2,551

Re: Это интересно (разное) - 2

Дядя Федор написав:

А саме головне - немає ніяких підстав вважати, що пересічний водій в Україні, пересівши з Лайноса на "укр номерах" в Ауді на "бляхах" обов'зково перетворюється на злістного порушника ПДД...

Перетворюеться. Причина? Безнаказанность полная. В случае серьезного ДТП можно просто уйти(уползти, прикинуться дурачком,иностранцем и тд), что превращает их в убийц-самоубийц-пофигистов У большинства нет страховки. Им просто все законы пофиг при таких раскладах.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Larsen1



2,552 Відредаговано Larsen (2018-05-23 07:21:36)

Re: Это интересно (разное) - 2

Дядя Федор написав:

Так наведи статистику, а не свої надумані цифри..

Ти свої "враження" статистикою не підкріплюєш. Саме тому я це не вважаю за аргумент, і не використовую як такий, на відміну від тебе.

Дядя Федор написав:

Хоча бтак:"В цілому з початку року по 31 липня за все в Україні було зафіксовано 89 872 ДТП. При цьому за період з 1 січня по 31 серпня на дорогах України сталося 1 785 аварій, в який брали участь машини на іноземних номерах.

Не всі ДТП реєструються, особливо у випадку коли порушник втікає з місця пригоди.

Дядя Федор написав:

Це при тому, що "бляхи"  на сьогодня це від 5 до 10 відсотків всього автопарку України....

Треба рахувати не кількість авто, а кількість кілометрів які вони проїхали. А то є такі машини, які раз в тиждень виїзжають з гаража, а є такі що їздять цілий день. Тому ця статистика теж не репрезентативна.

Дядя Федор написав:

А саме головне - немає ніяких підстав вважати, що пересічний водій в Україні, пересівши з Ланоса на "укр номерах" в Ауді на "бляхах" обов'зково перетворюється на злістного порушника ПДД...

Якщо Ауді в 4 рази дешевше за Ланос, тоді підстави є. По-перше, він не буде шкодувати це авто як Ланоса, тому що знає що через рік всеодно здасть його в металобрухт, бо ремонт буде вже не рентабельним, дешеше купити наступне, та й не відомо чи взагалі через рік не закриють цю тему. Отже і труситись над авто, на якому всеодно все життя їздити не довдеться, не буде. По-друге, знаючи що в разі ДТП йому значно легше уникнути відповідальності ніж на Ланосі, може бути меньш обережним на дорозі.
Крім того, далеко не всі бляховоди пересіли з Ланоса на бляху. Там є і такі для яких це перше авто, і перші права (теж куплені, видно в протест того що навчання занадто довге?), і ті які бляху взяли не тому що грошей на авто не вистачає, а тому що хочеться понтів, і ті які просто "замість миття посуду, перейшли на одноразові тарілки" - у цих всіх категорій підстав порушувати ще більше.
Ще раз - я не кажу що всі бляховоди такі, але оцінюючи "підстави", не варто забувати і те, чи є підстави у пересічного Ланосовода пересідати на бляху? Так, це буде краще авто, але при цьому виникає ціла низка ризиків: авто може виявитись в гіршому стані ніж задавалось при покупці (завжди ризик з б/у, а своє авто знаєш), обслуговування, ремонт і експлуатація може виявитись значно дорожчою ніж у Ланоса (дехто не подумавши про це, просто забивають на правильну експлуатацію своєї бляхи), сумнівний правовий статус може обмежити час експлуатації, адже не відомо чим і коли ця вся історія закінчиться, тоді як Ланос буде їздити поки не згниє ще багато років. В результаті, у більшості Ланосоводів, підстав пересідати саме на бляхи, не так вже й багато. Значно більше підстав взяти бляху у тих, в кого нема ніякого авто, в кого є реальний шрот без майбутнього і якого давно пора позбутись, для тих хто хоче понтів і для тих хто хоче одноразове авто, яке не шкода, на якому можна їздити де хоч і як хоч, і класти на правила.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,553

Re: Это интересно (разное) - 2

Так, чтобы я не видел никаких "лайносов" или Правила напомнить?  rtfm

3.1.  Запрещается "поливать грязью" авто любых марок (и их владельцев). Разрешена только ОБОСНОВАННАЯ критика (желательно с указанием источника информации).

