1

Тема: PZU-Украина - страховая компания

ОАО страховая группа «ПЗУ Украина» (предыдущее название – СК «Скайд-Вест») является одним из лидеров страхового рынка Украины и входит в десятку лучших компаний Украины. Имеет лицензии на 49 видов страхования (life, non-life).
       Страховая группа «ПЗУ Украина» имеет всеукраинскую сеть, которая насчитывает 82 филиала, что позволяет качественно в любой точке Украины обслуживать наших клиентов.
       «ПЗУ Украина» проводит политику прозрачности для клиентов, партнеров и акционеров.  По результатам 2006 г. компания в очередной раз в финансовом рейтинге газеты «Бизнес» стала третьей в номинации «Наиболее профессиональная страховая компания».
        Каждый год СК «ПЗУ Украина» входит в состав лидеров «Национального клуба страховых выплат». Только за 2006 г. было выплачено 101 млн. грн.
        Для более прочной защиты интересов наших клиентов СК «ПЗУ Украина» сотрудничает с лидирующими западными перестраховыми компаниями: Munich Re, GenRe, Swiss Re, Transatlantic Re, SCOR, Polish Re и др; страховыми компаниями: Zurich FS, Royal & SunAlliance, XL Insurance, Allianz, AGF, IF, ACE, Gerling (GKA), HDI, и др; брокерами: Marsh, Aon, Benfield, Heath Lambert, Willis, EOS Risq, Besso.

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0



2 Відредаговано Артём (2007-11-12 13:13:27)

Re: PZU-Украина - страховая компания

Предлагаем Вашему вниманию следующие виды наших услуг:
•    Страхование гражданской правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств, закон о котором вступил в действие с января  2005г.
•    Страхование имущества юридических и физических лиц;
•    Страхование транспорта от всех видов риска КАСКО (дорожно-транспортное происшествие, незаконное завладение, стихийные бедствия, противоправные действия третьих лиц, пожар, взрыв, самовоспламенение, попадание в транспортное средство инородных предметов).
•    Страхование от несчастных случаев (обязательные, добровольные виды).
•    Добровольное медицинское страхование.
•    Добровольное рисковое страхование жизни.
•    Добровольное накопительное страхование жизни.
•    Программы альтернативного пенсионного накопительного страхования и др.


Артём Антипов, 8-068-417-17-19, Кривой Рог, пр-т Гагарина, 22

УЧАСТНИКАМ ФОРУМА - ИНДИВИДУАЛЬНЫЕ СКИДКИ!!!  :upp:

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0

3

Re: PZU-Украина - страховая компания

я ещо застрахован :shok:  «ПЗУ Украина» у меня впечетления ужасные было три страховых случея и по всем ним деньги выбивались :dumbom: :dumbom: мягкоговоря с трудом. через суд и кучу нервов :shok2:. виплаты производились не в указаный срок а с задержкой 2-3 месяца это повизло что у меня незначительные повреждения тыли и на скорость не влияли  :imho:. У меня в этом месяце заканчивается страховка  :app: :app: :alc: :moto:

  0

4

Re: PZU-Украина - страховая компания

Уважаемые Форумчане!

Готов ответить на ваши вопросы по страхованию авто (и не только), подсказать, помочь разобраться, выбрать  и т.п. :-)

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0

5

Re: PZU-Украина - страховая компания

Артём
Создай тему в разделе ЮГ с пометкой "Кривой Рог", чтобы не получилось неразберихи...

  0

6

Re: PZU-Украина - страховая компания

dimo_n написав:

я ещо застрахован :shok:  «ПЗУ Украина» у меня впечетления ужасные было три страховых случея и по всем ним деньги выбивались

всяко бывает  :dntknw:
А вообще всё зависит от конкретного  случая.
Я работаю в Кривом Роге, у нас с выплатами проблем таких нет.. Вероятно заслуга нашего аварийного комисара.

