826

Re: Следующий автомобиль

"езжу на логане - вполне шикарная авта на свои 15 куе и главное надёжный автомобильчик"
plus

Dacia Logan Base 1.4, 2006, чип-тюн SVVMotorSport + БК от _AlexSander_, передние ЭСП+ электрозеркала
Nissan Qashqai 2010
  0
Спасибо сказали: Clone-771



827

Re: Следующий автомобиль

Clone-77 написав:

Аудитор пропонує на халяву Дастер або РАВ4.

Вы поосторожнее с формулировками, а то сейчас очередь из желающих выстроится!  lol

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

828

Re: Следующий автомобиль

Аудитор написав:

Вы поосторожнее с формулировками, а то сейчас очередь из желающих выстроится!

Ну так ніхто за язика не тягнув!  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

829

Re: Следующий автомобиль

Аудитор написав:
Clone-77 написав:

Аудитор пропонує на халяву Дастер або РАВ4.

Вы поосторожнее с формулировками, а то сейчас очередь из желающих выстроится!  lol

Це не моя цитата rtfm

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

830 Відредаговано Александр007 (2016-08-16 20:42:12)

Re: Следующий автомобиль

Larsen,
авто 6 лет масла фильтра и все.
тормоза еще родные.
ремни заменил и катаюсь дальше.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

831

Re: Следующий автомобиль

Александр007, от і в мене за 3 роки тільки планові ТО. Надійність одна з головних причин чому я вибрав Логан. І не помилився. Він просто їде тоді коли мені треба, туди куди мені треба, так як мені треба, і не парить мізки. Взагалі. Власне тому я і не брав БУ або китайця. Я задоволений. upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

832

Re: Следующий автомобиль

БУ логан едет точно так же...  wink

Только вот "коли", "куди" - согласен, а вот на счёт "як" - за год так и не смог привыкнуть к этой тошниловке... ))) Всегда считал себя очень спокойным водителем, не гоняю, не гоняюсь, но логан еще спокойнее... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

833 Відредаговано Larsen (2016-08-17 08:47:15)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

а вот на счёт "як" - за год так и не смог привыкнуть к этой тошниловке...

Ну я сказав "як треба" а не "як хочеться". wink Динаміки, звичайно, хочеться більшої. Але реальної потреби в ній на практиці в мене ніколи не було. Бажання було, але не потреба. Однак бажання така штука що, боюсь, яка б швидка не була машина, всеодно будуть випадки коли захочеться швидше.  angel
Та і бажання бувало тільки з обгонами по трасі. По місту швидкості такі що 1.2 вистачає. Тільки не треба його боятись крутит. Не забувай що оптимальний розгін для нього в діапазоні 4250-5500 обертів. Тримайся на них, і це не така вже й тошніловка буде. wink
Ну а на трасі, це виключно "хочеться", адже якщо слідувати ПДД, то ті траси де взагалі доводиться виконувати обгін, мають обмеження в 90 км/год. До цієї швидкості 1.2 розганяється на 2й передачі. А більші швидкості однозначно не попадають в категорію "треба", адже являються порушенням правил. Так шо тільки і виключно "хочеться".  moto

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

834

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

за год так и не смог привыкнуть к этой тошниловке..

Larsen написав:

А більші швидкості однозначно не попадають в категорію "треба", адже являються порушенням правил. Так шо тільки і виключно "хочеться"

вот тут бы и пригодился логан гибрид  ибо недовольны в основном динамикой разгона , я тоже  не хватает иногда на старте или при обгоне длинномера .

  0

835

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

вот тут бы и пригодился логан гибрид 

Гібрид, це дорого. А Логан це дешево. Виходить як вогонь і вода. Краще їх не пробувати об'єднати. focus
Але є перевірений варіант - Логан 1.5дці. Там динаміка не така вже й погана. Принаймі на легальних швидкостях. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

836

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Але є перевірений варіант - Логан 1.5дці. Там динаміка не така вже й погана.

можливо , но ! не было у меня дизельных авто , трактор был - но какая там динамика ... а когда логан выбирал  знакомцы отсоветовали дизель брать - не живут они долго в нашей местности ,  разве что старой конструкции те да соваются , в магазине вот был недавно - там Лоджи стоит дизельное но дороговато , не потяну ...

  0

837 Відредаговано Aprox (2016-08-17 09:05:11)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

По місту швидкості такі що 1.2 вистачає. Тільки не треба його боятись крутит. Не забувай що оптимальний розгін для нього в діапазоні 4250-5500 обертів. Тримайся на них, і це не така вже й тошніловка буде.

