10,051 Відредаговано RUNO (2020-04-11 00:34:08)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

В среднем, при удачной покупке, новый владелец отваливает за доводку и собственный хотелки к б/у порядка 10-15% стоимости.

К примеру если купить б/у Тесла. В США можно поискать биток тысяч за 15 или где-то около того. Аукцион, доставка, потом надо найти правильные руки итого машина станет в 30-ку. А если не повезет, то еще дороже. Как по мне на первый взгляд очень вкусное предложение но если приглядеться, то это очень рисковое предприятие со многими неизвестными. Здесь самая большая лотерея в удаче.

  0



10,052

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

К примеру если купить б/у Тесла. В США можно поискать биток тысяч за 15 или где-то около того. Аукцион, доставка, потом надо найти правильные руки итого машина станет в 30-ку. А если не повезет, то еще дороже. Как по мне на первый взгляд очень вкусное предложение но если приглядеться, то это очень рисковое предприятие со многими неизвестными. Здесь самая большая лотерея в удаче.

Ни разу в жизни я не агитировал за битки.
Лично я сторонник "немного б/у" официальных авто в возрасте около 5 лет, с пробегом до 100тыс, с известной, официальной историей и известными их наездниками.
На 2019 год в свою семью и знакомым было совершено 5 подобных сделок. Все разы варианты всех полностью удовлетворили, машины классные.
Не имею желание дышать новым дерьмонтином изсалона, дешевеющего наполовину за 5 лет. А с учетом убогих ездовых качеств, кучей багов, аля заводится со второго раза, летят газовые форсунки, замена аморт. стоек, тормозных колодок, дисков, тяг, шаровых на побегах до 40 тыс. да еще трясущий полуроботоавтомат. А еще заменить термостат и крутить-крутить-крутить клапан. И все это за совсем не малые деньги?
Не, это не мой выбор.
ИМХО.

  0

10,053 Відредаговано Георгич (2020-04-11 00:56:01)

Re: Следующий автомобиль

RUNO написав:

К примеру если купить б/у Тесла. В США можно поискать биток тысяч за 15 или где-то около того.

Намедни я предлагал за 15к Лиф, 15 год. официал, (не биток), с полной историей. Пробег 15 тыс. Состояние новой машины.

  0

10,054

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

официальной историей и известными их наездниками.

АЛД?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

10,055

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Не розумію Вашиго захвату, адже це рівень комфорту і їзди Поло. Втім у Поло більше місця ногам задніх пасажирів. Але у Поло нема дизеля К9К (хоча він і нафіг не потрібен).
Не знаю, ІМХО, Меган не має сенсу, тим більше за його гроші, а Ви ще й високий.

Ну сподобався він мені))) Я от, наприклад. не можу зрозуміти порівняння з Поло седан, адже в Мегані якість матеріалів набагато краще і вигляд супер. Але кожному своє....

Взагалі, я тут зареєструвався, неспішно підбираючи своє перше авто (тільки збираюсь йти здавати на права).
Наче свій вибір зупинив на Сандеро Степвей, оскільки цікавився ним ще з 2018-го. Дивлячись прайси на сайті Рено, звернув увагу на Меган і вирішив поцікавитись...
В процесі спілкування з друзями та знайомими, мене всі відмовляють від Степвея, аргументуючи це тим, що перше авто після отримання прав має бути б/в. А тут ще й цей карантин підвернувся і закрадаються думки, що може дійсно взяти щось б/в тисяч за 6-7.

Трохи подивившись авто ріа, визначив основних претендентів з б/в:
1. Фабія та Поло (хетчбек) 2007-2010 років з 1.2 або 1.4 атмосферниками. На сьогоднішній момент ці варіанти відпали, бо, наскільки я зрозумів, найти щось в номальному стані майже нереально. Майже всі авто в продажу - це пригнані з Німеччини з пробігом 100-120 тим км. Впевнений, що при таких роках випуску ці пробіги скручені 100%.
2. Логан 2-го покоління з 2013 року, Пежо 301/Сітроен. І на сьогонішній день ці варіанти найбільш привабливі для мене.

