126

Re: Видеорегистратор

_AlexSander_
Сань, а какая у тебя модель, и часы с датой всегда такие маленькие?

  0



127

Re: Видеорегистратор

klslab1
Серёж, привет. часы всегда маленькие ,сейчас ищу способ увеличить, но в принципе и хорошо что маленькие, не закрывают обзор, а при воспроизведении на компе их видно нормально smile
модель: AV-K100 HD720P HD 1280*720P car DVR,support max 32GB cards
кстати подешевела.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

128

Re: Видеорегистратор

_AlexSander_ написав:

Олежка,
1.а чего это такой слабый угол обзора?

Олег - на викладеному відео кут обзору дійсно малий, - може в девайсі якісь настройки  є? В твоєму посиланні на опис в еbay про кут огляду не знайшов нічого - може погано шукав?
Lavrik - на Вашому лінку пише, що кут огляду 125градусів - він дійсно ширший ніж в Олега?
...
Щось на ю-тюбовських роліках з ширококутних відеорегістраторів не бачу, щоби в поле зору потрапляли навігатори - цікаво чи читабельні на HD відеорегістраторах зображення навігаторів? (якщо відеорегістратор без запису трека (GPS) - щоби була хоч якась увязка зображення з місцезнаходженням авто)

Logan Ambiance 1.4 ГУР + Конд., темно-синій - Львів
  0

129

Re: Видеорегистратор

OKurylyshyn написав:

В тебе також звук паршивий?

Тількищо подивився твій ролик зі звуком (на роботі не має можливості) так у мене набагато краще записує, чути приймач чудово. Але голосно ще ніразу не всмикав.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

130

Re: Видеорегистратор

Lavrik написав:

Тількищо подивився твій ролик зі звуком (на роботі не має можливості) так у мене набагато краще записує, чути приймач чудово. Але голосно ще ніразу не всмикав.

Просто в мене саббуфер нехилий, а він дає сильний бас, от тому і звук поганенький. Спробую завтра його відключити і ще разок зняти відео, також зроблю нічну зьомку.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

131 Відредаговано Lavrik (2011-01-19 23:45:33)

Re: Видеорегистратор

OKurylyshyn написав:

також зроблю нічну зьомку.

Нічна зйомка паршивенька, дуже засвітлюють картинку стопи передньої машини, та відображення твоїх фар на її кормі.
Ти в якому форматі запис ведеш? Я в VGA.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

132

Re: Видеорегистратор

Lavrik написав:

Ти в якому форматі запис ведеш? Я в VGA.

Я поняття немаю, як включив так і записую.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

133

Re: Видеорегистратор

Олег, Юра - відпишіться, будь-ласка, про кут зору - він у вас ближче до 70 чи до 120 градусів? Не напрягає, що не дуже контролюються боки?

...
В процесі пошуків ніхто не надибував на ebay за вміняєму ціну девайсу і з GPS-модулем, і з екранчиком  ?

Logan Ambiance 1.4 ГУР + Конд., темно-синій - Львів
  0

134

Re: Видеорегистратор

ubr написав:

відпишіться, будь-ласка, про кут зору - він у вас ближче до 70 чи до 120 градусів? Не напрягає, що не дуже контролюються боки?

Кут вроді навіть не 70, а 90, оприділяти треба по відео. Зрештою я ще в ньому не розбирався.

ubr написав:

В процесі пошуків ніхто не надибував на ebay за вміняєму ціну девайсу і з GPS-модулем, і з екранчиком  ?

Небачив таких, але дальше ніж за 100$ не шукав.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

135 Відредаговано Lavrik (2011-01-20 07:50:23)

Re: Видеорегистратор

ubr кут зору у них 120 градусів. Я прикріпив свій під дзеркалом заднього виду, від стійки до стійки все видно. Ввечері спробую скинути відео.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

136

Re: Видеорегистратор

Сегодня регистратор сэкономил мне  мин.100грн(положить в права и дать на проверку) - макс.450грн(штраф).
Вечером, возвращаясь домой, поворачивал с главной. Метров через 100 вижу дядьку в форме, махающий полосатым жезлом. Остановился.
Он мне начал "шить" проезд на красный свет. Предложил ему посмотреть вместе "кино" (регистратор с экраном), после увиденного на экране, извинился!!!!!! отдал права и пожелал щасливого пути.
Данный случай доказывает полезность данной штуковины в машине, и желательно с экраном, дабы разобраться на месте.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

137 Відредаговано Engineer (2011-01-20 22:41:46)

Re: Видеорегистратор

Lavrik написав:

Он мне начал "шить" проезд на красный свет.