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

2,554

Re: Это интересно (разное) - 2

Дядя Федор написав:

Это авто наверняка в отвратительном тех состоянии

Це Фантом 7 першої серії, йому вже може бути 15 років. Враховуючи вік, ціну обслуговування, і високу ймовірність того що продавалось воно вже вкатане і бите, жахливий технічний стан цього авто зовсім не виглядає дивним. Подивись в якому технічному стані ті Х5 на бляхах що до нас поприганяли...  facepalm

Дядя Федор написав:

так кто его знает, мож таки есть основания так парковаться...

Це тіпа інвалід? А дійсно, помічав не раз що бляховоди паркуються гірше легалів. І навіть є підстави такій поведінці - будь-який власник знає, що запаркувавши по ідіотські своє авто, воно потім може виявитись пошкрябаним, або якось по іншому пошкодженим. Бляховодам такі ризики не настільки страшні як легалам. Тому логічно що у них меньше підстав дотримуватись правил парковки.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,555

Re: Это интересно (разное) - 2

Дядя Федор написав:
svserj написав:

Фотка из Одессы.

О!!! Это авто наверняка в отвратительном тех состоянии и точно все катализаторы вырваны с мясом....
Что до "героической " парковки...., так кто его знает, мож таки есть основания так парковаться...

Ну да... конечно инвалид... мозга нету однозначно.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

2,556

Re: Это интересно (разное) - 2

Zevs написав:

Так, чтобы я не видел никаких "лайносов" или Правила напомнить?  rtfm

3.1.  Запрещается "поливать грязью" авто любых марок (и их владельцев). Разрешена только ОБОСНОВАННАЯ критика (желательно с указанием источника информации).

Разве поливание ланосов грязью не обосновано?  dntknw   lol

Разве поливание грязью бляховодов не обосновано?  dntknw   lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,557

Re: Это интересно (разное) - 2

Grafik87 написав:
Дядя Федор написав:
svserj написав:

Фотка из Одессы.

О!!! Это авто наверняка в отвратительном тех состоянии и точно все катализаторы вырваны с мясом....
Что до "героической " парковки...., так кто его знает, мож таки есть основания так парковаться...

Ну да... конечно инвалид... мозга нету однозначно.

Как там, где безвиз, говорят: занял мое место-забери и мои проблемы...

  0

2,558

Re: Это интересно (разное) - 2

svserj написав:

Как там, где безвиз, говорят: занял мое место-забери и мои проблемы...

У нас прибаутки не прокатят... Лучше бы полиция забирала эвакуатором машины моральных уродов!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,559 Відредаговано сяся (2018-05-23 10:15:26)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen, -  2,553Larsen⇓Сегодня 07:11:03 Отредактировано Larsen (Сегодня 07:21:36) - полностью согласен с Вашим постом , живой приклад : на работе парнишка помбур 24 рокы  хочет взять себе из поляндии через гавайцев за 1200 уёв авто 23 года машинке движек БМВ трактор примерно такой http://rst.ua/oldcars/rover/75/rover_75_7585734.html , исключительно пофорсить годик а потом сдать если поломытся в чермет на мой вопрос а его страхуют ? ответ : Дядь Саш Вы шо !? яка страховка , якэ ТО , покатаю пока ездить будет , а там посмотрим , на мои слова шо можно за такие деньги взять жЫгули в гораздо лучшем состоянии и с документами ответил шо на жигулях ему стыдно . СТЫДНО ему блеать , к девушке ездить

  0

2,560

Re: Это интересно (разное) - 2

Девушку и на трамваи катать можно  nose_eat  Проверял лично  big_smile

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

2,561 Відредаговано alex.cver (2018-05-23 10:42:06)

Re: Это интересно (разное) - 2

Про бляхи... Сегодня было 2 пути не пропустить таксиста или резко тормозить чтобы не ударить ибо оно меня подрезало с правого ряда резко в левый. Я выбрал 1 вариант с пердупреждением сигнала что буду таранить. Таки таксист остановился, не навижу уродов которые подрезают. Но что меня удивляет больше КАК такси НА бляхах может законно работать в такси?! По каким таким законам иностранец имеет право работать в такси у нас?

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

2,562 Відредаговано karakuda78 (2018-05-23 10:48:14)

Re: Это интересно (разное) - 2

alex.cver написав:

По каким таким законам иностранец имеет право работать в такси у нас?

