6,851 Відредаговано alex.cver (2019-10-30 16:38:34)

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

как же вы все ненавидите украинских производителей...

Есть за что. Я вообще на собственном опыте убедился. Плюс там где Васадзе - там всегда помимо отвратительного качества есть выше цена чем сделать за бугром ибо Васадзе хочет кушать, лобирование и кормление Васадзе с бюджета нашими с вами кровными налогами, всякие анти-демпинговые законы против ввоза нормальных машин и тд тп. Инвивидумы типа Васадзе и Ко никогда не нажруться сколько бы им не делали преференций и бабла. Лучше в зародыше подавлять такое "производство"

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0



6,852

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

и близко к границе завозить машино-комплекты и тд.

Еще раз - модели рассейские, их возить будут из-за поребрика! ))
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-30 16:28:26[/merge_posts_bbcode]

333 написав:

как же вы все ненавидите украинских производителей...

Если автомобилей - то да! Именно они просрали целую отрасль в стране!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

6,853

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Еще раз - модели рассейские, их возить будут из-за поребрика! ))

Тогда они тут тем более нах не нужны.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-30 15:38:17[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

Если автомобилей - то да! Именно они просрали целую отрасль в стране!

upp  plus

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

6,854

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Если автомобилей - то да! Именно они просрали целую отрасль в стране!

та всеравно чего, для вас цыгане более рукатые и головатые.. хотя аргументов ноль.. токо наши могут обосрать свою родину прикидываясь патриотами.. у меня были украинские сборки, да с косяками.., но это дешевый товар, и товар и сравнивать с мировыми брендами глупо... вот сто процентов уверен, что еслибы рено наладило производство у нас , то качество ничем бы не отличалось от того же румынского..
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-30 16:45:28[/merge_posts_bbcode]

alex.cver написав:

сть за что. Я вообще на собственном опыте убедился. Плюс там где Васадзе

не верю, что были виноваты украинские руки..

Ford Escape 2018
  0

6,855 Відредаговано Larsen (2019-10-30 16:46:37)

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

та всеравно чего, для вас цыгане более рукатые и головатые.. хотя аргументов ноль.

Аргумент: Логан проти Сенса....
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-30 15:46:14[/merge_posts_bbcode]

333 написав:

не верю, что были виноваты украинские руки..

А хто говорив про руки? Говорили про корупцію...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,856

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

то качество ничем бы не отличалось от того же румынского..

Як колишній власник Логана російської збірки - можу з абсолютною впевненістю стверджувати що відрізняється і то сильно. Починаючи від елементарного підгону кузовних деталей, закінчуючи мотором, якістю лакофарбового покриття, антикорозійної обробки.Також є підозра на те що деякі деталі були або завідомо неякісні, або Логан збірки РФ ще і конструктивно відрізнявся.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

6,857

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Аргумент: Логан проти Сенса....

к чему логан и сенс, ну давайте не будем смешить друг друга. Тогда логан против опель астра запорожской сборки,
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-30 16:51:26[/merge_posts_bbcode]

Mellon написав:

Як колишній власник Логана російської збірки - можу з абсолютною впевненістю стверджувати що відрізняється і то сильно. Починаючи від елементарного підгону кузовних деталей, закінчуючи мотором, якістю лакофарбового покриття, антикорозійної обробки.Також є підозра на те що деякі деталі були або завідомо неякісні, або Логан збірки РФ ще і конструктивно відрізнявся.

вот это уже ляля, хотя бы про двигатель не надо, который ставился румынской сборки.. или может во владении была дача и рено рос.сборки паралельно? та полно дач бегает с серьезными косяками и подгнившие..

Ford Escape 2018
  0
Спасибо сказали: Mellon1

6,858

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

Тогда логан против опель астра запорожской сборки,

Не вийде. Запорізький Опель Астра давно загнувся, а Логан розвивається і прогресує.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,859

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Не вийде. Запорізький Опель Астра давно загнувся, а Логан розвивається і прогресує.

а сенс не загнувся? у меня акум иста прослужил 7 лет без единой подзарядки и мне ваши аргументы ,что наши не умеют делать,до...

Ford Escape 2018
  0

6,860 Відредаговано sergiosem (2019-10-30 17:10:03)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Вот навреняка буржуи так же думают в автомобиле строении. Чем ближе к западной границе тем лучше. Там меньше средние зряплаты и больше безработных (нету заводов-гигантов как Днепродым или Кривой Рог или Днепр) и тд. Во Львове им будет самый раз завод строить и близко к границе завозить машино-комплекты и тд. Восток для них сча как красная тряпка для быка и к сожалению еще долго будет.

