126

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Всім доброго здоров`я. Давненько не писав про свою ласточку. Ну по порядку...
Три місяця назат замітив, що змінилася музика в машині - згоріли обидва задніх динаміка. Були куплені на базарі Кенвуди за 260грн і за 10хвилин поміняні. Далі машинка попала на "Автопробіг по чотирьох озерах за два дні" - потім опишу. Далі згоріло ближнє світло на лівій фарі. Найт Брекери+ від Осрам добре світять, но не довговічні - року не виходжують. Була замінена на штатний -простий Осрам. Так і катаюсь. moto Потім була підготовка до поїздки на море. Було куплено подвійне сидіння від Спрінтера (без рамки) -190грн. Рамку з другом зварили з уголка 20. Що б нічого не сверлити, підібрали так, що б отвори рамки, співпадали з отворами під болти для кріплення вантажу у підлозі багажника. upp А за одно, з розборки у Рівному, прислали ручки над сидіннями і паси безпеки - встановив за 20 хвилин. Віталіку з Рівного дуже дякую. За все 120грн. Також поставив плафон освітлення третього ряду (в мене був рідний, на одну кнопку, на перед давно поставив на дві). tbsenile
Тепер в мене 7місний МСВішик. Правда жабра не відкриваються, і відсутні воздуховоди до третього ряду. В цьому проблеми не бачу. Їхали на море дві дитини (13 і 17років) - було комфортно. Їхали з весілля (50 км) фотографи (дорослі люди) - казали, що зручно. Сідав сусід, казав, що більше місця для ніг, ніж в його Т4 дубль кабіна для задніх пасажирів. Сідав Сергій-Птах, сказав, що місця море - що ще хотіти... crazy Ставиця і знімаєця сидіння за 5 хвилин (не поспішоючи).
На море машинка витримала. Завантаження : 6 чоловік, гора їжі і питного, одежа і взуття, зонтики і матриси, і т.д.
Туда 1350км. і 6.8л. на 100. Назат 1200км. і 7.6л. на 100 - зустрічний вітер, дощ, калюжі.
Зразу після моря поїхав на ТО-3. Зробили базові заміни і перемазали направляючі супортів, за що взяли 110грн.(Сварився з ними - за ці гроші я 5 раз міг направляючі змащувати). Заплатив 709.45 грн. Свічки не міняв, запасні катаються в машині. Купив в Логан Маркеті на запас, бо появилася ледь помітна дитонація на холостих, але катаюсь на рідних. Фільтр салона також на днях поміняю.
Пробіг на даний момент 46000км. Машиною задоволений на всі 100%.

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0



127

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Моє сидіння третього ряду.
Бувайте. Далі буле. rock

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

128

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo
ДАІ може домахатись за 3 ряд.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

129

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Олег, яким чином. В техпаспорті навпроти пас.місць пусто. Паси безпеки є.  Що як що по базі, але хто ж до того моменту доводить... dntknw

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

130

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo
штатное брал? Сикоко? Что еще докупал? like:like::like:

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

131

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

В техпаспорті навпроти пас.місць пусто.

А, тоді так, в мене кількість місць вказано.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

132

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

OKurylyshyn
у меня тоже пусто. В том году уже договорился о переделке, но жена что-то заартачилась. Пока уговорил классные сиденья ушли. dash1 Но мечта осталась

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

133

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

grinder написав:

штатное брал? Сикоко? Что еще докупал?

Сергій, сидіння подвійне від Спринтера - 190. Ручки над вікнами і паси безпеки (розборка в Рівному у Віталіка) - 120. І плафон на одну кнопку (в того ж Віталіка) - 60. Рамку варив сам... rock

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

134

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Доброго дня Всім форумчанам. rock
Пробіг 55 000 км. Три тисячі назат були замінені тормозні колодки (ТРВ). upp Перед зимою, був замінений акамулятор. Стояв Ромбат 40а, поставив Varta 60. При заміні колодок, майстри змазали направляючі супортів і передивилися всю підвіску - все ОК. upp З першими снігами перезувся в прошлорічну MARANGONI 195 65 R15 шипована - вигрібає скрізь, де мені потрібно. З настанням холодів не встиг доробити-втановити ПТФ і зеркала з підігрівом, все попереду. dash1
І саме головне на сьогодняшній день, моя машинка вже не підкредитна. Вчора був проплачений останній внесок, а сьогодня я забрав справку з банку, длая МРеВ, що б можна було винести транспортний засіб з ДРОРМ. (Так пише в справці, з "бази") Так що я вже вільний від кредиту. Справився за 19 місяців. Переплачено від основної суми по 103 грн. щомісяця. Так що катаюсь тепер без "ярма". fly
На сьогодня все, і будьте здорові... wink

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

135

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

УРА! Саня, поздравляю!:coffee:

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

136 Відредаговано Lavrik (2012-12-18 16:09:45)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

Так що катаюсь тепер без "ярма".

