26

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

З іншого боку після вольта де реально сидиш п'ятою точкою на землі - таке враження що логан це кросовер.

я на роботі час від часу по фабрикам катаюсь в інші міста на вантажівках підприємства як пасажир, то знаєте там навіть кросовер після вантажівки пузотерка))))

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0



27

Re: Chevrolet Volt

Я не кажу що це проблема. Просто особливості конкретного автомобіля. З іншого боку - незважаючи на те що Вольт нижчий за Логан, за рахунок нижчого сидіння, місця на голову значно більше. Взагалі, за комфорт водія і переднього пасажира машина отримала від мене тверде 5. Що б було зрозуміліше - в мене зріст 194 см, і комфортно влаштуватись в багатьох машинах - для мене не саме тривіальне завдання. А інколи і достатньо неможливе. Колись ще, коли розглядались різні варіанти, я наприклад не влізався у більшість моделей Ніссану. Також коли приїздив на ТО до офіціалів, то ради цікавості приміряв Сандеро Степвей, і щось теж було досить некомфортно.
За Вольт я до речі теж переживав, оскільки купляв машину як то кажуть взагалі без примірки. Але пощастило. Крісло регулюється по висоті-довжині+спинка, руль теж має досить значні ходи по вильоту і висоті. З нюансів - машина широка, і відповідно крісла теж досить широкі. Я в ньому дещо гублюсь аж, але більш, гм, комплектній людині було б зручно.
Із мінусів - задні сидіння. Від мене вони отримують максимум 3 із 5, а то і 2 з 5. Відверто кажучи з моєї точки зору вони там досить номінальні. ІМХО - машину можна було з таким успіхом робити в форм-факторі купе.
Є дві проблеми( не рахуючи того що машина впринципі 4ьохмісна). Перша - батарея знаходиться під задніми сидіннями і вони дещо підняті. Як результат - я вже із своїм ростом там можу сидіти зовсім впритик до даху. Інша проблема мене впринципі здивувала. Машина довга(4.6 метра), база теж велика. Але якщо знову ж таки, я сідаю як я люблю, то місця за мною залишається дуже мало. Куди вони поділи таку прорву місця, мені якщо чесно не зрозуміло. Вердикт - дітей возити ок, а вот великогабаритних дорослих - ні.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Хохол, Evgenий2

28

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Але саме більше розчарування - руль. Ніколи не думав що руль в логані настільки пустий і неінформативний. І з величезною пустою зоною в нульовій точці.

Так, а ще збільшене передаточне число рульового мехаізму. Внаслід чого приходиться крутити руль на більший кут, як на грузовику.
Це дуже відчутно, коли пересідаєш з чогось на логан.

Mellon написав:

Ну і стабільність на трасі. Логан вже після 120 відчуває вітер і то сильно.

Так, керованість низька.

  0

29

Re: Chevrolet Volt

просвіти будь ласка що таке: "Текущая ставка: $4 200 USD" і  "Оценочная розничная стоимость: $14 996 USD" на Копарті?

Uu1lsdahh38807602
1,6 8v. 2007
  0

30 Відредаговано Mellon (2019-07-25 11:09:44)

Re: Chevrolet Volt

JeepKa написав:

"Текущая ставка: $4 200 USD"

Кожна машина має дату початку фактичних торгів за неї. Допустимо на площадці в Чикаго в 13:00  по їньому часу починається аукціон. Він триває приблизно 3-4 години, і за цей час продається велика кількість різних машин. В середньому на одну машину йде хвилина часу. На цікаві лоти може бути і 3-4 хвилини, якщо якісь покупці зчепились між собою. Так ось. Фактичні ставки починаються саме тоді. Проте ще до початку аукціону, можна зробити поточну ставку на машину. І live-аукціон буде починатись саме з цієї суми. В цьому випадку аукціон ВЖЕ розпочнеться з суми 4200. Якщо ніхто не поставить на живому аукціоні більшу ставку, машина дістанеться цій людині яка кинула вже на неї 4200. Власне на ютубі є велика кількість відео з аукціонами. Та і врешті решт, кожен може сам подивитись цей аукціон, вони доступні для перегляду навіть без реєстрації.

