1,376 Відредаговано Larsen (2016-10-02 00:17:49)

Re: Следующий автомобиль

На рахунок коробок, вони скоріш за все адаптивні. Тому їх реальна робота може залежати від того як на них їздили на попередніх тест драйвах.

До речі, в Україні стартували продажі гібридної RAV4. Ціна від 820кГрн. Розгін до сотні 8.3с, розхід по місту 4.9л, по трасі 5.0л. Коробка варіатор, тому ніяких проблем з еластичністю, плюс електро.
В нас вже стоїть тестдрайвова. Треба буде десь на днях катнути.  moto

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



1,377

Re: Следующий автомобиль

Вчера в Белой Церкви наблюдали новенький  BMW І3.   rock Очень красивый пепелац. Даже чуток пообщались с хозяином
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-10-02 00:59:40[/merge_posts_bbcode]

Усиленная батарея - до 300 км в спокойном режиме

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

1,378

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

На рахунок коробок, вони скоріш за все адаптивні. Тому їх реальна робота може залежати від того як на них їздили на попередніх тест драйвах.

Їздили активно, за для хоча б якоїсь динаміки двигун потрібно крутити. Або пенсіонерський стиль у якому все відходить на задній план. Але незрозуміло для чого платити більше. Інші двигуни забезпечують таку саму ніяку динаміку.  dntknw

Larsen написав:

До речі, в Україні стартували продажі гібридної RAV4.

gfish

Larsen написав:

Розгін до сотні 8.3с, розхід по місту 4.9л, по трасі 5.0л.

Брехня, як завжди. Пріуси теж мають малий розхід на папері, а реально ті самі 9 літрів.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-10-02 12:15:09[/merge_posts_bbcode]

Zevs написав:

Вчера в Белой Церкви наблюдали новенький  BMW І3.   rock Очень красивый пепелац.

Даже реальным владельцам дизайн не приглянулся.

В экстерьере мне по-прежнему не нравится передок.
На мой вкус, ему не достаёт простоты и футуристичности, в которой выполнен весь остальной анти-бээмвэшный дизайн. Лишь фэйковые ноздри радуют каждый день.

А тут неожиданно.
Даже очень красивый...  tease

  0

1,379

Re: Следующий автомобиль

ПЕТРО написав:

А все по тому, что 2010 года "румын", а 2014 года производство Россия

ошибаетесь , фабрика выпустила одна просто г.в. разный

  0

1,380 Відредаговано Владимир+ (2016-10-02 16:18:56)

Re: Следующий автомобиль

Прикольно дивитись, коли сперечаються, або категорично заявляють з приводу дизайну автомобіля: ніби приказку "на вкус і на цвет...", а бо в сучасній інтерпретації ".. все фломастеры разные"  - придумали тільки сьогодні і її ніхто ніколи не чув smile

Пишете яка "цяця", або яка "кака" - добавляйте ІМХО і буде вам щастя (і взаємоповага)!
smile

Я коли купував свого ДОБЛика  в новій мордочці - то він мені спочатку не дуже подобався, потім знайшов у ньому свій шарм та неповторність і він почав подобатися - дуже.

Так само тут писали за того ж "Ніссана Жука" - так на те він і жук smile, щоб так виглядати.

От моє теперішнє ІМХО: гарні автошки, це такі, що не зливаються з масою  tbsenile , а виділяються з натовпу!
А чим?
- то вже справа дизайнерів та тих, хто їх купує.

А саме дивне, це коли люди їздять на автомобілях і їх же хають, але ж є і таке  hmm

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0
Спасибо сказали: сяся, Lavrik2

1,381

Re: Следующий автомобиль

Владимир+, та да , мне лично уже очень очень надоел агрессивный дизайн теперишних авто , так хочется спокойных и добрых фейсов авто и чтоб глаза (фары ) были на наши похожи а то сейчас в основном узкоглазые ( азиатские ) фары . ох и надоели   sad  ....

  0

1,382

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

Владимир+, та да , ... ох и надоели   sad  ....

Рынок.  Покупатель, он же кошельком голосует. А в условиях конкуренции - это очень сильный аргумент "быть узкоглазым" или ещё каким-то.

Навязывание моды - да. Есть такое явление. Никуда от него не денешься.
п.с. После того, как моя жена, консерватор в вопросах фильмов (советские в стиле "Девчата" и тому подобные) стала смотреть "губку боба" (или что-то типа того), то я смирился со всесильностью маркетологов smile

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

1,383

Re: Следующий автомобиль

Владимир+ написав:

Навязывание моды - да.

