1 Відредаговано b1ss (2019-03-25 19:08:55)

Тема: Допоможіть вибрати кросовера.

Машина буде приганятись з Європи. Не пізніше 2010 року. Пробіг до 150 тис.км.
Особливі критерії - механіка, кондиціонер, привід 4х4(бажано)
Із кандидатів:
Сузукі СХ4 (FIAT Sedici) двигун бензин 1.6; дизель 1.6, 1.9, 2.0.
Хюндай Туксон дизель 2.0; бензин 2.0.
Кіа Спортеж дизель 2.0, бензин 2.0.
Шкода Єті дизель 1.6, 2.0; бензин 1.8.
Шевроле Каптіва дизель 2.0, 2.2; бензин 2.4.
Ну і Дачія Дастер дизель 1.5 (110 к.с), бензин 1.6.
Хто володів (користувався) даними авто? Які в них проблеми?
Я так розумію, що найбільш вигідно буде розмитнювати з об"ємом двигуна до 1.6.
Бюджет до 10 тис. баксів з розмитненням і постановкою на облік.

Logan 1.4 база, ГБО
  0



2 Відредаговано OKurylyshyn (2019-03-24 11:21:25)

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

Я б ще розглянув Форд Куга.
Туксон убогий, Єті не зовсім кросовер (імхо).
Залежить який кінцевий прайс, 10 тис машина, чи 10 тис все повністю?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: b1ss1

3

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

b1ss, із переліченого найпроблемніша в плані надійності Каптіва, а Сузукі саме цієї моделі, найменьш кросоверний зі всіх. Тусон і Спорт майже однакові, так що між ними вибирати діло смаку. Дастер найбідніший варіант, але з другого боку, за ті ж гроші може вийти найсвіжішим з найменьшим пробігом так що тут можна задуматись що важливіше - пробіг чи навороченість авто. Щодо Єті, то воно скоріш за все (як повезе) буде надійніше за корейців, але бажано не брати tsi.
Короче по пріоритетам:
- якщо головне надійність - Єті.
- якщо головне прохідність - Дастер.
- якщо головне салон і об'єм багажику - Каптіва.
- якщо головне ціна - Дастер.
Якщо шукати золоту середину, то напевно Тусон/Спортедж. Адже вони по ціні десь посередині, по надійності непогані (особливо дизелі), по прохідності десь по середині, по об'єму теж по середині і по комфорту/наворотам теж не найгірші.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: b1ss1

4

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

OKurylyshyn, з усіма витратами 10.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-03-24 13:22:29[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Щодо Єті, то воно скоріш за все (як повезе) буде надійніше за корейців, але бажано не брати tsi.

Я двигуни 1.2 і 1.4 не розглядаю. Вище я вказав, з яким двигуном має бути машина. Найбільш оптимальний 1.6 дизель. Так, як ціна на його розмитнення буде найменшою і в плані надійності він непогано себе зарекомендував.

Logan 1.4 база, ГБО
  1

5

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

b1ss написав:

Найбільш оптимальний 1.6 дизель

2.0:) upp
Або дастери старші, не від одного чув що вони кращі, чим нинішні осучастнені. - Хотя вони мені дизайном, що нові що старі - "гадкий утенок"

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

Larsen написав:

- якщо головне надійність - Єті.

Одне насторожує тільки! Чому цю модель досить швидко згорнули з виробництва?
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-03-24 13:51:57[/merge_posts_bbcode]

b1ss написав:

Сузукі СХ4 (FIAT Sedici) двигун бензин 1.6; дизель 1.6, 1.9, 2.0.

Якщо це та модель, про яку думаю, то зовсім не кроссовер.
https://cars.ua/thumb/car/20180907/w933/h622/q80/kupit-suzuki-sx4-kiev-1354175.jpg

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

7

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

Doc написав:

Якщо це та модель, про яку думаю, то зовсім не кроссовер.

так, це вона.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-03-24 14:34:12[/merge_posts_bbcode]

yanus написав:

каптива - кака... ети - не кроссовер... сузука - х/з... туксон - то лучше дастер...
я б выбирал между: дастер или спортаж.

А кашкай 2009-2010 років 1.5 дизель, 2.0 бензин?
Які в них проблеми? На що звернути увагу?

Logan 1.4 база, ГБО
  0

8

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

yanus написав:

а вам вообще где юзать того кроссовера? по городу или по проселкам?

по сільських дорогах, буєраках і напрямках, які в інших країнах називаються дорогами.
я думаю, найбільш оптимальним буде Дастер 4х4, бо Кашкай з повним приводом в бюджет не влазить, та й кліренс там менший.

Logan 1.4 база, ГБО
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

9

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

Сузука, говорят, очень надежная. Но от кроссовера там только полный привод и чуть большие колеса.

