6,876

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Люба машина це так чи інакше лотерея

за це обома руками..
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-30 19:13:56[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

А в мене лопата вже 23 роки служить. От тільки ми тут не про лопати з акумами говоримо, правда?

правда правда, акум складова автомобіля, а лопата інструмент широкого спектру вжитку.. якщо пропустили, мова йшла про якість автовиробників..

Ford Escape 2018
  0



6,877

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

якщо забули, то логани в 2004-2008 роках особливим попитом і не користувались, ну дуже убого виглядали, таке я б не купив..

А чим ваш, убогий на вигляд, Ларгус від  Логанів, які убого виглядали, відрізняється...?

  0

6,878

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

акум складова автомобіля, а лопата інструмент широкого спектру вжитку.. якщо пропустили, мова йшла про якість автовиробників..

І лопата складова! Вона в багажнику в мене постійно!  dumbom  І ні - автовиробники акумуляторів як правило не виробляють. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,879

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

А чим ваш, убогий на вигляд, Ларгус від  Логанів, які убого виглядали, відрізняється...?

всим.. підійдіть до логан 2006 і подивіться.., салоном ,двигуном,лакофарбовим покриттям, ціною на крайняк.. жадністю автосалонів, які за будь яку плюшку хотіли більше чим воно коштувало..
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-30 19:47:23[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

І ні - автовиробники акумуляторів як правило не виробляють.

не буду сперечатися, ще можна добавити, автошини, підшипники, лампи і т .п.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-30 19:48:09[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

І лопата складова! Вона в багажнику в мене постійно!

вибачаюсь, в вашому випадку ,складова..

Ford Escape 2018
  0

6,880

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

ще можна добавити, автошини, підшипники, лампи і т .п.

Можна. І те які вони в нас вибляються, хороші чи погані, не має ніякого відношення до епічного фейлу нашого автопрому. Нажаль так. І, як вже тут не раз прозоро натякнули, винний васадзе і ко. А глобальніше - корупція. Хоча це вже не важливо. Важливо що маємо результат по факту...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,881

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

І лопата складова! Вона в багажнику в мене постійно! 

это на равике ? а нахиба она там ?

  0

6,882

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Все что будет делаться Васадзе - будет дороже привезенного с забугра, качество будет полный отстой. КИА уже раз обожглась с Васадзе и больше такой ошибки не делает.

А какое отношение имеет Васадзе к КИА?

  0

6,883

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:
333 написав:

якщо забули, то логани в 2004-2008 роках особливим попитом і не користувались, ну дуже убого виглядали, таке я б не купив..

А чим ваш, убогий на вигляд, Ларгус від  Логанів, які убого виглядали, відрізняється...?

москаль ніколи у житті нічого путнього ще не зробив! невже історія нічого не навчила?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6,884

Re: Следующий автомобиль

Хлопці, з однієї сторони було б добре, щоб наші складали реношки. Плюси - робочі місця, підняття економіки і т.п.
А з іншої сторони, все до чого наші українці прикладають руку (я веду мову за автомобілебудування), не такої якості, як в ЄС....На всьому економлять, а ціна європейська...або ще й вища...
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-30 21:02:04[/merge_posts_bbcode]

Взагалі цікаво, що в ЄС йшли на свій ринок машини під брендом дачія сандеро, дастери, логани а в нас під брендом рено ці ж самі моделі, але в бідніших комплектаціях...

[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-30 21:03:22[/merge_posts_bbcode]

А країна агресор взагалі викупила права і лади ларгуси  під рено/дачі мсв штампує...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

6,885

Re: Следующий автомобиль

Не будет производство Рено открывать. Разговоры все это, не думаю, что базировались на продажах Степвея-Дастера, а прочих - сколько там нам надо... в штуках в год? И дальше никуда на рынке не продвинуть, ну разве в Беларусь, да и то вряд ли.

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

6,886

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

всим.. підійдіть до логан 2006 і подивіться..,

В мене машина якраз цього року.

LADA Largus (лат. largus; Лада Ларгус) — российский автомобиль малого класса, представляющий собой адаптированный под российский рынок автомобиль Dacia Logan MCV первого поколения 2006 года

333 написав:

салоном ,двигуном,лакофарбовим покриттям, ціною на крайняк..

