101

Re: Импульсный стеклоподъемник.

Nomac написав:
yanus написав:

а нафига это все?  roll

Очень удобно, меня например напрягает как он медленно поднимается, жаль Юра в Одессе не бываешь на море smile, а то б пригласил бы в гости)) бо у самого руки не стоятъ)

та да,  с морем я подвязал,  Днепр, хотя за прошлое лето всего два  раза выезжал:(

  0



102 Відредаговано Nomac (2017-03-23 17:30:32)

Re: Импульсный стеклоподъемник.

urabus87 написав:

та да,  с морем я подвязал,  Днепр, хотя за прошлое лето всего два  раза выезжал:(

Развязывай, шо там той жизни))

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0

103

Re: Импульсный стеклоподъемник.

Хто знає як працює електросклопідйомник. Цікавить , як працює мотор (механізм) підйомника , якщо вікно вже закрито, а кнопка ще утримується, і відповідно, ще подається напруга на двигун.
Чи є там якийсь вимикач двигуна? По силі спротиву , по часу роботи, чи може там стоїть обмежувач сили тока? Чи тепловий запобіжник, від перегріву двигуна?
Як машина дізнається, що вікно повністю зачинене (відчинене) і треба вимкнути двигун. Наприклад, якщо кнопка закусилась і постійно подає напругу?
Чого мене це цікавить, напишу згодом, щоб було менше сміттевих постів не по питанню.

  0

104

Re: Импульсный стеклоподъемник.

Десь колись давно читав, що вимикається двигун при перевищенні сили струму. Мені здалося це логічним і досі так вважаю. Послухаю, якщо хтось знає більш достовірну інформацію.

  0
Спасибо сказали: Masster1

105

Re: Импульсный стеклоподъемник.

Там може декілька варіантів. Зазвичай так, по силі струму. А от в тих, там де захист від застрягання - хз.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0
Спасибо сказали: Masster1

106

Re: Импульсный стеклоподъемник.

Пошукав в інеті, схоже що так. Як саме на степвнї, не знайшов поки що.

  0

107

Re: Импульсный стеклоподъемник.

Masster написав:

Як саме на степвнї, не знайшов поки що.

Пошукайте інфу по Дастеру; там аналогічно. Може, таки знайдете.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0