6,376

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

все є.

За такі гроші скільки таке стоїть - вважаю що нема.  уже якось то не пристойно, кучу гроше викласти за машину.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



6,377 Відредаговано alex.cver (2019-05-14 11:09:39)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Чи ти на роботу теж по відчуттях їздиш?

Обычно я туда не езжу. По ощущению проснулся и работаю с дома. Но иногда езжу таки. Тогда по часам ибо успеть в 7.30 выехать, когда пробок нет и 15мин я на работе, опять же по ощущениям smile
Киев и езжу - эти слова совместимы в одном предложении только в выходные  lol

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

6,378

Re: Следующий автомобиль

Тёмыч написав:

А "спортейдж" я дивився ще десь у 12-13м році, але тоді я більш дивився на кліренс, а не на підрив, тому тоді я обрав "дастер".. але грошей вистачило тільки на "сандеро"

Вот счас бы глянул на 1.6 дизель + 7ст. Ото где подрыв. Вот где динамика. Причем это не 3.2 там движек а всего 1.6 и кушает он совсем мало а динамика просто впечатляет. 2 в 1 - динамика + экономичность. Что еще нужно?

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

6,379

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

За такі гроші скільки таке стоїть - вважаю що нема.  уже якось то не пристойно, кучу гроше викласти за машину.

Железная логика  upp
ІМХО, але викласти 20-25 за реальну зажигалку не такий вже й космос. Зате скільки задоволення.

  0

6,380

Re: Следующий автомобиль

Да є люди яким і по 200к$ на авто не жалко. Цей світ забавний дивний, та цікавий...

Георгич написав:

але викласти 20-25 за реальну зажигалку

А можна, купить дешевше а різницю внукам закопать.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,381 Відредаговано Георгич (2019-05-14 21:50:58)

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

А можна, купить дешевше а різницю внукам закопать.

І Внукам, і собі пенсійне забезпечення улаштувати.
Все вірно, в останні десять років такі інвестпроекти у киян набули нечуваної популярності.
Та що казати, ось глянь своїми очима

  0

6,382 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-14 21:40:17)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

десять років такі інвестпроекти у киян набули нечуваної популярності.

Досить скоро пузирь лопне і що тоді? Є де жить, і все, більше не треба. Насобирать колекцію квартир? І потом думать як його здавать! Зберегти! Голову ламать щоб ніхто не забрав! Все майбутьне уже давним давно написане істориками.
Не буду тут начинать бесіди альтернативної економіки. Але задайте собі одне запитання що таке гроші?...
А самі найкращі інвестиції це знання. А саме складне навчитть себе думать, мислить "як не всі". Тоді і прості буденні речі, життя, по іншому зовсім виглядають.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,383

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Але задайте собі одне запитання що таке гроші?

Не важливо що таке гроші. Важливо скільки їх.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,384 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-14 21:48:36)

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Важливо скільки їх

От спецом пошарпав по карманах у себе найшов десь до 200 грн, ну і жінка скащала що десь 500-700 є. Багато є це чи мало, незнаю.
По маршруткам не їздим, соляра є
Сигарки не купую пів ящика ще є.
Істи погріб морозилка є,
Комунальні - мінімальной зп вистачає.
І так список можна продовжувать. Тобто до кінця місяця проживем макс на 900 грн, щей має зістатись.

Тому їх кількість по суті не важлива.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,385

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd, так пишеш, наче оправдуєшся. lol А я ж пожартував. Хоча... в кожному жарті є доля жарту...  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,386

Re: Следующий автомобиль

Це навіть не жарт так живем, мобільних нема, тому що нема смисла за їх платить!, порахуйте витрати на мобільний і так по всьому насобирається куча непотрібних витрат. Так по дрібницях.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,387

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

по всьому насобирається куча непотрібних витрат

Та все воно не потрібне. Можна іти в ліс жити, тоді взагалі грошей не треба. lol1
Однак в різних умовах життя, всеодно завжди є якісь проблеми. Жити в лісі - будеш думати де взяти їжу, як зігрітись. Жити в суспільстві - де взяти гроші. Ну і т.д. Економіка лише спрощує боротьбу за виживання, чи точніше за рівень життя, зводячи всі ресурси і проблеми до однієї - кількості грошей. Добре це чи погано? А ХЗ. Діло хазяйське. Комусь більше до душі натуральне господарство. А хтось не хоче заморочуватись більш ніж одним видом діяльності.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,388

Re: Следующий автомобиль

А хтось нічого, з вище описаного вірним не вважає. І теж якось кінці з цінцями зводить. Тут просто все наскільки відностно, і наскільки індивідуально. а з іншої сторони все наскільки шаблонно!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,389

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd, короче питання всеодно в кількості грошей. Просто для різних людей ця кількість різна.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

6,390

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Досить скоро пузирь лопне і що тоді?

Він давно лопнув. Давно, це десять з половиною років назад.
Але це не міняє суть - співвідношення залишилось, і ринок працює, і працює він інтенсивно, і він росте, прогресія 10% за рік.
Хоча форс-мажор не виключений, як і кінець життя на нашій планеті.

sdj387jsd написав:

Насобирать колекцію квартир? І потом думать як його здавать! Зберегти! Голову ламать щоб ніхто не забрав!

Для цього і дав нам бог голову. Так, це важка праця.

sdj387jsd написав:

Все майбутнє уже давним давно написане істориками.
..................
А самі найкращі інвестиції це знання. А саме складне навчить себе думать, мислить "як не всі". Тоді і прості буденні речі, життя, по іншому зовсім виглядають.

