351

Re: Выбор аккумулятора

Александр007 написав:

Westa 78 efb 19кг,

Непогано як на нинішні часи. Виходить 2,44 кг на 10А*год. У мене український Форс 74 А*год, то цей показник гірший: 2,32 кг на 10А*год.
Те посилання, що Ви навели, не працює.

vlad5229 написав:

батарея важка

Ну, це ніпрощо... Абсолютно суб'єктивно. Потребує конкретних цифр.

vlad5229 написав:

в середині в банці по 10 пластин,

Ви його розрізали та перерахували?

vlad5229 написав:

хоча ємність і пусковий ток малюють той самий

Те, що виробники пишуть на шильдиках свого краму, можуть бути на 95% чистою брехнею. А якшо то написали косоокі комуняки, то 100% гарантія брехні. Навіть якшо там повний набір пластин плюсових та мінусових, там може бути неякісна набивка губчатого свинцю та швидко висипатися зовсім не від тряски.

vlad5229 написав:

на авто постійно їздила 11 років, плюс два роки періодично

13 (!!!) років! Ну, просто видатний результат! Навіть теоретично на девайси такої системи фахівці малюють 9...11 років. А зараз самі виробники малюють термін експлуатації подібних речей у 4...6 років...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0



352

Re: Выбор аккумулятора

floyd47 написав:
vlad5229 написав:

батарея важка

Ну, це ніпрощо... Абсолютно суб'єктивно. Потребує конкретних цифр.

Можу зважити тільки весту 50, і можу зважити європейську центру 44 А, веста без ваги в руках відчувається важчою. Форсе в мене вже нема, поїхав з машиною до нового власника.

floyd47 написав:
vlad5229 написав:

в середині в банці по 10 пластин,

Ви його розрізали та перерахували?

Навіщо так жорстоко, на корпусі є пробки, відкрутив, і рахуєш без проблем.

floyd47 написав:
vlad5229 написав:

хоча ємність і пусковий ток малюють той самий

Те, що виробники пишуть на шильдиках свого краму, можуть бути на 95% чистою брехнею. А якшо то написали косоокі комуняки, то 100% гарантія брехні. Навіть якшо там повний набір пластин плюсових та мінусових, там може бути неякісна набивка губчатого свинцю та швидко висипатися зовсім не від тряски.

Сипалась аж 13 років, і це при тому що після років 5-ти експлуатації, мінімум два рази на рік акумулятору робилась десульфація. Зробив собі для цього спеціальну зарядку, де через лампу накалювання заряджається конденсатор, і при досягненні напруги 180 вольт він через тиристор розряджається в АКБ, і так цілодобово протягом двох тижнів акумулятор повільно кипів.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0
Спасибо сказали: Александр0071

353

Re: Выбор аккумулятора

У меня родной с октября 11 г. Не снимал ни разу с авто и не подзаряжал работал отлично в ноябре 23 авто продано другому одноклубнику с родным рабочим аккумом т.е. 12 лет отработал у меня без сучка и задоринки , как зараз не знаю .

  0

354

Re: Выбор аккумулятора

vlad5229 написав:

Сипалась аж 13 років

Я ж не сперечаюся з Вами. Якшо набивка почне сипатися, то вона не буде сипатися 13 років; смерть настане за пів року-рік.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

355

Re: Выбор аккумулятора

сяся написав:

У меня родной с октября 11 г. Не снимал ни разу с авто и не подзаряжал работал отлично в ноябре 23 авто продано другому одноклубнику с родным рабочим аккумом т.е. 12 лет отработал у меня без сучка и задоринки , как зараз не знаю .

они говорят что расход 5л , и ты говори!)))

Logan 1.5dci , Ravon R2
  0

356

Re: Выбор аккумулятора

VH написав:
сяся написав:

У меня родной с октября 11 г. Не снимал ни разу с авто и не подзаряжал работал отлично в ноябре 23 авто продано другому одноклубнику с родным рабочим аккумом т.е. 12 лет отработал у меня без сучка и задоринки , как зараз не знаю .

они говорят что расход 5л , и ты говори!)))

ну и как это расшифровать ?

  0