Ваше гівно таке саме убоге як і моє... Якщо вам від цього легше.
Тільки в мене двигун краще працює, по 500-700тисяч легко без капремонтів, менший розхід палива, практично не вбиваєма підвіска(стійки передні виходять легко по 200-3000тисяч), яка мякша явно  за вашого козлика, ржавчина зявилася тільки в кутках дверей(зсередини внизу де водовідводи) і там де були пошкодження до металу.
А салон ваш за відносно невеликі гроші доставляється в мій салон без переробок, так як він тупо взятий з логанів фаза 2 з 2008 року.

  0

6,887

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Взагалі цікаво, що в ЄС йшли на свій ринок машини під брендом дачія сандеро, дастери, логани а в нас під брендом рено ці ж самі моделі, але в бідніших комплектаціях...

Дуже просто. Це маркетинговий розділ ринку. В нас спочатку, до другої фази, Логан теж ішов як Дачія. Чому? Щоб не створювати конкуренції іншим, дорожчим моделям Рено. Однак коли вияснилось що Логан приносить Рено більше доходів за весь їхній модельний ряд в Україні, тоді вони забили на це, і ще більше підняли продажі саме лінійки Логана, перевівши його під бренд Рено. В ЄС так не роблять, адже продажі дорогих Рено там величезні, а значно дешевша родина Лоагана, якщо буде продаватись теж під маркою Рено, може забрати частину покупців на себе. Там це не вигідно, адже вигідніше продавати дорожчий Меган чи Кліо, ніж дешевший Логан чи Сандеро. Тому і продають під іншим, меньш престижним брендом. І перш ніж вибрати Сандеро замість Кліо, європеєць подумає чи потрібна йому Дачія, замість Рено.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,888

Re: Следующий автомобиль

Може хтось підкаже що може бути адекватною альтернативою renault logan mcv stepway. Ну крім неадекватної альтернативи Volvo V60 Cross Country  tongue
Потрібні кліренс від 20см і вище, задній повноцінний диван на трьох осіб, багажник від 600л, розхід палива менше 7 літрів у місті.

  0

6,889

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

кліренс від 20см і вище

У Степвея меньше. wink
Якщо брати кліренс аналогічний Степвею (+/-170мм), то можна глянути на Skoda Octavia A7 Scout.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,890

Re: Следующий автомобиль

SanychGT, Chevrolet Orlando не підходить?)

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

6,891 Відредаговано alex.cver (2019-10-30 22:44:33)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

А какое отношение имеет Васадзе к КИА?

Та слава Богу ни какую сейчас.
Но в прошлом киа собиралась у нас
https://biz.liga.net/all/avto/novosti/z … sborku-kia
И тут
https://fakty.ua/43718-posle-togo-kak-v … -procentov
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-30 21:43:37[/merge_posts_bbcode]

333 написав:

токо наши могут обосрать свою родину прикидываясь патриотами.. у меня были украинские сборки, да с косяками.., но это дешевый товар, и товар и сравнивать с мировыми брендами глупо...

У меня был КИА укро сборки с салона. Самая большая ошибка. Летело по ходовой все с 8 тыс пробега. Я обсираю коррупцию изза Васадзе в высших эшелонах власти, организацию работы, копеечные зарплаты, ценовую политику.
Сделайте завод как в Словакии, собирайте как словакии по качеству. Вообщем ни о чем спор.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

6,892

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:
333 написав:

всим.. підійдіть до логан 2006 і подивіться..,

В мене машина якраз цього року.

LADA Largus (лат. largus; Лада Ларгус) — российский автомобиль малого класса, представляющий собой адаптированный под российский рынок автомобиль Dacia Logan MCV первого поколения 2006 года

333 написав:

салоном ,двигуном,лакофарбовим покриттям, ціною на крайняк..

Ваше гівно таке саме убоге як і моє... Якщо вам від цього легше.
Тільки в мене двигун краще працює, по 500-700тисяч легко без капремонтів, менший розхід палива, практично не вбиваєма підвіска(стійки передні виходять легко по 200-3000тисяч), яка мякша явно  за вашого козлика, ржавчина зявилася тільки в кутках дверей(зсередини внизу де водовідводи) і там де були пошкодження до металу.
А салон ваш за відносно невеликі гроші доставляється в мій салон без переробок, так як він тупо взятий з логанів фаза 2 з 2008 року.

криворукі алкаші нічого путнього не зроблять, вони навіть не можуть дотриматися технологій, які їм надали:

Spoiler

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6,893 Відредаговано Сарданапал (2019-10-30 23:03:52)

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

багажник від 600л, розхід палива менше 7 літрів у місті

А таких и нету. Вот разве что Great Wall Wingle дизель. Клиренс заказывали? Получите

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

6,894 Відредаговано SanychGT (2019-10-31 00:43:20)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

У Степвея меньше.

