2,526

Re: Это интересно (разное) - 2

alex.cver написав:

Чем беднее страна - тем больше люди "повернуты" на "обязательно иметь хоть какую то оповозку". Где то так.

Ну ты сравни общественный транспорт в Дании и наши лоховозы...  lol
Даже на старой таврии ездить приятнее, чем нашим общественным транспротом! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0



2,527

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Так він навколо одного села весь час катається.

Зовсім не вірна інформіція...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-22 13:10:59[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

через місяць, коли щасливий український бляховод повирізає з нього всю екологію, яка одна за другою вийде з ладу до цього часу?

Таке можна стверджувати про любий авт... Тобто не довод за те, щоб бв авто з Ойропи не допускати на Український ринок без обмежень...

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-22 13:13:56[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

більшість шахраїв-халявщиків, при можливості взяти бляху, візьмуть її, а не авто на "укр номерах", а значить серед бляховодів їх буде більше. А це, крім всього іншого, ті люди які не тільки авто, а і права здобувають на халяву. Скільки таких серед блях а скільки серед легалів?

Якісь дуже не обгрунтовані припущення... Щось в цьому питанню не бачу Вашої залізної логики, на підгрунті знання, лише видно прагнення будь-якою ціною притягнути якісь "доводи" проти вільного доступу бв авто з Ойропи на ринок України... Чому?

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-22 13:17:07[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Раніше приводилась статистика що приблизно 75% євроблях катаються без автоцивілки.

Колись люди взагалі не знали, що може бути двигун внутрішнього згоряння... Телефонуйте в першу страхову компанію та попитайте за поліс для "бляхи" , будете здивовані доведенної до автоматичності відповіді. Аце свідчить, що не тільки пропозиція є, але й те,що є стабільні зверненняя за такою послугою...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

2,528

Re: Это интересно (разное) - 2

Игорь Петрович1 написав:

хочуть пересуватись з комфортом

Так хочуть, чи в цьому є необхідність? Хотіти можна багато чого, але вимагати можна тільки необхідне, бо інакше на всіх губозакатних пристроїв не напасешся. lol

Игорь Петрович1 написав:

А от у передмісті їздити чогось вже не комфорт у маршрутках.

Для баратьох жителів передмість маршрутки не просто не комфортні, а дуже проблемні і навіть небезпечні. Таскати малих дітей півтора кілометра до маршрукти в дощ чи мороз, а потім ще чекати назупинці пів-години, це не питання комфорту - уникнення цього це реальна потреба, а не бажання.

Цікаво слухати як народ, який вважає себе найбіднішим в Європі, сприймає їзду маршруктою чимось нижчим своєї гідності. facepalm Незнаю, можливо я якийсь "не правильний", але коли жив в дев'ятиповерхівці, і навіть коли вже в мене було авто, я по місту частіше їздив на маршрутках з тролейбусами, ніж на машині, і зовсім не тому що дешевше. При цьому якось "шапка з голови на впала". Ні, ну звісно мати авто це добре, а ще краще мати хороше авто, та і гелікоптер штука зручна, не кажучи вже про яхти з особняками на Мальдівах... Але якщо не вистачає на це грошей, і жити без цього можна, то до чого ці всі пафосні протести, які наче б то оправдують це все свавілля? Чим цевідрізняється від якихось олігархів, які заради своїх забаганок, прогинають закони під себе?  dntknw
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-05-22 13:19:08[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

Ну ты сравни общественный транспорт в Дании и наши лоховозы...

Це правда. Саме тому ми і знаходимось десь посереденині між магполісами з розвиненою інфраструктурою і джунглями. Наша інфраструктура, скажімо так, далека від ідеалу....

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,529

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

але те що бляховодам тяжко бути об'єктивними в обговоренні цього питання - факт, адже вони зацікавлена сторона.

Чомусь легкості в обговоренні з Вашого боку також не видно... До речі, я не "бляховод"... Користувався такими автами, асле в мене їх весь час випрошують сусіди і знайомі... А я по доброті душєвній поступаюсь, з корисливим результатом для себе. Але автівки ті... куди тому мотлоху, що на "укр номерах" на ринках бв авто здебільше пропонують.... Так, що за... шість "євроблях" можу сказати - страховки є, технічний стан - відмінний, користуються ними люди відповідальні і освідчені, сміливі і самостійні...
Та й Вам рекомендую отримати досвід "євробляхара", ось побачите - не такий страшний чорт, як його змальовують у ЗМІ, профільних комітетах ВР та пересічні автовласники, що мріють змінити свою вграну автівку на нову, скориставшись завищеними цінами на ринку бв авто України...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

2,530

Re: Это интересно (разное) - 2

Так якщо мало грошей,то не потрібно бажати нічого? Добре харчуватися,комфортно жити,пересуватися,народжувати дітей (це дорого). Цей менталітет"совка",який вирвався из грязи-в князи,та повчає як жити інших,це смішно.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

2,531 Відредаговано Larsen (2018-05-22 15:06:55)

Re: Это интересно (разное) - 2

Дядя Федор написав:

Зовсім не вірна інформіція...

