4,751

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

практично не їде 150 км/год

Ну я ж не про відчуття говорю. 150 він їде, адже максимальна в нього 165. Та й 1.4 двигун ну нічим не слабший за 1.2, а на 1.2 я реально 160 їздив, значить і 1.4 на 150 їде. Як би це не відчувалось.

Vader написав:

Бо до тих 150 треба розганятись дуже довго і нудно

А мова не про розгін, а про підтримання швидкості. До 120 розганятись можна на 5-й, навіть на 4-й, а потім перейти на 6-ту, і рівномірно рухатись без розгону.

Vader написав:

Тобто, якщо б шоста і була, використовувати її можна було б в дуже рідких випадках, бо на ній в машини еластичність і динаміка була б відсутня взагалі, довелося б переключатись униз при найменшому уповільненні руху.

Так, але такі випадки бувають. Ну, принаймі мені не раз хотілося перейти на наступну передачу. Просто коли такі умови виникають, то рух на 5-й ну дуже неприємний. Хоч це і не часто буває.

Vader написав:

, виробник би поставив 6-ступку (або зменшив передаточне на 5-й), щоб рекламісти могли всім потенційним покупцям розказувати - бачте, яка в нас машина крута, з двигуном 1.2 їде 200 км/год

Очевидно порахували що шестиступка не окупилась би маркетинговими перевагами. А зменьшення передаточного на 5-й не збільшило б, а навпаки зменьшило б максимальну швидкість, правда знизило б оберти на високій швидкості. Річ у тім, що 5-та і зараз овердрайв, на ній 1.2 не може досягти обертів максимальної потужності. Щодо 200км/год, то для цього недостатньо двигуна. На 200 км/год треба майже в 2 рази більшу потужність ніж на 160. Якщо 1.2 на 160 вже десь біля 90% потужності використовує, то щоб розігнати його до 200 км/год, теоретично треба не меньше 130 кінських сил. Та і підвіска на такі швидкості не розрахована, а почнеш міняти, і вже вона не буде такою народно улюбленою для їзди по дорогам третього світу... Короче високі швидкості це просто не та ринкова ніша на яку Рено позиціонує Логан. Тому і коробка розрахована переважно на міський рух, а траса діло другорядне.

Vader написав:

Але такого нема - не їдуть Логани більше 140 км/год, не тягнуть їх двигуни, як 3-літрові "шістки", тому й коробка стоїть саме така, яка дозволяє реалізувати невеличкий потенціал слабенького двигуна.

Во, і я про це. smile Але шоста потрібна не для збільшення максимальної швидкості, а для покращення характеристик на тих швидкостях, на яких Логан їде доволі впевнено, десь в діапазоні 110-130км/год. Як я вже казав, збільшити максимальну швидкість шоста передача не може впринципі, адже п'ята вже і так овердрайв.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



4,752 Відредаговано Doc (2018-05-08 09:06:15)

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

не їдуть Логани більше 140 км/год,

Мій Логан максимум 147 по GPS їхав мііж Києвом і Борисполем.

Щось нічого, крім Логана для наступного авто не обговорюєте.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

4,753

Re: Следующий автомобиль

Doc написав:

Щось нічого, крім Логана для наступного авто не обговорюєте.

от добра - добра не ищут !

  0

4,754

Re: Следующий автомобиль

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

4,755

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Якщо шоста передача буде в 1.3 рази довша за п'яту

Між четвертою і п'ятою передачами співвідношення передаточних чисел 1.3. Болівар не винесе шостої передачі з таким співвідношенням до п'ятої

Слухайте більше гаражних майстрів: вони зовсім не зацікавлені, щоб ви почастіше до них приїжджали.
  0

4,756

Re: Следующий автомобиль

І де їздитина 6 передачі  в Україні? Я знаю одну автомагістраль з 130 км/год,теоретично можна розганяти до 150.Але бачу їдуть всі потихеньку, економлять. Рідко якийсь удачливый барыга пре,або вор-взяточник сжигает бешенное бабло))))

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

4,757

Re: Следующий автомобиль

Игорь Петрович1 написав:

І де їздитина 6 передачі  в Україні?

тююуу , шо незнаете ? так спросите у Larsen,  он по ходу знает майже ВСЁ

  0

4,758

Re: Следующий автомобиль

Игорь Петрович1 написав:

І де їздитина 6 передачі  в Україні?

