4,076

Re: Видео с видеорегистраторов

Планував поїздку,але виїхав несподівано,навіть на відеореєстраторі не налаштував час і дату(відеореєстратор був знятий перед поїздкою).
Їхав з Полтавщини у Волинську область.
Майже половину дороги проїхав без пригод,за Ірпинем у напрямку Малина на мості через річку Ірша трапилася аварія,відеореєстратор усе засняв.Переді мною різко загальмував авто шкода,я звісно відтормозився...за мною Мерседес(лупатий).
Авто Форд у цей час пішов на обгін,і зіткнувся з зустрічним авто Мерседес(жінка-водій у мене в машині це підтвердила).
За кермом форда-жінка,у салоні троє дітей(хлопець і дві дівчинки).У грузовичку-мерседесі один тільки водій.Жінка-водій і її син майже не отримали (візуально) ніяких травм(у хлопця був струс мозку-бо він весь  час питав що сталося,жінка непритомніла)-були пристебнуті і спрацювали подушки безпеки.Дві дівчинки мабуть не були пристебнуті, бо в однієї була рубана травма обличчя,інша теж була в крові...але видимих травм не було(жалілася що ноги болять).
Водій грузовичка-мерседеса ..поламані ноги,вибиті зуби...сам виповз з перевернуто авто.Взагалі всі були у важкому стані.
Жінку з дітьми до приїзду швидкої і поліції забрав у свою машину,водій грузовичка залишився на асфальті...вкривалии й допомагали інші водії .
Перша приїхала поліція,з Житомира...ні опитування,ні якої допомоги від них не було-взагалі якісь як з луни звалились,відео з мого подання вони скопіювали.
Швидка(перша )приїхав уаз-буханка...з якимось фельдшером-який не знав що робити.Друга швидка вже Сітроен,але лікар теж метушився...він допомагав...але не знав кому першому(і водій грузовичка увесь поламаний,і жінка-водій непритомніла і обидві дівчинки теж у поганому стані).
Все це сталося учора у другій половині дня.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0



4,077

Re: Видео с видеорегистраторов

Бляха...вообще на медицине учат порядок оказания помощи... Но тут в шоке честно говоря..

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

4,078

Re: Видео с видеорегистраторов

Clone-77, жах... Але принаймі всі живі...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Clone-771

4,079

Re: Видео с видеорегистраторов

_AlexSander_ написав:

Бляха...вообще на медицине учат порядок оказания помощи... Но тут в шоке честно говоря..

Поліцейські ходили кругами,ні дорогу не перекрили..ні чого,а вже про першу допомогу..прибіг один з водіїв і зайнявся водієм з грузовичка-людину треба було вивести з шоку.Також він обробив рани постраждалої дівчинки.
Я то цього не чув,але моя жінка(ми їхали усією сім'єю.я жінка і двоє дітей) чула по рації(в мене рація встановлена)  як поліцейські питали "що б..дь робити?"
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-12-31 12:42:52[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Clone-77, жах... Але принаймі всі живі...

Пишу з смартфона і випадково надав дякую.
Дуже надіюся що живі...водій грузовичка був весь час при тямі...а от обидві дівчинки весь час втрачали свідомість,дівчинка з рубаною раною обличчя ,у швидкій вже була непритомна,перед цим блювала.
Дітей шкода.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,080 Відредаговано Palich (2018-12-31 19:28:36)

Re: Видео с видеорегистраторов

Знакомая трасса.
Водителю Шкоды долго будут сниться будут пострадавшие... Или он так и уехал?

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

4,081

Re: Видео с видеорегистраторов

Clone-77, жестко

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

4,082

Re: Видео с видеорегистраторов

Palich написав:

Знакомая трасса.
Водителю Шкоды долго будут сниться будут пострадавшие... Или он так и уехал?

Він поїхав,навіть не зупинившись.
А от кому снитимуться-так це мені...бо все на очах.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-12-31 19:46:25[/merge_posts_bbcode]

grinder написав:

Clone-77, жестко

Не те слово.Краще такого ніколи в житті не бачити.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,083

Re: Видео с видеорегистраторов

Clone-77 написав:
Palich написав:

Знакомая трасса.
Водителю Шкоды долго будут сниться будут пострадавшие... Или он так и уехал?

Він поїхав,навіть не зупинившись.
А от кому снитимуться-так це мені...бо все на очах.

Я знаю этот участок дороги, там ямки некритичные, просто не разгоняешься перед ними, а Шкодоводу было явно невдомек. В зеркало заднего вида он видно вообще не смотрит...

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

4,084 Відредаговано Александр007 (2018-12-31 20:32:07)

Re: Видео с видеорегистраторов

Водитель шкоды давно затормозил.
Не понятно реакция водителя который ехал за ним.
Тормозил в последний момент педаль в пол.
За ним похоже уходя от удара вышел на встречу.
Глупо как и погода хорошая.
Провтыкали торможение.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,085

Re: Видео с видеорегистраторов

Palich написав:
Clone-77 написав:
Palich написав:

Знакомая трасса.
Водителю Шкоды долго будут сниться будут пострадавшие... Или он так и уехал?

