1 Відредаговано Valerik (2020-07-18 17:53:36)

Тема: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

Сьогодні вночі в Південній Пальмірі я втрапив в типову одеську неприємну ситуацію. Вийшов зранку до припаркованої під вікнами спального району машини, а у мене зняті мої київські номери і під двірником телефонний номер. Я набрав поліцію, передзвонили з РОВД і сказали прийти пофотаграфувати і написати заяву, вони 10 днів розглядатимуть, потім з довідкою дільничного, якщо не знайдуть номери звернутися до сервісного центру. Подзвонив за номером, сказали скинути 250 грн на телефон і вони скажуть де номери. Скинули гроші через термінал, вони сказали, що номери у сусьдньому будинку під дошкою об'яв 3го підсїзду. Ми побажали цому кенту витратити ці гроші на хіміотерапію і знайшли номери, при чому не одразу.
Крім того вони нижній сегмент номерної рамки заднього номера із рекламою дилера викинули. Поїхав шукати, аналогічну рамку, а виявилося, що таких рамок, як ставлять в Києві в Одесі ніхто не бачив навіть, у них всі закриті продаються. Заїхав на СТО і мені номери із новими рамками приклепали до бамперів і порадили шукати платну стояну, бо у мене окрім приклепаних номерів є колеса і дзеркала... Вартість рамок і клепання сталася мені у 260 грн.
Отаке.. Поререджаю всіх, хто їде відпочивати.. Перед тим 7 років їздив і нічого не було. Поліція не робить нічого.. Треба шукати платну стояну навіть через два-три квартали.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0



2

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

В Львові це регулярно відбувається. Тут всі знаючі давно на заклепках.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

3

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

У меня номера машины от момента покупки на болты прикручены

  0
Спасибо сказали: svserj1

4

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

OKurylyshyn написав:

В Львові це регулярно відбувається.

З немісцевими, чи виключно з АА / КА?

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

5 Відредаговано alex.cver (2020-07-18 21:10:31)

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

Потому никакого отдыха в Украине. Безопаснее, дешевле и в 100500 раз лучше куда то полететь и отдохнуть. Украина самая НЕ безопастная страна в плане криминала и коррумпированной полиции. Лучше уже куда в Албанию или Болгарию чем в Одессу. Никогда не понимал что и главное зачем ехать отдыхать в грязную Одессу... Не хочу туда ни разу, лучше в ЗУ или под Киевом куча прекрасных мест. Одесса в моем понимании на нижней ступеньке куда ехать не нужно за отдыхом. Только если совсем некуда деваться, а на море охота, да и то я лучше в Египет полечу поныряю и рыбок посмотрю чем Одесса. У нас знакомый поехал в Одессу на "all inclusive",  потратил  44 тыс грв это 4 года назад, говорит еда была первые 15 минут, кто не добежал в 15 минут, того и проблемы. Море грязное, после этого ездил не на 2 недели в Одессу а на неделю в Турцию smile Все познается в сравНении.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  1
Спасибо сказали: Walery1

6 Відредаговано sdj387jsd (2020-07-18 21:17:28)

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

З вовками жить, по вовчи вить! І у Львові авто ночувало, і в Одесі, і в Києві! та багато де, результат нічого! Напевно в них нюх набитий на неадекватів які принципово платити не будуть! Так щей вчепляться, ради насолоди!...
В відділку поліції бумазейку взяти! Що так і так зафіксовано! І кататися без номерів! Так потрохи іна кримінальну справу можна назбирати збитки, тоді швидко всі зашевеляться!! Щей бонус по дорозі додому! Камери фіксування не будуть фіксувати перевищення швидкості  crazy  crazy  crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

alex.cver написав:

