151 Відредаговано VideoPatrol (2011-01-22 16:46:12)

Re: Видеорегистратор

ubr написав:
_AlexSander_ написав:

я сейчас стыкую (схемку паяю) навик с регистратором через выдеовыход/видеовход. с выключателем. платку прилеплю сверху регистратора. а может и под обивку крыши прилеплю на скочт. в перспективе - подключение к ней камеры заднего вида.

Та я ось теж гальмую з придбанням відеорегістратора тільки через те, що це ж абсолютно логічно, що вони повинні бути суміщені з навігатором - скажімо система навігатор як екран, джерело даних про місцезнаходження і переміщення та центральний процесор обробки-запису, та хоча би дві відеокамери просто як джерело відеосигналу (переднього і заднього виду). + програмне забезпезпечення до цієї системи, яке одночасно на екран компа (після імпорту з навігатора-реєстратора) виводить синхронно обі картинки з відеокамер, картинку переміщення машинки по карті навігатора та інші записувані дані про режим руху. І щоби усе це від китайців і за ціною не більше як навігатор з ebay + 2 самих звичайних камери. Однак видно так і не дочекаюсь ближчий час від всесвітнього звалища ebay такого щастя - прийдеться брати звичайний відеорегістратор.

AlexSander - можна буде детальніше про результат увязки?

И такое чудо есть тоже. Вот только что с: "ціною не більше як навігатор з ebay" ему видать никогда не быть.
Экономит ожиданием врядли получится.
По китайским законам производитель не имеет права фигурировать на рынке.
А трейдеры цену держать будут. Скорее новая модель выйдет, более интересная и качественная, чем начнут цену сбрасывать.
Тем более на ходовой товар.

  0



152

Re: Видеорегистратор

Розібрався я в своєму реєстраторі, все елементарно просто, а головне що в нього є російське меню. Зразу на дорозі можна продивлятись відео. Маю питання, він може знімати в 3 форматах відео: VGA, Dl, SXVGA. Чим вони відрізняються і який краще використовувати? А також можна змінювати частоту 50Hz і 60 Hz, яку ставити?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

153

Re: Видеорегистратор

Олеже, я поставив VGA і 60 Hz.

OKurylyshyn написав:

VGA, Dl, SXVGA. Чим вони відрізняються

Теж цікавить.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

154

Re: Видеорегистратор

Xabr написав:

_AlexSander_
у тебя навигатор постоянно в машине живет?

пока нет. как доделаю  плату (детали заберу только в понедельник-вторник), то буду интегрировать

ubr написав:

AlexSander - можна буде детальніше про результат увязки?

см выше - результата пока нет. как конечный - на плате поставлю переключатель - камера/регистратор/офф. в зависимости от его положения будет выбор ,  что подается на видеовход навика. навик в данном случае будет использоваться просто как монитор.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

155

Re: Видеорегистратор

OKurylyshyn написав:

VGA, Dl, SXVGA. Чим вони відрізняються

Lavrik написав:

Теж цікавить.

Так що, ніхто різниці не підкаже?
Єдине що замітив, у форматі VGA меньший перерив між записами (1-1,5с.) і екран не тухне. У двох інших форматах (1,5-2с) і на цей час вимикається екран.
А і ще, при зйомці у форматі SXVGA знімає великою картинкою (видно після заливки на ПК) і якість дуже паршива.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

156 Відредаговано OKurylyshyn (2011-01-24 13:35:00)

Re: Видеорегистратор

Lavrik
Я також пробував по різному, то найкраще виходить в VGA, особливо замінко якщо знімати в ночі.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

157

Re: Видеорегистратор

Lavrik написав:

Так що, ніхто різниці не підкаже?
Єдине що замітив, у форматі VGA меньший перерив між записами (1-1,5с.) і екран не тухне. У двох інших форматах (1,5-2с) і на цей час вимикається екран.
А і ще, при зйомці у форматі SXVGA знімає великою картинкою (видно після заливки на ПК) і якість дуже паршива.

VGA - вроде как 640х480 формат.
Dl - что это такое, только китайцам известно, надо пробовать.
SXVGA - 1280х1024 но судя по качеству - просто интерполяция.

Peugeot 308 SW 1.6 eHDI
  0

158

Re: Видеорегистратор

SXVGA 10фпс

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

159

Re: Видеорегистратор

DL - direct link.  я так понямаю можно юзать камеру в качестве вебкамеры компа.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

160

Re: Видеорегистратор

OKurylyshyn написав:

Розібрався я в своєму реєстраторі, все елементарно просто, а головне що в нього є російське меню. Зразу на дорозі можна продивлятись відео...

Олег, а можливо передивлятись попередній фрагмент, одночасно продовжуючи запис? (Для ситуації, коли б прийшлося оспорювати спірну ситуацію з гаїшнегом, демонструючи йому відео, однак в той же час продовжуючи знімати ваш з ним діалог. Адже ж і камера і екранчик вільноповоротні? Чи екранчик тільки відкидний?)

