13,676 Відредаговано Larsen (2020-09-28 00:46:15)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

у 80-120 незрівняно більше виграє...

Ну, це все приблизно.

SanychGT написав:

80-120 на 5 передачі 

П'ята передача - овердрайв. Вона не для швидкого розгону а для економної їзди на швидкості.
Реальна динаміка цих двох авто приблизно однакова.

SanychGT написав:

У Поло більший двигун, більша потужність, більший крутний, менший розгін до 100

І потужність, і 0-100, майже однакові, а момент тут ролі не грає.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



13,677

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ми гворимо про максимальну динаміку авто, чи про щось інше? Якщо про максимальну, тоді яка може бути мова про 4ту передачу на 80км/год?

Розганятися авто може і на 4 і на 5 передачі... Коли потрібно швидше, то 4, коли просто нажати тапку то на 5.
Я майже завжди переходжу на обгонах з фурами, та коли одна полоса в моєму напрямку на 4 передачу. Коли дві полоси, або дорога вільна то просто на пятій прибавка газу.

  0

13,678

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Реальна динаміка цих двох авто приблизно однакова.

3,5 секунди це ду-уже багато. Поло повільніший на 26%...

  0

13,679 Відредаговано Larsen (2020-09-28 00:54:05)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Розганятися авто може і на 4 і на 5 передачі...

Може, але з різною динамікою. Ми ж говоримо про максимальну, на яку воно здатне, правильно? З меньшою то проблем нема. Ну так от, максимальний розгін з 80 забезпечується на 3-й передачі.

SanychGT написав:

Я майже завжди переходжу на обгонах з фурами, та коли одна полоса в моєму напрямку на 4 передачу.

Коли мале вікно, я і на 3-й обганяю.

SanychGT написав:

Коли дві полоси, або дорога вільна то просто на пятій прибавка газу.

Звичайно. Тільки в таких умовах час розгону взагалі ніякої ролі не грає.

SanychGT написав:

3,5 секунди це ду-уже багато. Поло повільніший на 26%...

Ще раз - це не максимальний розгін. Ти ж сам кажеш що на 5-й розганяєшся коли все вільне. А коли треба розгін то понижуєш.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,680

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ну так от, максимальний розгін з 80 забезпечується на 3-й передачі.

У таких абсолютно неїдучих овочів як РАВ 4 чи бензиновий атфосферний Логан так. Я колись у цій темі приводив дані по Логану.
У дизелів все трохи інакше.

  0

13,681 Відредаговано Larsen (2020-09-28 01:01:56)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

У дизелів все трохи інакше.

Я й не знав що у тебе дизель.  lol
Ні, ну звичайно у різних авто по різному. У деяких і на 2-й можна з 80ти розганятись. А деякі на третій до 120 не дотягнуть. Який тоді сенс порівнювати розгін різних авто на передачі позначеній однаковим номером? wink
А взагалі то, для людей які не можуть толком розібратись яку передачу коли вмикати, існують варіанти авто з двома педалями. Там динаміка не залежить від водія.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,682

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ще раз - це не максимальний розгін.

Дійсно... тапка у підлогу це не максимальний розгін. Так і передамо дизелю, що ц нього недоступний максимальний розгін, бо у Ларсена розгін максимальний буває тільки на на третій.  vissla

  0

13,683

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Я й не знав що у тебе дизель.

SanychGT написав:

автомобіль       VW Polo VI 1.6 TDi vs Dacia Sandero Stepway 1.5 dCi

Larsen написав:

П'ята передача - овердрайв. Вона не для швидкого розгону а для економної їзди на швидкості.

crazy

  0

13,684 Відредаговано Larsen (2020-09-28 01:09:30)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

тапка у підлогу це не максимальний розгін.

Тапка в підлогу це максимальний розгін тільки для двопедальних версій.

SanychGT написав:
Larsen написав:

Я й не знав що у тебе дизель.

