101

Re: поднятие капота без кочерги

maksim75 написав:

а инженеры которые эти машины проектировали люди умные, не дурнее нас.

при чому тут розумні люди, тут чисто економія, 2 амора контують 150грн в нас, а кусок зігнутого металу думаю раз в 5 дешевше.

maksim75 написав:

во первых приведите мне реальную статистику открытия на ходу капота.

в таких випадках я завжди говорю що завжди може бути перший раз

maksim75 написав:

во вторых я уверен что средне статистический автолюбитель ОЧЕНЬ редко заглядывает под капот, если конечно машина исправна.

а ніхто нікого не заставляє це робити і не навязує, кому цікаво, ті зробили, а комі ні, ваша справа. єдине що тут легко оприділити в кого машина для їзди, а в кого, як у рекламі, для душі.

maksim75 написав:

поставил на кочергу, я на 100 процентов уверен что капот зафиксирован. а вот с амортами не уверен

а я навпаки, кочергу можна неправильно втикнути в отвір через якісь причини, я так раз зробив і вона мені проламала пластикову решітку повітрозабірника.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0



102

Re: поднятие капота без кочерги

при чому тут розумні люди, тут чисто економія, 2 амора контують 150грн в нас, а кусок зігнутого металу думаю раз в 5 дешевше.

навіщо платити більше?

в таких випадках я завжди говорю що завжди може бути перший раз

аварии тоже случаются - так может сразу не ездить?

єдине що тут легко оприділити в кого машина для їзди, а в кого, як у рекламі, для душі.

а вот в этом месте не понял. объясни будь любезен

а я навпаки, кочергу можна неправильно втикнути в отвір через якісь причини, я так раз зробив і вона мені проламала пластикову решітку повітрозабірника.

водитель - это в первую очередь внимательность (так учили в автошколе) - так ведь завтра можно и педали перепутать

Renault Grand Scenic II - 2.0 МКПП - "Чорный ворон"
  0

103

Re: поднятие капота без кочерги

mekena у Паши пружина фиксатора лопнула

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

104

Re: поднятие капота без кочерги

OKurylyshyn написав:

коли капот на ходу відкриється і дасть по лобовусі, як у когось тут недавно сталось.

В прошлом году, с Киева до Львова ехал с закрытым капотом на один щелчок shok По приезду в Львов, сам не увидел, Олег OKurylyshyn
показал storstark
Слава Богу ничего не открылось, хотя местами ехал 140 км/час.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

105

Re: поднятие капота без кочерги

Lavrik написав:

В прошлом году, с Киева до Львова ехал с закрытым капотом на один щелчок

Ага, и у меня было такое, почти неделю катался в таком состоянии по городу... crazy

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0

106

Re: поднятие капота без кочерги

А что у Вас сигнализации открытия капота НЕТ?

  0

107

Re: поднятие капота без кочерги

Александр 54 написав:

А что у Вас сигнализации открытия капота НЕТ?

в мене нема, а що це за сигналізація?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

108

Re: поднятие капота без кочерги

OKurylyshyn написав:

в мене нема, а що це за сигналізація?

мається на увазі кінцевик під капотом для спрацювання сигналки.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

109

Re: поднятие капота без кочерги

Александр 54 написав:

А что у Вас сигнализации открытия капота НЕТ?

Усть, но тогда он не работал, окислился, а почистить руки не доходили.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

110 Відредаговано aleksandriec (2012-03-18 19:16:06)

Re: поднятие капота без кочерги

Парни,кто ставил себе упоры на капот,ни у кого не осталось парочки таких самоточеных болтиков-шариков?
Я бы приобрел.

Тише едешь-меньше должен.
  0

111

Re: поднятие капота без кочерги

aleksandriec написав:

Парни,кто ставил себе упоры на капот,ни у кого не осталось парочки таких самоточеных болтиков-шариков?
Я бы приобрел.

Повторюсь к токарю обращаться не обязательно-объясняю! Берёшь заводской болт-шарик зажимаешь в тиски ровно пол грани а остальное лёгким движением руки стачиваешь"болгаркой" заодно и резьбу тупишь ,снимаешь фаску на краю болта и леркой М-6 нарезаешь новую резьбу!!! По времени ушло 15 минут на два шар-болта. Вкручиваем их в капот и всё чики! Вторые шар-болты я вставил в крыло не обтачивая подложив сверху и с низу шайбы и закрутив гайку М-8 вместо родной клипсы. " пост № 38" всё описал.

