76

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

В компании друзей, к которым я отношу и вас, сомной можно на ты

Less написав:

Если все же будете продавать акустику частями - новые мидбасы за мной забронируйте

поперше чого на ВИ. а на рахунок мідбасів, ще остаточно незнаю, дуже багато невідомого наразі...

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0



77

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec
Ну если что - маякни. На сегодняшний день у меня и денег на них нет lol , это только через мясяц, а там глядиш и ты уже определишся что строить будеш.

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

78

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Я ще сам тоже до кінця не оприділився. Моєму знайомому зараз розробляють новий фільтр, і пробують доробити ДМ200. Якщо з цього щось вийде то я собі однозначно буду брати crazy  fly

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

79

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

Моєму знайомому зараз розробляють новий фільтр, і пробують доробити ДМ200.

Интерестно бы узнать что и как делают.

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

80

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

Интерестно бы узнать что и как делают.

А що цікаво фільтр чи динаміки?

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

81

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec
И то и другое.

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

82

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Я не спеціаліт в даній області, але чув дещо:
для виготовлення фільтра міряють ачх динаміків, та розробляється схема для її вирівнювання, потім це все паяється з детальок відповідної якості crazy
а динамік розбирається, можна поміняти магніт, перемотати катушки, змінити жорсткість куполу... тобто наскільки є фантазії, але часто така доробка динаміків економічно невигідна fly

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

83

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

для виготовлення фільтра міряють ачх динаміків, та розробляється схема для її вирівнювання, потім це все паяється з детальок відповідної якості

Может есть какие ссылки на подобные работы?

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

84

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Ссилок я не знаю. Я в принципі розумію що ще до такого не доріс. То нащо голову забивати. А так трохи послухати від знайомих то можна fly

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

85

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

Я не спеціаліт в даній області, але чув дещо:
для виготовлення фільтра міряють ачх динаміків, та розробляється схема для її вирівнювання, потім це все паяється з детальок відповідної якості crazy
а динамік розбирається, можна поміняти магніт, перемотати катушки, змінити жорсткість куполу... тобто наскільки є фантазії, але часто така доробка динаміків економічно невигідна

Все так і є, тільки одне але: кожен доданий елемент в фільтр, а в лінеаризуючих та компенсуючих колах це додаткові котушки індуктивності, ємності, резистори, - вносить свою лепту в погіршення звуку - вбивання мікродинаміки, зсування фаз і т.п. І все це замість того, щоб одразу взяти динаміки з рівною АЧХ і фільтрами добиватися не виправлення косяків акустики, а того, для чого фільтри робляться - ідеального, наскільки можна, розділу частот при мінімальних фазових зсувах.
Так само і з переробкою динаміків - вона має сенс тільки тоді, коли точно знаєш, чого хочеш досягнути. А не "взяти гє, переробити і отримати цукерку" - такого не буває. Для прикладу - я минулого літа віддавав Кості в інститут акустики, чи як він там правильно називається, мідбаси Морель Супрімо. Їх вартість 1000 уо за пару. Але в конкретній інсталяції був використаний підсилювач, якому було замало їх опору в 4 Ом, тому довелось перемотати на 6 Ом, інакше вони гуділи.

-----------------------
  0

86

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Ну от так завжди прийшов пан Рост like  і всьо поставив на свої місця upp
Але є одне але, мені подобається ЕОС, тому мене ніхто не переконає що це фігня. (Навіть якщо це фігня big_smile )
Тобто навіть в Герцах є дешеві та дорогі моделі, тобто хороші і дуже хороші. І нічого не зробиш з українською натурою завжди хотіти кращого від гіршого plus

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

87

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

Але є одне але, мені подобається ЕОС, тому мене ніхто не переконає що це фігня. (Навіть якщо це фігня big_smile )

А хіба ж я переконую? Просто розказую, чим жертвується в угоду любові smile Всі ж знають, що любов - страшна річ...  big_smile

-----------------------
  0

88 Відредаговано Ant (2009-06-18 13:32:00)

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Рост
яка в твоїй машині стоїть голова

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

89

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Ant написав:

яка в твоїй машині стоїть голова

дуже практичне питання, хоча відповідь може бути і непрогнозована crazy

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

90

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Ant написав:

яка в твоїй машині стоїть голова

В даний момент мп3-плеєр Соні, той, який носиться на поясі  big_smile  Важко в тиші їздити, тож хоч щось хай грає.
А в процесі збирання транспорт на базі CarPC + зовнішній мультибітний ЦАП. Фільтрація скоріш за все буде активна на дуже правильних активних фільтрах.

-----------------------
  0

91 Відредаговано Ant (2009-06-18 13:30:42)

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Рост приблизно таке

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

92

Re: аудіосистеми Е.О.S.

А що це за бомба така гарна?

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

93

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Ant написав:

Рост приблизно таке

Брр... В жодному разі. Мені треба якісно вивести цифру, через асіо-дрова, тому в мене звукова карточка Асус Ксонар, PCI-на, в таку приблуду, як на посиланні, її не запхаєш.

-----------------------
  0

94

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Рост тоді напевно 2 дінова коробочка

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

95

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Ant написав:

тоді напевно 2 дінова коробочка

Ну чому обов'язково готова коробочка? Я коробочку на разі ще сам здатен зробити smile Все купувалось покомпонентно, конкретні речі, які повністю влаштовують. Тепер би ще трохи часу вільного, щоб все зібрати до купи.

-----------------------
  0

96

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Сьогодні пробував як звучать твітера PL-XT в своїй машинці.
Вони дууууже мені сподобалися gheart . Тепер блін свої впадло слухати crazy
Звук став ніби чіткіший та живіший, тобто як мені пояснили з'явилася динаміка.
Але в такому випадку потрібно ставити і серединку, бо дуже забагато частот іде на твітер dash1
П.С. цікаво як грають твітери за 800 уйо crazy  crazy

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

97

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

Але в такому випадку потрібно ставити і серединку, бо дуже забагато частот іде на твітер

Думаю не стоит, как я понял твитер этот низкоиграюший. Его режут 1 порядком(конденсатором) на 2500-3000 Гц и он себя прекрасно чувствует!

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

98

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

Думаю не стоит, как я понял твитер этот низкоиграюший

Ну десь так. Але навіщо йому грати те що може грати серединка. Хоча це все imho2
П.С. як написав один відомий чоловік "Автозвук, или car audio, - тяжелая форма аудиофилии, выражающаяся в стремлении добиться
идеального звучания автомобильной аудиосистемы. Передается при контакте с носителем болезни.
Лечению обычно НЕ ПОДДАЕТСЯ."

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

99

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Маю свіжий ЕОСівський прайс. Може когось щось зацікавить, то пишіть...

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

100

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Здорово!
Мидбасы ес 650 и пищи ПЛ-ХТ интересуют. А можеш как нибудь весь прайс скинуть?

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0