Потому никакого отдыха в Украине. Безопаснее, дешевле и в 100500 раз лучше куда то полететь и отдохнуть. Украина самая НЕ безопастная страна в плане криминала и коррумпированной полиции. Лучше уже куда в Албанию или Болгарию чем в Одессу. Никогда не понимал что и главное зачем ехать отдыхать в грязную Одессу... Не хочу туда ни разу, лучше в ЗУ или под Киевом куча прекрасных мест. Одесса в моем понимании на нижней ступеньке куда ехать не нужно за отдыхом. Только если совсем некуда деваться, а на море охота, да и то я лучше в Египет полечу поныряю и рыбок посмотрю чем Одесса. У нас знакомый поехал в Одессу на "all inclusive",  потратил  44 тыс грв это 4 года назад, говорит еда была первые 15 минут, кто не добежал в 15 минут, того и проблемы. Море грязное, после этого ездил не на 2 недели в Одессу а на неделю в Турцию smile Все познается в сравНении.

Мы с женой такого же мнения. Если б она не была родом из Одессы и тут не жили бы ее родители, мы бы специально отдыхать не поехали б..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

8

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

sdj387jsd написав:

З вовками жить, по вовчи вить! І у Львові авто ночувало, і в Одесі, і в Києві! та багато де, результат нічого! Напевно в них нюх набитий на неадекватів які принципово платити не будуть! Так щей вчепляться, ради насолоди!...
В відділку поліції бумазейку взяти! Що так і так зафіксовано! І кататися без номерів! Так потрохи іна кримінальну справу можна назбирати збитки, тоді швидко всі зашевеляться!! Щей бонус по дорозі додому! Камери фіксування не будуть фіксувати перевищення швидкості  crazy  crazy  crazy

Ци Ви так борзо пишете, не потрапивши в подібну ситуацію..відновленя номерів через поліцію тривае близько 10 днів.. Я думаю в реальній ситуації бойовий дух такий не буде..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

9 Відредаговано sdj387jsd (2020-07-19 10:22:01)

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

Valerik написав:

Ци Ви так борзо пишете, не потрапивши в подібну ситуацію..відновленя номерів через поліцію тривае близько 10 днів.. Я думаю в реальній ситуації бойовий дух такий не буде..

Ні там квест, надовго. Для гарного ефекту потрібно значно більше часу! Більше того уже вернувшись на своє місце приписки, Майже точно вірогідно, на час судових позовів, що б було перекваліфіковано справу в кримінальну, Вам доведеться не користуватись автівкою! Так це накладає великі незручності! Значно простіше та дешевше (в раз 20-50) заплатити ті 250 грн.
Але за ці номера, зняті можна так загнати! Що будуть за Вами з Одеси, в будь яку точку країни їздити та просити! І давати гроші, і ....
Доречі на момент, цієї волокити, можна легко купити ще одне авто! (та його теж частково, включити в збитки. Авто потрібне, мушу купити, так як на момент слідства авто зі знятими номерами не можу використовувати) - так це зветься неадекватна поведінка, тому-що у нас соціум неадекватний,..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

Xabr написав:
OKurylyshyn написав:

В Львові це регулярно відбувається.

З немісцевими, чи виключно з АА / КА?

З всіма підряд.
Звичайно що приїжджі мають більшу популярність бо вони не в свому місті і скоріш за все спішать.
А найбільшою популярність користуються Євробляхи, ти ж дублікати на них не зробиш.
Вже навіть є канторки які роблять пластикові дублікати, їх вішають на машину, а справжні тримають у багажнику.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

11 Відредаговано sdj387jsd (2020-07-19 10:28:33)

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

OKurylyshyn написав:

А найбільшою популярність користуються Євробляхи, ти ж дублікати на них не зробиш.

Це взагалі, узаконене рейдерство! І по суті діла все вірно! Там тільки гроші, і то треба ввічливо ввічливо хлопці пожалійте, сильно не обдирайте, скажіть що куди щоб швидше, і тд тож всі свої, друг друга розуміємо.  coffee Там уже геть не та історія, що вище писав!
imho2

OKurylyshyn написав:

ти ж дублікати на них не зробиш.