В мене є інформація від першоджерел, від людей які живуть в європі, купують там нові авто, і потім через 3-5 рокі спихають їх за безцінь, замінюючи на нові. Вони краще знають причини чому вони це роблять.

Дядя Федор написав:

Таке можна стверджувати про любий авт... Тобто не довод за те, щоб бв авто з Ойропи не допускати на Український ринок без обмежень...

Правилно! Але це аргумент проти твого припущення, що бляхи з ЄС покращують технічний, екологічний, і стан безпеки нашого автопарку. Я ніколи не стверджував що бляхи шкідливіші за авто на нашій реєстрації. Більше того - я нікли не був проти вільного доступу українців до європейських авто. Я проти лише тієї нелегальної, і шкідливої схеми обходу законів, яка зараз працює.

Дядя Федор написав:

Щось в цьому питанню не бачу

Тому що ти зацікавлена сторона, не можеш сприймати все це неупереджено.

Дядя Федор написав:

лише видно прагнення будь-якою ціною притягнути якісь "доводи" проти вільного доступу бв авто з Ойропи на ринок України...

Мало того що не бачиш логіки, та ще й не розумієш що я взагалі пишу. Як я вже вище сказав - я не проти вільного доступу до цих авто, я проти того щоб він реалізувався через ту нелегальну і соціально небезпечну схему, яка працює зараз, і шкідливі наслідки якої ти не бачиш бо все сприймаєш на свій рахунок. Спробуй абстрагуватись, подивитись на речі зі сторони, забути про свій фінансовий стан, про свої авто, про свої потреби і бажання, і просто оцінити ситуацію зі сторони. Можливо тоді зрозумієш що я маю на увазі.

Дядя Федор написав:

Чому?

Так отож! Причини нема, тому що твоє припущення щодо мене - хибне. І саме тому я можу дивитись на речі об'єктивніше ніж ти. Ну, принаймі намагатись, всеодно ніхто не ідеальний. Але моя особиста зацікавленність в цьому питанні близька до нуля. Значить вплив особистих інтересів на мою оцінку ситуації меньший ніж у тебе.

Дядя Федор написав:

Телефонуйте в першу страхову компанію та попитайте за поліс для "бляхи" , будете здивовані доведенної до автоматичності відповіді. Аце свідчить, що не тільки пропозиція є, але й те,що є стабільні зверненняя за такою послугою...

Ще раз - стабільних звернень приблизно в 4 рази меньше ніж завезених в країну блях. І так, це дуже багато. Адже в Литві з Польщею взагалі на цьому ділі цілі бізнеси повідкривались, чверть від цього, це реально багато. Але і не відміняє факту що негідників без автоцивілки в 3 рази більше... Нажаль... Хоча і сам факт автоцивілки ще не гарантує порядності бляховода, як правильно помітив Aprox. Це необхідна, але не достатня умова.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-05-22 13:45:45[/merge_posts_bbcode]

Дядя Федор написав:

Чомусь легкості в обговоренні з Вашого боку також не видно...

Легкість в обговоренні це що? З мого боку є сформована думка на основі фактів, досвіду, доступної інформації і логічних висновків. Якщо я в чомусь впевнений, я не зможу "легко" погодитись з його необгрунтованим запереченням. Доречі, я можу змінити свою думку, якщо знайду факти, чи зроблю висновки, які її заперечують.

Дядя Федор написав:

До речі, я не "бляховод"... Користувався такими автами, асле в мене їх весь час випрошують сусіди і знайомі...

Так, я вкурсі, ти вже про це розказував. Ну, нехай зараз не бляховод, але якщо ним був, значить тебе це влаштовує.

Дядя Федор написав:

Так, що за... шість "євроблях" можу сказати

Сам розумієш, шість - не статистика. Я вже тобі сказав що я не всіх бляховодів вважаю поганими, але, нажаль, поганих більшість. Навіть якщо твої шість до них не відносяться.
Доречі, в мене є певний досвід в плані статистики безвідповідальної поведінки євроблях на дорогах, і їхнього технічного стану і віку авто. Але, на відміну від тебе, я це як аргумент не використовую, адже особистого довсвіду однієї людини недостатньо щоб робити висновки про статистику в масштабах країни.

