1

Тема: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

Шановні пані та панове, хлопчики та дівчатка, мачо і мучачо довожу до Вашого відома, що сьогодні я став одним із Вас. Я став ЛогАноводом. Ура! Сьогодні моя машинка покинула територію Арми. Тепер я тут буду з вами ділитись своїми враженнями, переживаннями і т.д. Що можу сказати, подобається мені ця машинка. Дякуючи dreamer, отримав знижку у 2%, бо собака євро росте що дурний. Зі мною працювала менеджер Діана Кулік, випросив у неї сьогодні коврик в багажник, за що її велике дякую. Обіцяв похвалити її на форумі, так ось хвалю. Щось згадаю, напишу, а так буду писати, по мірі збільшення показників лічильника кілометрів. Буду зараз читати про килимки в салон, бризговики і т. д. Якщо хтось може по цьому попову щось порадити, скиньте мені в приватні повідомлення.
У Р А!!! Я Л О Г А Н О В О Д!

Logan MCV Ambiance -> 153ооокм
  0



2

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

1MAX1
ПОЗДОРОВЛЯЮ! Радій і ніколи не переставай радіти Логану, разом з Логаном і отримуй задоволення!

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

3

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

1MAX1
Поздравляю! Ток бутылку с шампанским не забудь распить, а не разбить об борт машинки  big_smile, чтобы долго ездила и только радовала. Не гвоздя - не жезла!
У меня вопросик: А когда партия машинок пришла, что аж только сегодня забрать получилось? Я просто тоже жду, не дождусь свою MCV!

  0

4

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

PlayDen
Мне позвонили в понедельник. А когда они пришли - не знаю.

Logan MCV Ambiance -> 153ооокм
  0

5 Відредаговано Alex55 (2008-03-07 22:59:16)

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

1MAX1
Поздравляю!!! :app: Еще одним Логановодом стало больше.  :upp: :storstark: :rock: Пусть радует.  :tbsenile: и летает как  :crazypilot: :moto: :lol:

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

6

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

Поздравляю! Пусть машинка только радует! А с каждым днем обнаруживаются новые приятные сюрпризы!   :storstark:

Новое авто - новые правила wink
  0

7

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

Коли забирали машину, то прийшлось проїхати по камінцям, трошки гразюці, так ось питання по суті: коли воно це все відлітало, то попадало на підкрилки, але чому звук в салоні був такий, наче б то по металу. Чи це так буде завжди, поки не зробити звукоізоляцію?

Logan MCV Ambiance -> 153ооокм
  0

8

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

Вітаю! http://www.casa-latina.ru/s/s/icon_MexWave.gif http://www.casa-latina.ru/s/s/icon_smiley089.gif Лише приємних тобі емоцій і вражень від машинки! http://www.casa-latina.ru/s/s/icon_ura17.gif


Побажання Alex55 

Пусть летает как  crazy_pilot

не слід сприймати буквально. Пам'ятай про обкатку і обмеження швидкості. big_smile

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

9 Відредаговано milon (2008-03-08 00:54:33)

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

1MAX1 написав:

Коли забирали машину, то прийшлось проїхати по камінцям, трошки гразюці, так ось питання по суті: коли воно це все відлітало, то попадало на підкрилки, але чому звук в салоні був такий, наче б то по металу. Чи це так буде завжди, поки не зробити звукоізоляцію?

Принимай поздравления :app:
Я сам недавно приобрел в таком цвете PRESTIGE, красивый.
А вот камушки стучат и у меня. Но шум не напрягает. Интересно это те, которые стучат о крылья, или вылетают из-под колес и о днище ударяют?
Я брызговики не ставил, но грязь вылетает очень хорошо.

Миру - мир, а грекам - деньги!
  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - 
Logan PRESTIGE blue mineral
  0

10

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

Сьогодні нарешті сів за руль свого ЛоГана. Наїздив десь 30км. Короче кажучи вчився їздити. Що сказати - прикольно. Не глох, повторюсь, що їздити зовсім не вмію.
Заглянув в бардачок і бачу що там немає лампочки освітлення. А вона повинна там бути в комплектації Ambiance. Там я тільки нащупав тільки отвір під неї.

Logan MCV Ambiance -> 153ооокм
  0

11

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

1MAX1 написав:

Заглянув в бардачок і бачу що там немає лампочки освітлення. А вона повинна там бути в комплектації Ambiance. Там я тільки нащупав тільки отвір під неї.

Да, место может и есть. Но даже в комплектации Laureat в бардачке её не оказалось  yikes, видать это доп. опция для PRESTIGE  big_smile (не для простых смертных).