Це ти про Джордано Бруно, Коперника, його послідовника Галілео Галілея? Та і Жанна Дарк мислила "як не всі". Та багато багато інших.
Про це нам написали історики.

sdj387jsd написав:

Але задайте собі одне запитання що таке гроші?...

Гроші це зло. У мене їх нема.

  0

6,391 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-14 22:24:43)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Гроші це зло. У мене їх нема.

Все вірно, попросили пом'ютера зремонтувать, зробив! Питають що з нас, відповідь в серпні чи коли там копать будите, дасте два мішка картоплі чи скільки не жалко!
Пішов тому домофона покрутив теж, що не жалко і так якось воно все по кругу і без грошей. А уже зп та фріланс то не рахується.

Чи на якісь конторі після чергового адміна аудит зробить, взять пару ящиків сигарет і тд...Чи по бугалтерії по бистрому пробігтись по сальдовках оборотах міні аудит.

А скільки банально глючить телефон...що ту ще говорить..  А курси linux багато пузатих, ще не знає, що за вінду їм платить не треба, тут все на кучу якось так..

Георгич написав:

Жанна Дарк

Да боже упаси. А що змінить! Чим більш стараешся змінить тим більший ізгой. На це просто треба один прибор покласти і меньше лізти куди не треба. Цинізм рулить да і все.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,392

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Все вірно, попросили пом'ютера зремонтувать, зробив! Питають що з нас, відповідь в серпні чи коли там копать будите, дасте два мішка картоплі чи скільки не жалко!
Пішов тому домофона покрутив теж, що не жалко і так якось воно все по кругу і без грошей.

У мене приблизно теж так. І халявщики цим користуються smile

  0

6,393 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-14 22:45:21)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

У мене приблизно теж так. І халявщики цим користуються

Ну і нічого страшного в цьому нема, Ви мене чудово розумієте smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,394

Re: Следующий автомобиль

sdj387jsd написав:

Да боже упаси. А що змінить! Чим більш стараешся змінить тим більший ізгой. На це просто треба один прибор покласти і меньше лізти куди не треба. Цинізм рулить да і все.

Ну так це була репліка на твою фразу

sdj387jsd написав:

Все майбутнє уже давним давно написане істориками.

про

sdj387jsd написав:

думать, мислить "як не всі"

Я вважаю інакше. Не треба думати як не всі, треба порсто ДУМАТИ, і якщо будеш думати, то навчишлся сприйняти та обробляти інформацію. А коли цьому навчишся, то будеш робити вірні висновки і прогнозувати ситуацію. А якщо так, то будеш мудрим.
І все це трудом і своєю головою, для цього не потрібно надзвичайних здібностей.
Тільки ось наше суспільство, нажаль, вважає інакше. В результаті гризуться і живуть в злиднях. Ефект Зе на виборах 2019 тому свідчення.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-05-14 22:40:34[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Ну і нічого страшного в цьому нема, Ви мене чудово розумієте

Так  alc
smile

  0

6,395 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-14 22:43:51)

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:

Я вважаю інакше. Не треба думати як не всі, треба порсто ДУМАТИ, і якщо будеш думати, то навчишлся сприйняти та обробляти інформацію. А коли цьому навчишся, то будеш робити вірні висновки і прогнозувати ситуацію. А якщо так, то будеш мудрим.

Це все наперед заданий коридор, з причинно наслідковим характером - це теж добре, ящо розібратись.

Георгич написав:

Ефект Зе на виборах 2019 тому свідчення.

нажаль у нас воно так кругом, бо нам сказали що на заборі х.у.й написали, а забора то ніхто не бачив.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,396

Re: Следующий автомобиль

Георгич, давайте краще по темі.  storstark
В эксплуатації через Вас пройшло Поло, Шкода і Логан на дизельному двигуні.
Цікавить відгук окремо про кожен автомобіль з його всіма + і -ми.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

6,397

Re: Следующий автомобиль

Логан дизель, механіка хороша машина! - хоча зі спеціально зробленими своїми дрючками.
По росходу детально в бортовику написав 4.2 при тому що не економив! В порівнянні з іншими авто швидно гроші верне.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6,398

Re: Следующий автомобиль

Сіренький написав:

Георгич, давайте краще по темі.  
В эксплуатації через Вас пройшло Поло, Шкода і Логан на дизельному двигуні.

Так я всі 5 років на форумі пишу про це логановодам, і думки своєї не зміню.
Насправді набагато більше всього пройшло. Може краще про це поговоримо по телефону? - Бо логановодам це не цікаво.

  0

6,399 Відредаговано Aprox (2019-05-24 09:28:56)

Re: Следующий автомобиль

Ура, они услышали мои мысли! Будет Спейсбек Степвей!  like  Если он по цене будет рядом с МСВ-Степвей, то у Рено будет ой-ёй...

http://dlm13.meta.ua/pic/0/103/171/XUOnSfoebd.jpg?&&&&&&&srd=dlm3.meta.ua&id=6794200

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

6,400

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Ура, они услышали мои мысли! Будет Спейсбек Степвей!  like  Если он по цене будет рядом с МСВ-Степвей, то у Рено будет ой-ёй...

http://dlm13.meta.ua/pic/0/103/171/XUOnSfoebd.jpg?&&&&&&&srd=dlm3.meta.ua&id=6794200

Ух ты. Уже становится интересней...  upp

  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1