вот потому я не спеша , взависимости от наличия коштив делаю старый милый добрый ГАЗ 69 , совсем как в той рекламе про старую волгу .

  0

1,384

Re: Следующий автомобиль

Выйдет новый логан с турбо вот и вариант на замену

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

1,385

Re: Следующий автомобиль

Владимир+ написав:

А саме дивне, це коли люди їздять на автомобілях і їх же хають, але ж є і таке  hmm

Для цього потрібна певна мужність, наявність своєї, незалежної від прямого маркетингового впливу, думки, та звісно наявність смаку.
Та й немає нічого страшного у тому, що людина має свою думку, і бачить реальну ситуацію. Від цього саме авто гірше не стане, як і краще. І виконувати гірше свою функцію не буде.

  0
Спасибо сказали: сяся1

1,386

Re: Следующий автомобиль

SanychGT, хорошо сказал !

  0

1,387

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Для цього потрібна певна мужність, наявність своєї, незалежної від прямого маркетингового впливу, думки, та звісно наявність смаку.

Так і живу smile

А питання смаку - це теж - суб"єктивність.

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

1,388

Re: Следующий автомобиль

Владимир+ написав:

А питання смаку - це теж - суб"єктивність.

ну дак - фломастеры ...

  0

1,389

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Брехня, як завжди.

Я краще почекаю результатів реальної експлуатації. wink

SanychGT написав:

Пріуси теж мають малий розхід на папері, а реально ті самі 9 літрів.

А це звідки?

SanychGT написав:

Та й немає нічого страшного у тому, що людина має свою думку,

Звісно, але чому купляти авто, яке не подобається?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,390

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Я краще почекаю результатів реальної експлуатації. wink

Фантазуєте, що якраз оцей гібрид буде себе вести зовсім не так, як усі інші гібриди фірми Тойота?

Larsen написав:

А це звідки?

З реальних умов користування... http://moyprius.ru/prius-i-rasxod-topliva.html
https://www.drive.ru/toyota/drive-test/ … yuchi.html
http://forums.drom.ru/hybrid-eco-cars/t1151306542.html

Larsen написав:

Звісно, але чому купляти авто, яке не подобається?

Абсолютна більшість людей не керується чинником подобається. Спочатку на що грошей вистачить, потім те що важливо та конче потрібно, а вже потім зовнішність з того що підпадає під више означене, або взагалі не береться до уваги.

  0

1,391

Re: Следующий автомобиль

SanychGTdntknw

летом расход 4,5-5 литра на сотню, щас выходит 6,5-7 литров

5-5.5 л\100км. зимой больше, но больше 8 надо постараться

До Приуса была Королла 1,6л МКПП.
Там где на Королле было 8л/100 км, на Приусе 4,6л. Где не Королле 13л/100 км на Приусе 8л/100км.
Королла без автоматической трансмиссии, салон меньше, динамика меньше. Вот и делайте выводы.

Навіть якщо зимою більше заявлених, всеодно не так все погано як ти змальовуєш. wink

SanychGT написав:

Абсолютна більшість людей не керується чинником подобається.

Хм... Дійсно... Нажаль... sad

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,392

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Навіть якщо зимою більше заявлених, всеодно не так все погано як ти змальовуєш. wink

При заявленому менше 4 літрів літрів реальних до 8... не так все погано...  kez_15
Ну непонятно же...  dntknw

  0

1,393 Відредаговано Larsen (2016-10-02 22:54:54)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

При заявленому менше 4 літрів літрів реальних до 8... не так все погано... 

Нема там "реально 8". Літом 4.5, так шо зовсім не погано. Зимою 6.5-7, та й скільки тої зими. wink
Там зимою, кажуть, Пріус не глушить двигун шоб пічка гріла. В Рафіка є тени, але я поняття не маю чи буде він глушити двигун зимою чи ні. Тому треба почкати якихось відгуків.
Як би там не було, а розхід всеодно малий, так шо дуже цікава модель як на мене. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,394

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

В Рафіка є тени, але я поняття не маю чи буде він глушити двигун зимою чи ні. Тому треба почкати якихось відгуків.
Як би там не було, а розхід всеодно малий, так шо дуже цікава модель як на мене.

Так как дела с приобретением РАВ-4?

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

1,395 Відредаговано Larsen (2016-10-03 08:20:42)

Re: Следующий автомобиль

Аудитор написав:

Так как дела с приобретением РАВ-4?

