226

Re: Акустика

VitalCat написав:

я определился: хочу Alpine CDE-111RM. если начну рассматривать кларион, JVC, Kewood  и т.д., то еще год выбирать буду.

У всех свои ухи.
Зайди в сурьёзный магазин автозвука ипослушай несколько разных балалаек на стенде на одной и той же акустике.
И выбери сам.

VitalCat написав:

пишут люди Alpine (не продавцы) - значит Alpine

Люди много пишут.

И я могу написать.
У меня Clarion DXZ-389RUSB. Моделька 2007 года.
Глубокий, сочный, насыщенный звук.
После установки довелось послушать Alpine, Pioneer, JVC, Kenvood в категории до 1300 грн. (слушалось на стенде на одинаковых говорилках).
Clarion и Alpine играют примерно одинаково, а вот Pioneer, JVC и Kenvood именно в этой ценовой категории как-то не то.

Выбирай сам, а не по советам других.
wink

  0



227

Re: Акустика

Снифф прав, нужно выбирать не по отзывам, а по душе)  а я советую как установщик, а не продавец. уж поверьте, мне это приносит лишь моральное удовлетворение (если продаю, то за что беру) когда человеку нравится то что я решился насоветовать, и Снифф думаю это подтвердит angel

  0

228

Re: Акустика

Я долго смотрел на Алпайн. Рожи у них просто жесть, как по мне.
Фирменный узнаваемый стиль да, но кривой...

В любом случае, что бы вы не выбрали нужно ставить усилитель отдельно. Тогда голова превращается в транспорт и можно выбирать уже с эстетической и эргономической точки зрения.
Удачи в выборе.

Рено Сценик после Логана
  0

229

Re: Акустика

flash написав:

и Снифф думаю это подтвердит

Угу.
smoke

  0

230

Re: Акустика

Al написав:

В любом случае, что бы вы не выбрали нужно ставить усилитель отдельно. Тогда голова превращается в транспорт и можно выбирать уже с эстетической и эргономической точки зрения.

Стаять-баяца! Голова перетворюється в транспорт, тільки якщо з неї брати чисту цифру для зовнішнього ЦАПа, чи для підсилювача з ЦАПом. А у всіх інших випадках саме голова і буде формувати характер звучання.
Інша справа, що в невеликому бюджеті усі голови будуть мати косяки в звучанні, тому з моєї нинішньої точки зору цілком можна вибирати і за дизайном, але років біля 10 назад я дуже уважно переслуховував голови вартістю до 200 доларів, щоб зрозуміти, яка ж з них найкраща. І таки щось вибирав smile

-----------------------
  0

231

Re: Акустика

Рост написав:

я дуже уважно переслуховував голови вартістю до 200 доларів, щоб зрозуміти, яка ж з них найкраща

Я перечитав багато відгуків про голови й вирішив, що найраща для мене Соні. Але по дорозі на базар заїхав у Метро і дуже недорого купив ДВД Оріон. Не жалію. Разом з акустикою Vtrek дуже непогано

  0

232

Re: Акустика

RUNO написав:

Я перечитав багато відгуків про голови й вирішив, що найраща для мене Соні. Але по дорозі на базар заїхав у Метро і дуже недорого купив ДВД Оріон. Не жалію. Разом з акустикою Vtrek дуже непогано

Тут тільки питання, для чого воно непогано smile Музику, звичайно, не послухаєш, а от цв'яхи забивати напевно можна спробувати. Хоча молотком все рівно зручніше wink

Не переймайтеся, у кожного своє "непогано".

-----------------------
  0

233

Re: Акустика

Ростислав як завжди вносить смятіння в наші ряди.

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

234

Re: Акустика

Рост написав:

Тут тільки питання, для чого воно непогано  Музику, звичайно, не послухаєш, а от цв'яхи забивати напевно можна спробувати. Хоча молотком все рівно зручніше

Ишь вумный какой.
Череп не жмёт?
wink


P.S. Слово "цвях" пишется без апострофа.