Для початку змініть свою ментальність та погляди - це саме головне. Вашим на заході прижитися важко... Потрібні нормальні шляхи сполучення та інфраструктура...
У Львові тобі за копійки працювати не будуть: Фуджікура та Бадер вже хотіли халяви - не вийшло. Під боком ЄС, тому можна там непогано заробити, якщо тут нема нормальної роботи. У Польщі, Словаччині та Чехії є достатньо вакансій...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6,861 Відредаговано Aprox (2019-10-30 17:15:57)

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

Тогда логан против опель астра запорожской сборки

И? Хотите сказать, что сравнение не в пользу логана? И где нынче та астра? И где национальный автопроизводитель со своей шикарной астрой? У нас препод по менджменту любил повторять фразу "Рынок всё расставит на свои места!" И рынок расставил! Жлоб Васадзе, который ни копейки не хотел инвестировать ни в завод, ни в новые модели, ни, хотябы, в рестайлинг и освежение существующих, хотел 100 лет выпускать несчастный ланос с мотором от таврии и на этом колотить состояние... Потом идиотская попытка продавать Чери А13 с шильдом ЗАЗ за 11 тысяч долларов... Много видите ЗАЗ Форза на дорогах? Потому что чудес не бывает! Говно по высокой цене (спасибо, отдельно поржал с ваших рассказов про недорогой продукт отечественного автопрома) рынок закономерно задвигает на свалку истории! И как показала практика, даже лоббирование в парламенте не спасает ситуацию...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

6,862

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:
sergiosem написав:

це погана ідея, але краще ніж на сході ...

Они хотят производить запоребриковые модели (Аркана и Ларгус) - смысл им отодвигать завод от восточной границы?

Аркана не для кацапів розроблялася.
Ларгуси, поважаючі себе люди брати не будуть. Москаль ніколи нічого не вмів робити: усе до чого не доторкнеться - перетворює у гімно. Наші сенси та ланоси були набагато кращі їх машин.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6,863

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

вот это уже ляля, хотя бы про двигатель не надо

В темі з моїм логаном є всі фото цього мутанта. З якогось дива в логані опинився криво зібраний мотор від кенго. Ким він був криво зібраний і де мене не цікавить. А кінцево машина була зібрана на автофрамосі. Далі були коментарі Руслана(RK03), який бачив купу логанів, і такого дивного в плані корозії п'ятирічного логана він ще ніразу не бачив. Тепер беремо ще до уваги привід ведучого колеса який любить зрізати чомусь саме в логанів російської збірки. Я не збираюсь нікого переконувати ні в чому. Якщо в когось є бажання купувати такі речі - то будь-ласка. Я просто зі своєї сторони стараюсь чесно висвітлити недоліки і переваги того на що попав сам.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

6,864

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

Ларгуси, поважаючі себе люди брати не будуть.

У нас и сейчас таких не многою, а с нынешним государственным курсом... Наверно скоро снова будет модно ездить на Ладах...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

6,865

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

У нас и сейчас таких не многою, а с нынешним государственным курсом... Наверно скоро снова будет модно ездить на Ладах...

вот поэтому и - Даьош дешёву растаможку

  0

6,866

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

И? Хотите сказать, что сравнение не в пользу логана? И где нынче та астра?

оте чудо логан 2008 года страшніше атомной войни гніюще на глазах ,куда йому до астри https://ru.wikipedia.org/wiki/Opel_Astra_G

Ford Escape 2018
  0

6,867

Re: Следующий автомобиль

"Рагуладами" - арканами в РФ уже натішились.
"Ракозазом" - і у нас натішаться.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,868 Відредаговано Yeka (2019-10-30 18:00:41)

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

Фуджікура

Вони зараз планують завод в Черкасах запускати на базі "Богдана". Працівників запрошують і припрошують. Везуть в Луцьк,якщо не помиляюсь, на 2місяці на навчання.Платять 15т/грн на час навчання. 8т зарплата,решта відрядження. Проживання,в квартирах на 4,під час навчання,проїзд до місця роботи і з Черкас в Черкаси-безкоштовний.Але,на скільки відомо,черга не стоїть.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

6,869

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

Ларгуси, поважаючі себе люди брати не будуть.

а ,ну да поважаючи куплять, тіпа рено з 0.9 , пробігає ваш авто як мій ларгус, потом побалакаємо і зрівняємо..
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-30 18:05:44[/merge_posts_bbcode]

Mellon написав:

З якогось дива в логані опинився криво зібраний мотор від кенго. Ким він був криво зібраний і де мене не цікавить. А кінцево машина була зібрана на автофрамосі.