JeepKa написав:

"Оценочная розничная стоимость: $14 996 USD"

Оцінкова вартість - це вартість в яку оцінили машину до пошкодження. Сума використовується для приблизної оцінки можливих ставок на цю машину. Переважно, машини на копарті продаються від 30 до 50 % від цього значення. В моєму випадку,якщо я правильно пам'ятаю, машина пішла за 36% від її оцінкової вартості.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  1
Спасибо сказали: Хохол, o4karikjean2

31

Re: Chevrolet Volt

Дійшли руки(і очі) полазити по юзер мануалу. А якщо бути конкретним, то шукав одну дуже логічну фічу. Було цікаво чи інженери GM додумались до неї чи ні.
Тепер зайду трішки здалеку. Основна проблема електромобіля( а конкретно вона яскраво виражена в Ліфа) зимою - це те що на пічку йде дуже багато енергії. Тривіальний момент, але в автомобілі з ДВЗ пічка - сама елементарна річ, оскільки ДВЗ генерує тепло так чи інакше як продукт своєї роботи. Якщо повернутись до того ж Ліфа, я бачив інфу, що пічка може 'з'їдати' до половини енергії батареї. І тому багато власників ставлять на Ліф бензинову\дизельну автономку, що б зимовий пробіг був якомога більшим.
Повертаючись до Вольта де вже є власний ДВЗ, логічно було б зробити режим який буде запускати мотор на низьких обертах для роботи пічки/підігріву батареї. Виявилось, що таки додумались. І навіть достатньо тривіально його обізвали - Engine Assisted Heating. Режим великою мірою автоматичний і зараз перевірити його немає можливості(та і хто в здоровому глузді в +30 буде перевіряти пічку?), але ще відкритим залишається питання чи мотор буде лише гріти пічку, чи і гріти пічку, і заодно виробляти електроенергію і скидати її в акумулятор.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Рома11

32

Re: Chevrolet Volt

Присоединяюсь к поздравлениям! Спасибо за тему, очень познавательно.
Считаю, за электричками будущее. Пора присматриваться. Проясните, плиз, непонятку: двз крутит колеса  или только генератор? Вы им газуете и как-то управляете или он сам по себе?

  0

33

Re: Chevrolet Volt

Рома1 написав:

Проясните, плиз, непонятку: двз крутит колеса  или только генератор? Вы им газуете и как-то управляете или он сам по себе?

Тільки генератор. Технічно кажучи там два електромотори, і один бензомотор. Але в любому режимі їзди машина їде саме на електромоторах, людина роботою ДВЗ ніяк не керує, він живе своїм життям.
Є прикольний ролик де пояснюється принцип роботи Вольта:

Spoiler

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: Рома1, Evgenий2

34

Re: Chevrolet Volt

Не в тему, але про Вольта. Битий америкос поки робиться кузовщина, проситься газанутись. Буде все крім дизеля smile ДВЗ ніби звичайний, робоча т-ра ~90°. Місця під капотом катастрофічно мало, але.... Дуже гарячий вихлоп, руку не втримати. Але їде файно. Місця в салоні, як на мене, маловато. Вантажопідйомність пасажири+груз 340кг.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

35

Re: Chevrolet Volt

rk03 написав:

ДВЗ ніби звичайний, робоча т-ра ~90°

Двигун опелівський, код - A14XFL - https://en.wikipedia.org/wiki/GM_Family … ne#EcoFlex, нічого особливого взагалі. Але чесно, я щось навіть і не знаю для чого там городити газ. Слабо собі уявляю як можна поєднати цикл роботи ГБО коли машина завжди заводиться на бензині і потім переходить на газ, з тим що мотор живе своїм життям і глохне і заводиться коли йому заманеться.
Власне, їхав сьогодні на бензині, залишок в батареї - 15км ходу. Показник я скинув на виїзді зі Львова. Комбінація чисто електротяги+режим Hold для збереження заряду в батареї:

Spoiler

http://puu.sh/DXME7/97a9e8689f.jpg

Це я перший раз за два тижні їхав на бензині по суті.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

36

Re: Chevrolet Volt

Руслан, то вже не здраво.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

37

Re: Chevrolet Volt

Я не по людях, по автах - хоче, можу, платить, роблю.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  1

38

Re: Chevrolet Volt

rk03 написав:

Битий америкос поки робиться кузовщина, проситься газанутись.... Місця під капотом катастрофічно мало

Ну
а почему бы и нет? Редуктор Мейджик-3 влезет.