Він поїхав,навіть не зупинившись.
А от кому снитимуться-так це мені...бо все на очах.

Я знаю этот участок дороги, там ямки некритичные, просто не разгоняешься перед ними, а Шкодоводу было явно невдомек. В зеркало заднего вида он видно вообще не смотрит...

Я на логані на таких ямках навіть не гальмую,підвіска ковтає.На фабії жорстка і короткохідна підвіска,на таких ямаї її проб'є міттево.
Я не здивований що водій шкоди різко гальмував.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-12-31 21:53:54[/merge_posts_bbcode]

Александр007 написав:

Водитель шкоды давно затормозил.
Не понятно реакция водителя который ехал за ним.
Тормозил в последний момент педаль в пол.
За ним похоже уходя от удара вышел на встречу.
Глупо как и погода хорошая.
Провтыкали торможение.

За шкодою їхав я,у мене в авто спав малий у кріслі.Різко не гальмував...бо знав що він спить,в останню мить побачив що не встигну зупинитися-тоді вже надавив гальма.Малий від екстреного гальмування проснувся,це чути на відео(хоч і погано).
За мною іхав мерседес(лупатий),він теж відтормозився не вдаривши мене.
Гальма я надавив завчасно...але не до кінця.
Водійка форда бачила що ми гальмуємо(з її слів)..
Вона йшла на обгін.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,086 Відредаговано Александр007 (2018-12-31 22:30:03)

Re: Видео с видеорегистраторов

Clone-77,
Странно ..как можно  на обгон там .... shok
На мосту с одной полосой.....
И разметка до моста прерывистая...  Это нормально?
Разве не должен стоять знак обгон запрещен? Не видно...

Тормозят многие перед ямой.. обычное дело

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,087

Re: Видео с видеорегистраторов

Clone-77 написав:

Вона йшла на обгін.

а там он возможен ? или очередная обезьяна с гранатой ?

  0

4,088 Відредаговано Александр007 (2018-12-31 22:35:49)

Re: Видео с видеорегистраторов

сяся,
Запрещающего знака нет.
А правила не все знают. Даже если знака нет...
На перекрестке не обгонять.
В закрытых поворотах и мостах с одной полосой ..

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,089

Re: Видео с видеорегистраторов

Александр007, та отож это ж азбука , забыли ещё добавить и на дамбах . не увидела газельку , у нас тоже много похожих нарушений - и тенденция така - чем круче авто тем больше кладут на ПДД  sad

  0

4,090

Re: Видео с видеорегистраторов

сяся,
У соседей строго.
За такое лишение прав......
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-12-31 23:51:08[/merge_posts_bbcode]


Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,091

Re: Видео с видеорегистраторов

Александр007 написав:

Clone-77,
Странно ..как можно  на обгон там .... shok
На мосту с одной полосой.....
И разметка до моста прерывистая...  Это нормально?

Тормозят многие перед ямой.. обычное дело

Жінку-водія з травмованими дітьми я забрав у свою машину,діти роздіті(дівчатка були без верхнього одягу і без обувки....як витягли з розбитого авто)...чекали на поліцію й швидку довго.
Жінка-водій в моєму авто подзвонила своєму чоловікові і розповіла що потрапила в дтп,і яким чином.
Моя дружина сиділа на задньому сидінні і все чула.Жінка-водій розповіла що пішла на обгін,вона бачила що три машини стоять(хоча повільно,але ми рухалися...швидше поїхала тільки шкода).
Жіноча логіка-це неможливо пояснити,що було у неї в голові-я незнаю.Я наприклад завжди пам'ятаю що в мене на задньому сидінні діти,тому ніколи не йду на ризик(ось я тут проскочу).
За розмітку я не вкурсі,вона часто не співпадає зі знаками.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,092

Re: Видео с видеорегистраторов

Александр007 написав:

И разметка до моста прерывистая...  Это нормально?Разве не должен стоять знак обгон запрещен? Не видно..

1. Переривчаста полоса до моста - це нормально.
2. Перед мостом - довгі переривчасті лінії. Ознака того, що далі буде суцільна.
3. На мосту суцільна.

На відео лінії хоч і затерті, але зрозумілі. І кому не ясно, що на мосту при одній смузі і довгій переривчастій лінії перед ним має бути суцільна - то мабуть за кермо не треба сідати.

Нажаль багато з нас так ризикує. Не всім щастить.

