76

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

При їзді в режимі по суті звичайного автомобіля, із стабільною швидкістю, він і буде брати як звичайний автомобіль. Впринципі любі плюси гібридів завжди були помітні тільки в місті.......Початково ж Вольт був заточений як міський автомобіль в першу чергу

Абсолютно правильно!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-06 21:31:51[/merge_posts_bbcode]

Doc написав:

Тут у ВАГів є нюанс. Вони рахують у л/100 км витрати пробігу. Повторю - пробігу.

Все вони рахують, постій у пробці і побачиш витрату.

Doc написав:

Тобто витрати палива на стоянці з увімкнутим двигуном на світлофорах не враховуються. Тому сміливо додаєм літр.

Рахують у літрах/год

  0



77

Re: Chevrolet Volt

Doc написав:

Тут у ВАГів є нюанс. Вони рахують у л/100 км витрати пробігу. Повторю - пробігу. Тобто витрати палива на стоянці з увімкнутим двигуном на світлофорах не враховуються. Тому сміливо додаєм літр.

От жуки)))

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

78 Відредаговано Георгич (2019-08-07 11:00:56)

Re: Chevrolet Volt

Doc написав:

Тобто витрати палива на стоянці з увімкнутим двигуном на світлофорах не враховуються

Doc, ты за год не разорался со своей машиной. БК все считает и считает хорошо.
Со старт-стопом расход на литр-полтора меньше.
И постой в пробочке час, так расход вырастет астрономически, но как начнешь ехать придет в норму.

  0

79

Re: Chevrolet Volt

Георгич написав:

И постой в пробочке час, так расход вырастет астрономически, но как начнешь ехать придет в норму.

Розібрався і повторю. л/100 км то одне, л/год. - інше. І коли БК показує витрату паливо, то лише в л/100 км. За цей час я назбирав достатньо інформації, щоб це стверджувати. Наприклад по чекам від заправок і згідно довготривалої витрати різниця біля літра.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-08-08 20:14:32[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Все вони рахують, постій у пробці і побачиш витрату.

Так, рух вони враховують, і БК показує витрати в русі. Витрати при простої не враховуються. Вірніше враховуються, але не показуються.
Повторюсь - різниця між показами БК і по чекам у мене літр.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

80

Re: Chevrolet Volt

Повертаємось до теми Вольта, і питання для чого це все було. Знаючи що сьогодні буду їхати за Львів, зранку кинув машину на зарядку біля офісу.
Доїхавши додому отримав ось такий результат:

Spoiler

http://puu.sh/E3byM/c2459223e7.jpg

Шляхом нехитрих математичних маніпуляцій отримуємо цифру в 145 Ват/Км, 6.8 км на Кіловат, або 14.5 Кіловат/100км. Прямо написав по-різному, що б кожен міг прикинути в зручному для нього форматі)
Ах, і в запасі в мене залишилось ще 2.5 кіловата, що дає нам потенційний пробіг в такому режимі приблизно 70км.
Зразу зауважу що я не тошнив 50-60 км/год, а в основному їхав 90-100км/год. Єдине чого старався уникати - різких прискорень.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: сяся, noksic.ua, Larsen, Хохол4

81

Re: Chevrolet Volt

Так на екрані написано пробіг 54.9км, а де там залишок 70км?

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

82 Відредаговано Mellon (2019-08-10 02:13:47)

Re: Chevrolet Volt

Хохол написав:

Так на екрані написано пробіг 54.9км, а де там залишок 70км?

Залишок пише на основній приборці, там зараз пише 15 км. А це додатковий екран мультимедії, де показує скільки було використано енергії\бензину. В Вольті енергії в батареї доступно приблизно 10.5 кіловат. За 55 км я використав лише 8, ще 2.5 є.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Хохол1

83

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

їхати за Львів, зранку кинув машину на зарядку біля офісу.

ще напиши для повної уяви картини.  в якій годиниі, з якого району був виїзд після зарядки і в якому місці була кінцева точка?

