12,476 Відредаговано Larsen (2020-07-12 21:04:12)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Скоріше з співчуттям.

Ага, я бачу.  lol  Саме від співчуття кожен раз як чуєш про РАВ4, а останнього разу навіть як про IIHS почув, і то обов'язково треба знову повторити святу мантру про крештест з малим перекриттям. empathy
Ні, ну от уяви якби я кожен раз почувши від тебе слово Логан, постив його 3-зірковий результат ЕвроНКАПу, чи навіть взагалі відео де він на тесті лося мало не перевернувся. Що б ти тоді про мене подумав? А ти саме так поводишся. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



12,477

Re: Следующий автомобиль

Larsen, Конечно Равик более комфортная авта чем Логан , но речь идёт о том , что за те деньги что Вы потратили на Равик можно купить гораздо лучшее авто . Хотя конечно вкус фломастеров ...

  0
Спасибо сказали: SanychGT2

12,478 Відредаговано lktrgl (2020-07-12 21:45:18)

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:
Yeka написав:

Вспомни рекламу  Nissan X-Trail.

Х-треил рекламировал и систему экстренного торможения. Только вот были редкие случаи, когда водители жаловались, что система включается беспричинно. А это очень опасно. Кому понравится если машина экстренно стает колом на дороге.

история знает и более забавные ,,баги,, в програмном обеспечении автомобиля.
означает ли это, что надо отказаться от ABS ?
crazy

в процессе выбора авто, интересует Logan MCV + РКП-5 + (Stepway) ZEN
  0

12,479

Re: Следующий автомобиль

lktrgl написав:

означает ли это, что надо отказаться

Безусловно, если конкретный автомобиль имеет проблемы, которые тебе не хочется поиметь, от такого автомобиля лучше отказаться и отдать предпочтение тем, где этих проблем нет.

  0
Спасибо сказали: SanychGT1

12,480

Re: Следующий автомобиль

Hidden message by (Zevs) 2020-07-13 15:47:07

  0

12,481

Re: Следующий автомобиль

Hidden message by (Zevs) 2020-07-13 15:47:10

  0

12,482

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

за те деньги что Вы потратили на Равик можно купить гораздо лучшее авто

Просто ради интереса - какое бы вы купили?

  0

12,483

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ні, ну от уяви якби я кожен раз почувши від тебе слово Логан, постив його 3-зірковий результат ЕвроНКАПу, чи навіть взагалі відео де він на тесті лося мало не перевернувся.

После покупки Логана, мне на таврофоруме пришлось убирать марку авто из профиля и из подписи, стало невозможно общаться...
Что ни напишу - сразу в морду тыкают Логаном...
Но никто не завидовал, ага! ))) Даже многие плевались...  lol
По началу ржал, потом надоело - оставил в описании "Классный тошнот" и, со временем, всех отпустило... ))))

Vader написав:

Просто ради интереса - какое бы вы купили?

+1 к вопросу )))

Вангую, что сяся купил бы новую Лада или УАЗ!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

12,484

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Но никто не завидовал, ага! ))) Даже многие плевались...

Ага, вони тобі співчували, адже "за такі гроші можна було купити краще". lol
Ті хто за свої гроші вибору не робив, завжди краще знають що тобі слід було вибирати. Причому навіть якщо детально розпишеш чому саме цей варіант, саме для тебе найкращий. Тому що ніякої заздрості... lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,485

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Причому навіть якщо детально розпишеш чому саме цей варіант, саме для тебе найкращий. Тому що ніякої заздрості...

Вот прям абсолютно в точку...
Бесполезно объяснять, что автомобиль попал во все главные критерии поиска! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

12,486

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

а вот форд приятные ощущения оставил

Тут весь вопрос, какие будут потом ощущения от эксплуатации экобуста... ))
Я вот, например, знаю, что далеко не все в восторге от процесса... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

12,487 Відредаговано Larsen (2020-07-13 09:56:33)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

но этот Рав не очень.

Так мова про те що я міг взяти щось краще собі, а не тобі. Розумієш? І чому РАВ4 особисто мені виявився найкращим я вже на цьому форумі кілька разів дуже навіть детально розписував, і розказував як порівнював його з вагоном інших варіантів. Ну а от коли ти будеш вибирати собі інше авто, звичайно РАВ4 відпаде, і от наприклад я не буду писати що особисто мені твій вибір не подобається, а РАВ4 краще. Тому що це безглуздо. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,488

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

то все тут по привычке обсуждают всё что заблагорассудится. выражать так сказать свое мнение. понимаешь?

