4,076 Відредаговано Larsen (2017-11-04 22:22:41)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

На степвее переключает без опозданий, без дергиний.
Плавно..

Ага! Якщо треба скинути 1-2 передачі для різкого розгону, ти давиш тапку в пол, і що? Моментально, без затримок? Ні... І таких ситуації багато. Звісно, в звичайному спокійному русі, запізнень не помітиш, просто тому що вони по перше, дуже короткі, по друге, вони просто не відчутні. Але сам факт того, що без запізнень він не може працювати, витікає з принципу його роботи. Вибір передачі для кожних конкретних умов він робить на основі аналізу дій водія. Значить пізніше за самі дії водія. Значить з запізненням.

Александр007 написав:

Это та же механика только с электромоторчиком и не надо дергать ручку кпп

Ну, з нятяжкою він стає тією ж механікою в ручному режимі. А в режимі автомата, він не просто заміняє руку водія, але і частину його мозку. Але оскільки автомобілем керує водій а не автомат, а читати думки водія не дивлячись на всю адаптивність алгоритмів, він не вміє, то і працювати краще не може.

Александр007 написав:

А вот двухдисковым сцеплением робот хуже обычного.

Ого! А це вже чого?  shok

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



4,077

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
Разгоняется быстрее чем пока на механике выжимается сцеплении.
В двухдисковых сцеплений облегченные маховики.
На мегане ломались,  может сейчас лучше сомневаюсь

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,078

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Разгоняется быстрее чем пока на механике выжимается сцеплении.

На механіці, я переключаю передачу заздалегідь. Наприклад, коли збираюсь обганяти, поки пропускаю зустрічного, я вже на пониженій. Коли звільнилось вікно - я просто натискаю газ, і розганяюсь. На роботі, ти натиснеш газ в той самий момент що і я. Але робот спочатку буде протягом секунди думати, розганяючись на крейсерській передачі, після чого він її понизить, розімкнувши на мить зчеплення, і призупинивши розгін, припинивши подачу палива в циліндри, після чого переключить передачу і зімкне зчеплення назад, і тільки тоді почнеться той розгін, який в мене почався в ту саму мить, коли я натиснув сильніше на газ. Більше того - я можу дозувати розгін, натискаючи газ не до кінця, адже я всеодно на правильній передачі, а роботу, якщо не втопити педаль, то він просто не зрозуміє що від нього вимагають максимального розгону, і не буде понижувати передачу взагалі.

Я розумію чим тобі так подобається робот. Мені вони теж подобаються, хоча ще більше подобаються варіатори і гідротрансформатори. Однак слід бути об'єктивним, і розуміти не тільки їх переваги, а і недоліки.

Александр007 написав:

В двухдисковых сцеплений облегченные маховики.

Для розгону це тільки плюс.

Александр007 написав:

На мегане ломались,  может сейчас лучше сомневаюсь

А, я думав ми про властивості в русі, а не про надійність. Якщо ж говорити про експлуатаційні переваги, то тут однозначно виграє мануальна коробка, адже вона і коштує меньше, і надійніша, і дешевша в ремонті.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: SanychGT1

4,079

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Aprox,
И что было с Easy-R?

Там привыкать надо несравнимо больше, чем к EDC...  big_smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-05 09:13:24[/merge_posts_bbcode]

alex.cver написав:

Так что сами ездите на Easy R или на односцеповом роботе.

Я бы  - с превеликим удовольствием! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,080 Відредаговано Александр007 (2017-11-05 10:32:45)

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
В экплуатации есть робот?

У меня есть и я знаю как им управлять в отличии от знатаков проехавших 15мин на тест-драйв.
Проблем с обгонами -0-

что дешевле в ремонте, так это велосипед  wink
А  не Рав 4

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,081 Відредаговано Larsen (2017-11-05 12:05:58)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

В экплуатации есть робот?

Є, і моє ставлення до роботів не сильно відрізнється від твого, про що я вже казав. Але ми тут не про ставлення говорим, а про реальні характеристики.

Александр007 написав:

У меня есть

Від того що ти користуєшся чимось, його конструкція, характеристикі, властивості, так само як і закони фізики, ніяк не змінюються. Єдине що змінюється, це твоє ставлення до цього предмета. Адже ти звикаєш, вирбляєш набуті рефлекси, які змінюють твоє суб'єктивне сприйняття. І от, порівнюючи суб'єктивні сприйняття різних людей, особливо людей які користуються і які ні, можна побачити величезну різницю, хоча мова про ту ж саму річ. Саме тому, ніколи не треба порівнювати, і тим білше сперечатись, про суб'єктивне сприйняття (відчуття, враження і т.д.). І саме тому я говорю виключно про об'єктивні характеристики і властивості. Розумієш? Все що я тут писав про робота - факт. Ти можеш скільки хоч розказувати про свої відчуття, але спростувати цих фактів ти не зможеш ніколи. А от якби я написав про свої відчуття, тут ми б з тобою могли сперечатись досхочу.