Uu1lsdahh38807602
1,6 8v. 2007
  0

84 Відредаговано Mellon (2019-08-10 16:52:55)

Re: Chevrolet Volt

З вулиці Сахарова до Нового Роздолу. 7 вечора, час пік. Тут чуть інший варіант ніж з бензиновою машиною. Пробки її стихія, після 110 км/год вона вже багато бере.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: сяся1

85

Re: Chevrolet Volt

Почав шукати чим можна замінити штатні лампи. Виявилось, що в Вольті вони ніби то надзвичайно технологічно крутого стандарту Hir2. І галогенки цього типу позиціонують себе як самі потужні галогенки впринципі. Після прочитання цієї інформації я глибоко задумався. На днях прямо витягну с фари ту що є, і подивлюсь на неї.
Одним словом є два варіанти поки. Перший - замовити на ебей пару ламп стандарту Hir2, оскільки в нас ціни на них не гуманні абсолютно. В Україні пара ламп цього типу будуть вартувати +-1100 грн(Осрам), на ебей є по 700(Філіпси і Сильванни, це дочірня компанія Осрам для США). Основне питання, а чи будуть вони кращими за те що є?...
Варіант два - щось типу Осрам Найт Брейкера з цоколем H4, і підрізати одне вушко. Тоді вони встають як має бути.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

86

Re: Chevrolet Volt

Mellon, Самое весёлое тебя может ожидать впереди, машина с CAN шиной? Если да - может не принять другие лампы.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

87 Відредаговано Mellon (2019-08-15 17:10:20)

Re: Chevrolet Volt

Які саме інші? H4 і H3 точно ставили і працюють. На американському форумі бачив що впихали все що тільки можна, включаючи різноманітні види китайського ЛЕДу. А здавалось би цівілізована країна big_smile

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  1
Спасибо сказали: Don Kortes1

88

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

А здавалось би цівілізована країна

upp  lol

  0

89

Re: Chevrolet Volt

Есть! Электромобили получат зеленые номера
Источник: https://auto.ria.com/news/autolaw/24547 … omera.html © AUTO.RIA.com™

  0

90 Відредаговано Kap1toshka (2019-08-16 09:01:51)

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Почав шукати чим можна замінити штатні лампи. Виявилось, що в Вольті вони ніби то надзвичайно технологічно крутого стандарту Hir2

Може взагалі тупо зробити? Зняти фару та припаяти нові клеми під більш гуманні лампи? якщо звісно там кріплення дозволяє нормально тримати лампи іншого стандарту. 1100 грн за лампу занадто... гроші з повітря...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

91 Відредаговано Mellon (2019-08-16 11:21:52)

Re: Chevrolet Volt

Kap1toshka написав:

Зняти фару та припаяти нові клеми під більш гуманні лампи?

https://avto-lampa.ru/pages/raznitsa-me … 3-hb4.html
Планую спочатку спробувати H4 120-130%

сяся написав:

Есть! Электромобили получат зеленые номера

Я думаю Вольт це не стосується. Хіба що пункт щодо заряджання на відведених для цього місцях

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

92

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Я думаю Вольт це не стосується.

Смотря, как написан закон... Скорее всего да, только для EV, никаких PHEV и прочих...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

93

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Я думаю Вольт це не стосується

Aprox написав:

Смотря, как написан закон.

искал первоисточник (закон) не нашёл , правда я ещё тот интернет-искун roll

  0

94

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Варіант два - щось типу Осрам Найт Брейкера з цоколем H4, і підрізати одне вушко. Тоді вони встають як має бути.

Лично я пошел бы по этому пути.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-17 12:44:27[/merge_posts_bbcode]

Doc написав:

Так, рух вони враховують, і БК показує витрати в русі. Витрати при простої не враховуються. Вірніше враховуються, але не показуються.

Doc, не хочу оффтопить в чужом бортовике, но тем не менее, если моя поездка скажем 100 км, со средним расходом 5л/100, и если мне придется в ней подырчать в пробке скажем час, то БК расход покажет 6л/100, т.к. учтутся л/ч стояния на холостых. Если же буду пользоваться старт-стопом, а я им всегда пользуюсь, то расход так и останется 5л/100.
В расхождении чеков и БК чаще виновата не машина.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-17 12:47:45[/merge_posts_bbcode]

Mellon написав:

Планую спочатку спробувати H4 120-130%

Сначала обрати внимание на состояние отражателя фары. В пятилетних машинах они уже достаточно грязные.Отсюда и никудышный свет.
В Киеве есть сервис, я им пользовался на Вектре - фары снимают, извлекают стекла, моют, собирают. После светят как новые.