Дядя Федор написав:

Та й Вам рекомендую отримати досвід "євробляхара", ось побачите - не такий страшний чорт,

Це тіпа жарт такий? shok kez_15 crazy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,532 Відредаговано Игорь Петрович1 (2018-05-22 14:53:01)

Re: Это интересно (разное) - 2

В соседней Белоруссии бацька дешёвую растаможку б/у сделал,и сябры ездят на хороших машинах,а не на ланосах и вазах. Украина самая бедная страна Европы,о чём спор.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

2,533 Відредаговано Larsen (2018-05-22 15:03:07)

Re: Это интересно (разное) - 2

Игорь Петрович1 написав:

Так якщо мало грошей,то не потрібно бажати нічого?

Бажати потрібно! Але порушувати закон це морального права не дає. А бляховоди вважають що в них є моральне право порушувати закон, адже не порушуючи його, вони не можуть отримати авто. Так от моральне право дійсно могло б бути, якби мова йшла про речі необхідні, а не про забаганки чи понти. Якщо ж вважати що будь-яке бажання дає право порушувати закон, то це правило повністю оправдує всіх без винятку олігархів з корупціонерами. Розумієш?

Игорь Петрович1 написав:

Цей менталітет"совка",який вирвався из грязи-в князи,та повчає як жити інших,це смішно.

Це менталітет країн першого світу, який там по різному виражений. А от якраз таки порушення закону для задовільнення своїх бажань, оправдуючи це тим що "а як інакше вижити?", це частина совкового менталітету. Це продовження старої совкової традиції - тирити на роботі все що можна.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-05-22 13:57:56[/merge_posts_bbcode]

Игорь Петрович1 написав:

В соседней Белоруссии бацька дешёвую растаможку б/у сделал

Там не було Васадзе...  facepalm

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,534 Відредаговано Игорь Петрович1 (2018-05-22 15:15:11)

Re: Это интересно (разное) - 2

Это не бляховоды такие плохие,а не справедливые законы, написанные продажными политиками под диктовку олигархов. И люди борются,а не слушают нравоучения лживые,что таков закон.
Борітеся і поборете))  А 90% биомассы платят олигархам ,шо скажут)))

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

2,535 Відредаговано Larsen (2018-05-22 15:23:14)

Re: Это интересно (разное) - 2

Игорь Петрович1 написав:

Это не бляховоды такие плохие,а не справедливые законы,

Погані і ті і другі! Погані закони могли б морально оправдати бляховодів, якби ці закони позбавляли їх необхідного. Але заради забаганки? Одне діло боротися за зміну таких законів, зовсім інше їх порушувати.

Игорь Петрович1 написав:

родажными политиками под диктовку олигархов

Ну і чим кращі бляховоди за цих продажних бариг, якщо і одні і другі порушують закон, або змінюють його під себе, заради своїх забаганок? Чи ми знову скочуємося до аргументу - раз вони злочинці, значить і мені можна?

Игорь Петрович1 написав:

И люди борются,а не слушают нравоучения лживые,что таков закон.

Хто бореться? Вони не боряться, вони знайшли спосіб кидонути закон, причому не тільки поганий закон про розмитнення й реєстрацію, а походу ще й правила дорожнього руху, уникнути відповідальності за їх порушення і ДТП. І прикриваються боротьбою з законом. facepalm Ще раз - як мінімум 75% бляховодів не хочуть ніякої зміни закону. Вони не хочуть легальної дешевої реєстрації, вони хочуть тупо халяви у всіх відношеннях. Адже навіть при безплатній реєстрації, автоцивілку оформляти треба, а вони її і зараз не оформляють. З яким заком вони боряться, відмовляючись оформляти автоцивілку?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  1
Спасибо сказали: Aprox1

2,536

Re: Это интересно (разное) - 2

Это всё повтор говновбросов продажных СМИ. Зайдите на сайт Евросилы и почитайте,за что они борются.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0
Спасибо сказали: karakuda781

2,537

Re: Это интересно (разное) - 2

Игорь Петрович1 написав:

Это всё повтор говновбросов продажных СМИ.

Ну ок, якщо це все маячня, чому стільки багато бляховодів не оформляють автоцивілку? Чого вони цим добиваються? Щоб автоцивілку зробили безплатною? Поясни мені будь-ласка, а то єдині логічні висновки приводять до того, що ти називаєш говновбросом продажних ЗМІ...  dntknw

Игорь Петрович1 написав:

Зайдите на сайт Евросилы и почитайте,за что они борются.

