4,026

Re: Следующий автомобиль

Ну я зато не против чтобы Логан тратил 1л на 100 км - это тоже комплексы smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0



4,027 Відредаговано Larsen (2017-10-31 09:51:51)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Когда будет зарядка как залить бензин по времени + запас на 600км нормального хода

А скільки ти в середньому за день проїзджаєш? Питання актуальне, адже в тебе всеодно 2 авто. Можливий варіант тримати Ліфа виключно для щоденної міської їзди, а для траси щось інше. Всеодно більшість часу ти їздиш по місту, і саме там питання екологічності стоїть значно гостріше ніж на трасі.

alex.cver написав:

Как по мне променять Степвая на Лиф это супер-мега глупая авантюра.

Ні, не так. Проміняти Спорта на Ліфа, а Степана на дизельного Спорта, чи щось в цьому роді. Можливо на дизельного Кашкая. wink

alex.cver написав:

Ну я зато не против чтобы Логан тратил 1л на 100 км - это тоже комплексы

А я не проти щоб в роті гриби росли.  lol
І до чого тут розхід, якщо комплекси в тебе наче б то були щодо екології? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,028 Відредаговано alex.cver (2017-10-31 10:53:57)

Re: Следующий автомобиль

Вы тут все хорошо пишите но не изобрели еще авто что заправил и на 1000-1300 км хода кроме как дизельного Логана. Я не протива если это будет электро. Как только его изобретут и заправка будет 5 мин и цена - цена Степвея тогда я не против. Инче вы ставите невоплнимые задачи согласно моих требований. Но согласись расход 14 в городе и расход 5.6 - така РАЗНИЦА в том числе и для экологии

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,029

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Вы тут все хорошо пишите но не изобрели еще авто что заправил и на 1000-1300 км хода кроме как дизельного Логана.

Тебе Ларсен уже всё расписал... При наличии двух авто в семье, электрокару не нужен запас хода в тысчи км, его задача - каждый день проехать дом-работа с запасом...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,030 Відредаговано Larsen (2017-10-31 11:28:46)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

и цена - цена Степвея

Це вже явно не європейські замашки в тебе пішли.  tongue

alex.cver написав:

Но согласись расход 14 в городе и расход 5.6 - така РАЗНИЦА в том числе и для экологии

Різниця для екології залежить не тільки від розходу. Твій Сандеро, по місту, з розходом 5.6, шкідливіший для жителів цього міста, тебе і твоїх дітей, ніж твій Спортедж з розходом 14. У Сандеро значно більше викидів оксидів азоту і сажі. Оксиди азоту - канцероген. У  Спорта більше викидів вуглекислого газу, який нікому не завдає ніякої шкоди в таких концентраціях, ну і більші викиди водяної пари, яка теж, до шкідливих речовин не відноситься.
Біду дизелів з сажею успішно вирішують за допомогою сажового фльтру... якого в тебе нема, отже 100% сажі ідуть в атмосферу. Біду дизелів з оксидами азоту вирішити не просто, наразі єдиний спосіб це АдБлю. Оксиди азоту формуються в результаті горіння азоту, який міститься в повітрі. Таке явище можливе за високої температури, високого тиску, і надлишку кисню. Саме такі умови формуються в дизелі, і від них нікуди не дітись, адже він завжди працює з обідненою сумішшю (надлишок кисню), на відміну від бензинового, де можна дуже точно контролювати суміш.
Ну і головне - екологічні норми Євро не відносні, а абсолютні. Отже якщо авто відповідає Євро 5, то воно викидає меньше шкідливих речовин, ніж авто яке відповідає Євро 4, не залежно від того скільки кожне з них спалює палива! Крім того, для дизеля норми з однаковою цифрою, по деяким речовинам, можуть відрізнятись від норм для бензинових. Причому у дизеля ці норми завжди вищі.
Отже, скоріш за все, твій Степвей, при всьому його малому розході, шкідливіший для екології. Особливо в місті, особливо на холостих обертах, коли суміш найбідніша, і найбільше викидів оксидів азоту відносно спожитого пального...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Lavrik, Aprox2

4,031

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Степвая на Лиф это супер-мега глупая авантюра. Ще не час

От здесь согласен на все 100%
Еще забывают о таком нюансе как зарядка дома.Если Лифчик стоит в своем,частном дворе-это одно.А под балконом,переноски с этажа кидать-это другое.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

4,032

Re: Следующий автомобиль

Yeka, все правильно. Але таке мислення аж ніяк не можна назвати: "Чисто евро-комплексы внутренние какие то наверно". Так що Алекс сам собі довів, що про свої євро-комплекси, помилявся. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,033

Re: Следующий автомобиль

Larsen, я не писав про мисленя ітд. Відповідь стосувалася тільки процитованних слів. Мені оті філософствування на тему мислення,екологія-як зайцю стоп сигнал.Переливання з пустого в порожнє...

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

4,034

Re: Следующий автомобиль

Yeka, так, я розумію. Я не сперечаюсь з тобою аж ніяк. Просто пояснюю звідки вся мова про Ліфи почалася. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,035 Відредаговано Георгич (2017-10-31 15:59:34)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:
Георгич написав:

Ну це вже точно сарказм

Це приклад, що м'якість торпеди, сама по собі, не означає кращої шумки. wink

абсолютно. Торпедо якщо сама не тарабанить і не скрипить, то на шумку не впливає, ну хіба що її м'яка основа щось поглине, на кшталт коврів в квартирі.
На шумку суттєво впливає м'який пластик дверей.
Раз вже заговорили про шуми, то не знаю як в вищезгаданій Астрі Ф (не мав справи), а в Астрі Ж салон був не скрипучим і не гримучим, та  іне шумний.
В Вектрі-С пластик відмінний, по кругу. Додатково не шумив і не антикорив нічого.
Полоседан шумніший від Логан-2, але логана я зашумив (без фанатизму).
Арки Шкоди А7 суттєво шумніші від Вектри. Займемось по весні...