Вже на підході. Якщо все буде добре, то десь через тиждень відзвітую. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,396

Re: Следующий автомобиль

Владимир+ написав:

гарні автошки, це такі, що не зливаються з масою  tbsenile , а виділяються з натовпу!

imho2 Хороши те, что не ломаются или ломаются "дешево". А дизайн... на них ездить а не смотреть smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

1,397

Re: Следующий автомобиль

Evgenий написав:
Владимир+ написав:

гарні автошки, це такі, що не зливаються з масою  tbsenile , а виділяються з натовпу!

imho2 Хороши те, что не ломаются или ломаются "дешево". А дизайн... на них ездить а не смотреть smile

Не, все-таки когда радуют глаз - это приятно!.  smile

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

1,398

Re: Следующий автомобиль

Только поговорили про фломастеры и снова началось... Одному "Хороши те, что не ломаются...", другому - чтоб из потока выделялись... Так в этом и суть! Если бы всем нужно было одно и то же - все бы авто уже были бы одинаковыми! ))

Мне, например, после старой вектры, главное было, чтоб не ломалась... Теперь уже губу раскатал, чтоб плюс к этому еще и ехала чуть бодрее... На "выделяемость из потока" мне строго пофиг, на престижность бренда - тоже строго пофиг, на мнение окружающих о моём авто - аналогично! Я уже не раз писал - чьё-то мнение о моей машине меня начнёт интересовать тогда, когда этот "кто-то" мне эту машину купит... А пока я сам оплачиваю свои машины - то главное, чтоб авто устраивало меня, а не кого-то...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Lavrik1

1,399 Відредаговано Larsen (2016-10-03 12:49:39)

Re: Следующий автомобиль

Ну, дизайн штука така. Однак я думаю, що більшість людей все ж таки звертають увагу на те, чи подобається їм авто на вигляд, на дотик, на звук, запах і смак. Однак свідомо, розуміють що все це не має ніякого значення. Тому в багатьох випадках, коли кажуть що мені все-одно, головне щоб (далі слідує перелік об'єктивно корисних характеристик), насправді просто самі переконують себе в цьому. Однак підсвідомість так просто не обдуриш (хіба шо займатись автотренінгом), тому якщо авто не подобається, то так воно і буде. І це приховане, проігнороване свідомо, почуття, буде постійно, більше чи меньше, псувати настрій. Зменьшуючи задоволення від володіння і користування таким авто.

Саме тому, не дивлячись на весь прагматизм мого вибору, який я завжди роблю дуже педантично, з вагоном всяких вимог і пріорітетів, я все ж таки намагаюсь зрозуміти чи я зможу жити з таким авто, чи воно мені подобається, чи просто нейтральне, чи не дуже, але можна терпіти, чи просто страшне і буде завжди доставати. От останнього, яке б воно не було вигідне в усіх інших відношеннях, я таки постараюсь уникнути і не купляти. Тим більше що в наш час, вибір настільки великий, що можна вибрати і з підходящим виглядом і з всіма потрібними ТТХ.

Як приклад, дорестайлову Тойоту РАВ4 я навіть не розглядав як варіант. Після щупання і катання, і роздивляння зі всіх сторін зрозумів що я з цим виглядом ніколи не подружусь. А післярестайлова - прямо красуня стала.  gheart
Так само я не впевнений що взяв би собі Логан першої чи другої фаза (першої точно ні, з другою ще може б і змирився). А коли я перший раз побачив Логан 2013 року, здалеку, на стоянці в нас Рено їх рекламувало, я не знав що це за модель (крім того що це Рено, адже ромб видно дальше ніж саму машину  lol1 ), але відразу промайнула думка що прикольна тачка, нехіло було б собі таку. Потім вияснив що це Логан і був приємно здивований. А через пів- року я йото так і купив в результаті.

Ну а з вибором БУ там взагалі на любий смак, адже ціни більш доступні і залежать від року. Хочеш Мерс? Не питання, просто буде старіший ніж Ланос і все. smile

Короче до чого це я? Думаю таки не варто купляти авто, яке на вигляд зовсім не подобається, навіть якщо воно дуже вигідне у всіх інших відношеннях.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,400

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Як приклад, дорестайлову Тойоту РАВ4 я навіть не розглядав як варіант. Після щупання і катання, і роздивляння зі всіх сторін зрозумів що я з цим виглядом ніколи не подружусь. А післярейсайлова - прямо красуня стала. 

Полностью согласен. Кстати, рассматривал новый РАВ-4, когда покупал Вольво, как альтернативный вариант (дизель, конечно)...

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0