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0

7

Re: PZU-Украина - страховая компания

Артём   у меня было три случея и по всем одно и тоже  :plus:.  Я общался с людьми в пиёмной ПЗУ они тоже с такой проблемой были, так что этот случай непоодинокий :plus:

  0

8

Re: PZU-Украина - страховая компания

В любом случае -спасибо за информацию. Будем знать, что и у нас в Киевском регионе не всё гладко.  :storstark:

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0

9

Re: PZU-Украина - страховая компания

Артём написав:

В любом случае -спасибо за информацию. Будем знать, что и у нас в Киевском регионе не всё гладко.  :storstark:

storstark

  0

10

Re: PZU-Украина - страховая компания

Я також у вас раніше страхувався. Взяв страховку на рік, від'їздив без страхових випадків, прийшов страхуватись знов а мені повідомили що знижок за безаварійність немає. Отакої. Я образився і пішов і іншу СК. Як з цим зараз? Даєте знижки за безаварійність?

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

11

Re: PZU-Украина - страховая компания

rozumnyk
Все таки непростительно многое в нашей стране зависит от человеческого фактора...  :|
Ну разумеется существует система бонус/малус. Лично я в ПЗУ страхуюсь еще со времен Скайд-Веста и системой этой пользуюсь. Видимо тебе попался недобросовестный или неграмотный менеджер...

  0

12

Re: PZU-Украина - страховая компания

rozumnyk написав:

Я також у вас раніше страхувався. Взяв страховку на рік, від'їздив без страхових випадків, прийшов страхуватись знов а мені повідомили що знижок за безаварійність немає. Отакої. Я образився і пішов і іншу СК. Як з цим зараз? Даєте знижки за безаварійність?

Конечно существует!!!  :shok:

За каждый год безаварийной езды - 5% скидка. Таким образом скидка накапливается, и RED уже получил 15% за три года.

выясняйте всегда, почему нет скидки, трясите этих страховщиков!   :dumbom:    :D

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0

13

Re: PZU-Украина - страховая компания

2 случая, ждал по одному 3 меясца выплату причем со скандалами, а по другому уже 2 месяца и по ходу еще долго буду ждать, первый и последний раз связываюсь с этой страховой. Простите за резкость но столько нервных клеток у меня никто не "убивал". Выплачивают почти все компании, но выплачивать же надо "красиво", а не так как ПЗУ. Мог бы сказать еще много про эту компанию, но не буду, скажу так - у меня больше нет желания быть ее клиентом.

А кто сказал что будет легко?
  0

14

Re: PZU-Украина - страховая компания

Wrigleys

Грустно слышать такое, честно говоря...

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0

15 Відредаговано Артём (2007-11-16 18:18:29)

Re: PZU-Украина - страховая компания

Уважаемые Форумчане!!!

В нашей компании стартовала АКЦИЯ! Далее цитирую на украинском.

СГ «PZU Україна» бажає проінформувати Вас, що з 1 листопада 2007 року по 29 лютого 2008 року проводиться Акція, в якій будуть розіграні LCD телевізор, цифрова відеокамера, кухонний комбайн та 10 ін-ших призів побутової техніки.
В Акції можуть взяти участь всі клієнти, які придбають нашу нову Програму для власників помешкань «Квартира-Експрес» з платежем від 150 гривень на рік.

Стисло про Програму «Квартира-Експрес»
Ваша затишна домівка має бути захищеною.
Ми пропонуємо вигідні для Вас умови страхування Вашої квартири та домашнього майна на випадок вогню, стихійних лих, аварій систем водопостачання, противоправних дій третіх осіб.
Ви можете скористуватися можливістю застрахувати і відповідальність перед сусідами – це дозво-лить відшкодувати збитки, завданні Вами їх майну, життю або здоров’ю.
Крім того, Ви можете застрахувати власне життя та здоров’я, та обрати такий захист для своїх рід-них.

Переваги Програми «Квартира-Експрес»:
-    Спрощена процедура укладення Договору – не потрібен огляд і складання опису майна.
-    Компанія «ПЗУ Україна» компенсує додаткові витрати, пов’язані з оцінкою збитку та веденням спра-ви у суді.
-    Індивідуальний вибір умов страхування в залежності від Ваших бажань.
-    Доступна та гнучка вартість страхового захисту – від 0,25 гривень на добу.

