51

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

В Європі Вольт не продавався. Від його аналога - Опеля Ампери не підходять

Це я і мав на увазі.

  0



52

Re: Chevrolet Volt

Щось поки не дуже виходить економити, оскільки хочеться багато поїздити і з комфортом big_smile
На вихідних їздив в Берегове на Закарпаття, туди-назад вийшло 550 км щось. Шукати зарядку в готелі не хотілось, тому обійшовся тим що зарядив машину дома. Розхід вийшов 6 літрів на 100км із завантаженим салоном і кліматом. В їзді себе не дуже обмежував, де хотілось і була можливість - обганяв, на підйомах теж міг притиснути. Тому вважаю що розхід для двохтонної машини цілком прийнятний. Із приємного - електромотор, який в горах тягне абсолютно так само я і на рівнині. Ну і на спусках з гори рекуперація теж приємна річ, батарейка підзаряджається досить помітно.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

53

Re: Chevrolet Volt

извини. конечно, но смысл такой экономии? у отца хундай акцент  5.5-6.2 в смешанном режиме.. и вольт не самый комфортный авто..

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

54

Re: Chevrolet Volt

_AlexSander_ написав:

извини. конечно, но смысл такой экономии? у отца хундай акцент  5.5-6.2 в смешанном режиме.. и вольт не самый комфортный авто..

Для початку питання - в чому вольт не самий комфортний? По ергономіці в мене питань до нього нема, підвіска мені подобається. Від їзди отримую одне задоволення. Хюндай з такою ж витратою палива немає і близько подібної динаміки(і не забуваєм про відсутність кпп). 
Ціна машини для мене була приблизно такою як і була б в машинах подібного класу.
Щодо економії - в нормальному для мене режимі машина експлуатується з нульовою витратою бензину. Інша справа що по факту це вже третій невеличкий дальнячок. Саме тому мені не підходив Ліф а підходив Вольт.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

55

Re: Chevrolet Volt

ну.. лишь бы тебе было хорошо wink

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

56

Re: Chevrolet Volt

_AlexSander_ написав:

ну.. лишь бы тебе было хорошо

Я зовсім не ідеалізую Вольт. Насправді в подібної схеми є теж багато мінусів. І впринципі 60 км електропробігу таке собі. З іншого боку, я напевно неправильно їжджу, тому що коли мені говорять про 5-6 літрів витрати на бензинових машинах мене щось сильно розбирає сміх. Я бачив і Тойоти, і Рено і Шкоди, і щось ніде в атмосферних бензинок я не бачив менше 8 змішаного. Ну то таке
Погоджусь правда, що за 35 тисяч, як коштував Вольт в салоні, про якусь економію говорити не доводиться впринципі.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

57

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Я бачив і Тойоти, і Рено і Шкоди, і щось ніде в атмосферних бензинок я не бачив менше 8 змішаного.

Мій минулий начальник мав витрату 6л/100 по Києву на поло з 6АТ гідротрансформатором принаймі я таку цифру бачив кожного разу на його БК, я навіть не уявляю як так їздити можна щоб отримати таку цифру)) в мене виходить 6-7 по Києву на дизеляці (на відстані до 15км, як ганяти на більші відстані то витрата таки меньша).

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

58

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Я бачив і Тойоти, і Рено і Шкоди, і щось ніде в атмосферних бензинок я не бачив менше 8 змішаного. Ну то таке

У меня БК показывает 6,8 - 7,3 л/100 чистого города...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

59

Re: Chevrolet Volt

Ну можливо, не буду сперечатись. На жаль мій Логан категорично відмовлявся виходити з 10 літрів змішаного, і 7 літрів на трасі, тому 6 літрів в Вольта я не вважаю проблемою. Куди в того логана стільки влізало мені абсолютно не зрозуміло.
Мінус подібної схеми - ми завжди возимо з собою якийсь непотрібний компонент. В режимі електромобіля - нам не потрібний мотор і всі супутні з ним речі. В режимі підзарядки батареї - нам не потрібна батарея аж на 16 кіловат, яка важить дуже і дуже багато. Тому за все доводиться платити, в моєму випадку - вагою поза 2 тонни, і ускладненням конструкції відносно електромобіля або чистого бензинового.
Власне тому батарея і всього лиш 16 кіловат. По перше ДВЗ забирає багато місця, а по друге із збільшенням батареї маса скромного автомобіля С-класу реально доповзла би вже до 2.5 тонни.
Хоча, на мою думку, можна було б поставити потужніший мотор, більше заточений на низькі оберти. Це дозволило б і зменшити робочі оберти, і знизити відповідно витрату палива... Але напевно інженери GM виходили з якихось своїх міркувань