Цеж знову, варіант для лінивих:)  coffee хоча все залежить від мети...якщо нема бажання гратись, то так дублікат гарне рішення щоб не платити! Якщо інші не будуть платити той не буде цього бізнесу!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

12

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

Valerik написав:

Ци Ви так борзо пишете, не потрапивши в подібну ситуацію..відновленя номерів через поліцію тривае близько 10 днів.. Я думаю в реальній ситуації бойовий дух такий не буде..

Зараз ніхто номери не відновлює. Або робиш дублікати і їздиш з розумінням що оригінали десь гуляють, або перереєстовуєш машину на нові номера з заміною тех.паспорта.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

13 Відредаговано sdj387jsd (2020-07-19 10:33:00)

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

OKurylyshyn написав:

Зараз ніхто номери не відновлює. Або робиш дублікати і їздиш з розумінням що оригінали десь гуляють

coffee  coffee  coffee , все вірно. А ні то платять 250 грн smile coffee  Ви все гарно роз'яснили, дякую. coffee Іншим це дуже корисно, почитати! Доречі в кожному напевно обласному центра за день можна зробити дублікат, це час на пошук, час щоб добратись і тд! coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

14

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

Дублікати взагалі не варіант.
Їх можна робити в разі коли було ДТП і оригінал пошкоджений, коли номер переходить від одного твого авта до другого...третього і з часом від зачухується, або як у мене на багажник для велосипедів що на форкопі.
А робити дублікат знаючи що твої оригінали можуть вчепити на викрадене авто, чи грабанути з ним інкасаторську машину трохи не альо.
Я розумію що ти маєш довідку про викрадення, що знайдуться свідки що засвідчать твою присутність в іншому місці, але по слідчим і по судам затаскають так, що вже нічого не захочеться. Щей виїзд за кордон, чи пересування далі твого міста чи області можуть обмежити.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: Sivil1

15

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

sdj387jsd написав:

Доречі в кожному напевно обласному центра за день можна зробити дублікат

Дублікат робиться за 10хв, можна один, можна два, можна нового зразка, можна старого. Робив для велобагажника на дві машини. 10 хвилин!!! з водяними знаками, все як потрібно.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

16 Відредаговано sdj387jsd (2020-07-19 10:50:37)

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

OKurylyshyn написав:

Дублікати взагалі не варіант.

Не все так категорично! Можна сказати навпаки, на подібне авто зроблять Ваші дублікати, тут нічого не міняється. Це все сіра зона, діяльності.

Доречі по номерам, спочатку пройдітесь, по всіх ближніх кущах, як правило далеко номера не ховають!

OKurylyshyn написав:

Дублікат робиться за 10хв, можна один, можна два, можна нового зразка, можна старого.

А поки в незнайомому місці найти, добратись і тд то пів дня день вилетить!

В любому випадку. Зняли номера це е геморой! Але потрібно до цього ставитись як до пригоди!, від цього ловити задоволення. Просто як така собі, неочікувана випадкова пригода, яку можна розтягнути на довше, та отримати задоволення! Це як з побачити дівчину та піти знайомитись, пригода теж не знаєш, як там все буде, завжди є елементи несподіваності!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

17

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

sdj387jsd написав:

Можна сказати навпаки, на подібне авто зроблять Ваші дублікати, тут нічого не міняється.

Міняється. Ні одна фірма в Україні не зробить дублікат який відповідає оригіналу.
Поліція завжди перевіривши знає де дублікат а де оригінал, їх тільки здалеку не розрізниш.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

18

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

OKurylyshyn написав:

Міняється. Ні одна фірма в Україні не зробить дублікат який відповідає оригіналу.
Поліція завжди перевіривши знає де дублікат а де оригінал, їх тільки здалеку не розрізниш.

