4,051 Відредаговано Larsen (2018-03-16 17:38:42)

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Моя Нокіан ХКПЛ 7 чудово гребе як танк до пуза.

Шипи добре для льоду. Добре якщо вони крізь сніг можуть до льоду під ним добратися. Але в глибокому снігові більше толку не від шипів, а від глибого протектора з великими відвідними канавами. Адже по снігові шипи на зчеплення не впливають майже ніяк. Цепи штука радикальніша. Вони і сніг гребуть, адже мають великі, тверді грані, і лід гребуть аналогічно шипам. Тому на цепах "до пуза" заїдеш значно далі ніж на ХКПЛ 7.

RUNO написав:

Колись на ланцюгах я бодався зі снігом та відчув запах горілого щеплення.

Ага, я колись так гріб що цепа порвав.   lol1
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-03-16 16:37:43[/merge_posts_bbcode]

RUNO написав:

Задумался я о новой зимней резине в размере 195/65/15. Бытует мнение, что более широкая резина зимой - это зло. При чем это мнение есть а практических тестовых результатов никто не предоставляет. Вот хочу разобраться. Кто что думает?

Я думаю що краще всього штатний розмір. Ширша на зиму точно не потрібна, а вужча - палка з двома кінцями. Штатний розмір в будь-якому разі оптимальний. Ну і плюс/мінус пару міліметрів, навіть сантиметр туди-сюди, в будь-якому разі не грають погоди. От коли в раллі зимова гума в 2 рази вужча за гуму для асфальту, то це різниця суттєва. А між 185 і 195??? Наврядчи її можна реально відчути...  imho2

RUNO написав:

Но машина на шине 195/65/15 выше шины 185/70/14 на те же 10 мм.

А оце може бути дуже навіть корисно! В колії чи глибокому снігові кожен сантиметр може виручити.  plus

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: RUNO1



4,052 Відредаговано RUNO (2018-03-16 20:20:51)

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

А між 185 і 195??? Наврядчи її можна реально відчути... 

Ось цікавий тест. https://auto.mail.ru/article/55992-luch … _shirokie/  В тесті шини 195/65/15, 205/55/16 та 225/45/17. Кращою гумою для Гольфа опинилася шина 205/55/16. Вона більш комфортна та показала кращі результаті майже ні всіх покриттях ніж більш вузька шина 195/65/15. А ось шина 225/45/17 відчутно гірше. Для Гольфа з масою 1200 кг краща шина - 205/55/16. А 1200 кг - це маса мого МСВ. Цікаві результати  tbsenile

  0

4,053

Re: Зимняя резина на Логан

Larsen написав:

Я думаю що краще всього штатний розмір. Ширша на зиму точно не потрібна, а вужча - палка з двома кінцями. Штатний розмір в будь-якому разі оптимальний. Ну і плюс/мінус пару міліметрів, навіть сантиметр туди-сюди, в будь-якому разі не грають погоди.

А як же штатний розмір 165/80/14?
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-03-16 20:06:37[/merge_posts_bbcode]

RUNO написав:

А ось шина 225/14/17

Що це за розмір?

Logan 1.4 база, ГБО
  0

4,054 Відредаговано RUNO (2018-03-16 20:21:22)

Re: Зимняя резина на Логан

b1ss написав:

Що це за розмір?

Перепрошую. Правильно 225/45/17. Відредагував  storstark
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-03-16 21:38:37[/merge_posts_bbcode]

Здесь в тесте вердикт такой
"тесты подтвердили, что более узкий протектор действительно лучше справляется с отводом воды и снежно-грязевой каши из пятна контакта: скорость начала аквапланирования на широких низкопрофильных шинах существенно снижается. Например, 16-дюймовый Dunlop может ехать по воде почти на 10 км/ч быстрее, чем более широкий 18-дюймовый. А вот испытания на снегу выявили безоговорочное преимущество широких колес: они более эффективно передают тяговое усилие, лучше держат в поворотах, да и тормозной путь на них короче (как, впрочем, и на мокрой дороге). "
https://www.infox.ru/news/143/lifestyle … t-znacenie

Еще один старый тест шин 195 и 205
"на снегу и льду шины очень близки по своим показателям. На снежной каше и рыхлому снегу чуть лучше будут вести себя узкие шины, на плотном снегу при резких маневрах они тоже чуть-чуть быстрей. На льду выигрыш узких шиповок будет только при разгоне, а вот при торможении чуть лучше тормозят широкие шины."
http://rezina.biz.ua/faq/zimnie_shiny_u … i_shirokie

Еще один тест, где доказано, что результаты примерно одинаковы между 205 и 225
https://www.autocentre.ua/opyt/shiny/ka … 30207.html

  0

4,055 Відредаговано Larsen (2018-03-16 22:54:17)

Re: Зимняя резина на Логан

b1ss написав:

А як же штатний розмір 165/80/14?

