51

Re: аудіосистеми Е.О.S.

ну вот все и выяснилось smile да, автозвук кому хобби, а кому - бизнес, подходы для двух случаев разные, в основном как раз потому, что в одном случае "идеи стоят денег", а в другом - вот например мне опытом поделиться совершенно не жаль. Что ж, каждому свое, обидеть я вас, уважаемый, совершенно не хотел, но и мнения своего не поменял, с Вашим - не согласен. Ничего личного wink

  0



52

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Дякую Всім за СВОЇ точки зору, попробую пояснити свою :)
Я по освіті по професії та по життю БУДІВЕЛЬНИК!
Але музика це моє основне захоплення, починаючи від вибору навушників..., до цього часу я слухав переважно шансон, бо він нормально звучав на "яйцях" які в мене стояли в 2106.
В дачії я їздив пів року взагалі без музики, бо хотів щось краще але не було можливості, зараз ця можливість зявилася і я почав цікавитися автомузикою трохи вищої якості.
На даному етапі я розумію що сам її якісно не поставлю, тому її буде ставити мій співробітник.
Не знаю що з того вийде але я чув в його машині наприклад Скорпіон.
Можливо пізніше я буду щось вдосконалювати.
Грошовий еквівалент музики дуже спорне питання, я наприклад купив еос по акції.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

53

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Ура нарешті я маю музику :rock:
Якість найкраща з того що я чув (правда чув я небагато  :) )
Тепер на черзі саб, і ще потрібно все повиставляти, тоді буде просто бомба. :smoke: :visslar:

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

54 Відредаговано Navariec (2009-01-21 17:37:39)

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Щось довгенько я не писав про свою систему.
Нарешті дійшли руки до фоток.
Все починалося з розбирання, віброізоляція, подіум.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

55

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Ще трохи подіуму і готовий результат.
Соррі трохи малувато фоток, чогось нема вібри dntknw
І ще треба закатати карту дверей гримить дуже сильно dash1
Далі буде...

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

56

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec
А чем закатывать карту будешь?Кстати, я только что получил свой компонент вперёд. Довольный, аки слон  reta . Вот сижу, вокруг всё раскидано...разобрал покупку, смарю, что в комплекте идёт. Фотки в моей теме"Собираюсь к весне делать нормальную музыку..." wink

Всё может быть, и быть всё может. И лишь того не может быть, чего совсем уж быть не может,хотя и это может быть. Пифагор.

Logan Ambiance 1.4
  0

57

Re: аудіосистеми Е.О.S.

в логане очень правильные карты - 70/% периметра приклеены к металлу герленом, остальное удачно закреплено на уплотнитель, саморез и придавлено внутренней ручкой открывания двери, это исключает всякий дребезг самой карты. Вибры туда клеить при обработанном металле -лишняя трата денег, достаточно все пистоны поставить на место через битопласт, чтоб не дребезжали (бюджетный вариант - изолента в те же места крепления пистона к карте и двери),и проклеить поверхность либо тем же битопластом, либо купить в строймаркете метра три 10мм изолона, и его наклеить.

  0

58

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Слухав сьогодні тестовий фокалівський диск. В принципі непогано. Але салон гримить - ужас.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

59

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec
Интерессно, а как диск полностью называется?

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

60

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Я не знаю точної назви, це мені добрі люди копію зробили.
Там є 15 треків, по декілька пісень різних стилів та напрямків lyssna

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

61

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Ще трохи про мою ЕОСівську систему:
недавно переставив твітери так щоб вони грали в лоб, вони почали грати набагато прозоріше та живіше, але було дуже багато високих (по простому дуже сильно пищало) crazy
але переключивши на кросоверах перемикач на -2 децибели, і як не дивно це допомогло, змінився баланс між твітерами та мідбасами, але прозорість залишилася.
Думаю що це і є те що я шукав (наразі). Тобто пора робити стійки. Мені радять задути їх (не пам'ятаю назви матеріалу) на вигляд похоже на замшу.
Може в когось є якісь ідеї по стійках?
І наскільки проблематично їх пізніше переробляти під трьохполоску?

