12,176

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Ну от ти купи в салоны

Ну так хочу ж...

Георгич написав:

а вже потім розмірковуй і розповіжай вигідно це чи ні.

Вже взнавав.  Не з салону виходить дорожче... Десь на 15-20 відсотків.

  0



12,177

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Вже взнавав.  Не з салону виходить дорожче... Десь на 15-20 відсотків.

Ми всі дружньо тобі віримо і з нетерпінням очікуємо на твою нову Дача-ластівку  upp

  0

12,178 Відредаговано Valerik (2020-06-25 08:50:39)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Нове авто із салону не вигідно брати!(((

В теорії так..
Але 1-2 роки, спробуйте знайти.. Я в 2018 р продивився пару машин 2016.Вони були биті і неохайно експлуатовувалися..
4 роки - вже мотлох, що потребує перших вкладень..
Можна знайти хіба що круту тачку , як пощастило моїй сестрі. В 2018 р взяли Каптур за 17000 у.е, який новий коштував 24000 у.е..Просто багата дівчинка погралася і їй купили нову іграшку наступну....
Бюджетну машину нормальну Ви не знайдете..У випадку з Логан сімейством краще позичити докласти біля 1500..2500 у.е і купити нову..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

12,179

Re: Следующий автомобиль

alexgreen написав:

Питання тільки в одному - з яких міркувань людина буде продавати 1-2 річне авто? Якщо з ним все гаразд. Просто зайвих грошей багато?

Це цілком можливо, наведу лише 2 приклади:
1. Дачії багато хто купує в кредит. Ну і цілком можлива ситуація і наш нестабільний час, коли людина не тяне кредит. Не залишається нічого іншого як подати таке авто.
2. Якщо людина купила Дачію на 1-нодисковому роботі, то велика імовірність того, що вона дуже скоро його позбудеться.

  0

12,180 Відредаговано Георгич (2020-06-25 08:57:05)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

нове авто тільки виїзджає із салону стає б.у.

Фраза не зовсім точна, бо є досить часті випадки, коли авто ще в салоні, а по факту воно вже є б/у і підлягає уцінці. Але не всі це знають...

  0

12,181

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:
lukis написав:

Видели новый сайт Рено? И цены поднялись.

Нове авто із салону не вигідно брати!(((

Б/у авто, б/у резина... Бесценны эмоции и удовольствие. Как их получать, каждый решает сам.

  0

12,182 Відредаговано Георгич (2020-06-25 09:54:13)

Re: Следующий автомобиль

lukis написав:

Б/у авто, б/у резина... Бесценны эмоции и удовольствие. Как их получать, каждый решает сам.

Всі ми без виключення їздимо на автівак і резині б/у, навіть якщо ми їх колись купили в салоні.

  0

12,183 Відредаговано Георгич (2020-06-25 09:49:10)

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

В теорії так..
Але 1-2 роки, спробуйте знайти.. Я в 2018 р продивився пару машин 2016.Вони були биті і неохайно експлуатовувалися..
4 роки - вже мотлох, що потребує перших вкладень..

Я вже писав, що Ви просто ходите не тими стежками.

  0

12,184 Відредаговано Vader (2020-06-25 09:33:11)

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

Бюджетну машину нормальну Ви не знайдете..

Залежить від ваших очікувань. Звісно, якщо бажати знайти бюджетну машину, б/у, але у стані, наче вона тільки з салону, і при огляді докапуватися до кожної малесенької подряпини - таку не знайдете. Бо ніхто не бере авто, щоб його 3 роки полірувати в гаражі, а потім продати вам.

У випадку з Логан сімейством краще позичити докласти біля 1500..2500 у.е і купити нову..

Навпаки, у випадку Логанів, краще взяти б/у, заощадивши 2500 уе. (які для пересічного покупця Логана точно не зайві, адже олігархів серед логановодів небагато), бо Логан (навіть новий)- машина досить надійна і з часом не так старішає, як тендітні автівки інших брендів.

А якщо перше покоління Логанів не викликає відрази, то можна заощадити ще більше, взявши Логан/Сандеро Фази 2 з дуже надійним 8-клапанним двигуном, більш товстим залізом і більш міцним пластиком, які прослужать ще дуже довго, а коштують зараз майже в 2.5 рази менше нових.