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

60

Re: Chevrolet Volt

Мне, в целом, концепция Вольта очень по душе! 60 км - это как раз мой дневной пробег с небольшим запасом! Меня удручает его геометрия (клиренс и свесы), ну и форм-фактор... Был бы МCV или Дастер с такой же силовой установкой - были в списке мечт! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

61 Відредаговано Mellon (2019-08-05 15:40:00)

Re: Chevrolet Volt

Aprox написав:

Был бы МCV или Дастер с такой же силовой установкой - были в списке мечт! )))

Chrysler Pacifica Hybrid - https://hevcars.com.ua/chrysler/pacifica-hybrid/
Mitsubishi Outlander PHEV - https://hevcars.com.ua/mitsubishi/outlander-phev-2016/

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

62

Re: Chevrolet Volt

Aprox написав:

Был бы МCV или Дастер с такой же силовой установкой - были в списке мечт! )))

Це вже Mitsubishi Outlander PHEV smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

63

Re: Chevrolet Volt

Aprox написав:

Мне, в целом, концепция Вольта очень по душе! 60 км - это как раз мой дневной пробег с небольшим запасом! Меня удручает его геометрия (клиренс и свесы), ну и форм-фактор... Был бы МCV или Дастер с такой же силовой установкой - были в списке мечт! )))

в мого сусіда така, але не розмовляв ні разу як машинка, в моїй задок вище з'їжджати краще з бордюрів, а так не далеко від моєї відбігла, правда вага 2 тонни))

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

64

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:
Aprox написав:

Был бы МCV или Дастер с такой же силовой установкой - были в списке мечт! )))

Chrysler Pacifica Hybrid - https://hevcars.com.ua/chrysler/pacifica-hybrid/
Mitsubishi Outlander PHEV - https://hevcars.com.ua/mitsubishi/outlander-phev-2016/

Пасифика - такая же пузотёрка, как и Вольт... )) А вот Аутлендер - да! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

65

Re: Chevrolet Volt

Kap1toshka написав:

в моїй задок вище з'їжджати краще з бордюрів, а так не далеко від моєї відбігла, правда вага 2 тонни))

Навіть не знаю, зад там досить сильно припіднятий. Швидше проблема з переднім бампером, який намагались робити якомога нижче для аеродинаміки. Нарахунок двох тон - як то кажуть, любиш кататись - люби і саночки возити. А тут треба аж двоє санок возити... Правда я завжди стараюсь знайти плюс - за рахунок хорошої аеродинаміки і великої ваги - машина на трасі пре як танк.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

66

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Навіть не знаю, зад там досить сильно припіднятий. Швидше проблема з переднім бампером, який намагались робити якомога нижче для аеродинаміки.

Ну наші машинки розраховані їздити по нормальним дорогам а не по бордюрам, але маємо що маємо)))

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

67

Re: Chevrolet Volt

Kap1toshka написав:

але маємо що маємо

Я свідомо йшов на такий варіант. Мені частіше доводиться їздити по трасі з хорошим покриттям ніж по ямах і бордюрах, і стабільність на дорозі мене хвилювала значно більше ніж кліренс. Зауважу правда, що за рахунок 17 коліс, по львівській бруківці, машина йде куди м'якіше ніж логан.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

68

Re: Chevrolet Volt

Нормальный у тебя расход!
У меня на Логане 1.2 бенз. при полной загрузке Киев-Поляна БК тоже написал 6л/100км. Сейчас по городу Киеву пишет 7.4л/100км.
Катайся в удовольствие!
П.с. после твоей темы стал присматриваться к Вольтам. Уже и клиренс не такой уж маленький, а что таи с багажником?

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

69

Re: Chevrolet Volt

Kap1toshka написав:

Мій минулий начальник мав витрату 6л/100 по Києву на поло з 6АТ гідротрансформатором принаймі я таку цифру бачив кожного разу на його БК, я навіть не уявляю як так їздити можна щоб отримати таку цифру)

Моя полка на газу), 7,3 средний рисует. ГБО с ОБД, поэтому перерасчет честный.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-05 17:41:07[/merge_posts_bbcode]

Mellon написав:

Я бачив ..... і Шкоди, і щось ніде в атмосферних бензинок я не бачив менше 8 змішаного.

Атмосферник да, но у них новый 1.4ТСИ зачетный мотор.

  0

70 Відредаговано Mellon (2019-08-05 18:01:25)

Re: Chevrolet Volt

Хохол написав:

а что таи с багажником?