Ось так там було раніше https://www.google.com/maps/@50.7580316 … 6656?hl=uk

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

4,093

Re: Видео с видеорегистраторов

скинул в видео в подборку дтп.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

4,094

Re: Видео с видеорегистраторов

Нема значення яка де лінія, і скільки смуг, адже обгін на мостах заборонений завжди:

14.6
Обгін заборонено:
г) у кінці підйому, на мостах, естакадах, шляхопроводах, крутих поворотах та інших ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,095

Re: Видео с видеорегистраторов

Doc,
Знак запрета на обгон нужно ставить.
На скорости  можно ошибок наделать кто эту дорогу не знает.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,096

Re: Видео с видеорегистраторов

Doc написав:
Александр007 написав:

И разметка до моста прерывистая...  Это нормально?Разве не должен стоять знак обгон запрещен? Не видно..

1. Переривчаста полоса до моста - це нормально.
2. Перед мостом - довгі переривчасті лінії. Ознака того, що далі буде суцільна.
3. На мосту суцільна.

На відео лінії хоч і затерті, але зрозумілі. І кому не ясно, що на мосту при одній смузі і довгій переривчастій лінії перед ним має бути суцільна - то мабуть за кермо не треба сідати.

Нажаль багато з нас так ризикує. Не всім щастить.

Ось так там було раніше https://www.google.com/maps/@50.7580316 … 6656?hl=uk

Чесно,стерлося з пам'яті про розмітку...те що вона там була-це точно.
Моє авто було безпосередньо на мостові,із салону було видно справої сторони ще один маленький місточок....по ньому намагалися потім об'їхати ДТП хто стояв позаду.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-01-01 20:39:31[/merge_posts_bbcode]

_AlexSander_ написав:

скинул в видео в подборку дтп.

На даний момент шукаю інформацію про це ДТП, у інтернеті,ЗМІ..але глухо як у танку.Поліцейські були з Житомира.Швидкі не зрозуміло звідки.
Намагаються приховати,чи я чогось не розумію.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,097

Re: Видео с видеорегистраторов

Clone-77 написав:

Намагаються приховати,чи я чогось не розумію.

Ніхто не загинув, тому в новини навряд чи попаде. В нас і летальних ДТП в новини попадає десь відсотків 10, а такі згадують лише якщо щось там сталось дуже курйозне, або якійсь відомі персони в це попали. А так нема про що говорити. На дорогах країни гине в ДТП кілька тисяч чоловік щороку. Це в середньому 10 чоловік в день...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,098

Re: Видео с видеорегистраторов

у нас хреново рисуют разметку... ездил по рф то там на много понятние... там реально прерывчистая где все видно и можно обгонять. Тоесть по факту больше сплошной, но если прерывчестая то реально безопасный обгон. И да у них за сплошную отбирают права.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-01-01 19:56:01[/merge_posts_bbcode]

а по видео... женщина водитель дура. здоровья детишкам а у мамаши отобрать права пожизнено... могла семью угробить овца.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

4,099

Re: Видео с видеорегистраторов

Larsen написав:
Clone-77 написав:

Намагаються приховати,чи я чогось не розумію.

Ніхто не загинув, тому в новини навряд чи попаде. В нас і летальних ДТП в новини попадає десь відсотків 10, а такі згадують лише якщо щось там сталось дуже курйозне, або якійсь відомі персони в це попали. А так нема про що говорити. На дорогах країни гине в ДТП кілька тисяч чоловік щороку. Це в середньому 10 чоловік в день...

Погано,не хотілося б щоб чоловіка з вантажного Мерседеса зробили винним...а таке може бути.Відео поліцейським надав...ще багато людей фотографували(зіваки)....і нічого,тиша.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,100

Re: Видео с видеорегистраторов

30-го декабря этого (2018) года ездил по городу по своим предновогодним делам. Примерно в 11 часов произошел инцидент который меня, мягко говоря, тронул. Я столкнулся с двумя личностями на Mercedec,гос. номер ВВ7887СХ. Так получилось что они проигнорировав знак "5.7.1. Выезд на дорогу с односторонним движением" выехали на дорогу с односторонним движением. А мне надо было поворачивать в квартал и мы встали друг на против друга. При попытке объяснить водителю что он проигнорировал знак был послан нецензурными словами. А его пассажир пытался открыть дверь, думаю не для знакомства. Но так как она была заблокирована мной, попытался разбить окно. К счастью ему этого не удалось.
В процессе инцидента ни я, ни машина не получили физических травм. Но осталось ощущение что "братки" выходят на улицу. Повторюсь, это было 11 утра. На улице светло. И они спокойно себя ведут. Такое ощущение что на них нет управы.
Через знакомых удалось узнать что с ними "лучше не связываться". Отчего мне становится страшно. Страшно за то, что в следующий раз они могут использовать не только кулаки и речь. Мне страшно и обидно что в нашей стране подобные элементы общества еще существуют. Что на них нельзя найти управу. Что такие люди ездят по дорогам и знают что им все можно.
Я не знаю как мне быть. Боюсь пойти в полицию. Так как "найдут" и "настучат".

Renault Logan 1.4. ГБО. Кондиционер. Цвет: TEKNA
  1