Mellon написав:

Двигун опелівський, код - A14XFL

Нормуль мотор, увеличенного ресурса
https://www.drom.ru/catalog/chevrolet/e … 14xfl-llu/
на гидриках
https://img.7zap.com/oem/opel/images_big/R12/272381.png
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-28 23:24:13[/merge_posts_bbcode]

24 - коромысло
23 - гидрик
https://ukrparts.com.ua/media/images/262/02620473201255.jpg

  0
Спасибо сказали: rk031

39

Re: Chevrolet Volt

За що люблю форум, навіть код двига ще не шукав, а ссиль на ТТХ вже виклали. Дякую.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

40

Re: Chevrolet Volt

rk03, если у клиента серьезный интерес к ГБО на этот двиг, то я могу спросить у опелистов, которые все A14X вкурили и вдоль и в поперек. И кину тебе ссыль.

  0

41

Re: Chevrolet Volt

Буду вдячний, але лише якщо це не забере багато твого часу.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

42 Відредаговано Mellon (2019-07-31 14:54:55)

Re: Chevrolet Volt

Знайшов ще один мінус. Довелось проїхатись вночі. І світло фар взагалі ніяке. Причому дальнє теж якось не дуже міняє ситуацію. Фари - звичайний галоген. Для початку витягну лампочки, може варто замінити на щось потужніше і якісніше. Якщо не допоможе, тоді не знаю, шукати якісь радикальні варіанти типу лед або що. Зараз це ще нічого, день довгий. А зимою доведеться весь час фактично вночі їздити, а це просто небезпечно...

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

43

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

- сидіння з незрозумілого матеріалу.

кинь фотку
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-07-31 20:51:32[/merge_posts_bbcode]

Mellon написав:

чи мотор буде лише гріти пічку, чи і гріти пічку, і заодно виробляти електроенергію і скидати її в акумулятор.

буде і гріти пічку, і заодно виробляти електроенергію і скидати її в акумулятор. І чим більше енергоспоживання на виробництво електроенергії, тим сильніше двигун буде гріти пічку.

  0

44

Re: Chevrolet Volt

Георгич написав:

І чим більше енергоспоживання на виробництво електроенергії, тим сильніше двигун буде гріти пічку.

т.е. обогрев от тосола ? я думал двс - генератор - эл.тэн

  0

45 Відредаговано Георгич (2019-07-31 21:21:59)

Re: Chevrolet Volt

сяся написав:

т.е. обогрев от тосола ? я думал двс - генератор - эл.тэн

Бинарная система
У Приуса есть электроподогреватель системы охлаждения, - чтобы печка работала когда ДВС заглушен. И в то же время ДВС был тёплым и готовым в любой момент использоваться, если владелец пожелает ехать быстрее 40км/ч, или батарея села.
Др. словами говоря, электрика греет салон и двигатель, когда он спит, а двигатель греет и заряжает, когда электрика кончилась.
Приусов много газифицировали, и в соответствии с вышеизложенным алгоритмом двиг. заводится сразу на газу, (потому что редуктор всегда теплый).
У первого Вольта батарея мощнее, возможно там алгоритм иной замутили, нужно разбираться, но было бы логичным, если бы он оказался похожий на приусовский.

  0
Спасибо сказали: сяся1

46

Re: Chevrolet Volt

Знайшов тут схему і пояснення - https://gm-volt.com/2010/12/09/the-chev … explained/
Пишуть що так, є два варіанта обігріву. 360V обігрівач + можливість обігріву від двигуна, як побічний ефект його роботи

Георгич написав:

кинь фотку

Завтра скину вже. Хлопці що робили хімчистку казали що ледве змогли його намочити. Дуже міцний і стійкий матеріал. Не знаю як фото це передасть

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

47

Re: Chevrolet Volt

Mellon, ЖМ толк в машинах знає.
Я так розумію, що найбільша проблема, з якою треба розібратись, це світло, так?

  0

48

Re: Chevrolet Volt

Георгич написав:

Я так розумію, що найбільша проблема, з якою треба розібратись, це світло, так?

Світло це доробка. Ну можна вважати що і проблема. З технічних наслідків дтп в США я ще не встиг поставити цілу противотуманку\повторювач поворотів(їде із США) і приходить повна хана стійці з тої сторони де був удар. Міняти буду на Bilstein від Опеля Астри/Зафіри. В чатику Вольтоводів радять ставити саме їх.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

49

Re: Chevrolet Volt

Mellon, а чи нема варіантів європейської оптики? Чи вона не стає?

  0

50

Re: Chevrolet Volt

В Європі Вольт не продавався. Від його аналога - Опеля Ампери не підходять.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0