SanychGT написав:

автомобіль       VW Polo VI 1.6 TDi vs Dacia Sandero Stepway 1.5 dCi

Ось:

SanychGT написав:

Я майже завжди переходжу на обгонах з фурами, та коли одна полоса в моєму напрямку на 4 передачу. Коли дві полоси, або дорога вільна то просто на пятій прибавка газу.

SanychGT написав:
Larsen написав:

П'ята передача - овердрайв. Вона не для швидкого розгону а для економної їзди на швидкості.

crazy

Ти хочеш сказати що у дизеля п'ята передача не овердрайв?

SanychGT написав:

Так і передамо дизелю, що ц нього недоступний максимальний розгін

Саме так і передай, раз сам цього не знаєш. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,685

Re: Следующий автомобиль

SanychGT, ну от, мінімальний час з 80 до 120, для   VW Polo VI 1.6 TDi становить 8,4с, а для Dacia Sandero Stepway 1.5 dCi відповідно 9.3с.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,686

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

ну от, мінімальний час з 80 до 120, для   VW Polo VI 1.6 TDi становить 8,4с

Ну да.. плюс мінус

80-120 на 5 передачі        16,3

... дійсно майже 8,4...  vissla

  0

13,687 Відредаговано Larsen (2020-09-28 07:53:21)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Ну да.. плюс мінус ... дійсно майже 8,4...

От саме ця різниця показує наскільки гіршим є розгін на 5-й передачі від максимального на що здатне авто.
Ну а так то звісно, якщо не вмієш, не хочеш, або релігія не дозволяє правильно вибирати передачу, тоді дійсно нема ніякого сенсу дивитись на динаміку авто. Адже реальна динаміка за таких умов буде залежати не стільки від ТТХ, скільки від дій водія. Для таких випадків якраз і вигадали авто з двома педалями. Там все точно так як ти описуєш: тапка в підлогу - максимальний розгін і нічого переключати не треба. І там дійсно завжди досягається максимальна динаміка на яку це авто здатне. А то накупляють машин з механікою, і потім дивуються як це так їх обганяє якась тарантайка на старому автоматі, при тому що вона реально повільніша. lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,688

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:
SanychGT написав:

Ну да.. плюс мінус ... дійсно майже 8,4...

От саме ця різниця показує наскільки гіршим є розгін на 5-й передачі від максимального на що здатне авто.

Larsen, а на какой передаче наиболее правильно делать обгон фуры (70-80 км/ч)?
Реально интересно мнение. Я пока еще только осваиваюсь, первая машина Duster 1,6 бензин ))

Duster (2G) бензин H4M 1.6, передний привод, МКП-5
  0

13,689 Відредаговано Kap1toshka (2020-09-28 09:46:16)

Re: Следующий автомобиль

Vitafresh написав:

а на какой передаче наиболее правильно делать обгон фуры (70-80 км/ч)?
Реально интересно мнение. Я пока еще только осваиваюсь, первая машина Duster 1,6 бензин ))

На той которая позволяет безопасно обогнать, на дизельной клюхе часто вообще не переключаясь делаю обгон (т.е. на 6), а иногда и 3-4 и газ в пол

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: Vitafresh1

13,690

Re: Следующий автомобиль

Vitafresh написав:

а на какой передаче наиболее правильно делать обгон фуры (70-80 км/ч)?

lol головне, зняти автівку з ЕКОрежиму. доречі, фури у Вас якісь повільні; мені все значно швидші попадаються (90-100км/год).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Vitafresh1

