76

Re: Stepway K9K 612

Stafa пишет:

П.С. : соляра всегда окко евро. Можно было еще десяточку катнуть.

Я на 10 000 сменил, по состоянию 30 000 как в регламенте ТО выходит на ДТ ОККО

SANDERO Stepway 1.5 dci преобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  0

77

сьогодні відкатав майже півдня у дуже важких умовах: темп. близько 0 град.С, сніг з дощем, на дорозі плями ще не розмерзлого льоду, по дворах шуга в 10-15 см. гума -- абсолютно передбачувана і гарно тримає покриття (вкотре це підтвердила). ESP відпрацьовує на 5. ABS теж, але я до того не доводжу (гальмами взимку майже не користуюсь). про головне, що хтів сказати: темп. ОР стабільно 80 град. С (нижня решітка радіатору з осени щільно закрита), але температуру на простої втрачає досить швидко. здається, трішки замало. якщо критична є 97 град., то, гадаю, за краще було б десь 84-85... можливо помиляюсь.
які показники у колег? можливо, кожен термостат триває свій градус?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С В Петлюра)
ВАЗ 2121 -> Peugeot 107 -> Sandero Stepway New (Euro 5) 1.5 dCi
  0

78

Stafa пишет:

Можно было еще десяточку катнуть.

storstark  так же подумал когда свой фильтр менял, только мой 32т фильтровал)))

Добавлено: 2019-01-11 23:10:27

floyd47 пишет:

нижня решітка радіатору з осени щільно закрита

чем закрываете?

Logan 1.5dci , Ravon R2
  0

79

VH пишет:

чем закрываете?

просто лінолеум прив*язав тонкою нержавіючою проволокою. з 3-х метрів її вже не видно (якщо тільки придивитися). восени придбав якусь до степвею, а вона не підійшла (повернув продавцеві).

ПТН-ПНХ
  0

80

floyd47, я теж ліноліумом закриваю нижню частину радіатора уже 3 рік підряд. До цього закривав будівельним ізолоном. Так він за рік порвався, а ліноліум 3 роки відходив, на наступний рік новий кусок виріжу, бо вже рветься. А кріплю стяжками (хомутиками) пластиковими для кабеля.

floyd47 пишет:

якщо критична є 97 град., то, гадаю, за краще було б десь 84-85... можливо помиляюсь.
які показники у колег? можливо, кожен термостат триває свій градус?

В мене з заводу стоїть вернет на 89 градусів, але з часом температура відкриття знижується до 80-85 градусів. Десь приблизно, за рік користування термос виходить на таку температуру. Є ставлять від Нексії на 92 градуса (тоді довше в машині тепло), але він менший. Шукають товщу прокладку, або замазують герметиком. Або підпилюють шток термостата. Але це на бензинових двигунах. За дизель не знаю.

Logan 1.4 база, ГБО
  0

81

b1ss, тема про К9К 612 (дізель).

ПТН-ПНХ
  0

82

floyd47 пишет:

ОР стабільно 80 град. С (нижня решітка радіатору з осени щільно закрита), але температуру на простої втрачає досить швидко

В движении 77-80, в городе на светофорах падает до 72-75. По трассе видно, когда открывается термостат - температура доходит до 80 и почти сразу падает на 2-4 градуса. Решетку радиатора не закрывал.
Один раз, когда ехал в сильный снегопад и решетки в бампере полностью забились, температура была 85-88.

0

83

знов про температуру ОР. сьогодні третину дня катався по місту, постійно пильнував за нею; 79--84 град. С. в основному, близько 80-ти град. залишається тільки здогадуватися, скільки було б з відкритою нижньою шторкою...

ПТН-ПНХ
  0