126

Re: Выбор аккумулятора

На логан фаза 2 2013го дизель 1.5 какой лучше поставить аккум, а то езжу раз в неделю и ели до следующего раза ели дотягивает. В прошлые выходные 1 час настраивал сигналку- оно вообще сдохло(в предыдущий день км 200 проехал, т.е. должен был подзарядиться) сейчас амега 60ка.

Помогите! Хотелось бы что-то до 75 А, чтоб наверняка, но пугают недозарядом (обычно езжу 50 км на выходных суммарно)
Мне надо чтоб до след выходных дотягивало. Благодарю за ответы.

  0



127

Re: Выбор аккумулятора

oleh.kurochka, 60-ки вистачить; навіщо возити роками за собою зайві кіло? той самий ромбат можна взяти. з вашими рідкими поїздками років на 5-6 вистачить. а якщо після кожної поїздки будете підзаряджати, то й на довше.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: oleh.kurochka1

128

Re: Выбор аккумулятора

На швидку руку глянув 50грн різниця між ромбатом і амегою(1750 і1800відповідно) тільки у амеги пускові токи 600А а у ромбата 480А

  0

129

Re: Выбор аккумулятора

oleh.kurochka написав:

На логан фаза 2 2013го дизель 1.5 какой лучше поставить аккум, а то езжу раз в неделю и ели до следующего раза ели дотягивает. В прошлые выходные 1 час настраивал сигналку- оно вообще сдохло

Выкинь сигу!
АКБ бери 60-ку.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-04-06 13:45:03[/merge_posts_bbcode]

oleh.kurochka написав:

тільки у амеги пускові токи 600А а у ромбата 480А

про що це говорить?

  0

130

Re: Выбор аккумулятора

Георгич написав:
oleh.kurochka написав:

На логан фаза 2 2013го дизель 1.5 какой лучше поставить аккум, а то езжу раз в неделю и ели до следующего раза ели дотягивает. В прошлые выходные 1 час настраивал сигналку- оно вообще сдохло

Выкинь сигу!
АКБ бери 60-ку.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-04-06 13:45:03[/merge_posts_bbcode]

oleh.kurochka написав:

тільки у амеги пускові токи 600А а у ромбата 480А

про що це говорить?

Я тільки 5000 за неї віддав(( а акумулятор ще взимку почав підводити..

Говорить про те, що швидше буде заводитись..
А хто виробник ромбату?

  0

131

Re: Выбор аккумулятора

oleh.kurochka написав:

А хто виробник ромбату?

Румунія. згоден з Георгічем; не дуже ведіться на значення струму холодної прокрутки. я би брав перевірені бренди. хлопці кажуть, що ромбат є гут.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

132

Re: Выбор аккумулятора

oleh.kurochka написав:

Говорить про те, що швидше буде заводитись..

Ні, це говорить про те, що у А-Меги пластин більше, але вони тонші.

  0

133

Re: Выбор аккумулятора

Здаюсь- тільки не бийте kapitulation . А який вомбат краще брати? Пілот чи торнадо?

  0

134

Re: Выбор аккумулятора

А де його продають у Дніпрі? Є лише в Одессі чи замовляти де треба, а у офіціалів він є?

  0

135

Re: Выбор аккумулятора

floyd47 написав:
oleh.kurochka написав:

А хто виробник ромбату?

Румунія. згоден з Георгічем; не дуже ведіться на значення струму холодної прокрутки. я би брав перевірені бренди. хлопці кажуть, що ромбат є гут.

Ромбат родной  1,2 двигатель на 4 зиму еле крутил. Лето отъездил, на 5-ю зиму поменял.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

136 Відредаговано oleh.kurochka (2019-04-07 22:47:56)

Re: Выбор аккумулятора

Почитав сусідню схожу тему на 30 сторінок, висновок один: фальсифікат просрочка і некондиція всих марок і розмірів. Як в цьому світі жити? Вирішив завтра офіціалів розговорити, знайшов цікавий варіант, може що вийде. А післязавтра поїду шукати вітра в полі- на базар, найбільшу гарантію хто дасть там і куплю. Бідні продавці..

  0

137

Re: Выбор аккумулятора

oleh.kurochka, А-Мега беспроигрышный вариант.

  0

138

Re: Выбор аккумулятора

Георгич написав:

oleh.kurochka, А-Мега беспроигрышный вариант.

