4,101

Re: Видео с видеорегистраторов

drinkins, такие люди есть и будут - рождаються они такими ,
а вот шо они не в месте им отведённом , так это показатель отсутствия власти и закона  sad

  0



4,102

Re: Видео с видеорегистраторов

drinkins,
Почему  сразу не взять правее и дать проехать?
Все бы сразу  разъехались  без проблем.
Места полно.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,103

Re: Видео с видеорегистраторов

Александр007 написав:

drinkins,
Почему  сразу не взять правее и дать проехать?
Все бы сразу  разъехались  без проблем.
Места полно.

Мне надо заехать в квартал- в видео видно. Ничего-бы сюда не выкладывал, если-бы не поведение водителя и пассажира. Я считаю это не нормальным. Или Вы тоже ездите как Вам хочется, а не по знакам?

Renault Logan 1.4. ГБО. Кондиционер. Цвет: TEKNA
  0

4,104

Re: Видео с видеорегистраторов

drinkins,
А если знаков нет, так  и узко,  друг другу уступают.
Бывает по главной едешь  и даешь уступить....
Главное правило не мешать другим .
Есть мелкие улицы да висит знак оностороннее движение  и выезд со двора,
Так у нас друг другу  уступают  там 20 метров проехать...

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,105

Re: Видео с видеорегистраторов

Александр007, в этом случае не 20 метров. И в "правильном" направлении ближе к улице.
Повторюсь еще раз. Меня задело поведение этих двух хомосапиенс. Если-бы реакция была адекватной, а так...

Renault Logan 1.4. ГБО. Кондиционер. Цвет: TEKNA
  0

4,106

Re: Видео с видеорегистраторов

drinkins,
Ну быдло, ты их не перевоспитаешь.
На дорогах хватает,
Я о том что можно взять сразу правее и дать дураку проехать...
сберечь свои нервы и машину  imho2

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,107

Re: Видео с видеорегистраторов

Александр007, +1

  0

4,108

Re: Видео с видеорегистраторов

drinkins, З всією повагою до Вас, на відео видно що Ви наміренно перестроюєтесь з прочищенної полоси на нечищенну щоб заблокувати зустрічну автівку й провчити. Створення аварійної ситуації. Конфлікт не минучий. Якщо б їхала дівчинка за кермом в зустрічній, було б те саме.

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

4,109

Re: Видео с видеорегистраторов

joakim, кто им мешает объехать меня по очищенной части дороги дав мне свернуть в квартал?

Renault Logan 1.4. ГБО. Кондиционер. Цвет: TEKNA
  0

4,110

Re: Видео с видеорегистраторов

Александр007, alexus, joakim, плохо шо drinkins, не на бульдозере с лопатой ехал шоб переехать их - они ехали по встречной и качали права , вот в чём вопрос .
а так без трахтора и ружжа , да не рассчитал сил ,проще объехать , и уехать на хрен с такой страны ...

  0

4,111 Відредаговано joakim (2019-01-02 16:01:06)

Re: Видео с видеорегистраторов

drinkins,
Давайте я попробую обьяснить так: водитель (даже едущий под знак) видя Ваши действия и не догадываясь о Ваших дальнейших планах, воспринимает их как таран, чтоли. Как то так. Я просто представил себя на месте мерса. Да, вы не поверите, но я тоже иногда нарушаю. И невсегда намеренно.
P.S. ''... давая мне свернуть в квартал'' Я не верю. Вы всё равно сворачиваете с расчищенной полосы.  vissla

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

4,112

Re: Видео с видеорегистраторов

Ну, Луганск, ну блатные. Но учить надо.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-01-02 14:52:22[/merge_posts_bbcode]

Я бы ещё достал лопату иэ багажника и ментов вызвал

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-01-02 15:00:15[/merge_posts_bbcode]

В Луганске и Донецке простые правила.
У кого дороже машина, тот и по главной.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

4,113

Re: Видео с видеорегистраторов

drinkins, десь на 45-48секунді відео є інші знаки. Зліва.
Що там за знаки ???

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

4,114

Re: Видео с видеорегистраторов

az74 написав:

В Луганске и Донецке простые правила.
У кого дороже машина, тот и по главной.

поверь они почти везде  правила такие  sad

  0

4,115

Re: Видео с видеорегистраторов

Сіренький написав:

drinkins, десь на 45-48секунді відео є інші знаки. Зліва.
Що там за знаки ???

Пешеходный переход?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-01-02 16:38:01[/merge_posts_bbcode]

joakim написав:

я тоже иногда нарушаю

Я тоже нарушаю, не без греха. Но! Дело в отношении к ситуации. Водитель, судя по его тексту, знака даже не видел, и не пытался разобраться в ситуации. Если он вышел и хотел-бы поговорить - не вопрос, всегда "за".

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-01-02 16:39:12[/merge_posts_bbcode]

joakim написав:

Я не верю

Это полностью Ваше право. Но там находится предприятие по продаже питьевой воды, туда то я и ехал. Но можете и в это не верить.

Renault Logan 1.4. ГБО. Кондиционер. Цвет: TEKNA
  0

4,116

Re: Видео с видеорегистраторов

Даа... Съездил за водичкой в Северодонецк.... kez_15

Dacia Logan Mcv 1,6 Laureat 2008  ГБО
  0

4,117

Re: Видео с видеорегистраторов

drinkins написав:

Но там находится предприятие по продаже питьевой воды, туда то я и ехал. Но можете и в это не верить

Я вижу перестроение с целью проучить и никак иначе. Нет припаркованных машин,
пустые две полосы. Никто никому не мешает. И да, я противник создания аварийных ситуаций с целью проучить.
Больше терпения нам всем желаю.

