12,676 Відредаговано RUNO (2020-07-19 21:25:39)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Не треба слухати покупців Спорта, адже ми говоримо про те чому він так мало продається, а ті хто його купили якраз таки не можуть бути причиною малих продажів

Все одно викрутився  big_smile

Larsen написав:

Ну не треба аж так перебільшувати. Різниця в ширині між Спортом і Логаном більша ніж між Прадо і Спортом

Ширина МСВ 1 фаза - 1740
МПС3 - 1815
Прадо 1885
Отже різниця МСВ - МПС3 75 мм
Різниця МПС3 - Прадо 70 мм
Але коли в місті треба деь пронирнути, на Спорті та Прадо можна скласти дзеркала а на МСВ ця процедура не настільки проста, тому я на МСВ ніколи не складав дзеркал. Отже за рахунок складних електродзеркал Спорт та Прадо можна зробити трохи "стрункішими" а значить різниця між МСВ без складних дзеркал та Спорта зі складними буде менше, ніж його та Прадо. Для міста "струнка" машина має значення не менше ніж на офроуді. В цьому плані Спорт більш практичний. А якщо зрівнити Спорт з МСВ по базі, то радіус розвороту Спорта буде менше ніж у МСВ. Тому в місті він навіть більш маневрений ніж МСВ першої генерації. Отакої

  0



12,677

Re: Следующий автомобиль

Сарданапал написав:

После создания альянся с Ниссан, на рынок США идет только Ниссан

Рено в США представлена тільки у формулі 1. А може ще в яких дисциплінах. Що дивно. Компанія на виду у всьому світі а Рено не виводила та не виводить свої авто на ринок США.

  0

12,678 Відредаговано Kap1toshka (2020-07-19 21:37:24)

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Рено в США представлена тільки у формулі 1. А може ще в яких дисциплінах. Що дивно. Компанія на виду у всьому світі а Рено не виводила та не виводить свої авто на ринок США.

покупатели в США разбалованы и спецыфичны, им явно не подойдут европейские машины, реношникам нужно по сути новые автомобили проэктировать под США как по мне

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

12,679

Re: Следующий автомобиль

RUNO, я так бачу ти собі б непроти Спорта взяти? Я от теж його як варіант розглядав, навіть взяв потестувати. Так що тебе добре розумію. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,680

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:
alex.cver написав:

А шо Рено чего нет вообще в Списке лояльности?

Там тільки перші 5, і останні 3 місця в рейтингу озвучені. Очевидно Рено десь посередині. wink
Хоча, рейтинг складений по ринку США, так що Рено там може і не бути взагалі. smile

Я думаю последнее. Про Рено забыли smile Интересно что даже кореяки КИА и те есть на рынке США, почему же французов не пустили на штатовский рынок? Считают недостойными? А как же свобода конкуренции и тд?

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

12,681 Відредаговано alex.cver (2020-07-19 23:05:23)

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

покупатели в США разбалованы и спецыфичны, им явно не подойдут европейские машины, реношникам нужно по сути новые автомобили проэктировать под США как по мне

Это да. Но мне кажется тут дело в бабле. Просто Рыно запретили выходить на штатовский рынок и все. Ну и Вы правы, ни один американец в здравом уме не купит например Дачию, мсв логана или Степвея. Потому у Рено даже попытки такой не было. Там не тот рынок, не тот сегмент. Да и штатовские законы не допустят Рено или Дачию по безопастности даже. Дачия хороша как раз для стран 3го или 5го мира, для нас прежде всего ценой. У Рено другой сегмент рынка просто. Хотя думаю какой нидь Каджар вполне могли бы покупать в шатах..

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

12,682

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

я так бачу ти собі б непроти Спорта взяти?

Так і є, але я й казав тобі, що ти на моїй території, бо вже володію. Сіренький питав про витрату пального, й таке інше.

alex.cver написав:

У Рено другой сегмент рынка просто

Але що цікаво, той самий Х-трейл під іншою назвою в штатах дуже люблять. Щоб на дорозі за декілька хвилин тісного потоку та не зустріти цього Нісана, то вже буде аж дивно. Зайшов він американцям

  0
Спасибо сказали: alex.cver1

12,683

Re: Следующий автомобиль

Как пишет Яндекс Рена ушла из штатов в 1987 году  hmm
Теперь токо́ ипонские марки альянса
Присутствуют на рынке США

  0
Спасибо сказали: SanychGT1

12,684

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

Так і є, але я й казав тобі, що ти на моїй території, бо вже володію.

Ну тоді зрозуміло чого ти так сильно намагаєшся заперечити реальність.  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,685

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

почему же французов не пустили на штатовский рынок? Считают недостойными? А как же свобода конкуренции и тд?

Какая свобода конкуренции?? Ты о чём? Поищи в Америке салон по продаже европейских тягачей... Им туда путь заказан иначе местные мастодонты вымрут!
Ну и какая разница альянсу Рено-Ниссан, под каким брендом впаривать тачки? Это как ромбик на Логане или открывашка - альянсу пофиг!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

12,686 Відредаговано alex.cver (2020-07-20 08:33:15)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Какая свобода конкуренции?? Ты о чём?