P.S. Я купив свій Логан 11 року випуску в 15-му, з пробігом 64 тис.км (на одометрі), з фарбованими задніми крилами і бамперами, і ще деякими коцками по кузову. Механічна частина була в гарному стані, салон - майже як новий (трохи потерте кермо, болячка Логанів). За 5 років наїздив небагато (20 тис. км), але ж і не робив майже нічого (планова заміна ГРМ одразу після покупки и на 80 тис. км заміна сайлентів балки - по цінам копійки), машина їздить і радує. І коштувала мені вона 6,5 тис. доларів. Тобто, я заощадив десь 4 - 4,5 кілобаксів як мінімум. Чи були вони в мене? Так, були. Чи хотів би я їх викинути лише на те, щоб мати авто з салону? Ні, не хотів і не вважаю такі витрати розумним вчинком.

P.P.S. І ще одна перевага б/у. За той час, що я їзжу на цьому Логані, вже тричі його "притирав". Заднім бампером в'їхав в якесь барахло на базарі, переднім зачепив стінку в гаражах, кромкою задньої арки прочертив по стовпчику воріт, залишивши на ній вм'ятину поверх відремонтованого поперднім власником місця. Якби машина була нова, я б, мабуть, переживав і сумував. А так  - просто вийшов, протер пошкоджене місце ганчіркою, передній бампер поставив на місце і вкрутив додатковий саморіз в пластик, задню арку підфарбував білим грунтом - і поїхав собі далі smile

  0
Спасибо сказали: jasonua1

12,185 Відредаговано alex.cver (2020-06-25 09:41:14)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Навпаки, у випадку Логанів, краще взяти б/у, заощадивши 2500 уе. (які для пересічного покупця Логана точно не зайві, бо олігархів серед логановодів небагато), бо Логан (навіть новий)- машина досить надійна і з часом не так старішає, як тендітні автівки інших брендів.

Подтверждаю. Купил за 12000куе Степвея в 14ом году на колебаниях бакса + 300-400 вложил, сигналка + фаркоп для велодержателя, продал через 5 лет 9 месяцев, в течение 1 мес от опубликования на РИА аж улетело за 8400 при пробеге 61 тыс. c практически новой резиной Гудиер да и летняя там сезона 2 еще походит точно smile
https://auto.ria.com/auto_renault_sande … 10864.html
Был скол на стекле от камешка, без трещин - его клеил и полировал на спец СТО, сзади чуть бампер царапнул, даже краску не содралась полирнул пастой и бархаткой, покупатель сказал что если бы вы не сказали он бы и не увидел. Хотел за 8500, все говрили 9 проси smile, но оказалось что сигнал уже года 3 как не работает. Записался его сделать ( там рычаг в сборе меняется 1800 грв помоему это болячка у Рыно и его часто меняют, летит кнопка сигналки ) но покупатель сказал что сделает сам, ну скинул ему 100 уе. Но считаю что машинка была в очень хорошем состоянии и гуано я туда не лил (топовое ДТ) и без проблем еще минимум 60 тыс  должна пройти. Но да, это скорее редкость, потому что у нас 2 машины было и пробег делился часто на 2 машинки.
Могу сказать что рентабельная машинка оказалась и потеряла в цене очень мало. Кстати покупатель поверил всем документам что обслуживался только у Рено диллеров на ТО (Днепр и последний раз Киев) и мы даже на СТО не ездили на проверку. Но сказал что до меня пересмотрел кучу машин. В объяве одно, с красивыми фотками - говорит приезжаешь, а там в хлам машина укатана и говрит что смотрел несколько Степвеев уже, но были хорошо подубиты. На вторичке котируется дизель Рено.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

12,186

Re: Следующий автомобиль

lukis написав:

Б/у авто, б/у резина..

Ви кожного року міняєте старі шини на свіжі?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

12,187

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Всі ми без виключення їздимо на автівак і резину б/у, навіть якщо ми їх колись купили в салоні.