Понимаешь, две большие разницы сказать "это не моё, я бы себе взял что-то другое" или выражать соболезнование человеку, который купил то, что хотел...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

12,489

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

выражать так сказать свое мнение. понимаешь?

Іншими словами, на твою думку мені краще було б взяти Кугу? Я вже пояснював чому Куга не варіант.
ЗИ Чи ти не зрозумів що коментував повідомлення в якому говорилося саме про те що я міг вязти щось краще, а не про те який кому кросовер більше подобається вцілому? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,490 Відредаговано Larsen (2020-07-13 11:15:30)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

ты можешь сказать шо тебе плевать на мое мнение и остальных - но это не изменит факт существования мнения моего или остальных. и это есть форум.

Так я ж не забороняю висловлювати думку. Я лише вказую що вона хибна. wink

Yanus написав:

у Ларсена была клевое слово на счёт моего мнения - "забаганка" 

1. Там була політика, наскільки я пам'ятаю. Мова була не про МЦВ а про Ларгус. wink
2. Ти так і не зміг пояснити чим тобі МЦВ краще за Лоджи, так що... Якось так.  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,491 Відредаговано Larsen (2020-07-13 11:40:58)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

твое хибна - субъективное мнение.

Ні, якщо на твою думку для мене краще Куга, а по факту для мене краще РАВ4, значить ця твоя думка об'єктивно хибна.

Yanus написав:

кузов одинаков. но тебе было бесполезно доказывать, что:

Ти забув що я "протестував" проти Ларгуса не тому що в нього неправильний кузов, а саме тому що він продукт країни агресора? Якби ти розглядав румунський МЦВ, я б навіть близько не намагався стверджувати що цей вибір робити не треба.

Yanus написав:

отказаться от вражеского топлива, в пользу нашего электричества при покупке

Так я б з радістю! Якби була така альтернатива. На відміну від Ларгусу, якому є альтернатива у вигляді Лоджі. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,492

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

ой какая даже не скрытая ложь

Ні, це правда, як би тобі не хотілось вірити в зворотнє. empathy
Я не просто слова на вітер кидаю. Там де можна я реально відмовляюсь від мордорських продуктів. Наприклад я в побуті взагалі не використовую мордорський газ, а як ти кажеш - тільки нашу електрику. upp
І з авто було б так само, тим більше що мені електрички дуже подобаються. Однак такого варіанту просто не було коли я брав РАВ4. Надіюсь не треба пояснювати чому заміна РАВ4 на якийсь Ліф це навіть близько не те ж саме що заміна Ларгуса на Лоджи? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,493 Відредаговано Larsen (2020-07-13 11:57:11)

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

опять лжешь - ибо ты давно знаешь и тогда знал во время спора что его не выпускают!

Дивний ти. Звичайно я знав що нема більше МЦВ1, саме тому альтернативу Ларгусу пропонував Лоджи. І проти Ларгуса був виключно по політичним мотивам. В чому "брехня"?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,494

Re: Следующий автомобиль

Переходим в профильную тему!  lol

alex.cver написав:

Самое интересно что мы все, и таких много, их любим за все это. Это наверное у нас в крови - особый вид "любьви". Мы тоже где то внутри после совка все любим "немного страдать" и покупаем все равно французов. Мне не понятен этот феномен. Но у каждого производителя свои тарканы конечно, но иногда кажется что у французов их больше всех. Причем иногда какие то странные решения приводят только к удорожанию себестоимости выпуска продукции а не к удешевлению - это и странно.

Aprox написав:
alex.cver написав:

Самое интересно что мы все, и таких много, их любим за все это. Это наверное у нас в крови - особый вид "любьви". Мы тоже где то внутри после совка все любим "немного страдать" и покупаем все равно французов. Мне не понятен этот феномен.