Александр007 написав:

Проблем с обгонами -0-

А хіба я казав що "в тебе" є якісь проблеми з обгонами? Ні. До чого тоді це? wink

Александр007 написав:

что дешевле в ремонте, так это велосипед

Правильно! Але ж ми не говоримо що велосипед краще за авто? Тоді чому ти заявив що однозчепний робот краще за двозчепний, на підставі того що він дешевше (в ремонті)? wink

Александр007 написав:

А  не Рав 4

А чому Рав 4, а не, наприклад КамАЗ? dntknw Хочеш про моє авто поговорити? Є питання? Задавай сміливо! upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: kiyn731

4,082 Відредаговано Александр007 (2017-11-05 12:20:42)

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
Таврия  дешевые запчасти  и что теперь может кому туда пересесть......  .
Никчему тут писать  что  механика дешевле чем робот  и автомат , все и так прекрасно знают.
А если говорить про реальные характеристики  то такие как и на механике.
В эксплуатации на дороге только плюсы.
Минус когда кто то не умеет ездить на роботе.

Механика на Логане имеет свой жирный минус быстро не включишь заднюю передачу.
Медленно 3 сек тогда включается или втыкать первую потом заднюю,
На роботе нет такой проблемы!
Второй минус , не включается первая если едешь на второй.....
Надо почти остановится , тогда синхронизаторы дають включить,  это не практично ....

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,083

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Никчему тут писать  что  механика дешевле чем робот 

Почекай! Так це ж ти написав що двозчепний робот гірше однозчепного саме через це! При тому що ми обговорювали його поведінку, а не надійність чи ціну. А так то всі прекрасно знають що одозчепний робот і дешевший, і надійніший і його легше ремонтувати. Ні?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,084 Відредаговано Александр007 (2017-11-05 12:31:34)

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
Я говорил не про сам робот, а про проблему которая вылазит с двухдисковым сцеплением..
Да он быстрее переключает что лучше для динамики спору нет.
И чисто механика тоже надежнее  это факт....
Чем проще тем и надежнее.
Но робот удобнее в городских условиях  все просто. wink
И приятнее на нем ездить чем на механике.
За 100т.км  износится электромоторчик,   заменить щетки да немного потратить ерунда.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,085 Відредаговано Larsen (2017-11-05 13:31:43)

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Но робот удобнее в городских условиях  все просто.

З цим я згідний.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,086 Відредаговано az74 (2017-11-05 14:27:07)

Re: Следующий автомобиль

В тему.
Знакомый (клиент) продал Матиз 2006 и купил Равон Р2 2017 в полном фарше.
На днях встретимся, покатаюсь...
Интересно будет ощутить, на сколько Матиз эволюционировал )

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

4,087 Відредаговано alex.cver (2017-11-05 15:48:29)

Re: Следующий автомобиль

А кста Рено так и продолжает возить на наш рынок Дастера с раши?  Если да, тогда Дастер вообще не вариант, во первых по причине агрессии, во вторых избегаю рашисскую или нашу или снг овскую сборку. А как едет мне понравился очень smile
         Нашли про шо спорить. Дался вам тот робот. Нужно уметь ездить на всем включая механику иначе водила не водила. Пример вы улетели за границу, хотите взять в прокате машинку, а там раз и одна механика свободна. Так я могу жену посадить и сажу за руль шо в Греции на механике шо на Кипре на автомате. А так приучивши женщину только к роботу у вас в Греции не будет водителя smile Вообще робот для мужиков это как по мне какое то гейство. Нормальный мужик обязан водить машину на механке. Да Larsen?  angel

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,088

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

я могу жену посадить и сажу за руль шо в Греции на механике

Зачем в Греции садить женщину за руль?

  0

4,089 Відредаговано alex.cver (2017-11-05 16:12:31)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Зачем в Греции садить женщину за руль?

Чтобы некоторые задавали глупые вопросы. Если не хочется можно и не садить. Тут каждый сам выбирает

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,090

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

А кста Рено так и продолжает возить на наш рынок Дастера с раши?  Если да, тогда Дастер вообще не вариант, во первых по причине агрессии, во вторых избегаю рашисскую или нашу или снг овскую сборку. А как едет мне понравился очень smile
         Нашли про шо спорить. Дался вам тот робот. Нужно уметь ездить на всем включая механику иначе водила не водила. Пример вы улетели за границу, хотите взять в прокате машинку, а там раз и одна механика свободна. Так я могу жену посадить и сажу за руль шо в Греции на механике шо на Кипре на автомате. А так приучивши женщину только к роботу у вас в Греции не будет водителя smile Вообще робот для мужиков это как по мне какое то гейство. Нормальный мужик обязан водить машину на механке. Да Larsen?  angel

Про рашен сборку... как-то штрафанули меня там за не пристегнутых задних пассажиров. Разговорились с гаишником, так он говорит у них дизельных степвейев нету  smile

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

4,091 Відредаговано Георгич (2017-11-05 19:20:15)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Чтобы некоторые задавали глупые вопросы.

alex.cver, это у некоторых нет умных ответов - в Греции все ездят бухими, даже полиция. Ну так и зачем садить жену за руль, если и тебя никто не тронет, если ты не выпадаешь из машины?

