76 Відредаговано bravo (2011-11-20 01:27:41)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Вчора, перезув свого МСВішика на зимову гуму: Марангоні 195 65 15 Т95 (4 айс Е+) шипована. За заміну і балансування - 70 грн.  Я раніше на такій їздив, сподобалося, тому і вибрав на цей автомобільчик. На вагу, покришка важча від рідної Дебіки. Але їде плавніше, м`ягше і машинка стала вище... Витрата пального не змінилася ( ну може більше на грам 200), змін в динаміці не замітив... Зранку на дорозі був лід, а я їхав впевненно.  Правда мінусом є шум в салоні, але музика в мого МСВішика грає добре. Я задоволений.
   Сьогодня на авторинку придбав невелику наклейку "шипи" - 3 грн.
                  шкіряний чохол на кермо - 80 грн.
                 два простих склоочистника - 50 грн.
                 накидку на сидіння з підігрівом - 205 грн.
   Все було зразу ж встановлено на машинку.
   Враження.  Підігрів сидіння (був встановлений під чохол сидіння) працює добре, 5 хвилин, і сидіння тепле. Кермо в руці зручне, даже чимось приємне... Щітки склоочистника ще не випробовував...
   Далі буде...

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0



77

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Продовжую. Щітки працюють ну просто клас. Підігрів сидіння, гріє після 5ти хвилин роботи. Потім приємно в теплому сидінні. Одне но, коли гріє, починає скавинчати через кожнох 2 - 3 хвилини антірадар. До чого б це... А так все добре.. Гумою задоволений, (крім шума), кермом в руці - ну просто балдю... Одне прикро, невстиг поставити обігрів зеркал... Все в найблищий час... wink

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

78

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

я считаю,что из расчётов цифр и полезного  веса нашего автомобиля,покрышки  с нагрузкой в 92 это уже с лишком конечно, они тяжёлые как утюги и в том что динамика не уменьшилась?в это может поверить только тот,который в этом не шарит,да и пару вещей тоже не нужные,подумайте сами какие?:fool:

  0

79

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

починає скавинчати через кожнох 2 - 3 хвилини антірадар. До чого б це.

измеряй напругу. скорее всего падение напряжения вредно действует на твоего китаёса.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

80

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo
як рахуэш розхід палива? чи є БК?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

81

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Серинький написав:

bravo
як рахуэш розхід палива? чи є БК?

Дякуючи Олександру, вже декілька місяців активований БК.

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

82

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo Саня, надо было так написать: благодаря ребятам у меня теперь ежедневное напоминание о праздновании пятилетия нашего Клуба во Львове smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

83

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

а раніше?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

84

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

kareliya75 написав:

покрышки  с нагрузкой в 92 это уже с лишком конечно

В моєї гуми 95 Т

kareliya75 написав:

тяжёлые как утюги

Да тяжчі від заводських

kareliya75 написав:

динамика не уменьшилась?в это может поверить только тот,который в этом не шарит

Після чіповки, машинка в мене біжить з 5ма не маленькіми людьми, так само, як зі мною одним - динаміка не міняється... А вірити, чи не вірити, це діло Ваше. Як би хотів брехати, чи безпідставно превозносити свій самохід, то писав би не на цьому форумі...

kareliya75 написав:

пару вещей тоже не нужные,подумайте сами какие?fool

Пару вещей, коштують гроші. І продбані вони, дло того, що б зробити автомобільчик комфортнішим для мене. І для вдосконалення межі не має... imho2

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

85

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Серинький написав:

а раніше?

Коли було тепло,то самий найменьший показник не місто 7.1л/100. А в середньому було 7.3 - 7.5
Зараз похолодало, то в районі 8л. На зимовій гумі не давно, БК показав 8.2.  А як ще більше похолодає, тоді буду прогрівати машинку - значить буде іти пального ще більше...

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

86

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo
спава в тому як ти рахував поки не було БК...а прогріваеш скільки?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

87

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Серинький написав:

спава в тому як ти рахував поки не було БК...а прогріваеш скільки?

Сергій, рахував дуже просто: загорілась лампочка, айда на заправку (5-10км), це і є точка відліку. На заправці збиваємо на нуль. Я заправлюв на одну й ту ж саму суму - 200 грн. І викатую до слідуючої лампочки. Знаючи, скільки їхав до заправки, можна вирахувати пройдений шлях до 1 км. Залите пальне ділемо на пройдений шлях, визначили кілометраж на одну літру пального. Далі ділимо дану цифру на 100.
Все просто, но +  - на заправку, на 1 - 2 км прорахунку. Но виходить до волі точно. imho2

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

88

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Всім привіт. Життя іде, і я продовжую... Не завжди іде гладко...
  22 числа приблизно о 23 годині вечора, припарковавши машинку неподалік магазину, пішов в магазин. вийшов з магазину, і ... от таке (це вжк помита).