Там нема за щовони боряться. Там тільки є за що вони говорять що боряться.
Аналогічно можна зайти на якийсь державний сайт і почитати за що боряться законотворці, котрі приймають ці злочинні закони. Там теж всі білі і в пуху... facepalm
Хоча, якась частина бляховодів можливо дійсно ідейні, але мова не про них, а про те що в результаті цих схем, повилазила величезна кількість шахраїв, які цим скористалися зовсім не для благих намірів.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  -1
Спасибо сказали: Aprox1

2,538

Re: Это интересно (разное) - 2

Игорь Петрович1 написав:

Это всё повтор говновбросов продажных СМИ. Зайдите на сайт Евросилы и почитайте,за что они борются.

да пусть оформят страховку и дальше борятся за шо хочут

  0

2,539

Re: Это интересно (разное) - 2

Меня на пешеходном переходе такой евробляхер сбил, как сбил, наехал на небольшой скорости, после  чего на встречку и по газам.
Как вы думаете на наших номерах он бы так сделал?

  0

2,540

Re: Это интересно (разное) - 2

Дядя Федор написав:

Телефонуйте в першу страхову компанію та попитайте за поліс для "бляхи" , будете здивовані доведенної до автоматичності відповіді

Это лишь подтверждает то, что с подобным вопросом туда обращаются. Бляховоды  новую резину тоже часто спрашивают. И что? smile

Игорь Петрович1 написав:

И люди борются,а не слушают нравоучения

Под видом "борьбы" организаторы бабло косят.
Допустим примут закон о льготной растаможке блях. Вы думаете что все ломанутся на таможни? Да фиг там. Увидите smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

2,541

Re: Это интересно (разное) - 2

Суровость Законов Украины смягчается не обязательностью их соблюдения... rtfm
Самое элементарное: курят где хотят, пьют алкоголь, особенно пиво, тоже где угодно, мусорят везде и всюду и т.д. и т.п. Кстати, а кто видел разные контейнеры для сортировки мусора. А ведь закон вступил в силу...  А это все админштрафы.

  1

2,542 Відредаговано сяся (2018-05-22 17:16:30)

Re: Это интересно (разное) - 2

svserj написав:

разные контейнеры для сортировки мусора.

ну это прикол вообще - контейнеры разные а переработки нету и всё в одну кучу на свалке выбрасывают  dash1

  0

2,543 Відредаговано Evgenий (2018-05-22 17:45:11)

Re: Это интересно (разное) - 2

Кстати. Еще одна форма протеста. Протестуют, видимо, против отсутствия общественных туалетов (сцут под окнами). С каждым годом протестующих все больше (сайта в интернете не нашел). На замечания реагируют примерно так: "Так я ж от дороги отошел!" И еще аргумент: "я ж пиво пью!"

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

2,544

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Ще раз - як мінімум 75% бляховодів не хочуть ніякої зміни закону. Вони не хочуть легальної дешевої реєстрації, вони хочуть тупо халяви у всіх відношеннях.

Попрошу вкотре посилання на статистику офіційну, що може підтвердити Вашу суб'єктивну думку про якісь міфічні 75% "злодіїв-бляховодів"!!!!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-22 18:11:58[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

в результаті цих схем, повилазила величезна кількість шахраїв, які цим скористалися зовсім не для благих намірів.

Ні чім не підтверджена суб'єктивна думка....

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-22 18:27:11[/merge_posts_bbcode]

svserj написав:

Суровость Законов Украины смягчается не обязательностью их соблюдения... 
Самое элементарное: курят где хотят, пьют алкоголь, особенно пиво, тоже где угодно, мусорят везде и всюду и т.д. и т.п.

Пару - тройку дней провел в Каменце и в радиусе 100 км... Не заметил я того, чтоб где-то было грязно или алкашня шлялась... Обочина чистейшая,  в городе порядок, парк ухожен, дворы, заборы, дома аккуратненькие, старинные сооружения правда легко  доступны туристам, а те не всегда бережно относятся.... В Хрустальных Пщерах мАцкАлей попалил, те пытались отодрать "янтарь"..... В костелы свободно можно войти до позднего вечера ... Правда вот в Собор УПЦ МП не попал... Тот только по графику открыт (правда нет таблички когда)..  Но все равно в все чисто, аккуратно...
Я к тому, что может просто надо не сорить?

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

2,545

Re: Это интересно (разное) - 2

Дядя Федор написав:


Я к тому, что может просто надо не сорить?

