676

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Просто мало кто продаёт - зачем расставаться с надёжной и неприхотливой машиной?
Sniff  написал: Да нет. В Инете полно объяв.
Просто людям неохота платить базарный сбор за постоять.

Андрей, да хватит уже цену сбивать нашим Логашикам! Ведь свои продавать когда нибудь всё же прийдётся... wink

Logan Laureat 1,6 mpi  2006 - був...
Logan Authentique  MCV 1,5 tdi 2017 - зараз...
  0



677

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Да все правльно, до базара просто не доезжают. По дороге сметают smile

Renault Logan MCV-5
Зимняя резина есть. Диски не менял, парктроник не ставил, салонником не горжусь. Вешалку для пиджака не покупал. Шо ещё описать надо?
  0

678

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Alik
Логан - очень ликвидная машина upp

  0

679

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

mekena
Глянул цены на новый Флуенс.
Дизель только в средней комплектации. 2-литровый бензиновый на 6-ступке в фуле выглядит более выгодным приобретением. Да, дизель экономичнее, но переплата 6штук гривен плюс более дорогое обслуживание. Есть народ чем подумать...
С 15 марта день открытых дверей - схожу прокачусь на новом  Флуенсе...

  0

680

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Alik написав:

Андрей, да хватит уже цену сбивать нашим Логашикам! Ведь свои продавать когда нибудь всё же прийдётся...

А я чо?
Я ничо.
big_smile

  0

681

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

RED написав:

Дизель только в средней комплектации. 2-литровый бензиновый на 6-ступке в фуле выглядит более выгодным приобретением. Да, дизель экономичнее, но переплата 6штук гривен плюс более дорогое обслуживание. Есть народ чем подумать...

2-литровый - однозначно нет. Он на литр больше жрет, оно мне не надо, приоритет на экономичность. Поэтому, только 1,6 115 л.с. или дизель. Цена на дизель - 187 штук..... hmm

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

682

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Враховуючи те, щ оя почав цю тему, думаю я повинен написати на що я пересів після Логана.
Одним словом, сьогодні я продав свого Логана(:grater:).
Тепер я чекаю на свою нову машинку, яку я вже встиг замовити.
Отож моє нове авто ....... VolksWagen Jetta NF 1,4 122hp MT.
Можете мене привітати:)

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

683

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

regulator
Вітаю! Гарний вибір!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

684

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Crazy Poison
дякую!

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

685

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

regulator написав:

Отож моє нове авто ....... VolksWagen Jetta NF 1,4 122hp MT.

Достойно! storstark

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

686

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

regulator
Давай же подробности: комплектация, цена и т.д. storstark

  0

687

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

VolksWagen Jetta NF 1,4 122hp MT - безкомпромисное решение! upp smile

Logan Laureat 1,6 mpi  2006 - був...
Logan Authentique  MCV 1,5 tdi 2017 - зараз...
  0

688

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Был сегодня в автосалоне VW. Посидел в том числе и в полуседане - нефонтан

Logan 2007 1.4 давно был - Logan 2013 1.2 позже был - Duster 2018 1.6 теперь есть
  0

689

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

RED написав:

regulator
Давай же подробности: комплектация, цена и т.д. storstark

Ну розказувати можна дуже багато. Я тут не в одній гілці вже нафлудив про вибір нового авто. Одним словом Юра(Mekena) мабуть підтвердить що вибір зробити дуже важко. Орієнтувався спочатку на ціну до 20к уо, потім зрозумів, що за нормальну комплектацію авто доведеться заплатити ~25k вічнозелених.
Джетта завжди подобалася, але чомусь завжди виглядала якоюсь захмарно дорогою.

Спочатку придивлявся до Сітроена С4, але окрім гарного дизайну більше в ньому нічого хорошого не було. Двигун, по відгуках, слабкуватий, ще й балка ззаду.
Потім придивлявся до Пижика 308СВ, але щось в ньому було не те.. ну не лежала до нього душа.
Була думка про якийсь міський кросовер, але повний привід починався з 28к, а їхати нормально починало авто з 2-х літрів... Якось до розходу в 12-13 літрів по місту звикати не хотілося.

Потім зваживши всі за і проти зупинився на виборі між октавією А5 і оновленим Рено Флюенс. Октавія виглядала дуже практичною і вигідною покупкою, але її знімали з виробництва і хоча менеджер казав, що до літа її ще продаватимуть, проте з комплектаціями елеганс були перебої та ще й тест драйву в них не було.
З флюенсом була інша проблема, поперше він лише появився і ціни на нього були явно завищеними(ближче до осені природньо їх знизять). Я катався(тест-драйв) на 1,6 з варіатором і скажу чесно мені сподобалась звязка двигун-варіатор, але не сподобалося все решта: налаштування підвіски, настройки руля(надто повітряний). Не подобався мені особисто дилер Рено, за вісім років я вже добре знав що це за овоч і з чим його їсти. Плюс цінники на ТО Флюенса були явно аж занадто завищеними(ТО логана*2 а то й на 3) але я плавно схилявся до того, що доведеться обрати флюенс.... десь там далеко.... літом...