13,691

Re: Следующий автомобиль

Vitafresh, яка передача правильна залежить від обставин. Адже не завжди потрібен максимальний розгін. Якщо достатньо вільного місця, можна і на п'ятій.
Якщо ж мова про максимальний розгін, тоді давай подивимось на значення. Ти не уточнив який в тебе Дастер, адже вони бувають з 5 ступінчатою і 6 ступінчатою МКПП. Припустимо що у тебе п'ятиступка (якщо ні, тоді приведу інші дані). В такому випадку максимальна потужність (5500об/хв) досягається відповідно:
3 передача - 106км/год
4 передача - 150км/год
Отже, якщо для обгону тобі достатньо розігнатись десь до 105км/год, то для максимального розгону на одній передачі слід здійснювати його на 3-тій.
Якщо ж треба розігнатись до більшої швидкості, і в процесі розгону переключати передачі неможна, тоді тільки 4-та.
Ну а максимальний розгін десь з 70-80, слід починати на 3-й, і переключатись на 4-ту після 5500об/хв (десь в районі 105км/год). Це буде приблизно максимум на що здатне авто.

Приведені значення швидкості абсолютні, а не по спідометру, і можуть відрізнятися від реальних, залежно від тиску повітря в шинах і точності заявлених значень передаточних чисел і характеристик двигуна виробником, адже протестувати Дастера в реалі у мене можливості нема.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Vitafresh1

13,692

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ти не уточнив який в тебе Дастер, адже вони бувають з 5 ступінчатою і 6 ступінчатою МКПП. Припустимо що у тебе п'ятиступка...

Larsen, именно пятиступка у меня. Спасибо за развернутый ответ  storstark

floyd47 написав:

головне, зняти автівку з ЕКОрежиму. доречі, фури у Вас якісь повільні; мені все значно швидші попадаються (90-100км/год).

Возможно от качества дорог зависит. Ну и как новичек, я бы "быстрые" фуры вообще не обгонял ))
А на экорежим уже попался раз при обгоне. Удивлялся, ну чего оно не едет (на 4-ой передаче)?! Хорошо, что встречка была свободная. Теперь отключил его вообще.

Duster (2G) бензин H4M 1.6, передний привод, МКП-5
  0

13,693

Re: Следующий автомобиль

Логан 1.6 8кл 2006г а прошивка очень уникальная. Лучше наберите меня вечером 0505286723

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

13,694

Re: Следующий автомобиль

Don Kortes написав:

Логан 1.6 8кл 2006г

Так в тебе до 120 розгін на третій передачі. upp Це майже в півтора рази швидше ніжна четвертій.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

13,695

Re: Следующий автомобиль

lukis написав:

 Skoda Kamiq 1,6 MPI механика Active

Вітаю з придбанням!
Нехай приносить лимше позитивні емоції!

А можна декілька слів про вибір авто: яких конкурентів розглядали і чому саме на цьому варіанті зупинились?

Ця комплектація була складською позицією, чи довелось замовляти у виробництво?

  0

13,696

Re: Следующий автомобиль

Vitafresh написав:
Larsen написав:

Ти не уточнив який в тебе Дастер, адже вони бувають з 5 ступінчатою і 6 ступінчатою МКПП. Припустимо що у тебе п'ятиступка...

Larsen, именно пятиступка у меня. Спасибо за развернутый ответ  storstark

floyd47 написав:

головне, зняти автівку з ЕКОрежиму. доречі, фури у Вас якісь повільні; мені все значно швидші попадаються (90-100км/год).

Возможно от качества дорог зависит. Ну и как новичек, я бы "быстрые" фуры вообще не обгонял ))
А на экорежим уже попался раз при обгоне. Удивлялся, ну чего оно не едет (на 4-ой передаче)?! Хорошо, что встречка была свободная. Теперь отключил его вообще.

при нажатии педали газа до упора режим "еко" отключается автоматически.

Sandero 0.9 механика
  0

13,697

Re: Следующий автомобиль

MaksTrout написав:
lukis написав:

 Skoda Kamiq 1,6 MPI механика Active

Вітаю з придбанням!
Нехай приносить лимше позитивні емоції!

А можна декілька слів про вибір авто: яких конкурентів розглядали і чому саме на цьому варіанті зупинились?

Ця комплектація була складською позицією, чи довелось замовляти у виробництво?