Ага. Не курить и не пить в общественных местах. Не ломать и не бить остановки общественного транспорта. В конце концов не брать чужого. И тэдэ и тэпэ. Я только за: сам так поступаю и своих детей учу, но таких как я, по-моему 30%, а остальные?

  0

2,546 Відредаговано Larsen (2018-05-22 22:00:31)

Re: Это интересно (разное) - 2

Дядя Федор написав:

Попрошу вкотре посилання на статистику офіційну, що може підтвердити Вашу суб'єктивну думку про якісь міфічні 75% "злодіїв-бляховодів"!!!!

Вже тут викладали: https://forinsurer.com/news/17/09/07/35497

Дядя Федор написав:

Ні чім не підтверджена суб'єктивна думка....

Це твоя заангажована, нічим не підтверджена суб'єктивна оцінка моєї думки. wink
На відміну від твоєї думки, яка спирається на "особистий досвід" зацікавленої особи, взяті з голови 5-6%, якісь шість чоловік, що не становлять репрезентативної статистичної вибірки, і інші подібного роду заявки про те що завозять лише свіжі авто в ідеальному стані, без будь-якого підтвердження фактами чи логічними висновками, я такої аргументації не використовую, намагаючись бути якомога об'єктивнішим. Якби ж я використовував таку аргументацію як ти, то розказав би тобі що з мого досвіду євробляхи значно частіше ведуть себе по ідіотські на дорозі ніж легали, частіше потрапляють в ДТП, при цьому уникаючи відповідальності, і половина з них - 10-20річні розвалюхи, і навіть в більшості свіжіших дизельних, вирізані сажовики (цього аж ніяк не приховаєш), ну і т.д. От це називається суб'єктивною думкою, але на відміну від тебе, я її не використовую в якості аргументу.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,547 Відредаговано alex.cver (2018-05-23 06:40:34)

Re: Это интересно (разное) - 2

Aprox написав:

Ну ты сравни общественный транспорт в Дании и наши лоховозы...  lol
Даже на старой таврии ездить приятнее, чем нашим общественным транспротом! ))

Это да, у нас реально треш с транспортом. В Дании даж метро ездит без водил на полной автоматике все, но видел бы ты цены на транспорт, понял бы почему большинство даже зимой на велах. И это я молчу про датские налоги, самые высокие в Европе smile В принципе наверное играет не столько высокая цена транспорта, хотя это аргумент, столько здоровый образ жизни. У нас не увидишь при 0 градусов снег, а папа или мама на веле вкручивает педали и везет малых в садик, спереди вела тачка и 2 малых там сидят в шлемах прикритые максимум какой то пленкой сверху или вообще нет.  А ты такой в шоке от всего этого и мерзнешь от сильного ветра даж в зимней куртке. В то же время в той же Греции машину имеет и жук и жаба, причем многие имеют большие как у нас машины и цена топлива от 1,5 до 2 евро но все равно все на машинах и их цена топлива не пугает как то. Велодорожек не видел как и велосипедистов ну вернее их мало. Европа она очень разная.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

2,548 Відредаговано Дядя Федор (2018-05-23 00:02:18)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

то розказав би тобі що з мого досвіду євробляхи значно частіше ведуть себе по ідіотські на дорозі ніж легали, частіше потрапляють в ДТП,

Так наведи статистику, а не свої надумані цифри... Хоча бтак:"В цілому з початку року по 31 липня за все в Україні було зафіксовано 89 872 ДТП. При цьому за період з 1 січня по 31 серпня на дорогах України сталося 1 785 аварій, в який брали участь машини на іноземних номерах.

В результаті можна обчислити (не враховуючи місячну різницю в періодах), що авто на іноземних номерах беруть участь в 1,9% аварій"
https://politeka.net/ua/news/495105-dtp … tatistika/ Це при тому, що "бляхи"  на сьогодня це від 5 до 10 відсотків всього автопарку України....

А саме головне - немає ніяких підстав вважати, що пересічний водій в Україні, пересівши з Лайноса на "укр номерах" в Ауді на "бляхах" обов'зково перетворюється на злістного порушника ПДД...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

2,549

Re: Это интересно (разное) - 2

Фотка из Одессы. Явно не полак в гости приехал-иностранцы так не паркуются.
http://f23.ifotki.info/org/ac80c803d36a7e4825615e31affb3a48d94dd4309682531.jpg

  0

2,550

Re: Это интересно (разное) - 2

svserj написав:

Фотка из Одессы.

О!!! Это авто наверняка в отвратительном тех состоянии и точно все катализаторы вырваны с мясом....
Что до "героической " парковки...., так кто его знает, мож таки есть основания так парковаться...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0