ключеве слово криво зібраний мотор кенго, повторюю на вазі рено мотори не збирали, так шо всі претензії до братів румин..

Ford Escape 2018
  0

6,870

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

так шо всі претензії до братів румин..

Тим не менше в румунських логанах таких проблем не було, або принаймі про них не чули. Що в любому випадку залишає нас з криво виставленими деталями, кузовом який за 5 років покрився дивним нальотом де не був пофарбований, а також із сумнівної роботи приводом колеса. А, ще й VIN номер автомобіля страшенно поіржавів.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

6,871 Відредаговано sergiosem (2019-10-30 18:22:21)

Re: Следующий автомобиль

333 написав:
sergiosem написав:

Ларгуси, поважаючі себе люди брати не будуть.

а ,ну да поважаючи куплять, тіпа рено з 0.9 , пробігає ваш авто як мій ларгус, потом побалакаємо і зрівняємо..

на такій автівці, як у мене, їздить немало європейців, ще й огляди по ній виключно іноземними мовами ЄС.  На кацапський ринок їх навіть не робили. Це вже є якийсь аргумент.  wink
90 коней не усі двигуни із більшим об"ємом мають і  нарід задоволений.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-30 18:20:12[/merge_posts_bbcode]

Yeka написав:
sergiosem написав:

Фуджікура

Вони зараз планують завод в Черкасах запускати на базі "Богдана". Працівників запрошують і припрошують. Везуть в Луцьк,якщо не помиляюсь, на 2місяці на навчання.Платять 15т/грн на час навчання. 8т зарплата,решта відрядження. Проживання,в квартирах на 4,під час навчання,проїзд до місця роботи і з Черкас в Черкаси-безкоштовний.Але,на скільки відомо,черга не стоїть.

за 8т грн смішно працювати на таких виробництвах і таким компаніям несолідно стільки платити. Нарід може у ЄС з"їздити та заробити більше...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6,872

Re: Следующий автомобиль

sergiosem написав:

нарід задоволений.

нарід може й задоволений, а я був би розчарований..
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-30 18:40:19[/merge_posts_bbcode]

Mellon написав:

Тим не менше в румунських логанах таких проблем не було, або принаймі про них не чули. Що в любому випадку залишає нас з криво виставленими деталями

та ясень пень, у мене корзина зчеплення лопнула, кляті кацапи неправильно двигун прикрутили, от якби румини цей двигун прикрутили на опори , то бігало б це щеплення не меньше мульйона км.. і не важливо, що моя корзина виробника валео, який не має жодного відношення ні до росіян ні до циган...

Ford Escape 2018
  0

6,873

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

який не має жодного відношення ні до росіян ні до циган...

Решту ви здається просто ігноруєте, зациклюючись виключно на проблемі з мотором. Мені не відомо як де і ким збирався мотор, на яких заводах в нього лазили чи ні, чому мотори в румунських і російських машинах відрізняються ітд. ВСІ РАЗОМ проблеми з машиною(а ще крім того що я написав вище були і інші дрібні поломки), досить сильно зіпсули мені враження від володіння Логаном. Проблеми з кузовом в російських логанах досить легко гугляться на тих же самих російських форумах, це не мої фантазії. Люба машина це так чи інакше лотерея, тим не менше особисто я вважаю що шанс виграти проблеми з логанами російської збірки був значно вищим ніж з логаном румунської збірки. І якби я при покупці знав те що я знаю тепер, я б однозначно або відмовився від його покупки, або змінив би машину на румунку. Ще раз, це моя особиста думка, яку мені привило володіння кривим логаном.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

6,874

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Решту ви здається просто ігноруєте, зациклюючись виключно на проблемі з мотором.

ні не зациклююсь, у знайомого мсв 2008,дача, весь в корозії.

Mellon написав:

Проблеми з кузовом в російських логанах досить легко гугляться на тих же самих російських форумах

а які в росії по вашому масово продаються логани? чим більше авто тим більше статистика проблем. якщо забули, то логани в 2004-2008 роках особливим попитом і не користувались, ну дуже убого виглядали, таке я б не купив..

Ford Escape 2018
  0

6,875

Re: Следующий автомобиль

333 написав:

а сенс не загнувся?

Загнувся останнім. Тому це найбільше досягнення, і його слід порівнювати.

333 написав:

у меня акум иста прослужил 7 лет без единой подзарядки и мне ваши аргументы ,что наши не умеют делать,до...

А в мене лопата вже 23 роки служить. От тільки ми тут не про лопати з акумами говоримо, правда? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0