Система знижок для Клієнтів:
-    Якщо Ви вже маєте Договір за програмами КАСКО, «Автоцивілки» або страхування Життя, то нада-ється знижка 5%.
-    Ви отримуєте знижку 5 % на другий рік дії Програми «Квартира-Експрес» та 10% на третій рік і в по-дальшому (при умові відсутності збитків).
-    Увага! Знижки підсумовуються! Максимальна знижка може складати 15%!

Для получения более детальной информации обращайтесь ко мне, телефоны те же: 8-068-417-17-19, 404-81-60
Скидки сделаем!!!   :storstark:

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0

16

Re: PZU-Украина - страховая компания

Коллеги помогите советом. Хотелось бы услышать и мнение сотрудника ПЗУ, так как я в ней застрахован и вопрос именно по ней. Ситуация такая - авто покупал в Кий Авто где и было посоветовано застраховаться в ПЗУ, что и было сделано. 4 октября был неприятный момент - на парковке поцарапали две двери и крыло, все нюансы по страховой (ГАИ вызвал, справку завез, заяву написал и т.п. все по правилам). В страховой сказали мол едь на техстанцию пускай делают калькуляцию. Приехал я на КийАвто (машина куплена у них и по договору купли продажи чтоб не была снята с гарантии обслуживается у них), где мне насчитали порядка 7 тыс. гр.. я завез калькуляцию в ПЗУ чем было зафиксировано наличие ВСЕГО пакета документов для принятия решения. В итоге сотрудник ПЗУ (тот что видет дело) сказал мол счет очень большой, "не катит", едь мол на другую техстанцию делай счет меньше, столько не заплатим. Если честно цирк, как по мне, сами же заключили договор с Кий Авто когда мне посоветовали страховаться при покупке именно у них, а теперь мол по счетам Кий авто платить не будем - дорого. Так же мне непонятно с каих пор страховая решает какую сумму она хочет платить клиенту, я же счет не с балды взял. И ехать ченить авто на другой тех станции я не хачу, меня полностью устраивает качество работы Кий Авто. Вопрос - что мне делать и как дальше поступать, можно ли как то законно повлиять на данную ситуаци? Кстати на сумму счета поехал сразу через пару дней и достраховал свое авто. Авто кредитное но кредит уже выплачен. Прошу совета.

А кто сказал что будет легко?
  0

17

Re: PZU-Украина - страховая компания

Хе-хе, я вже с пів року чую про "теплі" стосунки між ПЗУ і Кий-авто. Ти не перший.

Обісранець і засранець - це концептуально різні ознаки потенційно споріднених речей. (с) Dron
Бо найважливіші речі у світі дуже прості (с) Прохасько
  0

18

Re: PZU-Украина - страховая компания

rozumnyk написав:

Хе-хе, я вже с пів року чую про "теплі" стосунки між ПЗУ і Кий-авто. Ти не перший.

Да но мне же не легче, самое прикольное что мне 4 декабря страховать 2 авто, свое (Логан) и тестя шкоду А5, у них же, сумма не маленькая за оба авто (особенно за А5) и я вот думаю - наказать их или успеют исправиться до 4 декабря, взять и застраховаться в другой страховой.

А кто сказал что будет легко?
  0

19

Re: PZU-Украина - страховая компания

Перестраховался опять в Про100 - очень рекомендую  :upp:

В этой жизни возможно всё, невозможно увеличить сутки хотя бы на одну секунду...
Logan Base синий металлик уже не Base, был когда-то Base....БЫЛ
Megane II 1,6 АКПП silver, ксенон, круиз-контроль, парктроник...БЫЛ
VW Passat B6 1,8т АКПП High Line
  0

20 Відредаговано Tcont (2007-11-19 20:48:43)

Re: PZU-Украина - страховая компания

Winner написав:

Перестраховался опять в Про100 - очень рекомендую  :upp:

Получил бабки неделю назад в ПРО100, по ГО виновника ДТП. сразу купил у них себе ГО. Обслуживание зачетное, очередей вообще нет, был баг, но его быстро разрулили. 
деньги выплатили наличкой через две недели после подачи последнего документа(постанова суда), хотя по закону могли месяц тянуть. Так что тоже рекомендую.