  0

12

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

У меня есть. Лауреат.

Гламур - это то как быдло понимает красоту.
Современная церковь имеет такое-же отношение к БОГУ, как кассир театра к искусству.

Logan MCV Laureate
  0

13

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

Хлопці, у мене є ця лампочка, навіть світить коли бардачок відкриваєш. Подивіться уважно свою комплектацію, якщо вона там зазначена - вимагайте в салоні, щоб поставили.

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

14

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

PlayDen написав:

А вона повинна там бути в комплектації Ambiance

В этой комплектации нэ повынна.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

15

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

1MAX1 написав:

що там немає лампочки освітлення. А вона повинна там бути в комплектації Ambiance.

У меня тоже такая комплектация, лампочки нет, но ее и не должно быть. Быстро привыкнешь. Хотя если полистать форумы то где-то есть инфа как ее установить. относительно стука по аркам колес, то это будет всегда, но привыкнешь тоже, а если не захочешь то нужна шумоизоляция. Изоляция не только от стука камешков но и от роботы движка. Сам не делал т.к. привык.
Поздравляю с машинкой, она будет только радовать, ведь она лучшая! :)

  0

16

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

Доцент
Спасибо, а

Доцент написав:

относительно стука по аркам колес, то это будет всегда, но привыкнешь

так сегодня когда учился, так сказать набирался опыта, то уже и не обращал внимание.

Logan MCV Ambiance -> 153ооокм
  0

17

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

dreamer написав:

Хлопці, у мене є ця лампочка, навіть світить коли бардачок відкриваєш.

Так энто получается меня кинули с лампочкой бардачка в мой день рождения  dash1  kez_15  crazy

  0

18

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

PlayDen написав:

Так энто получается меня кинули с лампочкой бардачка в мой день рождения  dash1  kez_15  crazy

Денис, перевір уважно бардачок, може лампочка є, просто недокручена як слід чи несправна, або щось з контактами - тоді це одне питання.
Якщо там лише місце для встановлення лампочки - подзвони своєму менеджеру щоб з'ясувати причину, бо в лауреатах повинна бути незалежно від кількості місць (у Alex55 - 7-місна, у мене - 5-місна).

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

19

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

За цей уікенд було намотано 110км, все це учбові кілометри.
При паркуванні на стоянці, коли на місці крутив рулем, чув якесь наче б то шипіння. Здається на нашому форумі читав, що це насос ГУР і це тіпа так повинно бути. Чи правда?

Logan MCV Ambiance -> 153ооокм
  0

20

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

1MAX1 написав:

Здається на нашому форумі читав, що це насос ГУР і це тіпа так повинно бути. Чи правда?

Все нормально, правда. Так работает не насос ГУРа, а сам ГУР. И это нормально. ;)

Logan MCV Laureate-7 2008
МB Sprinter 515 2007
  0

21

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

Less
Дякую. Ну що, ти вже на колесах?

Logan MCV Ambiance -> 153ооокм
  0

22

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

1MAX1 написав:

При паркуванні на стоянці, коли на місці крутив рулем...

На місці крутити кермом небажано для резини, краще це робити трохи граючись передачею/зчепленням - зрушиш з місця на кілька см, а гуму збережеш.

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

23

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

dreamer
Там щебінь, та пісок. Хоча коли в суботу рушав під горку, кинув зчеплення і відчув неприємний писк колес по асфальту, а потім і запах в салоні. Так би мовити трошки протер Дебіку  moto crazy_pilot

Logan MCV Ambiance -> 153ооокм
  0

24

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

1MAX1 написав:

dreamer
Там щебінь, та пісок. Хоча коли в суботу рушав під горку, кинув зчеплення і відчув неприємний писк колес по асфальту, а потім і запах в салоні. Так би мовити трошки протер Дебіку  moto crazy_pilot

ІМХО: запах у салоні в тебе був не від гуми, а через надмірне перегазування перед тим, як відпустив педаль зчеплення - цього слід уникати за будь-яких обставин, бо швидко спалиш зчеплення. Під горку можна стартувати з ручника: плавно відпускаєш педальку при помірному газі, як тільки ручник відчув тягу, опускаєш важіль і плавно набираєш швидкість.

Logan MCV Laureat синій мінерал
  0

25

Re: Logan MCV, Ambiance, синій "мінерал" і т.д.

dreamer написав:

запах у салоні в тебе був не від гуми, а через надмірне перегазування

Так я відчув запах паленої резини, хіба зчеплення так "пахне"?

Logan MCV Ambiance -> 153ооокм
  0