201

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Спочатку побоювався на Альтимаксі літом їздити, особливо по трасі. Але виявилося що не так все погано. Як для зимової гуми, він на диво гарно себе показав за цей період. Правда швидше 130 не розганявся, все ж таки зимова гума та ще й з обмеженням в 160, але в цих межах ніяких проблем не помітив. Стабільність, керованість, гальмування, все дуже впевнено. Чесно кажучи, я дуже сильно здивований. Напевно він вже настільки задубів що реально на літню перетворився.

А я давно говорил, что оте все росказни про то, что зимняя резина летом "плывёт" и имеет ураганный износ - это мифы! Может быть свежая зимняя резина и на высоких скоростях и имеет недостатки, но поношенная, чуток задубевшая зима отлично ходит летом на дозвуковых скоростях! Ураганного износа я тоже не заметил... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1



202

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Aprox, так. В будь-якому разі, яка б вона не була, зимова гума літом безпечніша ніж літня зимою! upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

203

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Я тоже в этом году не переобувался , пробег около тысячи ( + - ) , но не из-за пробега , а из-за лет резины она с 11 года , и да , задубела конкретно

  0

204

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Aprox написав:

А я давно говорил, что оте все росказни про то, что зимняя резина летом "плывёт" и имеет ураганный износ - это мифы!

Значит, смотрите, меня щас может помидорами закидают, но я дотираю зимнюю НокианХакка2. Резине 13 лет. Так как я менял её регулярно, износ у нее конечно есть, но дотереть еще можно. Я её не снимаю уже третий год, так как езжу мало, менять лень. Так вот, к чему это я, этим летом пришлось немного прокатиться ,за 150км от города и назад, несколько раз. Машина на дороге стала непредсказуемой, в плане управления, на скоростях 100-110. Тоесть машина ощутимо "плыла". Меня это слегка напугало, поэтому выше 90 старался не ехать.
Прошлый и позапрошлый год, такого поведения на зимней резине летом я не ощущал. Тоесть резина таки устала, и не может держать машину на дороге.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

205

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Rothmanz, так то она просто устала , а то парадокс получается прошлым летом лучше чем этим , т.е. раньше твёрже была а сейчас опять зимней мягкой стала ?

  0

206

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Rothmanz написав:

Значит, смотрите, меня щас может помидорами закидают, но я дотираю зимнюю НокианХакка2. Резине 13 лет.

Я никогда не ездил на резине такого возраста... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

207 Відредаговано jasonua (2020-10-09 16:18:54)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen, 4000грн це ціна за перні колодки чи передні і задні? Ціна жесть всеодно....
А стосовно пробігу, 25тис км за 4роки то в такому випадку можна не перезуватися а їздити весь час на зимовій.. Авто більше стоїть ніж їздить...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

208 Відредаговано Larsen (2020-10-09 17:55:37)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

jasonua написав:

Larsen, 4000грн це ціна за перні колодки чи передні і задні?

Це за передні з роботою.

jasonua написав:

Ціна жесть всеодно....

Ну так оригінал у офів! upp

jasonua написав:

в такому випадку можна не перезуватися а їздити весь час на зимовій

Ну, літом на зимовій без проблем. А от як вона після літа буде їздити зимою? Це вже питання безпеки як мінімум. Так що такого варіанта я навіть не розглядаю. Та і який в цьому сенс, якщо літня гума всеодно є в комплекті з машиною, то чому б її не вдягати?

jasonua написав:

Авто більше стоїть ніж їздить...

Авто їздить щодня. Тільки в карантин став їздити рідше. Просто в мене майже вся їзда по місту, на малі відстані. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

209 Відредаговано jasonua (2020-10-09 18:02:37)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Ну так оригінал у офів!

Оригінальні колодки з позолотою мабуть!  upp
Заміна оригінальних дисків напевно ще плюс 6-8тис грн буде...((

Larsen написав:

то чому б її не вдягати?