ПОРВУ ЗА ЛОГАН!!!
  0

112

Re: поднятие капота без кочерги

Спасибо за совет конечно,но я все это внимательно читал,проблема в том,что на болтиках,которые шли в комплекте с упорами,высокая сама шейка,которая между шестигранником и шариком-8 мм.Поэтому просто сточить грани не получится.

Тише едешь-меньше должен.
  0

113

Re: поднятие капота без кочерги

aleksandriec написав:

Спасибо за совет конечно,но я все это внимательно читал,проблема в том,что на болтиках,которые шли в комплекте с упорами,высокая сама шейка,которая между шестигранником и шариком-8 мм.Поэтому просто сточить грани не получится.

А сами шар-болты на рынке с короткой шейкой продаются? Если нет то нужен токарь!

ПОРВУ ЗА ЛОГАН!!!
  0

114

Re: поднятие капота без кочерги

Нет,продаются только в комплекте с упорами.Нашел токаря,выточил,поставил,все получилось.:upp:

Тише едешь-меньше должен.
  0

115

Re: поднятие капота без кочерги

Народ, а підкажіть хто знає наступне.
Я собі встановлював аморти на капот, купив на автобазарі від ВАЗ 2109, коли поставив то зрозумів що вони дуже сильні, добто потрібно велике зусилля щоб закрити капот. Тоді я зняв з таврії старі, які легше стискаються, а туди поставив свої нові.
Так от, ці старі вже вийшли з ладу, погано тримають. Хочу купити собі нові, які брати?
Потрібно щоб були якомога тонші в діаметрі і ступінь стискання щоб не був дуже сильний.
Якиі брати, може є конкретна модель? Як оприділити ступінь стискання?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

116 Відредаговано _AlexSander_ (2012-04-02 09:56:52)

Re: поднятие капота без кочерги

от нивы тайга или обычной smile 240Н где-то так. 270 будет уже жестко.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

117

Re: поднятие капота без кочерги

Думал поставить себе амортики ..вроди с нивы подходят.......
когда то у меня на ВАЗ 2112 так капот открывался (стояли с завода) очень удобно было roll
Но пока что то стремаюсь.. neutral
Родные болты скручивать.. и тд...
Хотя езжу много и водичку доливать в бачок приходиться достаточно часто...

Dacia Logan Ambiance 1.4 MT . ГБО. Тёмно красный
  0

118

Re: поднятие капота без кочерги

Сколько лет увлекаюсь автомобилями, но такого ещё не видел. По мне трата времени - модификация ради модификации.

  0

119

Re: поднятие капота без кочерги

Под капот лажу крайне редко, поэтому не интересно, а вот убрать дуги крышки багажника и освободить кучу места, то занялся бы, но не знаю как )

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

120 Відредаговано gatuno (2024-03-15 10:41:19)

Re: поднятие капота без кочерги

Через 13 років наказали довго жити заводські газові упори багажника. Подивився ціну оригінальних 8200735264 -  є й 3.4к грн(на exist)... facepalm
В той же час ціни на різні нонейми починаються трохи не з 200грн... і далі скільки не шкода. Хто на хетчах міняв - є щось робоче і за розумну ціну?

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

121

Re: поднятие капота без кочерги

gatuno написав:

Через 13 років наказали довго жити заводські газові упори багажника. Подивився ціну оригінальних 8200735264 -  є й 3.4к грн(на exist)... facepalm
В той же час ціни на різні нонейми починаються трохи не з 200грн... і далі скільки не шкода. Хто на хетчах міняв - є щось робоче і за розумну ціну?

На своєму не міняв але якщо що то міняв би на щось недороге по плану румунського ASAM 30468, а там уже дивіться скільки можете витратити на деталь

  0

122

Re: поднятие капота без кочерги

gatuno, якшо не часто підіймаєте капота, то, гадаю, за краще скористуватися порадою шановного senat. Але якшо не збираєтеся продавати автівку, то тре купувати надійного упора, бо з роками мусите підіймати капота усе частіше й частіше. Ну, зрозуміло з якої причини. Щодо мене, то я б купував надійний, бо опісля кожного виїзду з гаражу його відчиняю (капота, тобто).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

123

Re: поднятие капота без кочерги

Трохи погортав відгуки, взяв
https://allparts.com.ua/image_user/starline.png
StarLine 1712803 - 300грн/шт. "Пружинять" норм.

При заміні (вперше міняв) є нюанс - фіксуючу скобу не потрібно знімати повністтю, а лише піддіти трохи викруткою і накінечних виходить і знамається з кульки-шарніра.
https://images.prom.ua/4659917255_w640_h640_nakonechnik-kriplamortizatora-bagazhnika.jpg

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0