  0

4,092 Відредаговано Larsen (2017-11-05 17:33:40)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Да Larsen?

Я, я, натюрліх!!!  lol1
Хоча, якщо серйозно, то дійсно не хочеться щоб навики ручного переключення заржавіли. smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-11-05 16:32:26[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Ну так и заем садить жену за руль, если и тебя никто не тронет, если ты не выпадаешь из машины?

Варіант відповіді: "щоб зменьшити ймовінрність ДТП", не влаштовує?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,093

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:
alex.cver написав:

я могу жену посадить и сажу за руль шо в Греции на механике

Зачем в Греции садить женщину за руль?

А вино дегустировать кто будет? big_smile

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

4,094

Re: Следующий автомобиль

Clone-77, в Греции разрешается дегустировать и ездить за рулем.

  0

4,095

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Clone-77, в Греции разрешается дегустировать и ездить за рулем.

Хочу в Грецию. smile Хотел было научить свою вторую половину ездить на авто...но не сложилось-путает лево и право. smile

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,096 Відредаговано Grafik87 (2017-11-06 00:25:13)

Re: Следующий автомобиль

Clone-77 написав:

Хочу в Грецию. smile

Я тоже так думал... Но пару раз попадал в такие ситуации по вине других водятлов, что было чувство если бы во мне была  бутылка пива то "приехалбы". На наших дорогах нужно быть всегда на чеку.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

4,097

Re: Следующий автомобиль

Grafik87 написав:
Clone-77 написав:

Хочу в Грецию. smile

Я тоже так думал... Но пару раз попадал в такие ситуации по вине других водятлов, что было чувство если бы во мне была  бутылка пива то "приехалбы". На наших дорогах нужно быть всегда на чеку.

Там же смайлик smile .Ніколи не сідаю за кермо напідпитку,та й взагалі практично не вживаю 40 градусних напоїв.Люблю вино-тому й написав що хочу в Грецію big_smile .

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,098

Re: Следующий автомобиль

Clone-77, ничего хорошего там нет кроме моря и природы. Для отдыха зашибись, даже сейчас море +24, воздух 22.
А так аграрно, рыбацкая, островная держава, с населением 6 млн, 4 из которых сидят в Афинах. Из 3000 островов заселено 300. Машины у всех, но старые.

  0

4,099 Відредаговано alex.cver (2017-11-06 09:18:36)

Re: Следующий автомобиль

Clone-77 написав:

А вино дегустировать кто будет?

upp  big_smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-06 08:09:54[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Я, я, натюрліх!!!  
Хоча, якщо серйозно, то дійсно не хочеться щоб навики ручного переключення заржавіли.

Отож бо й воно  imho2

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-06 08:14:01[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Clone-77, ничего хорошего там нет кроме моря и природы.

Не слушай его. Он тебе насоветует. Кроме моря природы есть очень много чего посмотреть особенно на островах Крит и больше всего понравился остров Родос, сильнее материковой части. Там старый город великолепен. Там есть Афины N 2. Там много чего есть. Просто Георгич там не был, скорее всего только по рассказам "сын был  и..." smile Из всех стран что мы ездим Греция удивительна и поразительна как своей архитектурой, старыми городами так и морем пляжами бухтами и тд. Да там резрешено за рулем 0.3 пива и через 0.5 ч за руль но я избегаю такого обычно. Если что жену за руль а если выпить охота то уже вечром за бокалом(бутылкой) вина в номере или у моря. Кто хочет смотреть одну архитектуру и музеи тем в Данию или Скандинавию или в ту же "сепарскую" Барселону (хотя там тоже супер море и сепаров всех повязали smile ). Но Греция это сочетание обеих прелестей. Кроме того плюс Греции в отм что она дешевле и доступнее по деньгам чем та же Испания или Кипр где все дороже. Про Скандинавию вообще молчу там по ценам адЪ smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,100

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Clone-77, ничего хорошего там нет кроме моря и природы. Для отдыха зашибись, даже сейчас море +24, воздух 22.
А так аграрно, рыбацкая, островная держава, с населением 6 млн, 4 из которых сидят в Афинах. Из 3000 островов заселено 300. Машины у всех, но старые.

А я и не люблю мегаполисы. smile

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0
Спасибо сказали: alex.cver1