Я образно висловився! coffee

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

210 Відредаговано Larsen (2020-10-09 18:31:45)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

jasonua написав:

Оригінальні колодки з позолотою мабуть!

lol Та ні, просто якісні. І це насправді не так вже й дорого якщо подумати. Лише якихось 150 баксів, або дві з половиною повних заправки, незнаю чому це так тебе здивувало. smile
Ні, ну звичайно дешевші варіанти існують, і навіть у офів, як я вже писав, але навіщо економити на якості, та ще й настільки важливого компонента, та ще й тоді коли мені це не напряжно зовсім?
Я якось і гуму не найдешевшу взяв. За 15тис.грн. можливо теж скажеш що позолочена? lol1

jasonua написав:

Заміна оригінальних дисків напевно ще плюс 6-8тис грн буде...((

Наразі не цікавився. Диски ще рано думати. Але щось мені здається що може бути і дорожче.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

211

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen, гуму дуже хорошу взяв, я тобі її ж радив.
А колодки за 4000грн на рав4 просто мене заїли!)))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

212 Відредаговано jasonua (2020-10-09 19:06:26)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen, на рено розводять людей міняти диски на 50-60тис км. Думаю і на тойоті рав теж такий регламент, готуйся через 4роки!))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

213

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

jasonua написав:

готуйся через 4роки!))

Тоді вже у неї скоріш за все буде другий власник. Хоча побачимо як воно буде. smile
А так то майстер казав що штатні диски зі штатними колодками десь ближче до 100тис. ходять. Регламентної заміни дисків ясна річ нема, там по зносу ж дивляться. Наразі він незначний.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

214

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

jasonua написав:

на рено розводять людей міняти диски на 50-60тис км

Хрень какая то. Есть минимальная толщина диска. Она и является отмашкой для замены.

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0
Спасибо сказали: anry77, сяся2

215 Відредаговано jasonua (2020-10-09 22:33:31)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Тоді вже у неї скоріш за все буде другий власник.

Продавати 8ми річне авто з пробігом 50тис. км, яке купувалося з нуля не вигідно...
(п.с. у мене до карантину в рік був пробіг 30-35тис км..., зараз в карантин 20тис.км..)
Плюс, що якщо авто не бите, то його скоро заберуть! Комусь повезе! upp
Як на мене то з такими пробігами 5тис км в рік, вигідно брати преміальне б.у. авто типу бмв, мерс, ауді....Пробіг річний малий, мало що буде виходити з ладу..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

216

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

jasonua написав:

Як на мене то з такими пробігами 5тис км в рік, вигідно брати преміальне б.у. авто типу бмв, мерс, ауді....Пробіг річний малий, мало що буде виходити з ладу..

Але при продажу на вторинному ринку преміальні авто втрачають у вартості найбільше, тому все, що власник заощадив на відсутності ремонтів, він втратить, знижуючи ціну, щоб нарешті продати свою колись преміальну машину.

  0

217

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

jasonua написав:

Продавати 8ми річне авто з пробігом 50тис. км, яке купувалося з нуля не вигідно...

Так Логана я взагалі через 3.5 роки з пробігом 25тис. продав, причому по трейд-іну, і дуже навіть задоволений! upp
Яка може бути мова про вигоду у витратах на свої потреби чи задоволення? Це ж не інвестиція, ніякої вигод від неї я не чекаю. smile
Якщо в мене виникнуть нові потреби чи бажання, як це було з Логаном, я піду міняти машину. Ну або якщо ця почне чимось діставати. Впринципі РАВ4 я купував з розрахунком на довгу експлуатацію, якщо в цьому виникне потреба або бажання. Але я сумніваюсь що виникне. Хоча, як я вже казав, поживемо побачимо. Не люблю загадувати на майбутнє.

jasonua написав:

Плюс, що якщо авто не бите, то його скоро заберуть! Комусь повезе!

Скоріш за все піде по трейд-іну як і минулого разу. smile

jasonua написав:

мало що буде виходити з ладу..

