26 Відредаговано alex.cver (2020-07-19 19:15:51)

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

Vader написав:

железяка, которую можно снять с вашей машины, прикрутить на угнанный Спортидж и ездить неизвестно сколько времени, собирая штрафы с камер, сбивая бабушек на переходах и грабя бензоколонки

А смысл вообще в этом? Вот неужели это нельзя делать без гемора вообще, сел на бляху и так безопаснее в разы чем то что Вы описали. Это все равно до 1го залета или засвета ваших номеров.
  Воруются номера ну точно не для этого а для 250-350 грв на забухать личностями совсем с другой категории.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0



27

Re: Одеські пригоди, або пастка для гостей міста

Valerik написав:

Сьогодні вночі в Південній Пальмірі я втрапив в типову одеську неприємну ситуацію. Вийшов зранку до припаркованої під вікнами спального району машини, а у мене зняті мої київські номери і під двірником телефонний номер............................
Отаке.. Поререджаю всіх, хто їде відпочивати.. Перед тим 7 років їздив і нічого не було. Поліція не робить нічого.. Треба шукати платну стояну навіть через два-три квартали.

Раніше таке було. На Лузанівці номери тирили, так я іх сам знімав на що суворівські гайці дуже бісились. А ось в 2018р. "номерна тематика" була популярна в Чорноморську.

  0