Взагалі-то на infocar перевіряли, було 19см
Ось тут, на 14:53


Так що вибачайте.
А там замість штатних 205/55 r16 ставим 225/50 r17 і вуаля... кліренс більше 200мм

Larsen написав:

то можна глянути на Skoda Octavia A7 Scout.

Глянути то можна, але тільки на картинках в інтернеті. В наявності їх немає. Під замовлення після нового року. З таким успіхом і степвея дочекатися не проблема(з лютого 2020 року почнуться поставки, якби на момент приходу у салон дав завдаток, то вже їздив би, а так вже тільки чекати, або щось інше дивитися).
А враховуючи "адеватну" базову ціну, як за 3 mcv stepway(а точніше від 917228 грн, без допопцій). І кліренс без нагрузки нижчий чим у степвея під повною нагрузкою. А якщо ще взяти до уваги зовнішність, то і осліпнути можна. Мабуть варіант дуже так собі. Від слова абсолютно зовсім не те.
Вже скоріше Кодіяк дивитися. Там за менші гроші, хоть щось на нормальну машину схоже, хоча б здалеку. Був на тому тижні на його тестдрайві з двохлітровим дизелем з дсг.
Залишився у шоці... динаміка в кращому випадку не краща, ніж у Логана(хоча на папері трохи краща повинна бути), задні сидіння тісніші(особливо з дитячим кріслом), кліренс нижчий, підвіска гірша, розхід палива майже в два рази вищий. А допопцій мінімально бажаних, майже у ціну Логана нарахували. Каско в рік 64000грн...  dumbom  g_hosp
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-31 00:32:16[/merge_posts_bbcode]

jasonua написав:

Chevrolet Orlando не підходить?)

Розхід палива і кліренс абсолютно не підходять.
І наскільки розумію, там ще дуже багато якщо і але, які не факт, що сподобаються.

  0
Спасибо сказали: alex.cver1

6,895

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Но в прошлом киа собиралась у нас

В Луцке на Богдане да, КИА собирались, но это же Пэця. Потому я и спросил о Васадзе. О сборке на ЗАЗе я не знал.

  0

6,896

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Розхід палива і кліренс абсолютно не підходять.

Проблема в тому що у вас трішки різнопланові бажання. Треба велике, що б їхало. Значить потрібен потужний двигун. Потрібен високий кліренс. А враховуючи погану аеродинаміку, масу, потужний мотор - ми апріорі не можемо отримати нічого з низьким розходом палива. Дивіться дизельні пікапи

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

6,897

Re: Следующий автомобиль

SanychGT, ну якщо ти всі вимоги, навіть смаки, ставиш у відповідність саме до цієї моделі, тоді дійсно нічого кращого не знайдеш. За означенням.  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: SanychGT1

6,898 Відредаговано SanychGT (2019-10-31 00:55:31)

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Проблема в тому що у вас трішки різнопланові бажання.

Є таке авто яке все це, з мінімальними компромісами, має. Це renault logan mcv stepway. Але квоти на цей рік закінчилися, а поставки почнуться лише з лютого 2020 року.
Якщо нічого не знайду кращого, то візьму його. Зараз помаленьку їзжу по тестдрайвах, салонах, збираю інформацію про інші теоретично можливі варіанти.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-31 00:59:10[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

ну якщо ти всі вимоги, навіть смаки, ставиш у відповідність саме до цієї моделі

Хотів, щоб нове авто було якщо не краще, то хоча б не набагато гірше від того, що в мене зараз є. Є необхідність у другому авто, а брати те що буде чисто з практичної точки зору набагато гірше не варіант.

  0

6,899

Re: Следующий автомобиль

SanychGT написав:

Може хтось підкаже що може бути адекватною альтернативою renault logan mcv stepway. Ну крім неадекватної альтернативи Volvo V60 Cross Country

Ну якщо за виключення Вольво, то знайомий на днях взяв такого гібрида
https://auto.ria.com/uk/auto_infiniti_q … 70274.html
Взяв дешевше, ніж по цій об'яві.
Чесних 7 місць і позаду ще й багажник.
Витрата по трасі біля 10, по місту біля 8.
Цікава машиніще, місця, комфорту, опцій - хоч відбавляй.
Стан відмінний.

  0

6,900

Re: Следующий автомобиль

SanychGT,
Меньше 7л только дизель
Да и небольшая машина.
Похожая на Сандеро Степвей

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0