Я думаю очень просто. Оформляешь разрешение на работу, и пожалуйста  smile . Или нет? wink

Мало того, по-русски говорить не умеет, а подрезать - умеет!!

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

2,563

Re: Это интересно (разное) - 2

alex.cver написав:
Дядя Федор написав:

А саме головне - немає ніяких підстав вважати, що пересічний водій в Україні, пересівши з Лайноса на "укр номерах" в Ауді на "бляхах" обов'зково перетворюється на злістного порушника ПДД...

Перетворюеться. Причина? Безнаказанность полная. В случае серьезного ДТП можно просто уйти(уползти, прикинуться дурачком,иностранцем и тд), что превращает их в убийц-самоубийц-пофигистов У большинства нет страховки. Им просто все законы пофиг при таких раскладах.

Так и есть sad Таксист-бляхун на замечание что же удивительныйтычеловек так ведёшь своё удивительное корыто, ты же нас покалечишь и машину свою распрекрасную разобьёшь - ответствовал: не беспокойтесь, она уже давно себя окупила, брошу ключи и уйду... Вот такое в голове у них. Более на таксо-бляхах я ездить не буду.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  1
Спасибо сказали: Larsen, alex.cver2

2,564

Re: Это интересно (разное) - 2

сяся написав:

хочет взять себе из поляндии через гавайцев за 1200 уёв авто

учитіваем также, что єти гавайці тоже в налоговую не ходят с єтой прибілью
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-23 11:29:41[/merge_posts_bbcode]

сяся написав:

хочет взять себе из поляндии через гавайцев за 1200 уёв авто

учитіваем также, что єти гавайці тоже в налоговую не ходят с єтой прибілью

alex.cver написав:

Но что меня удивляет больше КАК такси НА бляхах может законно работать в такси?! По каким таким законам иностранец имеет право работать в такси у нас?

я єтот вопрос задал директору. он ответил - пох, лишь біі авто біло в хорошем состоянии. а служба такси на самом деле работает  со всеми в качестве "предоставлятора информационніх услуг". а есть лицензия у тебя или нет - главное , что клиент сел в машину и доехзал из пункта а в пункт б. никаких "договоров" с клиентом или с таксостом относительно  дтп нет. т.е. попал в дтп, есть потерпевший в салоне - сугубо ответственность водителя. а если на бляхах то вообще весело,какая она может біть.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

2,565

Re: Это интересно (разное) - 2

alex.cver написав:

Но что меня удивляет больше КАК такси НА бляхах может законно работать в такси?!

А где ты видел у нас законное такси? Ну, кроме Убера...  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

2,566

Re: Это интересно (разное) - 2

убер... законное .. бугага  lol

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

2,567

Re: Это интересно (разное) - 2

В убере как раз больше всего блях, две " матрёшки" круглосуточно посменно катают любителей шары fuck

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

2,568

Re: Это интересно (разное) - 2

Игорь Петрович1 написав:

В убере как раз больше всего блях, две " матрёшки" круглосуточно посменно катают любителей шары fuck

Что такое "матрешки"?

  0

2,569 Відредаговано Evgenий (2018-05-23 17:02:39)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

євробляхи значно частіше ведуть себе по ідіотські на дорозі ніж легали, частіше потрапляють в ДТП,

Таки да! Как раз по теме smile Интересная штука статистика! Имеем следующие данные:

Дядя Федор написав:

що авто на іноземних номерах беруть участь в 1,9% аварій"

Дядя Федор написав:

що "бляхи"  на сьогодня це від 5 до 10 відсотків всього автопарку України.

Получается, что каждая  ПЯТАЯ (в лучшем случае) бляха принимает участие в аварии? В худшем случае каждая ТРЕТЬЯ!
Вдумайтесь, Дядя Федор!!!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-23 12:10:04[/merge_posts_bbcode]

Дядя Федор написав:

немає ніяких підстав вважати, що пересічний водій в Україні, пересівши з Лайноса на "укр номерах" в Ауді на "бляхах" обов'зково перетворюється на злістного порушника ПДД.

Как раз есть! Получив вместо одного "зламка" другой "зламок", но с бОльшей мощностью двигателя, персічний водій починає давити на "гашетку". Купа таких по дорогам совається. У нас на дачах такой алень на Октавии носится.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

2,570

Re: Это интересно (разное) - 2

ПЕТРО написав:
Игорь Петрович1 написав:

В убере как раз больше всего блях, две " матрёшки" круглосуточно посменно катают любителей шары fuck

Что такое "матрешки"?