100%

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

12,188 Відредаговано Valerik (2020-06-25 09:52:05)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Я купив свій Логан 11 року випуску в 15-му, з пробігом 64 тис.км (на одометрі), з фарбованими задніми крилами і бамперами, і ще деякими коцками по кузову. Механічна частина була в гарному стані, салон - майже як новий (трохи потерте кермо, болячка Логанів). За 5 років наїздив небагато (20 тис. км), але ж і не робив майже нічого (планова заміна ГРМ одразу після покупки и на 80 тис. км заміна сайлентів балки - по цінам копійки), машина їздить і радує. І коштувала мені вона 6,5 тис. доларів.

З цього і треба починати.. Я на новому Сандеро з серпня минулого року по сьогодні 17500 км.. Буде 21000 за рік. Без карантинів в середньому 28000 виходить. Якщо б я купив таке як Ви, то за три роки вона б мене дістала, вже б підшипники ступиць пішли, радіатор кондиціонеру осипався і т.д.) кожному своє...Кайф нової машини, що 4 роки до 80..90 майже не вкладаєш...
А от моїй дружині будемо дивитися такий варіант б/в бо пробіг будие тисяч 5 на рік..

Але даруйте, хтось отримає справжній кайф, перебираючі купи одягу в секон-хенді, а мене нудить до блювотиння...Так і машини..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

12,189

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

Але даруйте, хтось отримає справжній кайф, перебираючі купи одягу в секон-хенді, а мене нудить до блювотиння...

Так ось чому дружині

Valerik написав:

А от моїй дружині будемо дивитися такий варіант б/в

tongue

  0

12,190

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Но сказал что до меня пересмотрел кучу машин. В объяве одно, с красивыми фотками - говорит приезжаешь, а там в хлам машина укатана и говрит что смотрел несколько Степвеев уже, но были хорошо подубиты

Все правильно, нужно смотреть. Я тоже не первый попавшийся купил, пересмотрел несколько машинок этого класса (Авео, Лачетти, Акцент, Фьюжен, Меган, Логан). В итоге взял тот, где техника была в лучшем состоянии, закрыв глаза на нюансы с кузовом.
Ну и, да, из просмотренных только одна Авео была о очень хорошем состоянии (и стоила почти, как новая), а все остальные имели те или иные косяки. Некоторые вообще были явными такси со смотанным в три раза пробегом (но такие сразу видны, как их ни полируй).

  0
Спасибо сказали: alex.cver1

12,191 Відредаговано Valerik (2020-06-25 10:12:17)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Так ось чому дружині

Вона й досі вважає, що я нерозумно купив нову лоховську  і непрестижну машину ..Треба було круте б\у брати  acklad як всі навколо..Американця битка, Хонду якусь типа H-rv  facepalm  facepalm  Бо всі навколо приганяють і їздять, або купують б/у і нічого що по 10 років їм...
Була навіть фраза що люди Mitsubishi покупають, а ми якесь лайно..А потім виявилося що той Ланцер 2006 р..в 2019.. acklad  acklad  acklad  acklad
А потім її подружки плачутсья за Мартіні, що в Хюндаї Акценті 2009р полетів компресор кондиціонера, і це які ж бабки треба в ремонт вкласти!

Я хочу трошки її провчити...Але їй на її планвоані пробіги і б/в вистачить..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

12,192 Відредаговано Valerik (2020-06-25 10:05:39)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

закрыв глаза на нюансы с кузовом.

Вот с этого и надо начинать!! У нее походу филейная часть вся вытянутая и цена смешная...Но на каждый товар свой покупатель..Уверен, на Вашей машине уже и очаги коррозии есть. А с Вашими подмазами грунтов продадите ее за 3500 у.е.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

12,193

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

Вот с этого и надо начинать!! У нее походу ругательство вся вытянутая и цена смешная...

Ну, вы меня совсем уж за дурачка принимаете.  Я же при покупке всё смотрел - и снизу, и внутри багажника, и по проёмам. Не было деформации в силовых элементах. Битые и тертые крылья, коцаные бампера - человек много ездил по городу и попадал в небольшие ДТП.

Уверен, на Вашей машине уже и очаги коррозии есть.

