2,701 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-24 10:00:17)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

Покупець дастера - якого я собі уявляю, людина по старше, якись підприємець чи держсволотник (хабарник), якого дістала повсякденна рутина! Який хоче час від часу десь, добре подалі від людей виїхати. Отримати якихось відчутів, краник уже все, або надоїло. Та коли дуже важливий статус ,і дуже важливо, що про його думають! Цеж дастер!
Ну під жодний опис не підходжу тому напевно мене верне, від дастера!

Aprox написав:

Только новый УАЗ стоит

3500-4500 можна купить

Можна і ниву, да дать їй так за душу...теж не жалко! Купуючи авто для знищення до його зовсім інше ставлення! Дастер на знищення не підходить, і не заслуговує! Волинянка по болоті - ось де штука, ніколи не забуду!%)
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-05-24 09:54:05[/merge_posts_bbcode]

Цеж ДАСТЕР! - подумаєш всьогото втопив, колесо згубив, бочину обдер. Буває... crazy Деяка категорія людей начитається і потом, вереск гарантія...воз з болтами і тд.. shok   
А так роль статустного авто виконує гарно, по всім параметрам, та тех данним гарно підходить! Та має навіть великі роги! З далеку видно!  tease

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



2,702 Відредаговано Larsen (2019-05-24 10:06:23)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

sdj387jsd написав:

На тих пару см просвіту помішались!

Пояснюю. Проблема в тому що якщо в тебе кліренс меньший ніж у машин які раніше пробили сніжну колію, то на підйомі ти зариєшся. Тому кліренс бажано мати більший, або принаймі не сильно меньший ніж у інших машин. Просто статистично. Або просто не їздити в таких умовах.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-05-24 09:08:28[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Краще тоді 2 окремі автівки для різних задач.

За ті ж самі гроші? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

2,703 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-24 10:17:43)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

Larsen написав:

ому кліренс бажано мати більший, або принаймі не сильно меньший ніж у інших машин

Я це розумію. і не тільки. Для домашнього користування по суті кліренс ролі великої не грає, хібощо капець зовсім!

Трохи юмору - пишу юмору, ато може хтось і блекліст добавить з параметром дроп!
Чому 2 степана = 1 дастер?
У дастера в 2 раза більші роги!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

2,704

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

sdj387jsd написав:

Чим більше машину жалко, тим меньше внедорожна вона стає!

Тут ніхто не говорить про позашляхоі пригоди. Мова про їзду по дорогах. Наших дорогах. Ніякий кросовер не є позашляховиком. Для цього треба вже дивитись якісь рамники. Паджеро Спорт, Прадо, або можна дешевше маленьке Джимні. Ну і так далі.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-05-24 09:12:28[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Для домашнього користування по суті кліренс ролі великої не грає, хібощо капець зовсім!

А що таке домашнє користування? Якщо мені на Астрі в деякі періоди доводилось кожен день вдягати цепи, а на Логані в тих же умовах ні, то це грає роль, чи не грає?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,705 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-24 10:16:46)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

Larsen написав:

За ті ж самі гроші?

Інколи навіть краще переплатити да мать спеціалізовані під свої потреби автівки, інколи навіть три автівки.

П.С - я жодним чином не довожу, що дастер поганий автомобіль. Я просто говорю він мені не подобається!!!
От як від логана тащусь, хотя казалось би, що там особливого 4 колеса мотор. Але він мені дуже подобається!!!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

2,706

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

sdj387jsd написав:

3500-4500 можна купить

Ну, раз Вы настаиваете - так уж тому и быть... Добро пожаловать! ))

http://i.piccy.info/i9/9425194b129cd9fafb8cc5916934a5c8/1558683612/83988/1244875/001_5_.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,707

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

piccy - з відци фотки не грузить там ssl нема.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

2,708

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

Ну три для многих тяжело...
Для себя решил специализацию просто: MCV(настоящий) + Стёпа.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

2,709

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

sdj387jsd написав:

Запорожець у вмілих руках буде набагато мать більше проходимість чим сандерик! Його не жалко вартість!

Запорожець у любому випадку більш прохідним, не зважаючи на жалко і вартість.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

2,710

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

sdj387jsd написав:

Інколи навіть краще переплатити да мать спеціалізовані під свої потреби автівки, інколи навіть три автівки.

І два-три гаражі... Ну нічо так, якщо гроші є то чому б і ні? Однак за ті ж гроші вже порівнювати доведеться не з Дастером, а, можливо з якимось Прадо. А там вже буде зовсім не те порівняння. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,711

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

Діло зовсім не в грошах. Діло в тому чого хочеш. Гроші це прості бумажки, і чим більше цих бумажок маєш, тим більше зобов'язань цих маєш.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

2,712 Відредаговано Kap1toshka (2019-05-24 11:09:24)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

sdj387jsd написав:

Можна і ниву, да дать їй так за душу...теж не жалко! Купуючи авто для знищення до його зовсім інше ставлення!