Дастер - салон убогий, как у Логана, но зато типа надежный вездеход. Я за Дастер, хоть и не ездил, только прокатился пассажиром пару раз.

В Тусоне/Спортидже салон лучше продуман, стекло багажной двери открывается, удобно грузить. Места много, движки повеселее.

  0

10 Відредаговано alex.cver (2019-03-24 20:48:09)

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

У меня 2013 Спорейдж механика 5ступка, 4 на 4, бензин 2.0. Плюсы - стабильная машина, даж не знаю где лампочки менять. Все пашет и только ТО.
   Минусы.
-Жрет много как не в себя но мееньше чем на автомате.
-Отвратительная, короткоходная, иногда пробивающая до отбойника на трассе на волнах асфальта подвеска. Но заметил если качать колеса 2.3 или даже чуть больше то не пробивает ничо, но жестче машинка.
В остальном отличное зимнее авто, зимой лыжи, Буковель, полный привод, снег, песок, без проблем вообще. Салон суппер, подогрев передних и задних сидений, круиз и тд тп.
Совет, берите если Спортейдж то в дизеле ибо 2.0 бенза не хватает на ту массу и на трассе на обгонах при 10.7 сек до 100 приходится ооочень сильно крутить двигатель, из 5 на 4 даже переходить если нужен рывок при обгоне фуры. Но бензин лучше если вы зимний ездок, лыжи и тд тп.
Еще минус клиренс маловат для полной загрузки там 172мм. А так авто норм, пока продавать не хочу. ТО дешевле чем у Рыно Степвея и пока у диллера. Жена больше на Спортяге ездит, до сих пор в восторге и ничо менять не хочет. Витара обычная против Спортяги в салоне смотриться как машинка игрушка и в 2 раза меньше по ощущениям. Это разного класса машинки ибо размеры очень разные. Витару в аатомате с 1.6 бенз тестил на тестдрайве. Она едет как малютка Степвей по ощущениям но не так динамично. Против Спортяги Витара кадется малышкой и в управлении тоже.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

11

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

b1ss написав:

по сільських дорогах, буєраках і напрямках, які в інших країнах називаються дорогами.
я думаю, найбільш оптимальним буде Дастер 4х4

В Дастера найкраща геометрична прохідність. При руху по бездоріжжю зі всього переліченого, на дастері Доведеться далі всіх йти за трактором. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12 Відредаговано b1ss (2019-03-25 08:01:39)

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

Vader написав:

Дастер - салон убогий, как у Логана, но зато типа надежный вездеход. Я за Дастер, хоть и не ездил, только прокатился пассажиром пару раз.

В дастері я їздив рестайл, 16-го року, дизель 110-сильний, 6 ст. коробка, передній привід. То машина сподобалась. То салон там трохи кращий і панель приборів, як в новому Логані.http://cdn.motorpage.ru/Photos/800/5571.jpg

alex.cver написав:

У меня 2013 Спорейдж механика 5ступка, 4 на 4, бензин 2.0.

Я Спортеж і Туксон мав на увазі 2010 року а не обновлений, як у вас.https://i.infocar.ua/i/2/335/88349/1920x.jpg

Logan 1.4 база, ГБО
  0

13 Відредаговано sdj387jsd (2019-03-24 22:14:50)

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

b1ss написав:

найбільш оптимальним буде Дастер 4х4

Як 2 авто, хороша штука десь на рибалку і тд, хоч він і гадкий утенок, але для б/у, за помірні гроші, десь за місто недалеко, чи по місті на бензині як зимова машина - буде гарна машина...
Бюджет до 10 тис. баксів. - А можливо, краще ще добавить, да взять Таке як в мене тільки нове? (цією машиною довольний, машина варта рекомендації - незважаючи на дрібні сидиські фішки рено, які навмистно тикають.)...Його як слід для себе обкатать, масла 2.5 раза частіше мінять...і тд..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

14

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

sdj387jsd, 1.машина береться для роботи
2.по сільських дорогах, буєраках і напрямках, які в інших країнах називаються дорогами -
Логан/Сандеро з цією задачею не впораються. і з 1літровим 3 горшковим двигуном, якось стрьомно.
Потрібна машина з як можна більшим кліренсом і повним приводом, щоб вилазити з багнюки, а не шукати, чим її звідти дістати.

Logan 1.4 база, ГБО
  0

15 Відредаговано sdj387jsd (2019-03-24 22:22:52)

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

b1ss написав:

2.по сільських дорогах, буєраках і напрямках, які в інших країнах називаються дорогами -

Да вистачить!!! - там де фура проїжає, і дастера не вистачить, там тільки БТР...
Тим більше для роботи відмінне розїзне авто...Це я хочу розїзде авто з домашним улюбленцем обеднати думаю про комфорт шумку і тд, а так їде добре не козлить. тфу тфу тфу:)

b1ss написав:

Логан/Сандеро з цією задачею не впораються. і з 1літровим 3 горшковим двигуном, якось стрьомно

Тіко і Тільки дизель!!! - на пальному на ще одне авто зекономите! - цініть фуристів:)

b1ss написав:

щоб вилазити з багнюки, а не шукати, чим її звідти дістати.