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

89

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

твари... Сань, менты, страховка?

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

90 Відредаговано bravo (2011-11-25 01:16:03)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Всім привіт. Життя іде, і я продовжую... Не завжди іде гладко...
  22 числа приблизно о 23 годині вечора, припарковавши машинку неподалік магазину, пішов в магазин. вийшов з магазину, і ... от таке (це вже помита).
Визвав гайцов, до двох ночі все оформляли, хто, де, не відомо... Довідку видали...( Як би там нк було, а бабкі люблять, даже просять)...
  В наступний день пішов в страхову (каско), оформив всі документи. експерт подивився на авто (не мита була - спєцом не мив, щоб видно було все), і підтвердив: двері і молдінг - заміна, поріг - ремонт. Покраска на місці... Робити будуть в Рено Експо.... На доставку запчастин приблизно 10 дннів, оскільки склад запчастин в Польщі (я чомусь думаю, що більше часу пройде). А тоді мені позвонять і гнати машину на станцію... dash1
Взагалом не приємно... shok Машині 8 місяців, а вже вкоцали. dash1 Зразу адреналін, аж через штани валив, потім захотілося знайти виного (когось) babruysk, і відірвати "йому"  censored. А потім прийшло велике самовладнання, самозаспокоєння, і надія, що все що робиться - то до кращого...
Вот тепер жду...
Далі буде.

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

91

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo
Тримайся... все буде добре. Тримай в курсі справи. Що в тебе за СК?

Логан 1,6 2010 р.в. Laureat був.
Зараз ВАЗ 2102 1979 р.в.
  0

92 Відредаговано Bob3000 (2011-11-25 10:15:56)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Следов чужой краски не осталось?

P.S. Мою ласточку тожповредили на стоянке.
Переживал очень...
Потом смирился...
Потом забил...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

93

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Видимо что-то высокое (джип с кенгурухою или газель) imho2

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

94

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Lavrik а порог чем??

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

95 Відредаговано Lavrik (2011-11-25 11:45:34)

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

_AlexSander_ колесом (ступицей) vissla

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

96

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Lavrik написав:

колесом (ступицей)

На металі сліди краски відсутні, а на пластмасовому молдингу - втертості червоноватого кольору... dntknw Щось похоже на червону грунтовку... imho2  По царапинах на металі, да й на грязі (тоді була грязна), видно, що це було щось кругле і велике. imho2 Але "воно" не в`їхало, а притулилося (бо було б гірше)...
  Ну "не пойман - не вор". Головне що страховка є.

Oleg Pili написав:

Що в тебе за СК?

Страхова компанія "АХА". На рекламних плакатах обіцяють виплату в 15ти денний термін. Мій страховий випадок оформлений 23ім числом. Поживем - побачим...

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

97

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Друже не переймайся. Кажуть, якщо нову автівку коцають, то буде довго і без пригод їздити. tbsenile
Можу ще запропонувати по storstark воно седативне. До речі біля якого гамазину сталося? Можливо  там камери стоять.

Renault Logan Black Line 1.6
Мудрі євреї у випадку втрати грошей, або чогось цінного говорять: "Дякую Боже, що взяв грошима"
http://www.logan.in.ua/forum/post470433.html#p470433
  0

98

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

На фото не очень видно, но может есть возможность выровнять дверь без покраски? Если конечно нет царапин до грунта и острых заломов. А потом полировка - и дверь как новая.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

99

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

Grim написав:

может есть возможность выровнять дверь без покраски

А навіщо, по страховці міняють двері і молдінг на нові... Я пі`їхав до своїх майстрів, сказали зроблять усе за три дня (з покраскою - в їхній роботі я впевнений), і за все, ну максимум 150 $... Але є страховка - повне каско - навіщо ж платив у свій час 7 тис. грн.

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

100

Re: Сірокометний Рено Логан МСВ 1.6 Ембіанс (БЖ bravo)

bravo написав:

Але є страховка - повне каско - навіщо ж платив у свій час 7 тис. грн.

shok:shok::shok::shok::shok::shok::shok::shok::shok::shok::shok::shok:
Наступного разу мені скажеш, я тебе з знайомим страховиком зведу, думаю буде суттєво дешевше.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0