УАЗ якщо новий то там так круто використані високі технології, що в автомобілі можна живцем згоріти, по друге вони гнилі вже з салону йдуть.
Нива - велика витрата палива, як для такого розміру автівки, низький ресурс (добре якщо машина без глибокого втручання 80 тис км пройде), відсутність комфорту, максимальна швидкість скільки 90км/г?) По трасі нікого не обігнати... про якість кузову теж можна далеко не ходити...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

2,713 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-24 11:14:31)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

Kap1toshka написав:

Нива - велика витрата палива

Для цього є логан!

Kap1toshka написав:

низький ресурс (добре якщо машина без глибокого втручання 80 тис км пройде)

Добре якщо вона 10-20 тис км пройде, якщо на ній їздить добре.Понятно брать з рук за 2-2.5к всеодно будеш останім властником, далі на металолом запчастини.

Kap1toshka написав:

відсутність комфорту, максимальна швидкість скільки 90км/г?

На це логан є.

Kap1toshka написав:

про якість кузову теж можна далеко не ходити...

Згідний трішки занадто на логану зекономили)

Kap1toshka написав:

УАЗ якщо новий

- обмінаю на тещу!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

2,714

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

sdj387jsd написав:

Діло зовсім не в грошах. Діло в тому чого хочеш. Гроші це прості бумажки, і чим більше цих бумажок маєш, тим більше зобов'язань цих маєш.

Не дам я тобі перейти в езотеричне словоблудство. У кожного є межа по грошах. Тому реалізувати свої хтілки можна лише на цю суму, і не більше. Тому питання стоїть - чи буде дві машини за цю суму краще, ніж одна? В деяких випадках - так. Наприклад коли треба щоб дві людини їздили одночасно. Ну або там якісь є дуже особливі вимоги. Однак вцілому, за ті ж гроші, одне авто буде значно кращим, ніж кожне з двох.
По ціна Дастера ти візьмеш два відра з болтами, жодне з яких не принесе стільки задоволення як Дастер, в будь-яких обставинах. Якщо ж ти візьме два авто, кожне по ціні як Дастер, тоді звісно, вони будуть краще. Однак за ці гроші вже можна взяти, наприклад, Прадо (ну чи кому там що більше до душі), який принесе більше задоволення як будь-яке з тих двох. І так далі.
Тому гроші є головним критерієм, і абстрагуватись від них не можна. По суті будь-який вибір це компроміс між властивостями товару, і його ціною. На одній шальці терез всі плюшки і рулези, на другій ціна. Отаке....
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-05-24 10:16:02[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Для цього є логан!

І що? Логан краще за Дестера? Дійсно? Чи Нива краще за Дастера? Ні, і ні. В будь-якій категорії. Так що краще один Дастер, ніж Логан + Нива. Та ще й гаража одного вистачить, і автоцивілки дві не треба, і зимову гуму тільки на одне авто купувати, і ТО тільки для одного проходити, і т.д.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,715 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-24 11:46:04)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

Larsen написав:

Не дам я тобі перейти в езотеричне словоблудство.

coffee
Нуда, потом знову мені дурника включати, тому як люди не розуміють і думають - шо за дурень...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

2,716

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

дуже дивує те, що московітські автівки взагалі обговорюються, та ше й у чужому бортовику...
sdj387jsd, Ви хоча б іноді назву теми читали.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

2,717

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

alex.cver написав:

До чего же стало много Степвеев даже в Киеве новых.

Армейский юмор на эту тему приводить не буду, это лучше в +18.
Но оптимист даже на кладбище видит плюсы smile

  0

2,718 Відредаговано alex.cver (2019-05-24 20:13:21)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

Инноватор написав:

Но оптимист даже на кладбище видит плюсы

Только у меня во дворе 2 новых Стевея. На работе на парковке 2 и очень много стал в потоке их видеть, чаще чем Витары новые. Но вам видать виднее smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-05-24 19:09:45[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

Шкода Спейсбек 1,6 на честном автомате - для Киева самый сок!

Зачем мне на 2х такое зубило? Она ж мать его длинючая что змея. Для трассы и дальних поездок наверное норм, уточню не по нашим укро трассам. База длинная, по плохим дорогам ад будет. Клиренс не такой и большой и нивилируется длиной авто. Кроме того хочется сидеть как на табуретке в авто а не лежать как в болиде. То есть эта машина там как катафалк трупы возить норм. Но для киевского трафика и парковки ну его на такую машинку. Я уже не говорю что цена у Спейсбека как 2 новых Степвейчика наверное. Не мое. Шкода не мое вообще. Я бы еще согласен на Карок smile или на Каджар. Они хоть и длиннее но не настолько и с клиринсом и посадкой в кабину там норм, лежать в них не нужно. Короче типа Дастер наше фсе, если п там был 1.2 турбо бенз, а так кто хочет дизель с едс 6 самое оно.
   А вообще все в сад. Весной я просто радуюсь езде на Степвее и ничо не хочу. За такие деньги норм аппарат для города. Какой же он верткий, удобный и паркуемый и легко управляемый. Это я так "а подра..ть" smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

2,719 Відредаговано Тёмыч (2019-05-24 20:30:14)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

sdj387jsd написав:

Покупець дастера - якого я собі уявляю, людина по старше, якись підприємець чи держсволотник (хабарник), якого дістала повсякденна рутина! Який хоче час від часу десь, добре подалі від людей виїхати. Отримати якихось відчутів, краник уже все, або надоїло. Та коли дуже важливий статус ,і дуже важливо, що про його думають! Цеж дастер!