Волинянка!!! На пузі, повзе там де нічого більше не проїде:)))

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

16

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

sdj387jsd написав:

Волинянка!!! На пузі, повзе там де нічого більше не проїде:)))

то вже занадто. можна і ниву взяти і шеві ниву. але потрібен, хоч якийсь комфорт і надійність.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-03-24 22:26:49[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Тіко і Тільки дизель!!! - на пальному на ще одне авто зекономите! - цініть фуристів:)

дизельний сандеро мінімум 350 тис.грн. в бюджет не влазить.

Logan 1.4 база, ГБО
  0

17 Відредаговано sdj387jsd (2019-04-14 17:50:29)

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

b1ss написав:
sdj387jsd написав:

Волинянка!!! На пузі, повзе там де нічого більше не проїде:)))

то вже занадто. можна і ниву взяти і шеві ниву. але потрібен, хоч якийсь комфорт і надійність.

Не нива втопиться, волинянка легка, на пузі, як човен пройде, колеса як, грибні. Хоча одну по тупості втопили. Призупинились і все пішло туди в трясовину. Все добре що добре закінчується, але самі ледь вибрались...

b1ss написав:

дизельний сандеро мінімум 350 тис.грн. в бюджет не влазить.

Тому добавить $ - не пожалієте!, а краще просто логан. + КОлеса за ради декількох см які нічого не вирішуть, добавить

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

18

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

sdj387jsd написав:

Волинянка!!! На пузі, повзе там де нічого більше не проїде:)))

Ага,тільки треба щоб прокладка нормальна була за кермом).Досі сміюсь,як згадаю свого бувшого сусіда...який застряг Волинянкою...там де ми з братом туда й назад Москвичем проїхали).

А якщо по темі-я за Дастер!!!

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

19 Відредаговано sdj387jsd (2019-03-24 23:42:37)

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

Clone-77 написав:

А якщо по темі-я за Дастер!!!

Ну скрипя зубами, та кошельком я теж напевно за!, І то тільки Б/У за гарною ціною!!!

Але явщо автор вірно описав, його застовсування, то там і дастрер, розсипиться, треба брать кількістью, а не якістью!

Clone-77 написав:

щоб прокладка нормальна була за кермом)

Волинянка як та квашена капуста, Їздить не стидно! і вгробить не жалко!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

20

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

sdj387jsd написав:

Волинянка як та квашена капуста, Їздить не стидно! і вгробить не жалко!

До речі-похерили не погане авто.Були прототипи з новим кузовом,двигуном рідинного охолодження(хоча з двигуном від Таврії її деякий час випускали).
Сама конструкція підвіски й трансмісії досить вдала й живуча...чого вартує передній привід з приєднуваним заднім мостом-ні в кого такого не було).
Особливо подобалась плаваюча версія,куда там тій Ниві й УАЗу.
А сусід мій встряг-бо поїхав по колії і сів на пузо))),а ми з братом-Москвичем по верху колії проїхали в обидві сторони.
Сусіду настільки стидно було-що визвав кума з іншого краю села...хоча у мене трактор у дворі стояв).

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

21

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

Clone-77 написав:

А сусід мій встряг-бо поїхав по колії і сів на пузо)))

Так до того як пузом там треба в пол:))) Головне не сцять!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

22 Відредаговано сяся (2019-03-25 08:18:23)

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

Clone-77 написав:

До речі-похерили не погане авто.

1е место в Европе в 1974 г. в классе малых вездеходов обскакали и вагенов и жабоедов и благополучно просрали в пользу богданоа 2110 пидорошенковского концерна .

А по теме - ездил на туксоне 2012г.в. понравилось больше чем на дустере.

  0

23

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

b1ss написав:

Я Спортеж і Туксон мав на увазі 2010 року а не обновлений, як у вас.

Я понял. То я протупил. 2010 и правда был еще старый Спортяга и помоему даже чесно рамный был.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

24

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

alex.cver написав:

чесно рамный был.

Да, до обновлений они действительно были рамные.

Renault Logan 1.4. ГБО. Кондиционер. Цвет: TEKNA
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

25

Re: Допоможіть вибрати кросовера.

Clone-77 написав:

До речі-похерили не погане авто.Були прототипи з новим кузовом,двигуном рідинного охолодження(хоча з двигуном від Таврії її деякий час випускали).

https://cdn3.riastatic.com/photosnew/auto/photo/luaz_1301__161639293f.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Clone-77, sdj387jsd2