Особисто я до логанівського пластика претензій не маю. Так, він бюджетний, але не гівно.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-10-31 13:37:20[/merge_posts_bbcode]

Engineer написав:

По степени важности параметров для меня:
1. цена;
2. надежность авто в целом;
3. удобная эргономика для водителя и пассажиров;
4. работа двигателя...
-----------------------------------
182. Тактильные ощущения от дверного подлокотника.

Тут каждый для себя выбирает сам.
Для меня:
1. служебный,
2. новый,
3. ттх,
4. опции,
5. цена,
6. ликвидность.

Для других, многопостящих в этой теме, важнее цвет и клиренс.
Так что все мы индивидуальны.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-10-31 13:42:51[/merge_posts_bbcode]

alex.cver написав:

Как по мне променять Степвая на Лиф это супер-мега глупая авантюра. Ще не час

Ну это как сказать.
При малых пробегах, при наличии розетки в частном секторе или в гараже - это совсем не авантюра, и вже час.

  0
Спасибо сказали: Larsen, Сарданапал2

4,036

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

"Чисто евро-комплексы внутренние какие то наверно".

От тебе мои внутренние комплексы прям жить не дают smile Может таки расход РАВ4 больше волнует ? smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-10-31 13:00:20[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

182. Тактильные ощущения от дверного подлокотника.

Если не 999 upp

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,037 Відредаговано Георгич (2017-10-31 14:21:08)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:
Георгич написав:

182. Тактильные ощущения от дверного подлокотника.

Если не 999

не наговаривай, я такого не писал  tongue

  0

4,038

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

От тебе мои внутренние комплексы прям жить не дают

Хе, хе, ото будеш знати як мені про них писати! lol

alex.cver написав:

Может таки расход РАВ4 больше волнует ?

Ні. tongue
Та і взагалі, я ж не проти твоїх комплексів. В мене і своїх хватає.  lol1  Але так от поспілкуємось, і можливо щось нове взнаєш. Наприклад що помилявся щодо екологічності Степвея. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,039

Re: Следующий автомобиль

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,040

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Запросто! Любой кроссовер с таким же мотором, но больше каптура! Тот же Кашкай или Каджар будут медленнее Каптура из-за массы... )))

По данным производителя это не так.
Да и не удивительно ибо снаряженная масса у них отличается не значительно.

Aprox написав:

Наверно? Есть сомнения?  lol

Я не ездил на Логане 1,2 никогда...  dntknw

Larsen написав:

Ну от, тебе турбує розхід, а SanychGT зараз спитає яка в неї динаміка.

Не спитаю... Я був на тестдрайві.
І хоча я практично байдужий до надлишків потужності, та навіть мене динаміка самої потужної версії, скажімо так, не вражає.

  0

4,041

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

По данным производителя это не так.

Угу... Потому, что оказалось, что у Каджара этот двигатель сильнее раздут, чем у Каптура - имеет 130 л.с. против 115...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,042

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Хе, хе, ото будеш знати як мені про них писати!

Как будто это шото плАхое  storstark

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,043 Відредаговано Георгич (2017-10-31 15:57:48)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Наприклад що помилявся щодо екологічності Степвея.

А що, були сумніви? - у нього ж пряма кишка - від циліндрів до глушака, а вихлоп чадить так, що задні автомобілі відторможуються.
В нових логанавтах з сажовиком картина може й ліпша.

  0

4,044

Re: Следующий автомобиль

alex.cverstorstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

4,045

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Угу... Потому, что оказалось, что у Каджара этот двигатель сильнее раздут, чем у Каптура - имеет 130 л.с. против 115...

Что это меняет в плане характеристики динамики авто?

  0

4,046

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

І хоча я практично байдужий до надлишків потужності, та навіть мене динаміка самої потужної версії, скажімо так, не вражає.

Ну от я і кажу - Алексу не подобається розхід, тобі динаміка, і тому у всіх нас різні авто, які нам подобаються.  smile

Георгич написав:

А що, були сумніви?

Алекс сумнівався, переглянь його повідомлення. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,047

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Что это меняет в плане характеристики динамики авто?

Что меняет мощность двигателя в динамике авто? Отличный вопрос...  lol
Можно я не буду отвечать? )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,048 Відредаговано SanychGT (2017-10-31 16:30:53)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Что меняет мощность двигателя в динамике авто? Отличный вопрос...  lol
Можно я не буду отвечать? )))

Можеш и ответить, что именно поменяла мощность в динамике авто, если динамика осталась такой же у двух разных авто... Что по разгону, что по максимальной скорости.
И чем отличается одинаковая по цифрам динамика с одинаковым роботом и мотором, но разной мощностью,  на разных авто?

  0

4,049

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Можеш и ответить, что поменяла мощность в динамике авто, если динамика осталась такой же у двух разных авто...

Ну подивись на споряджену масу. Різниця в потужності компенсувала різницю в масі.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,050 Відредаговано SanychGT (2017-10-31 16:34:39)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Різниця в потужності компенсувала різницю в масі.

Динаміка чим відрізняеться? Розмова про динаміку.

Aprox написав:

Любой кроссовер с таким же мотором, но больше каптура! Тот же Кашкай или Каджар будут медленнее Каптура из-за массы... )))

А по факту динаміка така сама.
Якщо Каптур овощ, то Каджар в плані динаміки що?

  0