4,076

Re: Зимняя резина на Логан

Безопасность на дороге складывается не из одного слагаемого " у меня Хакка 7 и я на летней ", а из всех : девочка за рулём, старики с дачи на копейке, которая не видела зимней резины вааще,  чувак вторые сутки домой пилит, да встречный колхозник с ёлкой вместо ближнего попасться может - а тут по правой бровке псих!- ,это и называется опасность! В ПДД- создание аварийной ситуации. Если уж так приспичило и уверен , то покажи переднему, пусть подвинется, и валяй! Тебя хоть видеть будут. А ещё есть безмозглые, которые пугнуть могут...

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0
Спасибо сказали: Larsen, сяся, Evgenий3



4,077

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

А той хто ігнорує частину з них і їде швидше, зслужено отримує звання долбодятла.

Є поняття безпеки руху. Вибір безпечної швидості - це теж безпека руху.  З 1 січня допустима швидкість в населених пунктах 50 км/год з допустимим безоплатним перевищенням +9 км на годину. А за містом на звичайних дорогах ця швидкість 90 км/год. З твоїх слов всі, хто порушує безпеку руху, яка є основою ПДД -  долбодятли. Хто їде швидше 90 км/год або 50 км/год в населених пунктах - долбодятли. Я вірно тебе зрозумів? Якщо саме це ти хотів сказати, то пішов я читати що таке ханжество, тобто святенництво  big_smile

  0

4,078

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Хто їде швидше 90 км/год або 50 км/год в населених пунктах - долбодятли. Я вірно тебе зрозумів? Якщо саме це ти хотів сказати, то пішов я читати що таке ханжество, тобто святенництво 

Larsen, голубчик , так Вы оказывается ханжа ! big_smile  lol  facepalm

  0

4,079

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO,
+20 не отменили

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,080 Відредаговано Evgenий (2018-03-19 16:32:36)

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Хто їде швидше 90 км/год або 50 км/год

По глубокому снегу по обочине? Безусловно Алени, причем северные. Даже если на супер-пупер хаке 7.
По поводу видео. В этот раз тому Аленю повезло.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Larsen1

4,081

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:

В этот раз тому Аленю повезло.

Да хоть 100 раз. Он проедет спокойно и безопасно

  0

4,082 Відредаговано Evgenий (2018-03-19 16:59:28)

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Да хоть 100 раз. Он проедет спокойно и безопасно

Ну да. Может быть. Особенно если каждый лотерейный билет у него выиграшный.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

4,083

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:

Ну да. Может быть.

У каждой шины есть свои особенности. Семерка имеет очень хорошую устойчивость. Машина не шелохнется, даже если заехать на снег одной стороной а второй остаться на чистом асфальте. Для этой шины это штатная работа. Но опять же, могу говорить о своей шине 2009-го года. Вот интересное видео, где на полноприводном субарике тестируют шипованный Континенталь первого и второго поколения. Как оказалось, для раллийных покатушек первый Континенталь гораздо приятнее. Он лучше именно на этой машине на снежно-ледовой трассе, где нужен хороший боковой держак. Хотя по тестам вроде как второй Континенталь лучше. Тесты показывают объективную статистику а для водителя, его стиля вождения и предпочтений оказалась лучше та шина, на которой  он чувствовал себя уверенно и спокойно. А субъективный фактор тоже имеет значение. Когда уверен в шине, это хорошо

  0

4,084

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Машина не шелохнется, даже если заехать на снег

Да никто же не против. Огородись где нибуть в поле бетонными блоками и наслаждайся уверенностью в шинах. Зачем, подвергая опасности окружающих, этим заниматься на дорогах общего пользования - не совсем понятно.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

4,085

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Машина не шелохнется, даже если заехать на снег одной стороной а второй остаться на чистом асфальте. Для этой шины это штатная работа.

Ага, особенно, если заедет на кирпич, присыпанный снегом. Чувак реально не прав: хочет рисковать жизнью потому что у него хорошие колеса - хрен с ним, он совершеннолетний. Но другие рисковать своей ради его удовольствия как-то ж не готовы.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0

4,086 Відредаговано RUNO (2018-03-19 19:01:36)

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:

Зачем, подвергая опасности окружающих, этим заниматься на дорогах общего пользования - не совсем понятно.