Может Mazda 3?

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

2,571

Re: Это интересно (разное) - 2

"Матрёшка" на слэнге таксистов значит батрак,наймит,нанятый водитель)

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

2,572

Re: Это интересно (разное) - 2

Знаю много людей, что при заказе ТАХI, обязательно указывают: на "бляхах"не присылать, и это обязательно срабатывает. Да я и сам такой...

  0
Спасибо сказали: alex.cver, ivalent2

2,573 Відредаговано alex.cver (2018-05-23 20:28:58)

Re: Это интересно (разное) - 2

Bob3000 написав:

брошу ключи и уйду... Вот такое в голове у них. Более на таксо-бляхах я ездить не буду.

Именно. Я тоже не буду, принципиально. Хороший совет хотя я на такси наверное езжу 1 раз в год и то не каждый, но бывает иногда такое, если в Киев к дочке НЕ машиной, например вылет с Киева куда то в отпуск, то смысла в машине нет.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

2,574

Re: Это интересно (разное) - 2

Evgenий написав:

Получается, что каждая  ПЯТАЯ (в лучшем случае) бляха принимает участие в аварии? В худшем случае каждая ТРЕТЬЯ!
Вдумайтесь, Дядя Федор!!!

А сколько у Вас было в школе по математике? Вопрос напрашивается потому, что как то не выходит таких данных как у Вас....Если вспомнить школьный курс математики за.... 3-й класс или 4-й.... Если было 89872 зафиксировано ДТП, из них авто на "евробляхах" стали участниками (не равно виновниками!!!!!!!!!!) ДТП 1785 авто.... А авто на бляхах около 900 000 штук каталось в Украине в тот момент.... То как так выходит по Вашим расчетам, что  " каждая  ПЯТАЯ (в лучшем случае) бляха принимает участие в аварии? В худшем случае каждая ТРЕТЬЯ!"?????? Как то ....не получается каждая пятая от 900 000 или каждая третья машина (это 20-30%) равно 1785?!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-23 23:03:21[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Не всі ДТП реєструються, особливо у випадку коли порушник втікає з місця пригоди.

Ну це БРЕД! ДТП, коли водій тікає не тільки реєструється, але ще й розслідується, ведеться пошук втікача... Бо то вже непросто ДТП, а вчинення правопорушення з обтяжуючими обставинами....

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-23 23:06:29[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Треба рахувати не кількість авто, а кількість кілометрів які вони проїхали.

Знову спроба притягнути за вуха те,що вух немає.... "Блахарі" використовують авто дуже інтенсивно... Немає сенсу "економити"... Тому за кілометри пробігу "бляхи" можете не переживати, такі авто бігають багато км....

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-23 23:10:35[/merge_posts_bbcode]

alex.cver написав:

КАК такси НА бляхах может законно работать в такси?! По каким таким законам иностранец имеет право работать в такси у нас?

А у нас такси на "укр регистрации" в основном законно работают? И номера соответствующие? И техосмотр раз в квартал? И лицензия есть? И Вы отказываетесь от услуг "такси подешевле" когда Вам не покажут лицензию?

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

2,575 Відредаговано Larsen (2018-05-24 08:42:11)

Re: Это интересно (разное) - 2

Дядя Федор написав:

Ну це БРЕД! ДТП, коли водій тікає не тільки реєструється, але ще й розслідується, ведеться пошук втікача... Бо то вже непросто ДТП, а вчинення правопорушення з обтяжуючими обставинами....

Та шо ти кажеш?! Прямо в цій темі читаємо:

ПЕТРО написав:

Меня на пешеходном переходе такой евробляхер сбил, как сбил, наехал на небольшой скорости, после  чего на встречку и по газам.

Бред? Зареєстроване і рзслідуване з обтяжуючими обставинами? Ага...  facepalm

Дядя Федор написав:

Знову спроба притягнути за вуха те,що вух немає....

Це в тебе спроба притягнути за вуха статистику по кількості авто туди, де треба статистику по пробігу. Або даєш статистику по пробігу, або цей аргумент перетворюється на твою суб'єктивну думку, яку я навіть аналізувати не буду.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0