Кому він штатний, тому все добре.  upp
Для Логана 2 цей розмір не штатний. Його нема ніде ні в яких табличках.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,056

Re: Зимняя резина на Логан

Что лучше шипы или фрикционка на льду и асфальте при -20 градусов? Шипы как минимум не хуже  на асфальте а на льду даже при -20 обходят фрикционки

  0

4,057

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Что лучше шипы или фрикционка на льду и асфальте при -20 градусов? Шипы как минимум не хуже  на асфальте а на льду даже при -20 обходят фрикционки

Тоже раньше был заложником мифов о шипах. Прошлой зимой первый раз попробовал шипованную резину и возвращаться к фрикционной не хочу.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

4,058

Re: Зимняя резина на Логан

Здесь в видео все автомобили на одной шине Ханкук. В видео сравнивают разные машины на зимней дороге, но я обратил внимание, что гребучесть этой шины очень похожа на мою Нокиан ХКПЛ7. Снег тяжелый но новая резина справляется

  0

4,059

Re: Зимняя резина на Логан

korol008, типу вумний?)  Що ще тиждень зими буде я в курсі.
Я про те, що ніхто зимову гуму не купує навесні.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-03-17 19:14:03[/merge_posts_bbcode]

Grim написав:
RUNO написав:

Что лучше шипы или фрикционка на льду и асфальте при -20 градусов? Шипы как минимум не хуже  на асфальте а на льду даже при -20 обходят фрикционки

Тоже раньше был заложником мифов о шипах. Прошлой зимой первый раз попробовал шипованную резину и возвращаться к фрикционной не хочу.

plus

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

4,060

Re: Зимняя резина на Логан

Grim, шипы скользят...на брусчатке.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,061

Re: Зимняя резина на Логан

Andriy1352 написав:

Я про те, що ніхто зимову гуму не купує навесні.

Купувати зимову гуму навесні а літню восени - це звичайна практика багатьох водіїв. Як правило, наприкінці сезону дилери зкидають залишки, щоб звільнити кошти для купівлі товару на новий сезон. Але це не завжди спрацьовує. Це ж наша країна, тут бізнес не завжди працює по законам ринку. То на таможні затримають товар, як це було сезонів 7 тому, то ще щось. Наприклад, цього сезону якісь приколи з Нокіан - її зимової гуми майже не залишилось.  Нокіан ХКПЛ 9 майже зовсім зникла з прайсів. А в тих розмірах, що ще залишилась, має завелику ціну. Те саме стосується й Нокіан ХКПЛ8. В розмірі 185/70/14 хоч шаром коти - нема Нокіан майже ніякого

  0
Спасибо сказали: NevAN1

4,062

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO, якщо то запоребрикова нокіан, то не варто її брати-перевірено комплектом зимової і двома комплектами літньої. Остання взята мною нокіан, це hakka 7  фінська вживана з Європи, поки все відмінно.
А нову зимову навесні яб не брав, бо вона постаріє до зими, літо так, можна і заздалегідь. Але діло хазяйське)
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-03-17 22:33:16[/merge_posts_bbcode]

Александр007 написав:

Grim, шипы скользят...на брусчатке.

Видно в них нема бруківки, як і в нас)

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

4,063

Re: Зимняя резина на Логан

Andriy1352 написав:

А нову зимову навесні яб не брав, бо вона постаріє до зими

У мене Нокіан з пітерського заводу 2009 року виробництва. До сих пір дуже навіть нічого. Якщо нормально зберігати, то нічого рік-два не змінять. А взагалі якістю шини я задоволений

  0

4,064

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO, в мене їх крутило на половині протектора. Теж зберігаю нормально.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

4,065

Re: Зимняя резина на Логан

В батька на службовій була й літня нокіан і зимня(обидві-кацапські).Літня(грін) стирається швидко,й дуже слаба боковина(прогавив ямку-гуля).
Зимня-пласмаса,не гребе по снігу..проти гіславед-то взагалі як на літній.
Не дотримують технологію,та й усе...що зроблено у рашці-усе гуано.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0
Спасибо сказали: Andriy13521

4,066

Re: Зимняя резина на Логан

Clone-77, та ясно що не дотримуються, інакше б вони не вони були. А грін справді дуже швидко треться. Зимова їхня hakka r нормально ходила і гребла, але покрутилась на половині протектора.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

4,067

Re: Зимняя резина на Логан

Clone-77 написав:

Не дотримують технологію,та й усе...що зроблено у рашці-усе гуано.

Я б так категорично не казав. Моя гума дуже якісна. Але я допускаю, що якість з сучасними шинами не надто висока. Якось придивився на стоянці на Лексусі стоять Нордман 7 - це зовнішня копія ХКПЛ7. Кинулося в очі, що на Нордмані стоять інші шипи. У мене вони на новій шині були більш агресивними а тепер так зовсім стирчать як кігті. Тому я й хочу придбати Нокіан ХКПЛ9, поки вона сама сучасна.  Її ще можуть робити як треба без економії. Хоча ще в продажу є ХКПЛ7, але вона вже майже 10 років у вищій лізі, вона вже не чемпіон

  0

4,068

Re: Зимняя резина на Логан

Александр007 написав:

Grim, шипы скользят...на брусчатке.