У меня газ...  lol До 4 тыщ и ни-ни больше! )) Хотя я пробовал её крутить в упор (когда за полицией гонялся) - нифига она на верхах не живее, вроде даже наоборот сдувается...

Larsen написав:

Бажання було, але не потреба.

Я уже когда-то писал, что настолько слабая динамика уже влияет на безопасность. И про работу усилителя тормозов я уже тоже рассказывал... Не знаю, может это именно моя машина не едет... Вот после ТО60 посмотрим - клапана отрегулируют, ремни/ролики поменяют, мозги проверят, по идее будет исправная машина...

Larsen написав:

Але є перевірений варіант - Логан 1.5дці. Там динаміка не така вже й погана. Принаймі на легальних швидкостях.

Да, если ничего интересного к новому году не сделают в плане турбобензина, то следующий тошнот будет с 1.5dci... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

838

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

то следующий тошнот будет с 1.5dci...

так с 1.5dci. вроде уже и не тошнот

  0

839

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

До 4 тыщ и ни-ни больше! ))

Ну тоді вважай в тебе двигун 50 к.с. vissla

Aprox написав:

нифига она на верхах не живее, вроде даже наоборот сдувается...

Може здалося, а може настройки такі через газ, не знаю. Але по факту в цього двигуна максимальний обертальний момент на 4250об/хв а максимальна потужність на 5500. Ті самі несчасні 72 к.с. він видає на 5500...

Aprox написав:

Я уже когда-то писал, что настолько слабая динамика уже влияет на безопасность.

І я вже тоді не погодився. tongue Якщо пам'ять не підводить, тоді тільки про швидке вклинення в потік було більш меньш оправдано. Однак вклинення в потік відбувається з нульової або дуже малої швидкості. А тут якраз динаміка не гірша ніж у більшості машин. Принаймі я запроста можу стартувати з пробуксовкою. Тут все нормально. Ну хібашо якщо почнеш переключатись на 2000. smile

Aprox написав:

И про работу усилителя тормозов я уже тоже рассказывал..

А це якась загадка... Не знаю в чому річ.  dntknw

сяся написав:

так с 1.5dci. вроде уже и не тошнот

Ну, все відносно. Однак 13.5с до сотні, це і не ракета. smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-08-17 10:38:31[/merge_posts_bbcode]

сяся написав:

можливо , но ! не было у меня дизельных авто , трактор был - но какая там динамика ... а когда логан выбирал  знакомцы отсоветовали дизель брать

Ну, ясне діло, у всіх варіантів є і недоліки. Але гібрид він теж не тільки дорогий само по собі, в ньому і псуватися є чому більше ніж у простих. Тому я не впевнений що в плані довговічності і витрат на ремонти, дизель сильно гірше гібрида.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

840

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Може здалося, а може настройки такі через газ, не знаю.

После 4 тысяч оно переходит на бензин - так что настройки ГБО не при чём..
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-08-17 10:54:50[/merge_posts_bbcode]

сяся написав:

так с 1.5dci. вроде уже и не тошнот

Как поезжу - отпишусь тошнот оно или нет... На тест-драйвах не шибко впечатлило - длинная коробка украла весь прирост динамики...

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-08-17 10:57:57[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

І я вже тоді не погодився.

Тут дело субъективное... Кому-то и 30 л.с. хватает... Для себя я решил, что мне надо 90+ л.с. в машине, чтоб было нормально... Вот у вектры было как раз 90, и у дизельного сандеро их тоже 90... ))) Думаю будет в самый раз! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

841

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

После 4 тысяч оно переходит на бензин - так что настройки ГБО не при чём..

Ну так які в нього настройки на бензині? Такі як в мене чи ні? Ну там клапани різні, ЕБУ. dntknw

Aprox написав:

На тест-драйвах не шибко впечатлило - длинная коробка украла весь прирост динамики...

Там по трасі різниця більш помітна. Особливо якщо не крутит двигун і не понижувати передачу перед розгоном.

Aprox написав:

Вот у вектры было как раз 90, и у дизельного сандеро их тоже 90...

Ну ти ж не крутиш двигун до його максимальної потужності ніколи, правда? Тоді треба дивитись не на неї, на ту потужність до якої ти його будеш реально крутити. От, наприклад, якщо крутити до 3000, то у дизельного Сандерика це буде 70к.с. а у Вектри це було десь біля 50к.с. (я не пам'ятаю які там в неї оберти). Та й Сандерик напевно легший за Вектру, чи ж не так? wink
Хоча з другої сторони, можна просто почати 1.2 крутити до 5500 і отримати ті самі 70 що у дизеля на 3000. От тільки шуму буде більше! moto lol1

Aprox написав:

Кому-то и 30 л.с. хватает...