Я б теж хотів собі на дизелі шосту передачу, по київській трасі була б не зайва  imho2

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

4,759 Відредаговано Larsen (2018-05-08 22:49:20)

Re: Следующий автомобиль

Хтось написав:

не винесе

Чому?

Игорь Петрович1 написав:

І де їздитина 6 передачі  в Україні?

Ну, якщо в мене, і в деяких інших форумчан, при реальній їзді Україною виникало бажання перейти на 6-ту передачу, значить є такі місця, і їздять люди на Логані так.  dntknw

сяся написав:

Larsen,  он по ходу знает майже ВСЁ

Заздрість тебе погубить.  empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,760

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Заздрість тебе погубить.

бог мой , какой Вы упередженый - я от чистого сердца , сам же часто обращаюсь за помочью и в 80% приблизно её получаю , вот и посоветовал . coffee

  0

4,761

Re: Следующий автомобиль

сясяwink  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,762

Re: Следующий автомобиль

Игорь Петрович1,
В Киеве часто на шестой.
Да и расход ниже чем Логан седан.
Рапид тяжелее чем МСВ

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

4,763

Re: Следующий автомобиль

Игорь Петрович1 написав:

І де їздитина 6 передачі  в Україні?

На любом межгороде с нормальной дорогой...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,764

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

Хтось написав:

    не винесе

Чому?

Бо ви невірно рахуєте навантаження на двигун. Ви кажете: оберти будуть 2400 замість 3500 - крутний момент лише на 10% менший, все потягне. Не потягне. Для того, щоб оберти були 2400 замість 3500 ви повинні у 1.46 рази змінити передаточне число для коробки, тобто у ці самі 1.46 рази збільшити навантаження на двигун. Ви це розумієте? У вас результуючий програш у моменті буде не 10%, а 10+46=56%

Слухайте більше гаражних майстрів: вони зовсім не зацікавлені, щоб ви почастіше до них приїжджали.
  0

4,765

Re: Следующий автомобиль

Хтось написав:

Бо ви невірно рахуєте навантаження на двигун

Це тобі так здається. Напевно тому, що ти не вмієш правильно рахувати (далі поясню про "56%").

Хтось написав:

Ви кажете: оберти будуть 2400 замість 3500

Пошук підказує що число 2400 в моїх повідомленнях не фігурувало. Звідки ти його взяв?

Хтось написав:

крутний момент лише на 10% менший

А ці 10% звідки ти взяв? Я точно такого не писав.

Хтось написав:

Для того, щоб оберти були 2400 замість 3500 ви повинні у 1.46 рази

Які 1.46? Які 2400? Ти ж сам написав що 1.3 не винесе, а не 1.46:

Хтось написав:

Між четвертою і п'ятою передачами співвідношення передаточних чисел 1.3. Болівар не винесе шостої передачі з таким співвідношенням до п'ятої

От мені і цікаво чому це 1.3 не винесе? Не 1.46, а 1.3. Сказав що не винесе, поясни чому.

Хтось написав:

тобто у ці самі 1.46 рази збільшити навантаження на двигун. Ви це розумієте?

Наразі я розумію що ти несеш якусь непослідовну нісенітнецю з метою пустословної полеміки на незрозумілу тобі тему. Якщо є бажання спростувати приведні мною аргументи в повідомленні 4750, тоді вказуй на конкретні розрахунки з цього повідомлення, а не якісь висмоктані з пальця 2400, 1.46 і 10% моменту. Бо ти зараз спростовуєш те що сам собі вигадав, та і то неправильно.

Хтось написав:

У вас результуючий програш у моменті буде не 10%, а 10+46=56%

Це у тебе. Я рахував для 1.3. При тому що це крайній випадок. Шосту можна і 1.2 зробити. Але ти навіть свої вигадані цифри не можеш правильно порахувати. Відсотки додавати де так навчився? Втрата 10% моменту з наступним пониженням передаточного числа в 1.46 раза, про що ти тут пишеш, призвела б до втрати 38% моменту на колесі. Пояснити чому, чи сам здогадаєшся? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,766

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

на 5-й передачі по трасі оберти були 3500-4000 і навіть вище. Ці оберти вищі за оптимальні. Отже на такій швидкості довша передача призвела б до зменьшення обертів. Ну хочаб до 2500-3000, і призвела б до зменьшення витрат пального. Але це тільки при таких швидкостях.