Dacia Logan 1.4 Ambiance + Кондиционер + ГУР  2005
Fluence 1.5 Disel   2013
  0

21

Re: PZU-Украина - страховая компания

Wrigleys написав:
rozumnyk написав:

Хе-хе, я вже с пів року чую про "теплі" стосунки між ПЗУ і Кий-авто. Ти не перший.

Да но мне же не легче, самое прикольное что мне 4 декабря страховать 2 авто, свое (Логан) и тестя шкоду А5, у них же, сумма не маленькая за оба авто (особенно за А5) и я вот думаю - наказать их или успеют исправиться до 4 декабря, взять и застраховаться в другой страховой.

у меня такаяже ситуацыя была я отдал щот из кий-авто, и обяснил что если не будет выплаты я пойду в суд+ за каждый день неустотойка :rtfm:. они конечно изрядно мозги прокомпасировали  :dash: но выплатили. я застраховался уже на следуещий год в другой компании, но блин сумма 1100$ :shok:

  0

22

Re: PZU-Украина - страховая компания

Как я понимаю единственный способ - трепаь им нервы, но блин неужели нет цивилизованных нормальных способов повлиять на результата? :shok:

А кто сказал что будет легко?
  0

23

Re: PZU-Украина - страховая компания

Wrigleys

По вашей ситуации я проконсультируюсь с знающими людьми и отвечу вам в личку,как повлиять на сложившуюся ситуацию.

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0

24

Re: PZU-Украина - страховая компания

Wrigleys

В личке кинул варианты действий...
Действуйте... :storstark:

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0

25

Re: PZU-Украина - страховая компания

Информация к размышлению...



ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
29.11.2007 № 451
Зареєстровано
в Міністерстві
юстиції України
03 грудня 2007 р.
За № 1339/14606











ІНСТРУКЦІЯ
з організації діяльності підрозділів Державтоінспекції МВС України щодо контролю за наявністю у водіїв полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та страхових сертифікатів "Зелена картка" при нагляді за  дорожнім рухом

І. Загальні положення

1. Ця Інструкція розроблена відповідно до статей 21 та 53 Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", статей 2, 10 та 11 Закону України "Про міліцію", статті 16 Закону України "Про дорожній рух", частини третьої статті 126 та пункту 3 частини другої статті 222 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пункту 2.1 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306.
2. Поняття, що використовуються в цій Інструкції, мають таке значення:
водій – особа, яка керує транспортним засобом;
власники транспортних засобів – юридичні та фізичні особи, які відповідно до законів України є власниками або законними володільцями (користувачами) наземних транспортних засобів на підставі права власності, права господарського відання, оперативного управління, на основі договору оренди, довіреності або правомірно експлуатують транспортний засіб на інших законних підставах;
страхувальники – юридичні особи та дієздатні громадяни, що уклали із страховиками договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю, майну третіх осіб під час експлуатації транспортного засобу;
страховики – страхові організації, що мають право на здійснення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів відповідно до вимог, установлених Законами України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" та "Про страхування";
поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів – форма договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, зразок якого затверджений розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 17 грудня              2004 року № 3103, який наведений у додатку 1;
страховий сертифікат "Зелена картка" – страховий сертифікат єдиної форми, що застосовується в країнах-членах міжнародної системи        автомобільного страхування "Зелена картка", які зазначені і не викреслені в такому сертифікаті, зразок якого наведений у додатку 2;
спеціальний знак – знак державного зразка, затверджений         розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 19 червня 2007 року № 7495, зареєстрований у Міністерстві  юстиції України 26 червня 2007 року за № 732/13999, зразок якого наведений у додатку 3, що видається страховиком (його уповноваженою особою) страхувальнику при укладенні договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та призначений для здійснення посадовими особами органів Державтоінспекції МВС України та Державної прикордонної служби України візуального        контролю за наявністю у водія транспортного засобу чинного поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.