  0

95

Re: Chevrolet Volt

Нарешті дійшли руки замінити стійки. На жаль ліва була пошкоджена в дтп в США, і нарешті їй прийшов повний капець. По перше замучила стуком, а по друге машина явно стала гірше керуватись. Треба було або купляти б/у в пару до ніби цілої, або зразу дві нових. Так як друга явно певний час тримала на собі вагу всього переду, я вирішив замінити зразу на дві нових і не бавитись. Тому були куплені дві стійки Каяба до Шевроле Круза, які абсолютно ідентичні. Ціна - 1550 грн за штуку+робота. Після цього машина почала їхати просто супер. Взагалі підвіска дуже міцною і збитою відчувається. Тепер коли все тихенько, їхати одне задоволення.
Із неприємного - коли загнали машину на яму, побачили знизу що трішки підтікає масло з мотору. Почали дивитись що і куди. Виявилось що підпускають сальники. Заміряли рівень масла - а він якийсь дуже дивний. Завеликий. І то не просто завеликий, а якийсь ненормально завеликий. В результаті з мотору було злито 2 літри лишнього масла, при нормі в 3.2 літри...
Наразі все що натекло ми витерли, подивимось що буде далі...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Хохол1

96

Re: Chevrolet Volt

Ай файний колір вживу. Пропускаю - виїжджай на Кн. Ольги, не встидайся.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

97

Re: Chevrolet Volt

rk03 написав:

Ай файний колір вживу. Пропускаю - виїжджай на Кн. Ольги, не встидайся.

Аааа, я щось задумався і не приглядався хто був за кермом того універсальчика. Та і стараюсь виїздити тільки коли 100% впевнений що мене пропускають.

Машина на разі почала дещо роз'їжджатись, чи що. Якщо спочатку батареї вистачало десь на 50-55км, то зараз 60-70. Стиль їзди впринципі не змінився. Підозрюю що батарея після простою могла спочатку не все віддавати. А можливо машина просто котиться краще. Одним словом на одному кіловаті я проїжджаю десь 7км зараз. По місту.
Після двох місяців все таки починаєш помічати деякі нюанси.
1) Салон зібраний на 9.5 з 10. В машині практично нічого не скрипить і не гримить. 0.5 бала знято за приборну панель. Там для краси накладено аж три пластикові панельки одна на одну, і якщо машина нагрівається на сонці вони можуть поскрипувати. Власне це і все. Після салону Логана який відверто гримів - велике досягнення.
2) Абсолютно дубовий і дешевий пластик на торпедо і картах дверей. Можливо в другому Вольті це виправили, але в машині за 35к якось дивно таке бачити. Всі гроші пішли в начинку.
3) Сенсорні кнопки керування під мультимедією. Ну дууже спірне рішення. Очевидно в 2010 році воно виглядало футуристично, але в другому вольті від цього відмовились. Ну і правильно. Не скажу що вони туплять,  але попасти з першого разу, а тим більше на ощуп - нереально.
4) Шумоізоляція. Вони дивна і якщо чесно мене ставить в ступор. З одного боку дуже хороша шумка моторного відсіку. Мотор не чути в салоні, хіба він вже виходить на 4+ тисяч обертів(ну по приблизному звучанні, тахометра в мене нема). З іншого боку - ніяка шумка арок коліс. Власне можливо і мотор на ходу не чути саме через колеса. Колеса до речі якийсь ноунейм, явно було поставлено що подешевше. Можливо щось якісніше і шуміло б менше. Але це так, придирки. Поставлю зимову резину і подивлюсь.

Кузов ліфтбек це дуже зручно. Якщо скласти задні сидіння - можна реально ну дуууже крупногабаритні речі засунути, це я вже перевірив.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Хохол1

98

Re: Chevrolet Volt

Після тисячі км "нормальної" експлуатації(маю на увазі без далеких подорожей, а просто використання машини як повсякденного інструменту) вийшов показник 15л бензину на 1000км. Причому мінімум 10 літрів можна було б відняти якби я заморочився чуть більше і частіше ставив машину зарядитись.
Мушу зауважити що на бажання заряджатись( а у випадку Вольта це досить часто), сильно впливає те наскільки зручно це робити. Ідеал - свій гараж/паркомісце де його можна без проблем втикнути кожен вечір. Тоді б я точно взагалі не спалив бензину. Але то таке, машина радує, тишина і комфорт + динаміка електромобіля.
Наразі із запланованих обнов - покупка зимових шин в шатному розмірі 215/55 R17.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  1
Спасибо сказали: Лево, noksic.ua, sergiosem, Хохол4

99

Re: Chevrolet Volt

як  в нашому місті стосовно кваліфікованих сервісників для даної автівки?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

100

Re: Chevrolet Volt

sergiosem написав:

як  в нашому місті стосовно кваліфікованих сервісників для даної автівки?

На разі я спілкувався з електриком на Бош Сервісі який мені підключав парктронік, в них подібні гібриди і електромобілі взагалі, досить звичне явище.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: sergiosem1