Так як сам в авто не розбираюсь, а знайомих, котрі розбираються, немає, зупинився на наступному алгоритмі: знайти в інтернеті СТО, яке займається цими авто; поїхати туди і домовитись про огляд. А з продавцем вже домовлятись їхати на це СТО. Як я розумію, на СТО точно буде видно нюанси по кузову та ходовій. Але по двигуну та електроніці на 100% ніхто не скаже. Ну а хвилює мене те, щоб не купити на авто з таксі. А то можна взяти те ж 301 Пежо з пробігом 100-120 тис км, а реальний пробіг там вже буде під 300 тис км.
І тут в голову лізуть думки: "краще візьми Степвей в кредит, аніж щось купити, а потім ці гроші викинути smile "
Якось так)

  0

10,056

Re: Следующий автомобиль

MaksTrout, есть вариант взять авто ваз-заз потрахаться полгода научиться ездить и потом сдать в лом .

Хотя моя сестра с зятем закончили автошколу , купили фабию в магазине и благополучно ездят восьмой год без ДТП по Харькову

  0

10,057 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-11 16:53:07)

Re: Следующий автомобиль

MaksTrout написав:

аргументуючи це тим, що перше авто після отримання прав має бути б/в

Не слухайте нікого. Не важливо! і зовсім не аргумент. Навпаки, жаба своє діло зробить!

MaksTrout написав:

краще візьми Степвей в кредит

Тоді краще б/у авто. Чим кредит. Б/у заробить на нове, зовсім інша справа.
Коли впиздюриш кучу грошей, повірте голова сама починає шевелити ногами руками, та думати деб-то більше вирвати. Ну це якщо Вам скушно та є багато вільного часу, то кредит - це все лікує!
Сам лежень, ще тот, краще полежати, щось почитати, чим бігати скакати.  Та перекривати мінуси які сам собі наробив.

Не вистачає, грошей то, краще почекайте, та купіть б/у якось логана сандерика 1,6 пригнаного під замовлення з европи. Там теж карантин, ілюди нормальні автівки починають скидати, щоб щось істи!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10,058

Re: Следующий автомобиль

Я покупал в кредит , ничего страшного если точно уверен в заработке , вполне рабочая схема

  0

10,059 Відредаговано alex.cver (2020-04-11 17:26:18)

Re: Следующий автомобиль

MaksTrout написав:

лізуть думки: "краще візьми Степвей в кредит, аніж щось купити, а потім ці гроші викинути smile "
Якось так)

Верно. Зачем тебе тот бу и поло. Только не бери робот на Степвее. Бу взять, то помимо гемора учиться, добавиться гемор с "починить", где, запчасти и тд. Бу можно брать если есть знакомый и знаешь историю машины и что у офов обслуживался по регламенту и масло менял и не откручен пробег и если пробег ну до 50 тыс желательно. Лучше уж Логана взять тогда чем бу поло. Степвей даст свободу хоть в первую неделю не разгатить губу и бампер об бордюр. Там хоть Клиринс есть нормальный. Все равно как новичек летать не будешь и особо летная машина не нужна. А там все решают деньги.
Сегодня был на ТО, то чел пришел уже сразу хотел брать КИА Стоника smile даже в коронвирус

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

10,060 Відредаговано alex.cver (2020-04-11 18:39:40)

Re: Следующий автомобиль

Следующее авто такое нада брать я все понял  lol
/upload/iblock/f16/IMG_20200411_111410.jpg
Был седня на ТО заодно прошелся по салонам и тут понял  lol
Мне интересно сколько там стоит ТО?  big_smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

10,061 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-11 18:43:35)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Мне интересно сколько там стоит ТО?

Те саме, що і логана +-(на літри)! Пальне туди що дороще коштує?

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10,062

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Те саме, що і логана +-(на літри)! Пальне туди що дороще коштує?

Знакомый купил БМВ 5 - сказал что только ТО не у оффов у него выходит в 20к гривен а сама машина в месяц 300 уе. Так что поверь разница есть.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

10,063 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-11 19:34:22)

Re: Следующий автомобиль

Якось на блаблакарі, взяв попутника. І начав стібатись! Понаколюють машин, машин для понтів. А як десь далі поїхати, не можуть. І тут попутник зізнався власник бмв. Ну далі бесіду, не буду цитувати, це особисті слова, співрозмовника, його властність!
Та щей почав жалітись як дорого підвіска. А як почув що за більше 30к, нічого не вкладав, людина позеленіла. Хоча якби він сказав би що за 200т км щось міняв, ну це для мене зрозуміло.
А суть авто щоб, їздити на йому, ане полірувати, щотижня та дівок ципляти.
Очкують власники новеньких, бмв накатувати пробіги. Як потім продати smile 50т км і уже пора!!

