговано jasonua (2019-12-18 21:33:35)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

и не враховуєте ще одну велику категорію автовласників - людей, які хочуть їздити на гарному якісному авто, але не бажають перtплачувати автоділеру за нове. Це ж не секрет, що машина, лише виїхавши за ворота салону, вже втрачає у вартості. Через рік авто майже таке нове, як було, але вартість вже на третину менша. А через п'ять, коли закінчується термін гарантії - вдвічи дешевша за нову. При цьому кінськи сили з двигуна нікуди не поділися, комфорт теж, а якісь дрібні дефекти, якщо вони є, лагодяться за суму на порядок меншу дельти між ціною нової та б/у.

100% Підписуюсь під кожним словом!

Larsen написав:

Б/у, як на мене, купують або ті, кому не вистачає грошей на нормальне авто

Трошки простіше до всього ставтеся! Не все так є, як вам здається.
Є просто люди, які вміють рахувати зароблені гроші і правильно ними розпоряджатися!

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: NevAN1

7,663 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-18 21:38:20)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

А потім ще раз, коли його через пару тижнів в тому ж салоні поміняв. Забув?

Не забув!   censored  censored  censored  censored  та  tease  А нове за бугром купувати на скільки дешевше? Ну ось так за своєї тупості і трохи переплатив є таке! Визнаю БАРАН!

Larsen написав:

Ось, бачиш? Причина завжди в психіці. Тебе це мучить, тобі так погано і не комфортно

Ну блін ці кошти можна було використати значно раціональніше!!! Тут собі, курточку нову не купую, всі рідні взїлись. Що я бомж, алеж навіщо купувати коли і стара тепла! А то за авто на рівному місці іза-за тупості, переплати скільки курточок...Звичайно в середині буде чавити, але це досвід наука так себе заспокоюю. А якби відразу логана взявби булоб все супер! А так йобот:( і я йолоп.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,664

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Є просто люди, які вміють рахувати зароблені гроші і правильно ними розпоряджатися!

Ну так в поняття "не вистачає грошей", в тому числі входить і відповідне розпорядження ними. Якщо людина готова потратити певну суму на авто, значить їй не вистачає на дорожче. І не важливо чому так, чи тому що фізично більше грошей нема, чи тому що є важливіші витрати, чи просто тому що людина не вважає доцільним тратити більше.
І ні, я не кажу що це чимось погано чи неправильно. Я теж в минулому купував вживані авто. Якраз по цій причині. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: NevAN1

7,665

Re: Следующий автомобиль

Larsen, ваша особиста думка зрозуміла і вона не переконається.
Купуйте далі тільки нові авто! ))
А хто не любить нові авто, то за ті самі гроші, що ви купите нове,- купить вище класом тільки трошки б.у!))))
Воно буде одразу сипатися а ваше нове буде їздити 10років без поломок, без ТО і інших вкладань)))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

7,666

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Купуйте далі тільки нові авто! ))

Катайтесь дальше исключительно на некро-!  lol
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-19 08:55:30[/merge_posts_bbcode]

jasonua написав:

без ТО і інших вкладань)))

Вот это просто перл! С Вами всё ясно! Ржу под столом!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

7,667

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

трошки б.у!))))

А таке буває? Це як трошки вагітна?  lol

  0

7,668

Re: Следующий автомобиль

В холиварах новое vs б/у особенно забавно наблюдать, как люди, с трудом насобиравшие на свою первую новую машину (или до сих пор выплачивающие за неё кредит), вдруг резко становятся эдакими снобами-аристократами, поливающими всё б/у помоями. Ведь у него НОВАЯ машина, не что-нибудь!

/upload/iblock/c16/hqdefault.jpg

  0
Спасибо сказали: jasonua, NevAN, Георгич3

7,669 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-19 11:06:32)

Re: Следующий автомобиль

Да що спорити. При покупці авто, потрібний досвід, знання. При покупці нового вони потрібні базові мінімальні - а ні то менеджери Вам натрусять, супер технічні та сучасні авто. З якими потом як хоч так і довбися. Інше діло, що при покупці б/у, цих знань досвіду потрібно значно більше. Тоді купиться гарне авто без скрученого км. Якщо Ви купили авто зі скрученим км, значить  Вам не вистачило знань. Або Ви свідомо йшли із-за ціни якості. Розуміючи який там точний км - але це взагалі рідкість.
На скільки визначає знань - на стільки і економія при обслуговані авто. Нема знань "дешево" виходить дуже "надзвичайно дорого"!
Тому на даний момент зі своїми знаннями - думка нове є нове!. Кума і тд, який досить гарно розбирається а авто нема...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: NevAN1

7,670

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Інше діло, що при покупці б/у, цих знань досвіду потрібно значно більше.

Просто треба не поспішати, не економити, їхати в сервіс і робити повну діагностику. Можна поїхати в два сервіси і порявняти результати. Якщо продавець проти - шукаємо іншу машину, доки не знаходимо гарненьку від справжнього власника, який їздив акуратно і не вбивав. Можна поїхати в трейд-ін і купити машину там, з гарантією від офіційного ділера. Нічог особливо складного в цьому нема.

Звісно, якщо купляти на авторинку, у приблатненого пацанчика, за мінімальну ціну і не відкриваючи капот ("тачка бомба, сів і поїхав") - то буде попадалово.

  0
Спасибо сказали: NevAN1

7,671

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Можна поїхати в трейд-ін і купити машину там, з гарантією від офіційного ділера

Туди щось хороше, хто здає? Офіційна гарантія acklad  acklad  acklad  facepalm

Vader написав:

Якщо продавець проти - шукаємо іншу машину, доки не знаходимо гарненьку від справжнього власника, який їздив акуратно і не вбивав

Бортовий показує уже наслідки, коли є але не показує скільки залишилось! На електроніку особливо можна не звертати увагу. Тут треба дійсно великий досвід та знання по авто! Або везіння неймовірного рівня!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,672

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

росто треба не поспішати, не економити, їхати в сервіс і робити повну діагностику. Можна поїхати в два сервіси і порявняти результати. Якщо продавець проти - шукаємо іншу машину, доки не знаходимо гарненьку від справжнього власника, який їздив акуратно і не вбивав.

А можно это время потратить на зарабатывание денег на новый авто! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

7,673 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-19 11:33:31)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

А можно это время потратить на зарабатывание денег на новый авто! ))

Хоча з Вами постійно спорю, часто не погоджуюсь з Вашими думками. Але в даному випадку Ви все вірно сказали, навіть нема чого добавити.

А в авто можна і так по малу почати вивчати, з початку, як самий обморок на форумі, потім це як хобі, ну і в решті решт уже не боятись туди лізти, експериментувати. Якщо це приносить задоволення, то мало важливо скільки це забере грошей. Зате як приємно коли якусь дрібницю зробиш сам. А потім і не дрібницю...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7,674

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

А можно это время потратить на зарабатывание денег на новый авто! ))

Да, можно даже ночевать на работе ради нового авто. Каждому своё.

  0

7,675

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Каждому своё.

Ловите нациста! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0