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

62

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Назріла одна ідея, поміняти передню акустику. Є один цікавий варіант, але з дуже багатьма невідомими.
Наразі продаю свою акустику http://www.piti.ru/product/?id=275. Мідбас НОВИЙ не використовувався, фільтр та твітер був в використанні десь 5 місяців, стан ідеальний, є весь комплект з ящиком.
Ціна 130 уо.
Може когось зацікавить. Акустика по якості звучання дуже хороша upp

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

63

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

Мідбас НОВИЙ не використовувався

Это мид из комплекта или отдельно идущий? (Типа ап)

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

64

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Я хочу купити тоже ЕОС, але в іншій комплектації: мідбас від опери а твітер з дорожчої серії.
Але так як баблособюджет в мене наразі обмежений то треба перше продати свої колонки. Тобто з нового комплекту будуть ідентичні мідбаси, але нові, бо мої вже розіграні lyssna

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

65

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

Я хочу купити тоже ЕОС, але в іншій комплектації: мідбас від опери а твітер з дорожчої серії.

Твитер, на сколько я догадываюсь PL-XT?

Navariec написав:

Але так як баблособюджет в мене наразі обмежений то треба перше продати свої колонки. Тобто з нового комплекту будуть ідентичні мідбаси, але нові, бо мої вже розіграні

Как вариант, через месяц я могу забрать мидбасы отдельно...

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

66

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

Твитер, на сколько я догадываюсь PL-XT?

Так.
А на рахунок мідбасу окремо - ще не знаю.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

67

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

Твитер, на сколько я догадываюсь PL-XT?

Я їх особисто не чув, але це один з найкращих варіантів по ціні-якості. Хто щось про ний може сказати?

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

68

Re: аудіосистеми Е.О.S.

тут тобі, скоріш за все, нічого не скажуть, питай на звук.орг або на блюзмобіл.ком

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

69

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Ant написав:

питай на звук.орг або на блюзмобіл.ком

Во-во, именно там мне насоветовали связку мид Опера+ПЛ-ХТ в поканалке. Незаменимый ресурс для любителей автозвука.

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

70

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

Во-во, именно там мне насоветовали связку мид Опера+ПЛ-ХТ в поканалке. Незаменимый ресурс для любителей автозвука.

А Ви Lees не задумувалися над трьохполоскою?

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

71 Відредаговано Less (2009-06-10 19:13:28)

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

А Ви Lees не задумувалися над трьохполоскою?

В компании друзей, к которым я отношу и вас, сомной можно на ты smile . За трехёполоску пока не уверен что, во первых хватит сил установить, во вторых настроить, а в третьих купить... Я вобще сам не понял как поддался на авантюру сделать поканалку smile . Может в будущем, когда появится хоть какой опыт в автозвуке. Пока я только учусь и пытаюсь избежать лишних граблей, а с трехполоской их может добавиться и таких которые лежат в густой траве, с большой, больно бьющей ручкой dash1.

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

72

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

За трехёполоску пока не уверен что, во первых хватит сил установить, во вторых настроить, а в третьих купить...

повністю з тобою згідний.
Але серединка додає дуже багато у музиці, і ще більше проблем: фільтра, розводка...
Я наразі хочу купити середньочастотні динаміки, а потім вже думати як їх присобачити dash1  fly

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

73

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Navariec написав:

Я наразі хочу купити середньочастотні динаміки, а потім вже думати як їх присобачити

Интересно какие, усь какой будете(-ш) докупать?

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

74

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Less написав:

Интересно какие, усь какой будете(-ш) докупать?

серединка скоріше за все буде EOS DM200. а усь в мене зараз E.O.S. AE-300F, два канали на перед, та другі два мостом на саб.
Він досить непоганий. Щось краще наразі недоступне, але в планах є ще один 4-ох канальний, тоді можна думати про поканалку rock

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

75

Re: аудіосистеми Е.О.S.

Если все же будете продавать акустику частями - новые мидбасы за мной забронируйте, ок?

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0