Добив розходом пального! Спеціально пальне на бортовому показав для замірів!!!!Так їм і потрібно, такі автівки їм і потрібні!!!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10,064

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Следующее авто такое нада брать я все понял  lol
/upload/iblock/f16/IMG_20200411_111410.jpg
Был седня на ТО заодно прошелся по салонам и тут понял  lol
Мне интересно сколько там стоит ТО?  big_smile

Знаете как про Роллс Ройс говорят? Если вы спрашиваете, сколько он стоит, значит он вам не по карману!

  0

10,065

Re: Следующий автомобиль

MaksTrout написав:

не можу зрозуміти порівняння з Поло седан, адже в Мегані якість матеріалів набагато краще і вигляд супер. Але кожному своє....

Якість матеріалів однакова, їдуть однаково, комфорт однаковий. Вигляд різний. Осьі весь вибір.
Якщо перше авто, і якщо досвіду і звязків нема, то однозначно треба брати щось таке і нове https://ravon.com.ua/auto/ravon-r2-new

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

10,066

Re: Следующий автомобиль

Сіренький, так, і я пропонував його логановодам... Та багато чого пропонував...

  0

10,067

Re: Следующий автомобиль

lukis написав:

Знаете как про Роллс Ройс говорят? Если вы спрашиваете, сколько он стоит, значит он вам не по карману!

Так вот даж не спрашивал и не смотрел ценник smile Но если продать все и даж жену в сексуальное рабство, то возможно  big_smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

10,068 Відредаговано Александр007 (2020-04-12 09:16:42)

Re: Следующий автомобиль

Спортейдж сдал позиции...  kez_15  уже не первый.

В I квартале 2020 года наиболее популярными моделями оказались кроссоверы. В Украине

Наиболее востребованными моделями стали:

Renault Duster — продано 1479 экземпляров;

Toyota Rav4 — продано 1312 экземпляров;

Kia Sportage — продано 1252 экземпляров;

Renault Sandero — продано 777 экземпляров;

Renalt Logan — продано 762 экземпляров;

Nissan X-Trail — продано 600 экземпляров.

Самое большое количество автомашин (29%) были с дизельными двигателями.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

10,069

Re: Следующий автомобиль

Александр007 написав:

Самое большое количество автомашин (29%) были с дизельными двигателями.

Я чомусь думаю, що це дурість, враховуючи витрати палива (бензину) на сучасних авто. А от ТО дизеля трохи засмучує.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

10,070

Re: Следующий автомобиль

Doc,
Дизель самый экономичный.
ТО не сильно отличается от бензиновых

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

10,071

Re: Следующий автомобиль

Doc,
У дизеля выше кпд и больше тяга

Сгорание рабочей смеси в дизельном моторе более эффективно. Это возможно за счет высокой степени сжатия: 20 единиц у дизеля против 10 единиц у бензина. КПД дизельного мотора на 40% выше, а расход топлива на 20% меньше.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

10,072 Відредаговано jasonua (2020-04-12 10:20:41)

Re: Следующий автомобиль

Александр007, дизель добрий коли новий...До 5 років і треба сплавляти його з нашою якістю соляри...
Літом ще пів біди а от зимою ще та лотерея...Залили на азс зимову соляру чи ні, заведеться чи ні, не замерзне авто на трасі в мороз -15-20С... За ремонт дизеля взагалі промовчу...
Якщо порівнювати дизель і бензинове авто на газу, то на газі авто економічніше, надійніші, дешевше в обслуговуванні та довговічніше....

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

10,073

Re: Следующий автомобиль

Александр007, тяга до одного місця, треба авто відчувати і правильно крутити бензинове...Звернув увагу, що багато дизелів з обємом до 2.0 після 140км/год здаються...Мабуть через вібрацію...А бензин 1.6 спокійно їде 140-150.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

10,074 Відредаговано Александр007 (2020-04-12 11:57:24)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

, тяга до одного місця, треба авто відчувати і правильно крутити бензинове....

Смешно....

Намного важнее не число лошадей, а количество ньютов крутящего момента, так как именно он и отвечает за динамику разгона.  empathy

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

10,075 Відредаговано Александр007 (2020-04-12 12:09:44)

Re: Следующий автомобиль

jasonua,

Берём Дастер 1.6  разгон больше 15с до 100.

https://youtu.be/If6ry2tiPS0

Для его массы и плохой аэродинамики мало тяги в 1.6
После сотни едет но Бобик здох

1.5 дизель намного легче разгон и спокойно 140 будет ехать..
Но по нашим дорогам разрешается  110 и то не везде

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0