у мене зараз стоїть, на базарі сказали, що до моїх 4-х років вони не доживають після 3-х міняють, а там як раз 3 роки гарантії.

  0

139

Re: Выбор аккумулятора

oleh.kurochka, ну то й що? - Він же стоїть як бак бензину, і це на 3 роки.
Навіть на старт-стоп його ставим.
ІМХО, звичайно.

  0

140

Re: Выбор аккумулятора

Купив запорізький "АКБ Мастер" 62Ач 600а за 1550 з урахуванням старого вийшло 1230. Дають гарантію 3 роки кожні 6 місяців звуть на обслуговування безкоштовне. Варіантів передивився тьму: ромбата не знайшов, необслуговувані потім буду сверлити, щоб обслужити. Порахував, що як брати у офіціалів за 2540, я таких 2 штуки куплю.

  0

141

Re: Выбор аккумулятора

oleh.kurochka написав:

необслуговувані потім буду сверлити, щоб обслужити.

це такий жарт, чи Ви серйозно?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

142

Re: Выбор аккумулятора

Певно любий необслуговуваний можна перевести в обслуговуваний, віддерши кришку яка закриває доступ до банок.  tongue

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

143

Re: Выбор аккумулятора

floyd47, читав на форумі російсткому, що у дядьки була з заводу варта не обслуговувана, 6 років проробила і почала підводити. Він просверлив її долив водички зарядив поставив меблеві заглушки в отвори і проїздив ще 2 роки.
Це наш мінталитет такий, витягнути неможливе. Сам може б і не сверлив би, бо не знаю де, та хтось би мені допоміг))

  0

144 Відредаговано floyd47 (2019-04-13 09:19:38)

Re: Выбор аккумулятора

oleh.kurochka, щоби Ви знали: акумулятор, що не обслуговується є поняття чисто умовне. зніміть верхню наклейку, що прикриває отвори банок, виверніть гайки кожної банки та обслуговуйте так, як вважаєте за потрібне.
п.с. щоби відгвинтити пробки я використовував стамеску відповідної ширини.
п.п.с. не читайте московітських форумів; вони дуже негативно впливають на психіку нормальних людей.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

145

Re: Выбор аккумулятора

floyd47 написав:

oleh.kurochka, щоби Ви знали: акумулятор, що не обслуговується є поняття чисто умовне. зніміть верхню наклейку, що прикриває отвори банок, виверніть гайки кожної банки та обслуговуйте так, як вважаєте за потрібне.
п.с. щоби відгвинтити пробки я використовував стамеску відповідної ширини.
п.п.с. не читайте московітських форумів; вони дуже негативно впливають на психіку нормальних людей.

Все ж краще почитати московітські сайти, щоб уяснити, що ніяких отворів і пробок у необслуговуваній АКБ нема
https://ustroistvo-avtomobilya.ru/akkum … aemy-e-akb
АКБ з пробками, закритими накладками / наклейками зветься напівобслуговуваною.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-04-13 09:43:13[/merge_posts_bbcode]

oleh.kurochka написав:

необслуговувані потім буду сверлити, щоб обслужити.

Я не розумію навіщо в ньому ковирятись, якщо за 1200 грн. маєш новий на кілька років.
Але якщо нема куди подіти свій вільний час, то ось


  0
Спасибо сказали: сяся1

146

Re: Выбор аккумулятора

Капец. Зачем лить электролит? Если там не сплошная вода... Может надо было зарядить и воды долить?

  1

147

Re: Выбор аккумулятора

Георгич, дякую за інфу. але незрозуміло взагалі, навіщо такі купувати. щоби потім їх ковиряти з невідомим надалі результатом? чи у нас немає вибору акумуляторів з пробками для любителів "поколхозіть"?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

148

Re: Выбор аккумулятора

floyd47, я тієї ж думки.
Одна справа, коли акумулятори були в дефіциті, а інша, як зараз - коли вони є вдосталь і коштують копійки.

  0

149

Re: Выбор аккумулятора

Георгич, згоден. ми колхозили та відновлювали свого часу, коли був дефіцит, але зара? гадаю, у декого -- то вже просто звичка...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

150

Re: Выбор аккумулятора

Георгич, floyd47,

floyd47 написав:

ми колхозили та відновлювали свого часу, коли був дефіцит, але зара?

floyd47, букву потеряли , раньше был дефицит товаров , а зараз дефицит хривень вот из за дефицита и приходиться колхозить . отакэ .

  0
Спасибо сказали: karakuda781