Бгг. Ага, уже завтра пополам переломается, доказав вашу правоту smile

Но вообще я рад за вас, если вы имеете возможность каждые три года покупать новую машину и менять её после каждого битого крыла (нельзя ведь ездить с покрашенным крылом, от него могут очаги коррозии пойти, уууу!)

  0

12,194

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Но вообще я рад за вас, если вы имеете возможность каждые три года покупать новую машину и менять её после каждого битого крыла (нельзя ведь ездить с покрашенным крылом, от него могут очаги коррозии пойти, уууу!)

Ремонт со шпаклевкой по вытяжке споттером держится в среднем 4 года, а потом переделывать надо..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

12,195 Відредаговано Vader (2020-06-25 10:28:34)

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

Ремонт со шпаклевкой по вытяжке споттером держится в среднем 4 года, а потом переделывать надо..

У моего папы Жигуль 21013 1985 года, битый и ремонтированный еще при СССР (тоже крылья, оба передних и одно заднее) ездит я уже не знаю, какой год. Переделывать не надо smile 

Ну это ладно, можно списать на то, что при Союзе были какие-то очень хорошие мастера и очень хорошие краски (на самом деле нет).

Еще один пример, самый, так казать, хрестоматийный - Жигуль 2103, 78 год, битый в зад, которому в гаражах отрезали задницу, приварили самое дешевое железо с авторынка и покрасили только снаружи (а внутри как был черный грунт, так и остался). Уже 10 лет прошло с того ремонта, и не ржавеет! То есть нет, ржавеет конечно, это же Жигуль, но не больше, чем во всех других местах  smile

  0

12,196

Re: Следующий автомобиль

Ну и, на всякий случай - Я НИКОГО НЕ АГИТИРУЮ ПОКУПАТЬ БИТЫЕ МАШИНЫ!

Если купите небитую - очень хорошо. Купите новую - да вообще отлично.

  0

12,197

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Ви кожного року міняєте старі шини на свіжі?

А чого кожного року а не, наприклад, кожних пів-години? Адже пів-години їзди і гума вже не нова? wink
Не в цьому річ. Важливо який вік і пробіг гуми в кожен момент. І якщо міняти гуму через однакові проміжки часу, то купуючи нову, вони будуть завжди найменьшими.
Ну от наприклад, якщо міняти нову гуму кожні 3 роки, то середній вік її буде 1.5 року. А якщо раз в 3 роки купувати б/у гуму ака була 3 роки в експлуатації, то середній вік буде становити 4.5 роки.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12,198

Re: Следующий автомобиль

На днях соседка поменяла свой Ниссан Микра (купленный, кстати, б/у и счастливо проездивший у неё лет пять) на пригнанный из Штатов Тойота Приус 4-го поколения. Не знаю, был ли он с повреждениями, или это просто слегка б/у, но выглядит очень хорошо. Внутри - просто космический корабль (я такое не люблю, но многим нравится, когда от электроники в глазах рябит). Сперва он ей не понравился, потому, что большой (после Микры), а сейчас уже вижу - гоняет, как Шумахер smile
Как машинка себя покажет - поинтересуюсь через некоторое время.

А вообще, автовозы с битками со стороны Одессы через город идут потоком. Причем очень много роскошных машин  - X6, Q7, всякие мерседесы и т.п.

  0

12,199

Re: Следующий автомобиль

Скорее автовозы с металлолмом из роскошных машин. На днях писали про проект постановления, что признают американские электронные паспорта и теперь тотал будет невозможно зарегистрировать. Правда мошениковатые дельцы будут восстанавливать металлолом в Грузии и везти к нам после этого.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

12,200

Re: Следующий автомобиль

Valerik написав:

теперь тотал будет невозможно зарегистрировать

Это постановление - или попытка обложить дополнительными поборами быстро растущий сегмент рынка, или лоббирование интересов продавцов новых автомобилей. Но точно не попытка обезопасить дороги, ведь у нас нет обязательного техосмотра для частных легковых автомобилей, и уже зарегистрированный металлолом может кататься без каких-либо препятствий. А этого внутреннего металлолома на порядок больше, чем свежепригнанного из Штатов, и он в худшем состоянии.

  0