Спасибо.
Конкурентом мог быть белый Меган, но не срослось. Корейские не нравятся никакие.
Ну и не дороже 500 т. грн. (Из-за роста курса, уже дороже). Скала дешевле, но эта больше зашла. Как говорится, совпали желания и возможности smile
Цвет хотели белый металлик. Когда приехали в салон с первым взносом, менеджер сказал, что к ним уже едет такая же, но синяя. Подумав с женой, согласились. Поэтому так быстро. В договоре срок поставки 60 рабочих дней, если заказывать в производство.
Выбор цвета по картинке-очень увлекательное дело. Сравнить было вообще не с чем, этот цвет у Шкоды новый. Вместе с моей приехала новая Октавия в таком цвете и все, больше таких в области пока нет. Было немного стремно, но когда увидели в живую, ни разу не пожалели.
Ну и подвеска по сравнению с Логаном-это небо и земля. Едет вообще не так.

  0
Спасибо сказали: MaksTrout1

13,698 Відредаговано Kap1toshka (2020-09-28 15:24:03)

Re: Следующий автомобиль

А я вот посоветовался с женой и решили Клио нашу пока не продавать. Свежую машинку вроде бы и хочется, в случае с Сандеро у меня минусы переплюнули плюсы, по сути та же машина будет + багажник меньше. Дрыгатель слабее но с таким же потреблением топлива, хотя даже больше (если не считать газ). Ну и салон по материалам хуже... про шумку вообще молчу, а я еще думал что слабенькая в Клюхе...
И огромный минус это кредит...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

13,699 Відредаговано alex.cver (2020-09-28 16:02:38)

Re: Следующий автомобиль

Vitafresh написав:

Larsen, а на какой передаче наиболее правильно делать обгон фуры (70-80 км/ч)?
Реально интересно мнение. Я пока еще только осваиваюсь, первая машина Duster 1,6 бензин ))

Могу сказать по опыту Спортяги. У меня МТ 5ти ступка. На трассе перед обгоном фуры даже если я еду 90 км час за ней - я переключаюсь на 4 и иду на обгон чтобы был запас динамики. Могу крутить аж до 120 км час 4ю при обгоне.
Минус - не комфрортно ибо движек уже завывает.
Плюс - я успеваю до встречки закончить обгон.
Сколько езжу с женой - не могу ее перевоспитать когда она за рулем. Сама системма при 55 км час говрит можете преключаться на 5ю в целях экономии. Если ее слушать можно вляпаться на обгонах. Жена всегда идет на 5 скорости даже если 70 км час. Сколько с ней уже ругался + два раза уже чуть не вляпались изза нее и ее 5 скорости. Оба раза пронесло потому что ширина дороги позволила разьехаться  3 машинам на узкой дороге. Причем идя на обгон, встречка была еще довольно прилично, но немного горка и с 70 тапок в пол на 5 скорости - масса большая. Авто еле еле еле набирает скорость - когда она уже понимает, то становится уже поздно. Встречка уже равняется с тобой. Потому всегда при обгоне лучше взять передачу пониже - пусть лучше вам будет некомфртно и движек будет реветь изза оборотов, чем вы не успеете завершить обгон. А вообще обгонять на первых порах лучше потерпеть и делать тогда когда впереди нет вообще встречки сколько видишь.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  1
Спасибо сказали: Vitafresh1

13,700

Re: Следующий автомобиль

Kap1toshka написав:

И огромный минус это кредит...

Могу сказать что сча в кредит лезть - самоубийство. И что кризис основной от Ковида еще даже НЕ начинался. Думаю что к Новому Году он только только будет начинаться. Вот у нас на работе начали уже сокращать и "выбрасывать на мороз". Сам скоро буду без работы искать по новой smile Так что решение - верное. Сейчс стремно лезть в кредит только если у вас не мега стабильный доход который не может быть прерван кем то или чем то кроме землятрясения.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Kap1toshka1