Вот тут ты в корне не прав!
Любим мы их ВОТ АБСОЛЮТНО НЕ ЗА ЭТО! )))
Ну, по крайней мере я - точно!
Я бы с радостью купил бы Логан без этой фигни с датчиком уровня топлива, с нормальным клаксоном (благо, это уже можно сделать), со складывающейся спинкой заднего сиденья (какой-то жлоб зажал 2к грн при покупке) с заводским подогревом и регулировкой зеркал и т.д. и т.п.

alex.cver написав:

Почему не купишь это у другого бренда где все это 100500 лет назад сделано и стандартизировано smile Ну не сошелся свет на Рено или французах. Может даж у Ситроена это все лучше и тд. Но все ж зациклен на Рено все равно

Ану покаж мне прямой аналог степвея у других брендов, с исправленными косяками Рыно!
Мне прям жуть, как интересно стало! ))))
Жыли-были МК-кросс и Кросс-Поло не предлагать!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

12,495 Відредаговано alex.cver (2020-07-13 15:54:02)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Ану покаж мне прямой аналог степвея у других брендов, с исправленными косяками Рыно!
Мне прям жуть, как интересно стало! ))))
Жыли-были МК-кросс и Кросс-Поло не предлагать! 

Нисан Жук. Витара и тд тп -  сча в каждом бренде есть свой Степвей. Но нада чутка добавить в цене. Нассан Жук не намного и дороже того же Степвея как пример. Но иногда нужно много добавить в некоторых брендах.  Но мне кажется ты просто психологически зациклен на Степвее. За свои деньги - норм машинка но есть и другие и много. Я ж не предлагаю брать Тайотовский вариант Степвея - Тайота C-HR который стартует от 812 тыс как почти 3 Степвея smile
Пример даже - 408 тыс Степвей дизель во 2 комплектации
Спортейдж в базе - 486 тыс на механике и бензе. ( 516 уже с норм АКПП как ты лУбишь smile )
Поверь будет ничуть не хуже Степвея дык это вообще разного класса авты. Но разница уже не такая  бОльшая.
Сравнивая цены с другими Рено, вернее Дачия, уже не кажется такой уж и не дорогой. Да все еще дешевле, но иногда не на много и ключевые слова все еще. Как только вернут кнопку фафа в руль и прочие норм вещи - будет еще дороже чем у остальных брендов  big_smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

12,496 Відредаговано PGP (2020-07-13 16:47:36)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Как только вернут кнопку фафа в руль

"Фа-фа" і так давно на рулі. Куди ще правильніше?

https://images.app.goo.gl/VAPojknWC3zyAt8C6

https://images.weserv.nl/?q=85&output=webp&bg=white&url=https://nv.ua/system/MediaPhotoBig/images/000/001/333/original/5f610131ebd8d065f7baacfeb5e3c543.png?stamp=20200111220105

  0

12,497

Re: Следующий автомобиль

Yanus написав:

такой Рав как у тебя, попросту не купил бы сам и другим не советовал бы... и всё!

От якраз таки це твердження істинне. Хибне те що для мене були кращі варіанти за РАВ. smile

Yanus написав:

ну ты ж не можешь пройти мимо

Ні, це якраз таки ти не зміг пройти повз те, що ти прокоментував. Ну ок, спишемо на те що ти не зрозумів про що мова і подумав що народ просто думає варто чи ні купувати авто, яке вже більш як рік зняте з виробництва.  lol

Yanus написав:

но его беда в том что есть мнение его и остальные

Твоя біда в тому що ти в упор не бачиш різниці, як тобі її не пояснюй... Ну ок, нехай буде так, мені впринципі всеодно, аби ти Ларгуса не купив.  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,498

Re: Следующий автомобиль

Вообще , перечитал новые посты - всё сводиться к вкусу фломастеров , никакой технической информации , ларсэн ещё вдобавок и политику притянул , фу .

  0
Спасибо сказали: SanychGT1

12,499

Re: Следующий автомобиль

PGP написав:

"Фа-фа" і так давно на рулі. Куди ще правильніше?

Не може бути!! Що, справді, бібікалка вже під аірбегом??  shok
Тоді продовжимо на тему "коли вернуть на своє місце або зроблять по-людські":
- пластикову накладку для відпочинку лівої ноги. Досі ліпити там ковролін - це пекельний сором. З урахуванням того, що він втрачає вигляд в кілька місяців, якщо його не прикрити килимком
- кнопка вмикання круїзу в районі правого коліна - це взагалі як???? Для пасажира, щоб він міг вимкнути, коли лячно їхати?
- крайні кнопки поряд з круїзом - це склопідіймачі? Невже задні, бо передні бачу на двері водія (алілуя, нарешті вони там!). А для задніх пасажирів в комплекті є дрючок, щоб дотягнутися до тих кнопок?

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

12,500

Re: Следующий автомобиль

Xabr,
А задним вообще кнопки не нужно.
Водителю надо  lol1

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0