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

4,118 Відредаговано Larsen (2019-01-02 18:45:05)

Re: Видео с видеорегистраторов

Та ладно! На двох вільних смугах не змогли роз'їхатись! crazy
Значить так, Мерс однозначно порушник, тут ніяких сумнівів нема. Однак drinkins, друже, ти теж трішки правила проігнорував. wink
Почнемо з загальних положень:

1.3 Учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.

Ну от бачиш на зустріч їде авто, так воно порушує, але ж ти можеш з ним розминутись без проблем. Чому б це не зробити і не проявити ввічливість? Ти ж не знаєш чому воно на зустрічку влізло? Може людину з інфарктом в лікарню везе? Може жінка родить? А може просто не місцевий тупо заблудився, провтикав... От для таких випадків і є пункт про ввічливість у загальних положеннях.

1.5 Дії або бездіяльність учасників дорожнього руху та інших осіб не повинні створювати небезпеку чи перешкоду для руху, загрожувати життю або здоров'ю громадян, завдавати матеріальних збитків.

Чи можна було тут, дотримуючись правил, уникнути небезпеки і перешкоди для руху мерса? Так, звісно, без проблем, рухаючись в вільній правій смузі.

11.5 На дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки).

Права смуга вільна. Перестроювання перед поворотом слід здійснювати тоді, коли до повороту, в цій смузі нема перешкод. В даному випадку перешкода є (Мерс), тому перестроюватись слід за ним. Тим більше що місця там до повороту багато.

Короче, хрінова ситуація, але далеко не настільки хрінова як у випадку коли зустрічаєшся в лоб з оленем на одній смузі, з одностороннім рухом. От там вже ніяк. А тут... Об'їхав перешкоду, і все.
Все це звісно морально легко зрозуміти. Але з другого боку, навіщо створювати проблеми там, де їх можна уникнути? Ну от уяви іншу ситуацію - та ж сама дорога, і в тому ж самому місці стоїть запарковане авто. І ща накину - нехай там ще й знак є що парковка по лівій стороні заборонена. І що ти зробиш? Під'їдеш так само до нього по лівій смузі, зупинишся і будеш чекати поки прийде власник і звільнить тобі проїзд? Ні, об'їдеш по праві. Так чому не зробити те ж саме в цій ситуації?
Завжди слід пам'ятати - інші учасники дорожнього руху, так само як і ями, дерева, лосі і т.д. - це лише дорожня обстановка, на яку ми не маємо безпосереднього впливу. І приймати рішення слід виходячи з неї, а не намагатись змінити її, навіть якщо обстановка склалась такою в наслідок порушення ПДР іншими учасниками дорожнього руху.
І вже точно нема нічого гіршого ніж "провчати" порушника. Мало того що заборонено, так ще й призводить до зайвого створення небезпечних ситуацій. Мало того що порушник створив небезпеку, так "провчальник" її ще збільшує. При цьому навіть не задумуючись що головна мета - уникнути ДТП, а не вчити когось чомусь... Ну хіба що якщо є бажання ризикнути... Але ризик такий ніколи не є оправданим.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,119

Re: Видео с видеорегистраторов

я смотрю, там ИЗ двора так укатано, что похоже мало кто как ты налево из него выезжает...

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

4,120

Re: Видео с видеорегистраторов

drinkins, признавайся,ты явно хотел быка проучить? Это нормально для каждого мужика! Береги себя, друже!

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

4,121

Re: Видео с видеорегистраторов

Larsen написав:

Значить так, Мерс однозначно порушник, тут ніяких сумнівів нема. Однак drinkins, друже, ти теж трішки правила проігнорував.
Почнемо з загальних положень:
1.3 Учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.
Ну от бачиш на зустріч їде авто, так воно порушує, але ж ти можеш з ним розминутись без проблем. Чому б це не зробити і не проявити ввічливість? Ти ж не знаєш чому воно на зустрічку влізло? Може людину з інфарктом в лікарню везе? Може жінка родить? А може просто не місцевий тупо заблудився, провтикав... От для таких випадків і є пункт про ввічливість у загальних положеннях

Palich написав:

drinkins, признавайся,ты явно хотел быка проучить? Это нормально для каждого мужика! Береги себя, друже!

plus

  0

4,122

Re: Видео с видеорегистраторов

Намагаюсь притримуватись правила три Д(дай дорогу дурневі).Хоча бува дуже хочеться вийти і дати по голові.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,123

Re: Видео с видеорегистраторов

Clone-77, та оно то так ,
читал где то как наш корреспондент на права в америке сдавал , он по главной ехал и возле выезда из подворотни тормознул , экзаменатор(Э) спросил почему , ну и наш рассказал ему про ДДД , не сдал , Э сказал шо у них такое не катит . уж подробностей не помню

  0

4,124

Re: Видео с видеорегистраторов

Думал указать на пропущенный знак.
По поводу объехать, он тоже мог меня объехать и ехать дальше. Кто мешал?

Renault Logan 1.4. ГБО. Кондиционер. Цвет: TEKNA
  0

4,125 Відредаговано Larsen (2019-01-03 11:02:49)

Re: Видео с видеорегистраторов

drinkins написав:

он тоже мог меня объехать и ехать дальше.

Ще раз - ти відповідаєш тільки за свої дії. Він міг не тільки об'їхати, він міг взагалі не виїзжати на зустрічну. Але він це зробив. І ти не знаєш чому. Твоя задача не думати що йому зробити щоб тобі було добре, а що зробити тобі щоб уникнути небезпеки.
Ну і:

drinkins написав:

Кто мешал?

Правосторонній рух...

Врешті решт, ти ж не знаєш який там за кермом неадекват, п'яний, чи хворий? А якби він не тільки пропустив знак а ще й не загальмував перед тобою? Було б ДТП. Тобі воно треба?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0