Опасности окружающих подвергают все, кто превышает допустимую скорость. Даже летом. На видео я не увидел превышения скорости. На видео я вижу дорогу, которая подпадает под категорию

на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою — не більше 110 км/год.;

На этой дороге 2 полосы в одном направлении. По правилам движения водителю необходимо придерживаться крайне правой полосы движения, выезжая на левую полосу для опережения. Я вижу правую полосу, припорошенную снегом, на которой видны колеи от транспорта. Но водители нарушают правила, выбрав для движения левую чистую от снега полосу движения. Они не пропускают транспорт, который едет с бОльшей скоростью в рамках ПДД и не принимают вправо. Водитель, которого не пропускают, принял вправо и обошел несколько машин, нарушителей ПДД по правой полосе движения со скоростью, не превышающей требования ПДД. И какую реакцию я вижу на это видео? Что те, кто едут слева они правы. Что они едут на летней резине и поэтому они правы. Что нельзя ездить на зимней резине со скоростью большей, чем позволяет ездить зимой летняя резина, потому что нечего выпендриваться и будь как все на летней резине. Ну нормально, чо  big_smile

  0

4,087 Відредаговано Larsen (2018-03-19 22:30:51)

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

З твоїх слов всі, хто порушує безпеку руху, яка є основою ПДД -  долбодятли.

Ні, з моїх слів це не слідує.

RUNO написав:

Якщо саме це ти хотів сказати, то пішов я читати що таке ханжество, тобто святенництво 

Ще раз - абсолютно не це я хотів сказати, і абсолютно не це я сказав. Щодо ханжества, в нас тут колись була тема, де хтось рвав на собі тільняшку що правила порушувати це смертний гріх. Я там активно відстоював позицію що нехай той хто ніколи їх не порушував кине першим каменя. Тут же в нас мова не про правила. Я не бачив в правилах визначення поняття "долбодятл". Це понятійний термін. В даному випадку його присвоюють тим, хто керує небезпечно, а не тим хто порушує правила. Небезпечне керування можливе і без порушення правил, так само як і безпечне можливе з порушенням правил.
І ще, так само як і з правилами, наврдячи є водії, які ніколи, жодного разу в житті, не поводили себе як долбодятли. І я не виняток. Ніхто не ідеальний. Хріново коли людина не признає своїх помилок і шукає їм якість необгрунтовані виправдання.

RUNO написав:

Да хоть 100 раз. Он проедет спокойно и безопасно

Це питання ризиків. Зайцева 100 разів на червоне перевищувала, і нормально, а потім оп... А по твоїй логіці - вона не долбодятл.

RUNO написав:

Когда уверен в шине, это хорошо

Коли переоцінюєш свою шину, а ще гірше - свої здібності, це погано. Я розумію що після літньої гуми зимою, ХКПЛ здається безмежно кращою, однак межа в неї є, і я б не радив тобі в цьому переконуватись особисто...

RUNO написав:

З 1 січня допустима швидкість в населених пунктах 50 км/год

RUNO написав:

Опасности окружающих подвергают все, кто превышает допустимую скорость. Даже летом.

Ти це серйозно, чи так просто приколовся?  hmm
Що змінилось 1 січня, що до нього безпечно було 60, причому пох на умови, а після нього вже 60 стало небезпечно, і знову ж таки, пох на умови? wink Безпечну швидкість визначає водій, виходячи з дорожньої обстановки і умов. Обмеження швидкості, і безпечна швидкість це абсолютно різні речі. В багатьох умовах, по місту безпечно їхати 100, а в інших умовах, по трасі не можна розігнатись більше 40. Яким боком обмеження швидкості враховують стан покриття, дорожню обстановку, погодні умови?

RUNO написав:

На видео я не увидел превышения скорости.

Скажи чесно - на відео ти побачив "себе", і відстоюєш свою правоту бо неприємно коли інші вважають таких водіїв долбодятлами. Але нічого не вийде, герой відео, в даній конкретній ситуації, поводить себе як долбодятл. І вирішує це не він, для нього він Шумахер, iddqd, idkfa, Hakkapeliitta і все пох! Але для оточуючих він лише долбодятл.

RUNO написав:

Что они едут на летней резине и поэтому они правы.

А ти по відео побачив в кого яка гума?

RUNO написав:

Что нельзя ездить на зимней резине со скоростью большей, чем позволяет ездить зимой летняя резина, потому что нечего выпендриваться и будь как все на летней резине.