А тут раптом друзі запропонували мені поїхати на Вольксваген... на тест драйв джетти. Скажу чесно їхав туди з думкою про цінник на неї в 30к+.
Але за покататися гроші ніхто не бере.
Каталися ми 4-ро чоловіків середньої вагової категорії і одна дівчина-менеджер автосалону, на джетті 1,4 150 коней(турбіна+компресор) на ДСГ.
Чесно - я був шокований тим як вона класно їде.(Хто не вірить - не пожалійте свого часу та спробуйте самі.) Спочатку поганяли по трасі, потім прокаталися по грунтовій дорозі. Одним словом по їзді зауважень немає. Кліренс авто - 170мм - мені підходило. Багажник - 510л - теж нормально.
коли приїхали, менеджер сказала що зараз знижки на модельний ряд 2012року 1,5 к у.о. і  версію з трошки слабшим двигуном 1,4(тільки турбіна) на механіці можна купити за ~25200 у.о.
я ще спробував покататися на саме такому авто і поїхав . Але цілий день мені вона з голови не вилазила... Машина була класна.
Зваживши всі за і проти я прийшов додому, порадився вирішив її брати. В машині, по відгуках власників, теж були свої проблеми, але в порівнянні з іншими вона мені подобалась і це було головне.
На другий день приїхав в салон замовив авто, вніс завдаток і тепер чекаю поки його доставлять в салон(2 тижні).
Покупець на мій логан знайшовся за 5 днів після подачі оголошення. Ціна була адекватна. Авто йому підходило.

Стосовно комплектації моєї джетти:
комплектація Прайд, впринципі все те, що я й хотів:
- АБС, ЕСП, АСР...
-двохзонна кліма
-електропідсилювач руля зі зміною зусиль в залежності від швидкості
- шкіряний руль і важіль КПП
- омивачі фар
- підігрів сидінь
- підігрів форсунок омивачів скла
- електродзеркала
-датчик дощу/світла дзеркало з еллектрохромним покриттям
- легкосплавні диски
ну і плюс всякі дрібнички.

Немає мультируля, парктроніка, круїзконтроля шкода... але для мене це не головне і я вже взнав. що при потребі це все можна докупити, а значить буде чим зайнятись....
Будуть питання - пишіть:)

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

690

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Palich написав:

Был сегодня в автосалоне VW. Посидел в том числе и в полуседане - нефонтан

ну полуседан це ж аналог логана. чим він може здивувати?

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

691

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

regulator
А какой расход заявлен у Джеты?

Ambiance 1,6, 2005 г.в., пробег 130 000 (14.09.2016)

"Безопасная скорость" - это когда скорость автомобиля не превышает скорости мыслей водителя.
  0

692

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

regulator
С таким ценником нормальный выбор. И движок этот наименее проблемный из современных ваговских турбобензинок.
Машина взрослая без всяких компромиссов. Поздравляю!
Очень хотелось бы и фотоотчет увидеть со временем! storstark

  0

693

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Pashko
заявлено по місту 8,2. Але всі ми розуміємо, що розхід в першу чергу залежить від того як давити педальку газу. Я особисто розраховую на те, що він буде в межах 10-ти літрів.
RED
фотки будуть. обіцяю

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

694

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

regulator
Юрка, а по чому логан пішов?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

695

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

OKurylyshyn
написав в пп

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

696

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

regulator Юра, як в Джеті салон в порівнянні з Логаном? Мається на увазі простір...

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

697 Відредаговано regulator (2013-03-11 09:12:00)

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

mekena
по посадці в салоні - сидиш як в боліді. в положенні напівлежачи(хоча сідушку можна підрегулювати) але ергономіка дуже класна - нічого зайвого, все під рукою.
Хоча не знаю як буде комусь іншому, мій ріст 173см.
По самому салону. Задні сидіння візуально вужчі. Троє людей "кабанячих" габаритів сидять вже не так вільно як в логані, але мене це влаштовує.
Відстань до колін від сідушок нормальна, не тісно.

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0

698

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Пришло время и самому менять машину. Бюджет около 150 тыс. грн. На выходных с женой проехался по нескольким автосалонам и вот итог:
1. Зацепила внешним видом новая КИА церато. Но цена за базу в размере 160 т. грн. как по мне для такой машины великовата.
2. Следующими были Ситроен, Пыжик и Шкода. Ни одна из моделей всех трех марок не вдохновили.
3. Потом было Рено, куда жена вообще отказывалась заходить мотивируя тем что Логан это рено, а нам теперь надо что то новое. После уговоров согласилась и потом добрых полчаса не мог вытянуть с нового Мегана. Машинка оказалась на удивление и яркой и вместительной и функциональной. Флюенс внешне откравенно разочаровал, а вот Лога конечно возмужал ему бы новых современных движков, была бы сказка.
4. Дальше был Ниссан Тиида, самое большое убожество из всего увиденного. Заднеее сидение жестче чем табуретка у бабушки
5. Последней была Тойота Аурис или Королла Сити с двиглом 1,33. С королой все понятно машина известная, а вот Аурис остался большим вопросом. Вроде в ней все складно и красиво, но в салоне сидишь как в окопе или мне так показалось после Логана, хотя техническая часть вопроса и комплектация достойны особого внимания.
Так что теперь записываюсь на тест драйв Мегана и Ауриса и думаю что выбор будет между этими двумя марками. Осталось продать Логан.

  0

699

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Alex-165 написав:

Флюенс внешне откравенно разочаровал,

это новый? Вроде как ниче машинка...

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

700

Re: Кто на что хотел бы пересесть после Логана

Alex-165
моя Вам порада. обирайте те авто яке вам подобається(ну і бюджет, звісно, дозволяє). Яке б воно не було надійне, економічне, практичне, якщо зранку, коли ви в нього сідатимете воно вам не радуватиме око, думки про те, що Ви обрали не те що хотіли з'являться дуже скоро.

VW Jetta NF 1,4 122hp МКП темносіра мексиканочка
  0