Буквально позавчера был в такой же ситуации (правда, я ехал на оранжевый). За неимением регистратора обошелся цитированием правил ДР про то, что въехал на перекресток в момент, когда зеленый сменился оранжевым, и исполняя требования этих же ПДР, чтобы не создавать аварийной обстановки немедленно сей перекресток покинул... Милиционер на меня так обиделся, за то, что я правила читал, даже доументы смотреть не стал, пожелал счастливого пути...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

138

Re: Видеорегистратор

Lavrik написав:

и желательно с экраном, дабы разобраться на месте.

Без экрана тоже можно обойтись.
Можно карточку в телефон вставить и просмотреть.

  0

139

Re: Видеорегистратор

VideoPatrol написав:

Можно карточку в телефон вставить и просмотреть.

Можно, но это лишние телодвижения vissla

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

140

Re: Видеорегистратор

а у меня телефон такие огромные карточки не поддерживает smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

141 Відредаговано VideoPatrol (2011-01-20 23:45:54)

Re: Видеорегистратор

Lavrik написав:
VideoPatrol написав:

Можно карточку в телефон вставить и просмотреть.

Можно, но это лишние телодвижения vissla

Регистратор без экрана более миниатюрный. И с улицы не так бросается в глаза.

  0

142

Re: Видеорегистратор

Так можно экран закрыть.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

143

Re: Видеорегистратор

_AlexSander_ написав:

а у меня телефон такие огромные карточки не поддерживает smile

А в мене взагалі ьелефон ніяку карточку не підтримує.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

144

Re: Видеорегистратор

я сейчас стыкую (схемку паяю) навик с регистратором через выдеовыход/видеовход. с выключателем. платку прилеплю сверху регистратора. а может и под обивку крыши прилеплю на скочт. в перспективе - подключение к ней камеры заднего вида.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

145 Відредаговано OKurylyshyn (2011-01-22 01:26:23)

Re: Видеорегистратор

А ось і нічне відео, не ідеально, але думаю що можливо.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aaRHzauq-g0[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cIgcOW-uIQU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=REzGga7vEGs[/youtube]

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

146

Re: Видеорегистратор

_AlexSander_
у тебя навигатор постоянно в машине живет?

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

147

Re: Видеорегистратор

OKurylyshyn
привезли весь Логан-Форум к себе на стоянку ))))

ругательство
  0

148

Re: Видеорегистратор

BOIL
Та це таке, а як нічна якість зьомки, бо я з іншими реєстраторами не стикався і неможу порівняти.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

149

Re: Видеорегистратор

OKurylyshyn написав:

BOIL
Та це таке, а як нічна якість зьомки, бо я з іншими реєстраторами не стикався і неможу порівняти.

сам этим вопросом интересуюсь, пока что как теоретик
своего регистратора нет, поэтому проконсультировать, увы, не могу

отмечу, что цветного шума почти нет, что говорит о хорошей матрице и/или о обработке видео в устройстве

ругательство
  0

150

Re: Видеорегистратор

_AlexSander_ написав:

я сейчас стыкую (схемку паяю) навик с регистратором через выдеовыход/видеовход. с выключателем. платку прилеплю сверху регистратора. а может и под обивку крыши прилеплю на скочт. в перспективе - подключение к ней камеры заднего вида.

Та я ось теж гальмую з придбанням відеорегістратора тільки через те, що це ж абсолютно логічно, що вони повинні бути суміщені з навігатором - скажімо система навігатор як екран, джерело даних про місцезнаходження і переміщення та центральний процесор обробки-запису, та хоча би дві відеокамери просто як джерело відеосигналу (переднього і заднього виду). + програмне забезпезпечення до цієї системи, яке одночасно на екран компа (після імпорту з навігатора-реєстратора) виводить синхронно обі картинки з відеокамер, картинку переміщення машинки по карті навігатора та інші записувані дані про режим руху. І щоби усе це від китайців і за ціною не більше як навігатор з ebay + 2 самих звичайних камери. Однак видно так і не дочекаюсь ближчий час від всесвітнього звалища ebay такого щастя - прийдеться брати звичайний відеорегістратор.

AlexSander - можна буде детальніше про результат увязки?

Logan Ambiance 1.4 ГУР + Конд., темно-синій - Львів
  0