  0

235

Re: Акустика

Sniff написав:

Ишь вумный какой.

Sniff, а він дійсно вумний.
Рост один з найкращих установщиків звуку в Львові і околицях.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

236

Re: Акустика

Navariec написав:

Ростислав як завжди вносить смятіння в наші ряди.

Не-а, просто непонятно с чего возомнил себя вторым после Бога.
big_smile

  0

237

Re: Акустика

Sniff написав:

Не-а, просто непонятно с чего возомнил себя вторым после Бога.

Ростислав зробив пару машин які виграли престижні змагання. Але шановний пан Ростислав Ваша манера вислослюватися трошки незрозуміла.
Пісі. в кожній шутці є доля шутки  R (не моє)

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

238

Re: Акустика

offtopic

OKurylyshyn написав:

Sniff, а він дійсно вумний.

Да хыть нобелевский лауреат, а выпендриваться нефиг.
smoke

OKurylyshyn написав:

Рост один з найкращих установщиків звуку в Львові і околицях.

Меня не интересуют чьи бы то ни было регалии (мнимые или реальные).
wink

  0

239

Re: Акустика

Рост написав:

Тут тільки питання, для чого воно непогано  Музику, звичайно, не послухаєш, а от цв'яхи забивати напевно можна спробувати. Хоча молотком все рівно зручніше

Я розумію, що до ідеалу дуже далеко, так само, як нашим машинам до майбахів. Справа в тім, що щоб щось оцінити, потрібна точка відліку. В мене був бюджет на музику, який я хотів на неї потратити. І в результаті дуже задоволений. Я слухав в багатьох машинах недорогий компонентний 17-й Піонер, його ж в коаксиалі, 18-ті овали, не кажучи про різні 13-ті. Різні голови. Водії тих машин кажуть, що у мене звучить найкраще. Можливо причина в тому, як казав електрик з Рено сервісу - у МСВ дуже гарно звучить люба акустика. Можливо справа в тім, що в тих машинах, що я слухав, не розташована акустика так, як потрібно. Щоб оцінити звук об'єктивно, потрібно щоб ії оцінили спеціалісти. Але ж справа не тільки в тім, як вона звучить а в тім, подобається тобі чи ні. До речі маю домашній усилок 001 класу и гарні колонки. Але подобається слухати в машині. Музика в ній більш жива.

  0

240

Re: Акустика

RUNO написав:

До речі маю домашній усилок 001 класу и гарні колонки

Как давно я не слышал такого изречения, однако.
Как и в остальном выше сказанном, это совершенно не о чём не говорит. В прочем как и стоимость компонентов.

Рено Сценик после Логана
  0

241

Re: Акустика

Al написав:

Как и в остальном выше сказанном, это совершенно не о чём не говорит

Согласен. Как можно описать вкус кофе? Кому-то конкретный сорт - верх блаженства а кому-то как прокисший компот. Мы спорим и за головы, хотя не говорим о качестве музыки. Одно дело слушать МР3 320 кбит а кому-то только Lossless подходит. Кстати есть головы, поддерживающие этот формат?

  0

242

Re: Акустика

RUNO написав:

Я розумію, що до ідеалу дуже далеко, так само, як нашим машинам до майбахів. Справа в тім, що щоб щось оцінити, потрібна точка відліку. В мене був бюджет на музику, який я хотів на неї потратити. І в результаті дуже задоволений. Я слухав в багатьох машинах недорогий компонентний 17-й Піонер, його ж в коаксиалі, 18-ті овали, не кажучи про різні 13-ті. Різні голови. Водії тих машин кажуть, що у мене звучить найкраще. Можливо причина в тому, як казав електрик з Рено сервісу - у МСВ дуже гарно звучить люба акустика. Можливо справа в тім, що в тих машинах, що я слухав, не розташована акустика так, як потрібно. Щоб оцінити звук об'єктивно, потрібно щоб ії оцінили спеціалісти. Але ж справа не тільки в тім, як вона звучить а в тім, подобається тобі чи ні. До речі маю домашній усилок 001 класу и гарні колонки. Але подобається слухати в машині. Музика в ній більш жива.

