126

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

шо то знову оливою засопливил

Масляный туман картерных газов под разряжением турбины попадает в воздуховод до турбокомпрессора, затем попадает под напором в воздуховод от турбины до интеркулера, в этом месте воздуховода стык с уплотнительным кольцом, через него и сифонит. Кольца отдельно нет в каталоге и дилер меняет по гарантии патрубок. У кого нет гарантии подбирают кольцо, обычно ставят 7701071156. Такая же проблема у дастеров и иных ренообразных с соединением воздуховодов данного типа.

SANDERO Stepway 1.5 dci приобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  1
Спасибо сказали: floyd47, sdj387jsd2



127

Re: Stepway K9K 612

dli написав:

Кольца отдельно нет в каталоге и дилер меняет по гарантии патрубок. У кого нет гарантии подбирают кольцо, обычно ставят 7701071156. Такая же проблема у дастеров и иных ренообразных с соединением воздуховодов данного типа.

Так и есть. Пытался решить по гарантии, но их бред в плане замены патрубка иннтеркулера заставил задуматся. Моё решение чистый колхоз. Не ёрничайте! Берём плотный бинт или бандаж и по кругу плотно с притяжкой обматываем, парами масла пропитывается и герметизируется. 6 год полёт нормальный. Не рвёт патрубок, радиатор интера чист и сухой. Кстати... Рекомендуют снимать нижний патрубок с интера и сливать масло. Сам не делал, ибо уровень залил и также слил.

Все простое надежно, все сложное не нужно!
  0

128

Re: Stepway K9K 612

YURAN написав:

уровень залил и также слил.

Да, уровень при этом потении не уходит.

SANDERO Stepway 1.5 dci приобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  0

129

Re: Stepway K9K 612

а детальніше можна? а то ви про якісь рівні. рівні чого, оливи у картері? чи потерпить проблема до чергового ТО у жовтні чи ні? чи їхати до офів з претензіями? гарантія ше 3 роки.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

130

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

чи їхати до офів з претензіями?

Если официалы скажут, что все в порядке, постарайтесь взять от них бумажку по этому поводу smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  1
Спасибо сказали: floyd471

131

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

рівні чого, оливи у картері

саме так... Офи це уч комбінат. Вирішувать вам.

Все простое надежно, все сложное не нужно!
  0

132

Re: Stepway K9K 612

YURAN, справа в тому, шо за гарантію гроші сплачені, не дуже маленькі. та у даному випадку, здається, висока кваліфікація і не потрібна.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

133 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-25 16:14:34)

Re: Stepway K9K 612

Коли мені, тулили розширену гарантію я посміявся. Тепер бачу - все вірно поняв.
По дрібницях до них їхать доставать, доказувать, не вартує свого часу.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

134

Re: Stepway K9K 612

sdj387jsd написав:

Коли мені, тулили розширену гарантію я посміявся.

мені не тулили. на той період продаж (у моїй комплектації) гарантія була 5 років. так от хай і відпрацьовують.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

135 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-25 19:31:56)

Re: Stepway K9K 612

Як би то вірно написать, навіть незнаю... wink

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

136

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

чи потерпить проблема

Потерпить.

Evgenий написав:

постарайтесь взять от них бумажку

Требуйте обязательно.

floyd47 написав:

а детальніше можна? а то ви про якісь рівні.

Мав на увазі рівень мастила на щупі.

SANDERO Stepway 1.5 dci приобретен в Сінгл-Мотор 13.05.2017
  0
Спасибо сказали: floyd47, sdj387jsd2

137

Re: Stepway K9K 612

floyd47 написав:

мені не тулили. на той період продаж (у моїй комплектації) гарантія була 5 років. так от хай і відпрацьовують.

Главное не НАВРЕДИТЬ! А они могут. Пытаясь сделать одно сламают другое.

Все простое надежно, все сложное не нужно!
  0

138 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-25 22:37:25)

Re: Stepway K9K 612

Да не в такето я не вірю, у нас місто не велике, всі +- друга знають таке відразу вспливає. Спеціально таке ніхто робить не буде!
Просто гарно роблять свою роботу по цінникам рено:) ну тут уже, зарплати нема тої sad
Питання в скільки раз дешевше Вам на іншому СТО зроблят дану роботу. + по запчатинах різниця!
Питання якості тут, важко судить. Доцільніше щоб працівники інших сто оцінили.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

139

Re: Stepway K9K 612

sdj387jsd написав:

Да не в такето я не вірю, у нас місто не велике, всі +- друга знають таке відразу вспливає. Спеціально таке ніхто робить не буде!
Просто гарно роблять свою роботу по цінникам рено:) ну тут уже, зарплати нема тої sad
Питання в скільки раз дешевше Вам на іншому СТО зроблят дану роботу. + по запчатинах різниця!
Питання якості тут, важко судить. Доцільніше щоб працівники інших сто оцінили.