Larsen написав:

На 2500 об/хв у 1.2 максимальний обертальний момент нижчинй ніж на 4000 об/хв приблизно на 7%.

Слухайте більше гаражних майстрів: вони зовсім не зацікавлені, щоб ви почастіше до них приїжджали.
  0

4,767

Re: Следующий автомобиль

Хтось, де 2400 чи 10%? Ти взагалі читаєш що пишеш? А зрозуміти зміст написаного хоч якось намагаєшся?
Але головне, ти заявив що не витримає 1.3, і замість того щоб пояснити чому не витримає 1.3, почав городити щось про 1.46 (цікаво чому не відразу про 1.5, або 1.7 для впевненості? wink ), причому неправильно, і то нічого не довів. Адже навіть при 1.46, в чому не важко переконатись, на 2400 обертах навантаження двигуна буде в районі 85% від максимального доступного на цих обертах моменту. Це вже скоріш за все буде не вигідно в плані розходу палива, але "Болівар винесе" навіть таке. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,768

Re: Следующий автомобиль

Неможливо нічого довести людині, що не сприймає аргументи і чіпляється за дрібнички, як за рятівне коло.

Слухайте більше гаражних майстрів: вони зовсім не зацікавлені, щоб ви почастіше до них приїжджали.
  0

4,769

Re: Следующий автомобиль

Хтось, я привів розрахунки які доводять моє твердження. Ти не привів ніяких розрахунків взагалі, і вважаєш свої необґрунтовані суб'єктивні заяви аргументом який може спростувати ці розрахунки? Ти жартуєш? Ти ще скажи що "2+2=5", тому що ти так сказав, а людині що стверджує що це 4 "нічого не можна довести бо вона не сприймає аргументи і чіпляється до дрібничок"?

Про які дрібнички мова? Що ти замість аргументації 1.3, почав щось писати про 1.46? Ну так яким боком аргументація про 1.46 застосовна до твого твердження що "1.3 не витримає"? Чи можливо дрібничка що ти навіть в цій аргументації нарахував втрату 56% де насправді 38%? А ще ти завершив свою аргументацію гучною заявою про ці 56%, не намагаючись довести чи цього достатньо чи ні...

Щоб спростувати мої розрахунки, тобі слід або вказати на помилки в цих розрахунках, які призвели до результата що все міняє, або привести свої розрахунки, які показують що обертального моменту в тих самих умовах що й в моїх розрахунках, недостатньо. Для цього тобі треба привести розрахунки необхідного обертального моменту який необхідний в цих умовах для рівномірного руху авто, і розрахунки моменту який здатний розвинути двигун в цих умовах. Ні те, ні друге, тбою представлено не було. Отже достатньої аргументації ти не привів, а те що привів, мало того що не достатнє, не стосується моїх розрахунків які ти намагаєшся спростувати, так ще й містить в собі грубі помилки. Ти вважаєш так можна щось доводити?  empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,770

Re: Следующий автомобиль

Larsen, интересно наблюдать как Вы с ботами дискутируете , похоже на Дон ки Хота и мельницы  wink

  -1

4,771

Re: Следующий автомобиль

Будущее за электромобилями,а там нема никаких передач))).Вчера наблюдал как Шевроле электро(американская модель какая-то) взул жёстко "кубик", сколько литров там мотор не знаю. "Кубик" только жалко попердывал,но безнадежно отстал.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

4,772

Re: Следующий автомобиль

А в Бахмуте Тесла ездит  tbsenile

  0

4,773

Re: Следующий автомобиль

Игорь Петрович1 написав:

удущее за электромобилями,а там нема никаких передач)

передачи там есть , только выражены по другому

  0

4,774 Відредаговано Larsen (2018-05-09 11:22:13)

Re: Следующий автомобиль

сяся, то не бот, боти цифри рахують правильно. lol1

Игорь Петрович1, напевно Шевроле Болт. Майбутнє однозначно за електрокарами!  upp

Як варіант наступного авто (ну можна ж помріяти? wink ):

сяся написав:

передачи там есть , только выражены по другому

Що ти маєш на увазі?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,775

Re: Следующий автомобиль

Larsen написав:

сяся, то не бот, боти цифри рахують правильно.

тогда кто ? на человека он явно не тянет .

  0