Я думаю, что здесь дело не в шипах, а в составе резиносмеси. У шиповок она более твердая и поэтому хуже цепляется за гладкий камень. А шипы просто перестают работать.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

4,069 Відредаговано Александр007 (2018-03-18 08:54:16)

Re: Зимняя резина на Логан

Grim,
Ренина разная,
Моя шиповка мягкая.
Дело в другом.....шипу нет возможности зацепится за камень.
А еще наклон + снег с песоком,  даже без шипов будет скользить.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,070

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Моя гума дуже якісна

То можливо іншої не спробували,у нашому випадку відразу помітна була різниця. smile Може така партія попалася,не знаю---ну не їхало воно.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,071

Re: Зимняя резина на Логан

Clone-77 написав:

То можливо іншої не спробували,у нашому випадку відразу помітна була різниця.

Ті хто дивиться це відео, називають його долбодятлом. Мабуть тому, що так їхні шини безпечно робити не можуть.


Я так їзжу навіть восьмий сезон при індикаторі на протекторі 4 мм. Це не випендрьож, резина дозволяє їхать спокійно та передбачливо. Тому в самі складні погодні умови я не тошню за всім рядом а їду як мені зручно. Хоча звичайно дає взнаки досвід їзди взимку на лїтнїй гумі. Я дуже багато років нормально їздив на літній гумі. Тим не менш, Нокіан ХКПЛ7 є світовим рекордсменом швидкості по заїзду на льоду. Це одна з кращих гум на рівні з шипованим Континенталем. Інша справа, що російський завод випускає партії брака. Компанію Нокіан ловили на цьому. Тому я знаю, що в мене якісна гума але знаю, що продавалася і неякісна. Якщо в розмірі 185/70/14 не появиться шипована Нокіан останнього попоління, прийдеться переходити на 15 діаметр. А там вже є і Контіненталь, є з чого вибрати

Clone-77 написав:

Зимня-пласмаса,не гребе по снігу..

А можна більш конкретно, яка модель Нокіан?

  0

4,072 Відредаговано Evgenий (2018-03-19 16:27:22)

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

називають його долбодятлом.

так и есть.

RUNO написав:

Мабуть тому, що так їхні шини безпечно робити не можуть.

А зачем? Какая нибуть ерунда под снегом- и горе ни в чем не повинным людям, которые ехали рядом.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Larsen1

4,073

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

Я дуже багато років нормально їздив на літній гумі

Я теж їздив,ще й на задньому приводі. smileІ завжди доїзджав додому,бо знав межі..куда не треба пхатися.
Немаю нічого проти Нокіан(фінської),але була російська...марки вже не пам*ятаю-але не хаккапеліта.Звичайна зимова гума,з доволі агресивним протектором,під шиповку(але без шипів).

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

4,074 Відредаговано RUNO (2018-03-19 13:52:22)

Re: Зимняя резина на Логан

Evgenий написав:

Какая нибуть ерунда под снегом- и горе ни в чем не повинным людям

Вот-вот. По мокрому асфальту вообще нельзя ездить. Любая ерунда в глубокой яме с водою, которой совершенно не видно может добавить проблем
Сегодня в Запорожье движение затруднено. Утром транспорт шел со скоростью 40-50 км в час там где можно было ехать 70. Потому что обязательно в ряду будет тихоход, у которого на задней оси летняя резина или изношенная еврозима. И нет, чтобы принять вправо, как положено - в левом ряду едет неспеша и обязательно еще и с мобильником у уха.

Clone-77 написав:

Звичайна зимова гума,з доволі агресивним протектором,під шиповку(але без шипів).

На скільки я знаю, під шиповку у Нокіан йде тільки Хаккапеліітта та економ сегмент Нордман. Можливо то була Нокіан с абревіатурою W або WR. Дійсно у Нокіан багато гуми для єврозим, тому як і у кожного виробника цього сегменту, така гума буде слабенькою в складних зимових умовах

  0

4,075

Re: Зимняя резина на Логан

RUNO написав:

По мокрому асфальту вообще нельзя ездить. Любая ерунда в глубокой яме с водою, которой совершенно не видно может добавить проблем

Сарказм зайвий. В глибокій ямі з водою може ховатись небезпека, тому в таких умовах треба ЗМЕНЬШУВАТИ швидкість. Зменьшувати до безпечної, а не до нуля. Так само і в будь-яких інших скадних умовах. І коли слизько, і коли темно, і коли сліпить заходяче сонце від мокрого асфальту, і коли туман і т.д., і т.п... Безпечна швидкість визначається низкою факторів. А той хто ігнорує частину з них і їде швидше, зслужено отримує звання долбодятла.  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0