Це в ідеалах, а реальність сірі види діяльності, там від кількості винагороди все залежить. І як де..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

19

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

sdj387jsd написав:
OKurylyshyn написав:

Міняється. Ні одна фірма в Україні не зробить дублікат який відповідає оригіналу.
Поліція завжди перевіривши знає де дублікат а де оригінал, їх тільки здалеку не розрізниш.

Це в ідеалах, а реальність сірі види діяльності, там від кількості винагороди все залежить. І як де..

Та з таким підходом і паспорти і біометрику підробляють. Але це окремі випадки і не є часто і масово.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

20

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

OKurylyshyn написав:

Але це окремі випадки і не є часто і масово.

Згідний, там уже цілі зовсім інші. А не просто із-за дрібниці, лізти на рожо! coffee

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

21

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

sdj387jsd написав:

Якщо інші не будуть платити той не буде цього бізнесу!

app коли у людини бракує принциповості, тож, яку Країну ми зможемо побудувати?
палкий привіт одеським та львівським бандюкам та мусорам! зробимо чесних громадян України разом!  crazy
хлопці, дякую за інфу; в Одесі та Львові моєї ноги точно не буде!..

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

22

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

Тут як сказати.. Свого часу з 2010р, після інавгурації Януковча, по Києву гастролери почали знімати колеса з машин та грабувати гаражі. Залізли в гараж батька, викрали зимову гуму і деякий інструмент, а слідчий, що виїхав, доводив батьку, пенсіонеру військ МВС, що він сам зламав замок.. Але, ці банди були знешкоджені новою патрульною поліцієб за перші місяці роботи у 2015р..В Одесі схоже немає бажання займатися цією проблемою.. Декілька років тому серед білого дня в під'їзді в тому ж оайоні невідлмі вкрали поштові ящики і відвезли їх в пункт прийому металобрухту.. Поліція відреагувала, ящики знайшли, пункт прийому металобрухту працює і досі. Порішали і все..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

23 Відредаговано floyd47 (2020-07-19 13:02:17)

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

Valerik написав:

ці банди були знешкоджені новою патрульною поліцієб за перші місяці роботи у 2015р..В Одесі схоже немає бажання займатися цією проблемою.. Декілька років тому серед білого дня в під'їзді в тому ж оайоні невідлмі вкрали поштові ящики і відвезли їх в пункт прийому металобрухту.. Поліція відреагувала, ящики знайшли, пункт прийому металобрухту працює і досі. Порішали і все..

а шо Ви хотіли, коли містом керує громадянин московського улусу? це і є його прямою роботою--сіяти невдоволеність громадян діями керівництва країни... скажіть мені, будь ласка, скільки місяців лежить під берегом міста-курорту Одеси отой танкер?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

24 Відредаговано alex.cver (2020-07-19 18:13:30)

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

OKurylyshyn написав:

Зараз ніхто номери не відновлює. Або робиш дублікати і їздиш з розумінням що оригінали десь гуляють, або перереєстовуєш машину на нові номера з заміною тех.паспорта.

Думаю Вы правы. Смысл, их получать у тех кто украл 0 и спонисировать и дальше это? Ну и что, что номера где то гуляют? Вам что от этого, если по базе они зарегистрированы все равно на Ваше авто и привязаны к Вашему вин коду. С таким успехом можно сделать любые номера с любой машины. Короче, нечего спонсировать удодов. Пошел, сделал дубликат, или сменил номера. Пусть тот кто хотел заработать засунет в одно место эту железяку. Номера это всего лишь железяка, не больше не меньше. Как только перестанут платить некоторые, то это вид рекета отпадет сам.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

25

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

alex.cver написав:

Номера это всего лишь железяка

железяка, которую можно снять с вашей машины, прикрутить на угнанный Спортидж и ездить неизвестно сколько времени, собирая штрафы с камер, сбивая бабушек на переходах и грабя бензоколонки smile

  0