Є така штука як дорожня обстановка. Вона включає в себе інші ТЗ. Якщо ти її ігноруєш при виборі швидкості, значить твоя швидкість може бути небезпечною.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,088

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Безпечну швидкість визначає водій, виходячи з дорожньої обстановки і умов.

А все таки  я непогано розкачав тему про зимову гуму на початку весни  big_smile
Ти правий. Водій відчуває, яка безпечна швидкість на його транспортному засобі. Тому на відео так і є. Кожен їхав в режимі, який відчуває безпечним

Larsen написав:

Є така штука як дорожня обстановка. Вона включає себе інши ТЗ. Якщо ти її ігноруєш при виборі безпечної швидкості, значить твоя швидкість може бути небезпечною.

До речі попадались мені якісь дослідження, де були зроблені висновки - аварійним режимом водіння може бути і режим замалої швидкості, коли основний потік йде швидко.  А ось в Германії якось провели експеримент - один автомобіль йшов по автобану з дозволеною швидкістю а іншому дозволено було їхати якнайшвидше. Так от швидкість того, хто їхав за правилами була 110 км/год а у іншого 150 км/год. Але різниця в часі виявилась зовсім невеликою, відсотків 10, при чому цей водій побував в декількох аварійних ситуаціях. Висновок - для кожної країни є свій крейсерський режим, безаварійним буде той, в якому йде основний потік. Мабуть я з цим згоден, тому що багато аварій відбуваються на обгонах.

  0

4,089

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen, со зрением плохо ?   dumbom  у меня ж аватар совсем другой  facepalm

  0

4,090

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

А все таки  я непогано розкачав тему про зимову гуму на початку весни

upp

RUNO написав:

Ти правий. Водій відчуває, яка безпечна швидкість на його транспортному засобі. Тому на відео так і є. Кожен їхав в режимі, який відчуває безпечним

Він проігнорував дорожню обстановку трохи меньше ніж зовсім. Це небезпечно.

RUNO написав:

аварійним режимом водіння може бути і режим замалої швидкості, коли основний потік йде швидко. 

Це правда. Адже між ТЗ швидкість відносна, якщо вони всі рухаються з однаковою швидкістю, один відносно іншого перебувають у стані спокою, що в цьому відношенні, найбезпечніше. Чим більша різниця швидкості між учасниками ДР, тим більша небезпека.

сяся написав:

у меня ж аватар совсем другой

В того хто на аватарі нема твоєї звички підтявкувати, тому і питаю. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,091

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

В того хто на аватарі нема твоєї звички підтявкувати, тому і питаю

а это Вы меня хотите оскорбить ? мимо ,  fuck ни разу этим не занимался .

  0

4,092

Re: Зимняя резина на Логан

сяся написав:

ни разу этим не занимался .

Займався, багато разів. Наступного разу коли почнеш підтявкувати, нагадаю. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,093

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen, зачем ждать , зараз скажите .

  0

4,094 Відредаговано Larsen (2018-03-19 21:53:02)

Re: Зимняя резина на Логан

сяся написав:

зараз скажите .

Зараз вже сказав: https://www.logan.in.ua/forum/post667026.html#p667026 smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,095

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen, Сэр Вы указали ссылку на свой пост , укажите мой пост и что Вы там неразобрали , будте последовательны в своих словах и действиях , плииз.

  0

4,096 Відредаговано Larsen (2018-03-19 22:33:05)

Re: Зимняя резина на Логан

сяся написав:

укажите мой пост и что Вы там неразобрали

https://www.logan.in.ua/forum/post666989.html#p666989

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,097

Re: Зимняя резина на Логан

, ясно , я думал Larsen, это живой человек , а оказалось какя то электронная программа неспособная разобрать "підтявкуе"человек или дружески поддерживает , ну да с железяки какой спрос . empathy

  0

4,098 Відредаговано Larsen (2018-03-19 22:34:46)

Re: Зимняя резина на Логан

сяся написав:

или дружески поддерживает

Серйозно? Після всіх випадів в мою сторону раніше? Невже?  shok
Ну якщо дійсно так, тоді вибач, і дякую за підтримку.  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,099

Re: Зимняя резина на Логан

Хлопці, давай луччє про резину  crazy_pilot  big_smile

  0
Спасибо сказали: Larsen1

4,100

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

WR

Ото вона мабуть і була smile .Якість гумової суміші-пласмаса.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0