Я мав на увазі не навмисно. Така в них вдача. Учбовий комбінат.

Все простое надежно, все сложное не нужно!
  0

140

Re: Stepway K9K 612

YURAN написав:

Така в них вдача. Учбовий комбінат.

мені важко судить, сам не володію знаннями, але на вигляд все нічого.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

141

Re: Stepway K9K 612

sdj387jsd написав:

мені важко судить, сам не володію знаннями

от у цьому і справа - нема знань.
Є школа (виучка) у Пежо, є у ВАГ, є у Мерса.
Це я тобі назвав 3 ключові, полярні вершини зірки світового автосервіса, що історично склалися на нашій мапі за останнє сторіччя. Всі решта - броунівська метушня поміж ними.
Так ось, скинь мені будь-ласка посилання на методичні матеріали підготовки та атестації сервісперсоналу Рено?
А я тобі у відповідь надам цілу бібіліотеку у публічному доступі підготовки техперсоналу ВАГ, з методичними посібниками, контрольними запитаннями і відповіддями.
Потім поговоримо про підготовку сервісменів та, (для контрасту сприйняття) підготовку менедженту Мерседеса.
І ти зрозумієш, чому ні один працівник Рено не зможе працювати на Мерсі, і ні один атестований працівник Мерса, не стане працювати на Рено.
Подумай про це.

  0

142 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-26 00:51:48)

Re: Stepway K9K 612

Тому я розумію що я не можу (а можливо і приречений) працювать ніде smile якщо по аналогії! - значить працювать мені протипоказано! smile  crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

143

Re: Stepway K9K 612

sdj387jsd написав:

Тому я розумію що я не можу працювать ніде  якщо по аналогії! - значить працювать мені протипоказано!

Ні, ти в трюмі, тобі треба відкинути хронічну паталогію - лінь і знайти себе.
Я можу відразу сказати де і ким, але ти до цього повинен прийти сам.

  0

144 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-26 01:08:41)

Re: Stepway K9K 612

Лінь - двигун великого, впало щось робить, треба придумать щоб робилось саме!
Впадло щось об'яснювать треба придумать щоб читали самі, ось так приходять працівники і читають що змінилось, до мене тільки по тікетах!

Георгич написав:

Я можу відразу сказати де і ким, але ти до цього повинен прийти сам.

Ніколи не відкидаю, чужих думок, порой в них більше смисла чим в моїх!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-05-26 01:04:54[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Ні, ти в трюмі

Да щей в якій! Як будто не розумію. А черга щоб попасти туда ой яка велка, порой дивлюся і шкода, куда вони хочуть, куда вони прагнуть...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

145

Re: Stepway K9K 612

sdj387jsd написав:

Ніколи не відкидаю, чужих думок, порой в них більше смисла чим в моїх

Твої думки, і це видно чорним по білому у всіх твоїх постах на форумі - "чукча в трюме ждет рассвета". Але його нема. Викарабкайся, і чим раніше, тим це зробити легше, а далі крок за кроком - з адмінів в деви.

  0

146 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-26 01:16:22)

Re: Stepway K9K 612

Георгич написав:

"чукча в трюме ждет рассвета"

А можливо не варто, світанку в тюрмі ждать чукці? можлило від дій чукчі буде бридко самому світанку? я над цим думав сам себе стримую - далі можу перекреслити всі свої догми! І боюсь це буде, не для добра суспільства!
Краще страдать херней, на життя вистачає, дітям теж. Для чого!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

147

Re: Stepway K9K 612

sdj387jsd, тут ще все простіше - та щоб діти не страждали. Зараз час великих змін. Потрать себе на них, як наслідок і сам поживеш, і дітям дорогу даси.

  0

148 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-26 11:23:26)

Re: Stepway K9K 612

Георгич написав:

та щоб діти не страждали

Їх не потрібно мати! - уточню, зі сторони жостковато. Щастя в житті кожної людини теж не менуче.

Георгич написав:

Зараз час великих змін

Ще ні, от уявіть мене, себе  в ролі якогось великого генералісімуса, скільки життів я можу відать? Міліон ? Сто? а може всіх?

Георгич написав:

дітям дорогу даси

Самі собі мають дать! - завдання батьків підтримувати їх ідеї, навідь за відома хибні.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

149

Re: Stepway K9K 612

sdj387jsd написав:

Їх не потрібно мати!

sdj387jsd написав:

Самі собі мають дать!

Фатальні, прикрі життєві помилкі чукчі в трюмі. Я вже про взжємовиключення цих тверджень мовчу.

  0

150 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-26 01:31:37)

Re: Stepway K9K 612

Георгич написав:

Фатальні, прикрі життєві помилкі чукчі в трюмі

Тюрма в чукчі помиляється житево прикро фатально!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0