А вот об этом сяся все еще конечно юзает Яндекс как ни странно а не гугл на факт есть - они там были но не выдержали конкуренции

сяся написав:

Как пишет Яндекс Рена ушла из штатов в 1987 году  hmm
Теперь токо́ ипонские марки альянса
Присутствуют на рынке США

upp  и минус за Яндекс сяся.  facepalm Ну 21 век а ты все еще Яндексом агрессора пользуешься smile Чесно - гугл в 100500 раз лучше Яндекса

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

12,687

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Хотя думаю какой нидь Каджар вполне могли бы покупать в шатах..

Кстати по Sony channel смотрел передачи по соревнованию по готовке, сама передача австралийская и там форсили в рекламных целях Колеосы, машинка большая просторная то думаю и для США норм, но вот легковые в США явно не вариант они маленькие и слишком компактные для них.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

12,688

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

Колеосы, машинка большая просторная то думаю и для США норм

Ну так Колеос на одній платформі з Х-Трейлом, який в США прям бестселлер, так що і Колеос міг би продаватись.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,689

Re: Следующий автомобиль

Yanus, ага.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,690

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

и там форсили в рекламных целях Колеосы, машинка большая просторная то думаю и для США норм, но вот легковые в США явно не вариант они маленькие и слишком компактные для них.

Да но кто будет покупать машинку снятую УЖЕ с конвеера? Кто то купит но массово не будут. То склады Рыно допродает и все.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

12,691 Відредаговано alex.cver (2020-07-20 10:51:15)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

Nissan Rogue... реально их там много. и у нас уже от туда и пачками возят.

В Киеве тож очень много их стало новых нулевых. Причем странно но сам Нисан у нас официально его НЕ продает. Вопрос - почему так тупо у Нисана?
Хотя вычитал что тоже снят с конвеера уже Нисаном

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

12,692

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

машинку снятую УЖЕ с конвеера?

Колеос знятий з ковейера? Коли це сталося?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,693

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

В Киеве тож очень много их стало новых нулевых.

У нас тільки Х-Трейл. Роугі нові можуть бути тільки якщо хтось їх сам імпортував з США. Ну або ніякі вони не нові, а звичайні американські биткі.

alex.cver написав:

Хотя вычитал что тоже снят с конвеера уже Нисаном

Хто? Тут якраз нове покоління запускають цього року.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,694 Відредаговано alex.cver (2020-07-20 10:58:33)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

У нас тільки Х-Трейл. Роугі нові можуть бути тільки якщо хтось їх сам імпортував з США. Ну або ніякі вони не нові, а звичайні американські биткі.

Может быть. Но на вид у нас во дворе два уже появились на стоянке и оба как будто нулячие...
https://nissan.autoportal.ua/nissan-rogue/

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

12,695 Відредаговано Larsen (2020-07-20 11:02:06)

Re: Следующий автомобиль

ЛОЛ  lol Обидві фотки на тій сторінці це перше покоління Роуга, яке було зняте з виробництва ще в 2015 році. А зараз у нас друге покоління, і цього року в США стартує вже третє. Так що ти все переплутав.  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,696 Відредаговано alex.cver (2020-07-20 11:27:12)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

А зараз у нас друге покоління, і цього року в США стартує вже третє. Так що ти все переплутав. 

Я не перепутал, я просто дальше не смотрел и не копал, времени нет сча страдать рогоКопанием big_smile . Откуда я знаю как оно выглядит то 2е или 1е поколение тем более по тем схематичным фото что на сайте.
Тогда я тем более не понимаю почему у нас он официально Ниссаном НЕ продается. Тупо как то ограничивать рынок на котором есть даже минимальный спрос тем более что Ниссан очень хорошо представлен на рынке Украины в виде всяких Кашкаев и Мурано. Короче я так понял что ИХ Рог это наш Икстреил...

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

12,697 Відредаговано Larsen (2020-07-20 11:29:17)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver, вобщем не переживай, Х-Трейл/Роуг мегауспішно продається, масово випускається на заводах в США, Канаді, Японії, Кореї і Китаї, і оновлюється.  upp
І щось я не бачу натяків на те щоб Колеос хтось збирався знімати з виробництва. Можливо це ти теж чув про попередні покоління?

alex.cver написав:

Тогда я тем более не понимаю почему у нас он официально Ниссаном НЕ продается.

Він в нас офіційно продається Ніссаном, просто називається Х-Трейл а не Роуг. wink
ЗИ Доречі, можливо тоді ті нові "Роугі" що ти бачив на подвір'ї, це були насправді наші Х-Трейли?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,698 Відредаговано alex.cver (2020-07-20 11:30:08)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Можливо це ти теж чув про попередні покоління?

Так вроде уже пробегала инфа что Рыно заявило что снимают с линейки

  • Меган

  • Колеус

Оставляют только Каджар и Каптюр. К - кризис. Но то может просто вкинули вброс посмотреть как нирид отреагирует на такое... А походу решат шо делать как минимизировать потери от корон кризиса.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

12,699

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Так вроде уже пробегала инфа что Рыно заявило что снимают с линейки

Це лише плани. Мова була що вони не виключають такої можливості. Наразі нічого не знято. І скоріше за все це стосується відмови від розробки нових моделей в цій лінійці а не про передчасне зняття з виробництва поточних.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,700

Re: Следующий автомобиль

Ну мб. Посмотрим. Но Колиус нулевой по продажам почти, чего не скажешь про Меган smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0