"дастер" - статусный авто? та ладно.
Он вполне себе универсальный трудяга, и, если б мне хватило копеек на полноприводный "дастер" в 13м, я бы на нем и сейчас ездил и ближайшие несколько лет тоже. А хотел я его безумно. А еще хотел полный привод, но пересаживаться сейчас на "дастер" после "степахи" было как-то уже не очень - салон тот же, а выигрыш только в полном приводе и чуть большем багажнике. Доплачивать за эти элементы почти двадцадку куе как-то разум не совсем воспринял. "Спортягу" смотрел, он в 4х4 стоит дороже, но клиренс в 180 против 210 "дастера" смутил сильно, а он мне, например, очень важен.
А жалко загнать и поцарапать или не жалко.. Как говорит библия "автомобиль для человека, а не человек для автомобиля". Я загоняю, царапаю, мну, мне вроде и жалко, но авто предназначено для преодоления трудностей и получения радостей, а не ахов и охов. Каждый выискивает то, что ему подходит по параметрам.

Пс. ой, это ж бортовик, прошу прощения, перепутал со "следующий автомобиль"

Sandero Stepway, 2013, 1,5 dCi темно-красный (расстались друзьями)
Ford Ranger Т7, 2018, 2,2 дизель, темно-красный
  0

2,720

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

alex.cver написав:

Короче типа Дастер наше фсе, если п там был 1.2 турбо бенз

https://www.mobile.de/ru/%D0%90%D0%B2%D … 71658.html
https://www.drive2.ru/l/513343838140498120/

Logan 1.4 база, ГБО
  0

2,721

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

alex.cver написав:

Она ж мать его длинючая что змея.

alex.cver написав:

Короче типа Дастер наше фсе

Дастер на 4см довший за Спейсбек. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

2,722 Відредаговано Георгич (2019-05-25 09:26:14)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

alex.cver написав:

Только у меня во дворе 2 новых Степвея. На работе на парковке 2 и очень много стал в потоке их видеть

Где-то в 15-ом году ты писал аналогичное о Днепре, что его заполонили степаны с сандерами.
Я тогда еще выкладывал онлайн камеры днепровских улиц и на них не было рыно smile
После твой днепровский друг парировал,мол это ж центр города - не считается  big_smile  big_smile  big_smile
Ну да ладно. Шутки шутками, но я не соглашусь с твоим постоянным толкованием:

alex.cver написав:

Зачем мне на 2х такое зубило? Она ж мать его длинючая что змея. Для трассы и дальних поездок наверное норм, уточню не по нашим укро трассам. База длинная, по плохим дорогам ад будет. Клиренс не такой и большой и нивилируется длиной авто. Кроме того хочется сидеть как на табуретке в авто а не лежать как в болиде. То есть эта машина там как катафалк трупы возить норм. Но для киевского трафика и парковки ну его на такую машинку.

Езжу на Д-классах (Ауди, Кемри, А7) и совершенно никаких неудобств с маневрированием, парковкой и пр. не имею. Даже наоборот - все пропускают, достаточно блымнуть поворотником;
- никто на трассе дальним взад не моргает - не сгоняет;
- сидишь в кресле, с кучей регулировок, в тихом салоне с многозонным климатом, а не на табуретке в грохочущей консервной банке, с тормозящим чахлый мотор кондеем;
- по укротрассам плавно едешь, а не скачешь на обрубке, как на козле;
- всегда уверен в своей динамике и знаешь, что всегда можешь быть первым, если захочешь;
- и по расходу, он как и в В-классе...

Но тебе конечно виднее smile

  0
Спасибо сказали: Migen1

2,723 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-24 23:54:52)

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

b1ss написав:

Короче типа Дастер наше фсе,

якщо евро по 100 буде:) - Це чорний юмор уточню на всякий!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

2,724

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

Larsen написав:

Дастер на 4см довший за Спейсбек.

Так то ж Дастер. Зачем ровнять х.. с пальцем?  lol  У Дастера хотя бы клиренс 20 и угол въезда. Не, Спейсбек не мое и не лежит у меня к таким машинам душа, тем более к Шкодам. Мое что то кроссоверо-подобное. Степвей меня устраивает по длине и размеру. Как же на нем хорошо парковаться где места мало и удобно. Вообщем не обращайте внимание, пордра...л и хватит. Пока лошадь в разы лучше Спейсбека. В разы лучше Спейсбека та же Витара.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Larsen1

2,725

Re: Sandero STEPWAY,1.5 dCi, синий, 2014

alex.cver написав:

Мое что то кроссоверо-подобное.

Так, в цьому наші смаки співпадають. plus

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1