Ключове слово: "буде". І воно мене не влаштовує навіть в варіанті "мало". lol1
Насправді мене не цікавлять преміальніші авто. Я і зараз міг би взяти щось значно "крутіше" і нове, але не бачу в цьому ніякого сенсу. Ну і тим більше нема ніякого сенсу брати вживане, якщо можна взяти нове яке мене повністю влаштовує. Іншими словами, той варіант про який говориш ти, особисто для мене значно гірший.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: jasonua1

218

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Скоріш за все піде по трейд-іну як і минулого разу.

Там ціни сильно занижують... Такі авто краще самому продавати...
Сам би забрав по ціні трейду таке авто на перепродажу))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

219

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

jasonua написав:

Сам би забрав по ціні трейду таке авто на перепродажу))

Так, але ти не зміг би забезпечити того щоб я заїхав в салон на старому і далі поїхав вже на новому.

Та насправді в майбутньому все може змінитись. Можливо я колись і захочу щось вживане, можливо і трейд-іна не захочу, якщо захочеться самому продавати аби більше отримати. Можливо взагалі буду їздити на Рафіку поки зовсім не розвалиться. Можливо навіть сам буду його обслуговувати щоб дешевше було. Все може бути, те що я зараз кажу це мої погляди на даний момент. А вони з часом можуть мінятися і під впливом обставин і навіть самі по собі. Так що я нічого не обіцяю. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

220 Відредаговано alex.cver (2020-10-10 18:30:09)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Ну от і готуюсь до четвертого ТО, те що 60тис.км, або 4 роки. Звичайно в моєму випадку це 4 роки, бо пробіг лише 26. Гарантія вже рік тому закінчилась, тому нема сенсу точно дотримуватись дати (11 жовтня).

Ну все. Это предел. Гарантия закончилась, пора менять коня  lol
С тебя такой ездок,как с меня, даж хуже. У меня за 7 лет на Спортяге 55, но за 6 лет 61 на Степвее паралельно. В сумме хотя бы за 110. Но 26 за 4 года, я бы подумал о такси  lol  Шучу. Своя машина, есть своя машина. Как время быстро летит, думал года 2,  твоему РАВчику.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Larsen1

221

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

alex.cver написав:

Гарантия закончилась, пора менять коня 

Так ото ж бо! lol

alex.cver написав:

Как время быстро летит

Не те слово... здається наче вчора його купував...  kez_15

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

222 Відредаговано alex.cver (2020-10-09 23:28:47)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

jasonua написав:

А колодки за 4000грн на рав4 просто мене заїли!)))

У меня 6600 передние аморты работой, оригинал от КИА. Ну Тайота конечно будет дороже во всем. На и диски тож не так дорого было.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

223

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Але щось мені здається що може бути і дорожче.

Ніссан Кашкай в кузові J11 ПТК(перед.торм.колодки) орієнтовно 2700грн за комплект в оригіналі.Заміна 400грн,залежить від регіону.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

224

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

jasonua написав:

на рено розводять людей міняти диски на 50-60тис км.

Є таблиці допусків по остаточній безпечній товщині дисків.Як правило,знос другого комплекта гальм.колодок відповідає мінімал.допустим.товщині гальмівних дисків.Тобто,за другим комплектом гальмівн.колодок потрібно міняти гальмівн.диски.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0
Спасибо сказали: anry771

225 Відредаговано jasonua (2020-10-10 00:12:53)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Так, але ти не зміг би забезпечити того щоб я заїхав в салон на старому і далі поїхав вже на новому.

Я тебе підвезу до салону!)

Yeka написав:

Тобто,за другим комплектом гальмівн.колодок потрібно міняти гальмівн.диски.

У мене колодки ходять 60тис км.. На попередньому авто на 160тис км міняв диски. На мсв пішла друга заміна колодок. В загальному бачу що 3 заміна буде на 120тис км, тоді і поставлю нові диски і колодки...Колодки TRW 800грн.. Робота 200грн..Можна самому міняти але не хочеться руки мастити, не такі великі гроші))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0