Середній. На сайтах знайшов інфу що 310 літрів+можливість скласти задні сидіння і отримати 1000+. Закидати речі зручно, кузов ліфтбек. Що дивно - явно було місце під шторку багажника, а її немає. Спочатку думав що пропала, а потім погуглив-попитався, виявилось що її і не було з заводу. Без поняття що за прикол від GM

Георгич написав:

Атмосферник да, но у них новый 1.4ТСИ зачетный мотор.

Можливо. Я про старий 1.6 MPI здається на 110 сил.
Підозрюю що в Вольт було нерентабельно впихати турбомотор, ще більше ускладнюючи його конструкцію. Можливо зіграла і любов американських інженерів до класичних атмосферників, я не знаю.
В другому Вольті мотор значно кращий і технологічніший(в першому це родич легендарного логанівського K7J, із 90их, із всіма їх достоїнствами і недоліками), там витрата палива мінімум на літр\100 км менша ніж в мене.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

71 Відредаговано Kap1toshka (2019-08-05 22:05:01)

Re: Chevrolet Volt

Хохол написав:

а что таи с багажником?

там лифтбек як в октавії тур задня ляда відкривається
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-05 22:06:57[/merge_posts_bbcode]

Mellon написав:

Підозрюю що в Вольт було нерентабельно впихати турбомотор

а нащо двигуну для генерування енергії турбіна? то вже зайве ускладнення конструкції, ще й зменьшення ресурсу+надійності. Таке навпаки зменьшить популярність автівки

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

72

Re: Chevrolet Volt

Знайшов цікаву статтю. https://www.theverge.com/2018/12/1/1811 … v-electric
Вже коли я купив свою машину - вийшла новина що GM зняв Вольт з виробництва, незважаючи на його досить непогані продажі. В статті є цікаві речі чому це було зроблено, і що буде далі.
Якщо коротко: як не парадоксально основною причиною стало те що Вольт 2 - седан. А продажі седанів падають у всьому світі(Форд наприклад зняв з виробництва легендарний Мондео/Фьюжн). Ось GM одним махом вирішив зняти з виробництва всі седани. Друга проблема Вольта - дилери. Автор стикнувся з ситуацією, що коли він прийшов з дружиною до дилера купувати Вольт - менеджер спробував його відмовити від покупки. Просто тому що він зацікавлений в тому що б продавати машини якомога швидше, і витрачати на 1го клієнта якомога менше часу. І якщо для того що б розказати все про величезний Шеві Еквінокс йому треба 10 хвилин, то через складність Вольта, на нього треба затрачати значно більше часу і пояснень.
В любому випадку витрачені ресурси на Вольт не пропали, і велика частина наробок переїхали в Болт. А по слухах, GM готує на базі системи Voltec кросовер.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

73

Re: Chevrolet Volt

Mellon написав:

Можливо. Я про старий 1.6 MPI здається на 110 сил.

Старий легендарний 1.6 MPI це двигун BSE 102 л.с.
Пізніше його замінили на CFNA(з короткими поршнями) 105 л.с. а пізніше на модульний CWVA 110л.с.
Люди по інерції беруть 1.6 але мабуть не знають, що там зовсім не старий легендарний вічний двигун BSE. smile
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-08-06 15:26:36[/merge_posts_bbcode]

Mellon написав:

я напевно неправильно їжджу, тому що коли мені говорять про 5-6 літрів витрати на бензинових машинах мене щось сильно розбирає сміх.

Якось я їхав Львів-Київ на 1.6 МРІ, спішити не було куди, ну думаю,поекспериментую їзду аля пенсія. Повз 100км/год. З урахуванням міст Львова і Києва БК Октавії Тур показав 5,7. Так що їздити з такою витратою реально, але навіщо?

  0

74

Re: Chevrolet Volt

Георгич написав:

Так що їздити з такою витратою реально, але навіщо?

Я не бачу проблеми в 5-6 літровому розході Вольта. Фізику обманути неможливо, і двохтонний хетч з моторчиком 1.4 так чи інакше буде його крутити. Неважливо чи через КПП чи через генератор. При їзді в режимі по суті звичайного автомобіля, із стабільною швидкістю, він і буде брати як звичайний автомобіль. Впринципі любі плюси гібридів завжди були помітні тільки в місті.
Те що мені хотілось покататсь по місцевості - ну це вже моя проблема. Початково ж Вольт був заточений як міський автомобіль в першу чергу

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

75

Re: Chevrolet Volt

Kap1toshka написав:

Мій минулий начальник мав витрату 6л/100 по Києву на поло з 6АТ гідротрансформатором

Тут у ВАГів є нюанс. Вони рахують у л/100 км витрати пробігу. Повторю - пробігу. Тобто витрати палива на стоянці з увімкнутим двигуном на світлофорах не враховуються. Тому сміливо додаєм літр.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0