Logan Ambiance 1.4 ГУР + Конд., темно-синій - Львів
  0

161

Re: Видеорегистратор

ubr
Е ні, такого фокусу він не зробить, та й думаю що ніякий реєстратор такого незможе.
А взагалі то я на дорозі нікому не збираюсь нічого доказувати, хай складають протокол, а вже з ним і з відео до начальника даі, або в прокуратуру.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

162

Re: Видеорегистратор

Народ, замітив одну проблему з навігатором, точніше проблема в відносинах навігатора і машини.
Значить так.
Сигналізація в мене підключена до габаритів, а не до поворотників, що дуже зручно і міняти не хочеться, оскільки завдяки противотуманкам машину легко знайти по миганню світла на будь-якій стоянці.
А тепер, увага, проблем.
Відеореєстратор включається при подачі на нього струму і аналогічно виключається, тому коли зупиняєшся і глушиш авто він красиво говорить ГудБай і виключається. Но, я виходжу з машини і активую сигналізацію, тим самим послідня посилає струм на всю підсвітку салонних приборів, в тому числі і на прикурювач, тому навігатор включається і від власної батареї починає записувати як автівка стоїть.
Інколи він невстигає вловити цю вспишку струму і не включається.
Що з цим робити, як можна виправити ситуацію. Чи можна якось прикурювач підключити в обхід сигналки, але щоб був підключений до замка запалення.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

163

Re: Видеорегистратор

Цікаво. Треба буде провірити. Сигналка теж на габаритах, але завжди забираю регістратор з машини.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

164

Re: Видеорегистратор

OKurylyshyn провіряв вчора і сьогодні, в мене регістратор не вмикається, при установці/знятті авто на сігналку.

OKurylyshyn написав:

Інколи він невстигає вловити цю вспишку струму і не включається

Може дійсно, не встигав зловити струм, буду ще провіряти.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

165

Re: Видеорегистратор

А ти сигналку включай не зразу, заглуши машину, почекай секунд 30 і тоді пробуй.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

166

Re: Видеорегистратор

Добре, спробую.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

167 Відредаговано marchello (2011-01-27 12:42:30)

Re: Видеорегистратор

OKurylyshyn написав:

Народ, замітив одну проблему
Відеореєстратор включається при подачі на нього струму і аналогічно виключається, тому коли зупиняєшся і глушиш авто він красиво говорить ГудБай і виключається. Но, я виходжу з машини і активую сигналізацію, тим самим послідня посилає струм на всю підсвітку салонних приборів, в тому числі і на прикурювач, тому навігатор включається і від власної батареї починає записувати як автівка стоїть.
Інколи він невстигає вловити цю вспишку струму і не включається.
Що з цим робити, як можна виправити ситуацію. Чи можна якось прикурювач підключити в обхід сигналки, але щоб був підключений до замка запалення.

Я собі поставив вимикач невеликий на прикурювач на 12А,  купив на авторинку, заховав між пасажирською сідушкою та консолью (на фото стрілкою). Завожу машину, прогріваю, включаю відеорегістратор, приїзджаю в пункт призначення, глушу мотор і тумблером його виключаю (так -як в машині прикурювач  в салоні завжди під напругою, а другий в багажніку працює від запалення). Дуже зручно і працює без перебоїв, 1)регістратор не включається холодний, поки не прогріється машина 2) Впусту не працює під час  прогрівання 3)працює постійно при одній напрузі, дуже регістратори не люблять скачків, особливо під час заведення двигуна (с часом можуть вийти з ладу, як у мене було з попереднім HD720p)

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

168 Відредаговано marchello (2011-01-27 12:22:25)

Re: Видеорегистратор

Мій регістратор в машині

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

169

Re: Видеорегистратор

marchello
Олег, а що за реєстратор?

  0

170

Re: Видеорегистратор

OKurylyshyn написав:

А ти сигналку включай не зразу, заглуши машину, почекай секунд 30 і тоді пробуй

Пробував, не вмикається. Напевно це добре dntknw

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

171

Re: Видеорегистратор

smyk написав:

marchello
Олег, а що за реєстратор?

DOD F900HD  Виробництва Тайвань  http://www.ebay-forum.ru/phpBB2/topic51 … b3e84d84ee
http://carvideocamera.com.ua/index.php?newsid=22
Відео http://www.youtube.com/watch?v=PxGt9OFB70k

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

172

Re: Видеорегистратор

marchello
Дякую! Покажеш при нагоді smile Мікрофон не тріщить від струсів?

  0

173

Re: Видеорегистратор

smyk написав:

marchello
Дякую! ......... Мікрофон не тріщить від струсів?

Троха є, але  не критично, музика перебиває. lyssna  А розмови з Даїшниками записуються під  час зупинки, чути чудово навіть при ледве відкритому вікні smile

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

174

Re: Видеорегистратор

OKurylyshyn
А где его купить можно?  storstark

  0

175

Re: Видеорегистратор

marchello написав:

Мікрофон не тріщить від струсів?

smyk написав:

Троха є, але  не критично, музика перебиває.

У кого проблемы со звуком (счетчик Гейгера )лечиться впаиванием резистора последовательно с микрофоном порядка 10 ком При этом уменьшаеться чувствительность микрофона и его запирание АРУ при езде Проверил на двух девайсах Результаты впечатляют  Вскрываем корпус выпаиваем проводок один от микрофона любой и в разрыв впаиваем резюк Спасибо farmukanx http://www.ebay-forum.ru/phpBB2/topic37781s615.html  (с) рецепт взял с http://forum.autoua.net/showflat.php?Ca … 0&vc=1

MCV Laureate(ГБО)+ прицеп/палатка "СКИФ-2м" + караван  Bürstner3504 Club
  0