Я ж писав - не переймайтеся.
Якби ви просто написали в цю тему, я б нічого і не сказав на те. Але ви чомусь адресували свій допис мені. А це приблизно так, ніби розказати пілоту формульного боліда про те, як ви поставили в таврію фільтр нульового опору, і як та таврія після того швидко розганяється.
Якщо вже торкатися цієї теми, то давайте копнемо глибше.
Що робить дуже багато людей зараз? Купує двд-програвачі. В машину. При чому 99% двд в автомобілі потрібне як зайцю п'ята нога. Але ж це чарівне слово дівіді! Грошей, як завжди, мало, тому вибирається якийсь оріон чи щось подібне. Доларів за 300. Зате він і з монітором, і з навігацією, і ще казна що. Правда, якість... Ну але і ціна!
А тепер давайте рахувати.
Варіант 1. Простий. За 300-350 тих самих доларів купуємо Кларіон (він же Аддзест для японського ринку) ДРХ 9255. Бувший у вжитку, звісно, але це не проблема знайти апарат в хорошому стані, ну і вони цілком ремонтопридатні. Він, звичайно, не вміє відтворювати двд, навіть не знає, що таке мп3. Але. Наші умільці не сплять. І вже навчили його читати цифру ззовні, тому до нього можна під'єднати цифровий плеєр і навіть управляти з нього цим плеєром.
Варіант 2. Складніший, але і гнучкіший в плані розбудови системи. Береться найпростіший транспорт (згодом можна поміняти), доларів за 100 цілком можна організувати. Береться якийсь накамічівський зовнішній ЦАП (ДАК 41, ДАК 100, ДАК 101, їх там ціла купа, класних мультибітників), доларів за 200-250. Доставляється регулятор гучності (Альпс, або тут Халін нарив недавно ще деякі не менш цікаві варіанти - ще 50).
В результаті обох варіантів ми отримуємо фактично хай-ендівське джерело звуку за суму, співставиму з дівідішним китайським плеєром. І, повірте мені, різниця в звуці між ними така ж, як різниця між таврією і болідом формули 1.
Чому ж так люди не поступають? Бо вони читають інтернет, форуми. А на форумах хто? Птахи говоруни. Які, реально не знаючи нічого, чомусь найбільше порад і роздають. І навіть якщо хтось знаючий спробує щось підказати, ці говоруни його просто перекричать. Вони ж краще знають. Нє?

Navariec написав:

Ростислав зробив пару машин які виграли престижні змагання. Але шановний пан Ростислав Ваша манера вислослюватися трошки незрозуміла.

Моя манера, як хочу, так і висловлююсь smile
Після того, що я щойно написав вище стало зрозуміліше?

Sniff написав:

Ишь вумный какой.
Череп не жмёт?

"Габи, как шахматный партнер Вы меня не интересуете".
В інтернеті, на різних форумах, дуже багато войовничих дилетантів. Ти з їх числа. Тому спілкування з тобою на автозвукові теми, зрештою, як і на усі інші, мені не цікаве. Розслабся.

Sniff написав:

P.S. Слово "цвях" пишется без апострофа.

Дякую. Навіть з дилетанта інколи може бути користь smile

-----------------------
  0

243

Re: Акустика

Рост написав:

В результаті обох варіантів ми отримуємо фактично хай-ендівське джерело звуку за суму, співставиму з дівідішним китайським плеєром. І, повірте мені, різниця в звуці між ними така ж, як різниця між таврією і болідом формули 1

Я не змагаюсь в знаннях по музиці smile  Розповів як за невеликі кошти зробив собі музику, що дуже подобається. ДВД Оріон в Метро на момент покупки коштував 820 грн, враховуючи на нього скидку. А сподобався мені можливістю використання різних дисків+USB+кардрідер+можливість поставити камеру заднього виду+AUX. До того ж у мене на руках були купони, що дозволили його купити за 70 грн. Докупив 2 пари компонентної акустики на ринку за 250 грн пару. Отже, без врахування установки, музику я отримав за 570 грн wink

  0

244

Re: Акустика

RUNO написав:

Одно дело слушать МР3 320 кбит а кому-то только Lossless подходит. Кстати есть головы, поддерживающие этот формат?