Саня, вітаю app:storstark:
Шкода, що обігрів зеркал не встиг поставити vissla

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

137

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

молодец !  upp

  0

138

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

О це я розумію "миколайчик" собі і машинці. Сашко, вітаю storstark

Dacia Logan "Сіра комета" base1.4 (Phase1.RO) 2007-2011
Renault Logan "Чорна перлина" amb1.6 (Phase2.RU) since 2011
http://www.logan.in.ua/forum/viewtopic. … 44#p348444
  0

139

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Grabb написав:

миколайчик" собі і машинці. Сашко, вітаю storstark

Да, точно, завтра треба буде троха відмітити з сімейством. storstark

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

140 Відредаговано bravo (2013-02-07 18:45:06)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Доброго дня форумчани. rock Політ нормальний. За останні часи, перегоріла лампа передніх габаритів і одне ближнє - були замінені на аналогічні. nose_eat Також барахлили задні гальма. Виявилося, що закисла тяга, яка передає зусилля від балки на ричаг "колдуна". Тягу зняли, перемазали, муфта на ній почала ходити. Поставили на місце і все запрацювало. styrka
А тепер саме цікаве. Пробіг вже 59400 км. Скоро ТО-4. Поїхав на станцію Рено і попросив, що б зорієнтували по цінах... Розписали мені все... shokkez_15

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

141

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Взагалом, я в shok. Було прийняте рішення, зпригувати з їхньої гарантії dash1, купити запчистюльки в Логан-Маркеті, поміняти все потрібне в нормальних СТОшників, зощадивши приблизно 200 $, і спокійно їздити далі...  fly

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

142

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Позавчора не з того, ні з чого, серед дороги, без всяких пошарпувань і підтраювань, моя машинка стала, заглохла. shok Пробував накачати бензонасосом і завести - марно. Все світиться, стартер маслає, а двигун мовчить. dash1 В бакові десь біля 15 літрів бензуса. dntknw Стою серед дороги, заважаю рухові.  smoke(і нервово курю) Підійшли інші водії, послухали релюшку на бензонасос, робить. Рішили спихнути машину на узбіччя. Я в машині, рулюю, а мужики пхають... moto Думаю поможу хоть стартером... Ключ повернув, а машинка і завелася, як ні в чому і не бувало. Чо було не знаю...
    Вчора з ранку їду і перед світлофором друга серія: заглохла, хвилин 4-5 накачував насосом і маслав стартером... В кінці все ж завелася. dash1 Між двох випадків пробіг десь 40 км. Вже проїхав після випадків біля 100км. все ОК. (І заправив повний бак) perec
    Що було, досі не зрозуміло. Може бензус, може яка де клема окислилася чи відійшла. dntknw

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

143

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Саша, работы реле бензонасоса мало. гул от него шел?

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

144

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

_AlexSander_ написав:

работы реле бензонасоса мало. гул от него шел?

Вот і я прислухався - тихо було. Ну але ж зараз робить. Фокус. focus

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

145

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Сань, тогда шукай в том разъеме, что я говорил.
вот с такого же мцв. окислилась клема.

https://lh6.googleusercontent.com/-lb-nOvw4C3w/UE-7p3q1vsI/AAAAAAAABqc/NcRVtVQFzpY/s767/2012-09-11+19.57.03.jpg

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

146

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

В прошлом году была подобная ситуация. И как всегда вовремя (в чужом городе, посреди перекрестка в час пик, плюс ко всему машина была затарена под завязку вещами). Выталкал на бордюр, выгрузил жену и вещи, почистил контакты насоса и   fly. Надо было, конечно, сразу попробовать  заводить после того как жену высадил, тогда бы наверняка причину бы узнал big_smile.

Logan Base 1.4 2006г
  0

147

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

_AlexSander_ написав:

шукай в том разъеме, что я говорил

Сашко, я тоді був в "шоковому" стані - де ж, МСВішик (ніколи не підводив) серед дороги заглох. crazy
Мож розтлумачиш, де і який контакт в підкапотній коробці шукати. Думаю буде корисно знати не тільки мені. empathy

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

148

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo Сань, я ж тебе по телефону рассказывал. поднимаешь заднее сидение (подушку). Под ней круглая крышка. аккуратно её снимаешь (помнишь ,еще тебе сказал, что петельки слабые, могут треснуть) и вот он разъем.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

149

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Добро дня Всім. rock
   Ітак по порядку. Набігала моя машинка вже 60 тис. ТО-4. Так, як офіціали нарахували мені 3666грн. то я рішив робити ТО не в них. Скупив запчастюлькі згідно каталога і року, і поїхав до знайомих СТОшників. (дві попередні машини там обслуговував upp)
   Підняли машинку на підьомник, зняли защиту двигуна, вивернули колеса і зняли ремінь генератора.

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

150

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Опустили машинку до низу, піддомкратили двигун і зняли опору (праву) двигуна. Далі відкрутили верній захисний кожух ГРМ. Заним нижній і тут... dash1 Перший сюрприз - маслєцо. Добре все оглянули і вияснилося, що пустив сальник колінвала. grater Так, як все буде розібране, то міняється деже просто. g_hosp

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0