ІІ. Контроль за наявністю у водіїв полісів обов’язкового
страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та страхових сертифікатів "Зелена картка"
при нагляді за дорожнім рухом

1. Працівники Державтоінспекції МВС України, які здійснюють нагляд за дорожнім рухом, контролюють наявність у водіїв транспортних засобів чинних полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності        власників наземних транспортних засобів та страхових сертифікатів "Зелена картка".
2. Під час нагляду за дорожнім рухом працівник Державтоінспекції МВС України здійснює зупинку транспортних засобів, на яких відсутній спеціальний знак, закріплений у правому верхньому кутку вітрового скла. Зупинка таких транспортних засобів здійснюється з дотриманням вимог, установлених Інструкцією з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України, затвердженою наказом МВС від 13 листопада 2006 року № 1111, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 29     листопада 2006 року за № 1243/13117.
3. На вимогу працівника Державтоінспекції МВС України водій зупиненого транспортного засобу зобов'язаний надати йому для перевірки документи, передбачені пунктом 2.1 Правил дорожнього руху України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306, у тому числі поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Щодо транспортних засобів, що зареєстровані в інших державах, таким документом може бути страховий сертифікат "Зелена картка", виданий іноземною страховою організацію, або поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
4. Незалежно від наявності спеціального знака працівник Державтоінспекції МВС України в обов’язковому порядку здійснює перевірку чинності поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка") у випадках:
зупинки транспортного засобу, водій якого порушив Правила дорожнього руху, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від  10 жовтня     2001 року № 1306;
причетності транспортного засобу до дорожньо-транспортної пригоди.
5. Якщо під час перевірки водій транспортного засобу надав поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, то працівник Державтоінспекції МВС України зобов’язаний з’ясувати:
чинність поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на час проведення перевірки відповідно до інформації, унесеної в розділі "3. Строк дії" поліса;
поширення дії поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на зупинений транспортний засіб, а саме: наявність відомостей про цей транспортний засіб у розділі "6. Забезпечений транспортний засіб" або у випадку видачі поліса на умовах ІІ типу відповідність цього транспортного засобу категорії, зазначеній у цьому розділі поліса;
поширення дії поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів щодо водія, а саме: наявність відомостей у розділах "4. Страхувальник" або "5. Інші особи, цивільно-правова відповідальність яких застрахована за цим Полісом" про   водія чи особу, в інтересах якої він керує цим транспортним засобом або у випадку видачі поліса на умовах І типу, наявність документів, що підтверджують законність експлуатації цього транспортного засобу.
6. Якщо під час перевірки водій транспортного засобу, зареєстрованого в іншій державі, надав страховий сертифікат "Зелена картка", то працівник Державтоінспекції МВС України зобов’язаний з’ясувати:
чинність наданого страхового сертифіката "Зелена картка" на час проведення перевірки відповідно до інформації, унесеної в розділі "3.VALID" сертифіката;
поширення дії страхового сертифіката "Зелена картка" на зупинений транспортний засіб, а саме: наявність відомостей про цей транспортний засіб у розділах "5.Registration No. (or if none) Chassis or Engine No." та "6.Category and make of Vehicle" страхового сертифіката "Зелена картка";
поширення дії страхового сертифіката "Зелена картка" на територію України, а саме: наявність невикресленої позначки UA в табличці "This card is not valid in Countries for which the relevant box has been cancelled" страхового сертифіката "Зелена картка".
7. У разі відсутності чинного поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів  (страхового сертифіката "Зелена картка") працівником Державтоінспекції МВС України на водія транспортного засобу складається протокол про адміністративне правопорушення за частиною третьою статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Згідно з пунктом 13.1 статті 13 Закону  України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на  території України та відповідно не отримують спеціального знака такі  особи: учасники бойових дій, інваліди війни, інваліди I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним інваліду I групи, у його присутності. Такі особи, відповідно до підпункту "ґ" пункту 2.1 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306, повинні мати при собі відповідні підтвердні документи (посвідчення).



Начальник Департаменту
ДАІ МВС України
генерал-майор міліції                               О.О. Калинський

Одно из немногих утешений старости: тебе уже не надоедают агенты по страхованию жизни.
  0