30к.с. це як в нас десь в районі 2400 об/хв. Не так вже й страшно. Під час обкатки я більше 3000 не крутив. Так шо майже можна їздити. Але не по трасі. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

842

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Ну так які в нього настройки на бензині? Такі як в мене чи ні? Ну там клапани різні, ЕБУ.

А я доктор? )))

Larsen написав:

Там по трасі різниця більш помітна. Особливо якщо не крутит двигун і не понижувати передачу перед розгоном.

Это стопудово! Для трассы разница просто небо и земля!

Larsen написав:

Ну ти ж не крутиш двигун до його максимальної потужності ніколи, правда?

Я думаю, что тут больше дело в моменте, а не в мощности... У вектры был низовой (как его называют - тракторный) мотор, у дизеля тоже - это само собой! Вот думаю такие моторы мне по душе!

Larsen написав:

Та й Сандерик напевно легший за Вектру, чи ж не так?

Нет. Ну может совсем чуток...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

843

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

У меня газ...   До 4 тыщ и ни-ни больше! )) Х

это наверное при обгоне ? я по асфальту от2 до3 тыщ  держу машину мне упольне хватает.

  0

844

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

это наверное при обгоне ?

В любой ситуации, когда нужен разгон... При обгоне уже пофиг на газ - кручу сколько надо! Лучше спалить чуток бензина, чем не успеть обогнать... Жаль только, что особого подрыва тяги не наступает ни на 5 тысячах, ни в отсечке...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

845 Відредаговано Aprox (2016-08-17 13:52:48)

Re: Следующий автомобиль

Подвернулось видео про забавный автомобильчик! 1.2 турбо на 110 сил, классический автомат, 205 момента с 1750 до 5000... Правда стоит как дастер в топе, но зато симпатичный... ))) В видео сказали, что это конкурент каптуру.

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

846 Відредаговано Larsen (2016-08-17 16:04:19)

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Я думаю, что тут больше дело в моменте, а не в мощности... У вектры был низовой (как его называют - тракторный) мотор, у дизеля тоже - это само собой! Вот думаю такие моторы мне по душе!

Значить дивись, ти кажеш в тебе 90к.с. було. Таких було два двигуна, карбюраторний і інжектор. Думаю в тебе був інжектор, значить це C18NZ.
В нього максимальний момент 145Нм при 3000 об/хв, і потужність 90кс при 5400 об/хв. Для порівняння, момент Сандеровського дизеля 200Нм при 1750 об/хв ну і максимальна потужність досягається на 3750.
Так що в порівнянні з дизелем, Вектровський не такий вже і низовий.

Aprox написав:

В видео сказали, что это конкурент каптуру.

Скоріше Сандеро і то не Степвею. Бо геометрична прохідність в нього гірша ніж в Логана. vissla

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

847 Відредаговано Aprox (2016-08-17 16:21:55)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Скоріше Сандеро

По цене таки каптуру... 19..20 куе... И по тестам этих же ребят у логана 15 см, а у этого пыжа - 16... Рыно, наверно, чуток лукавит в брошюре про 175 мм клиренса у логана... Причём у сандеро он меньше - 164 мм... Либо это просвет на пустой авто с горящей лампой топлива... ))

Larsen написав:

Значить дивись, ти кажеш в тебе 90к.с. було. Таких було два двигуна, карбюраторний і інжектор. Думаю в тебе був інжектор, значить це C18NZ.

Да, это был моноинжектор C18NZ.

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

848

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

И по тестам этих же ребят у логана 15 см

Не знаю як в тих хлопців, але в мене в Логана 165, сам міряв. smile

Aprox написав:

По цене таки каптуру... 19..20 куе...

Ну це зрозуміло. От тільки мені здається Каптур краще. Принаймі якщо кросоверна складова має хоч якесь значення. А якщо не має, то нафіга взагалі кросовер? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

849

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Не знаю як в тих хлопців, але в мене в Логана 165, сам міряв.

А, ну у них на тесте был дизельный логан - у него наверно мотор потяжелее будет, плюс водитель был в машине... Ты ж мерял на путой машине? И всё равно -10 мм от заявленного...

Вот то видео:

https://youtu.be/X9Xk8fEyRTY?t=42m3s

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

850

Re: Следующий автомобиль

Вот недавно нашёл
http://motor.ru/news/2016/06/20/loganengine/
да, с 113 лошадками будет повеселее. Думаю, можно будет себе такой втулить?

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0