Є такі. Урал Концерт, наприклад, хоча в нас це голова рідкісна. Деякі Джівісі вміють грати лослес, вміють грати з зовнішнього харда.
Або крутіші варіанти - можна реалізувати медіа-плеєр + зовнішній ЦАП.
Якщо ж цікавить зовсім крутий, можна почитати тут: http://lst-group.ru/forums/viewtopic.php?f=29&t=755
На цьому форумі час від часу викладає свої думки мій товариш по партії, так би мовити, з яким ми усі проекти і реалізуємо - Халін. В нього, просто, часу на написання вистачає чомусь, на відміну від мене.
Фактично, в наших машинах подібні системи, комп'ютер в якості транспорту, зовнішні мультибітні ЦАПи на ПЦМ63, які відрізняються тільки вихлопом, в мене він А-класу, однакові підсилювачі, однакові акустичні фільтри, правда різні акустичні системи, зовсім різні, навіть за принципом побудови (хіба що твітери в них використані однакові).

-----------------------
  0

245

Re: Акустика

RUNO написав:

Розповів як за невеликі кошти зробив собі музику, що дуже подобається.

Знаю, я теж через це проходив. І он до чого все привело smile

-----------------------
  0

246

Re: Акустика

я все-таки во многом согласен с Ростом.  и еще хочу сказать что все -таки дело еще в правильной подборке компонентов. Можно и 3 000$ вложить, а играть не будет, а можно ограничиться 5000 грн и собрать довольно качественный звук, проверял сам.

  0

247

Re: Акустика

Рост написав:

Якщо ж цікавить зовсім крутий, можна почитати тут: http://lst-group.ru/forums/viewtopic.php?f=29&t=755

Дякую! Я відчув смак гарної музики, зрозумів, що зупинятися на досягнутому не буду  app

  0

248

Re: Акустика

Рост написав:

В інтернеті, на різних форумах, дуже багато войовничих дилетантів. Ти з їх числа. Тому спілкування з тобою на автозвукові теми, зрештою, як і на усі інші, мені не цікаве. Розслабся.

Пральна, в сиянии своей славы купай кого-нть другого.
like

Рост написав:

Але ви чомусь адресували свій допис мені. А це приблизно так, ніби розказати пілоту формульного боліда про те, як ви поставили в таврію фільтр нульового опору, і як та таврія після того швидко розганяється.

Корону проправь.
like

  0

249

Re: Акустика

Рост предложил именно тот способ, которым можно сделать действительно качественное решение.

Я для дома сейчас построил внешний ЦАП и использую CD проигрыватель как Транспорт с цифровым выходом по I2S.
На днях сравнивали три варианта звука:
1. Rotel RCD02 + ТВИК выхлопа от мастера
2. СОНИ ESS 222 - стоит родной ЦАП на ТДА 1541
3 Сони в качестве транспорта + выносной Цап на TDA 1541A (Увертюра 2.3)

Выиграл последний вариант.
Первый вариант к сожалению слил в чистую.
Второй немного хуже третьего.
Есть ещё правда проблема усилителя - работаю над его переделкой.

Рено Сценик после Логана
  0

250

Re: Акустика

Насколько критично оставить штатные провода питания магнитолы Alpine CDE-111RM (акустика Hertz ESK 165.4)?
Установщик сказал, что новый провод надо вести от аккумулятора, но смысла в этом особого нет в моем случае из-за малой мощности аудио-системы (как я понял) без усилка.
По проводам к колонкам сказал, что сечения 1,5 мм хватит с головой до двери. соглашаться на 1.5?

Dacia Logan 1.4 Base Blue mineral
  0