151

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Ще думаю чи перезуватись на зиму, чи рано

я лично на днях буду , погода такая шо сильной жары не предвидеться а зимнюю резину нуно трохи покатать по асфальту , размять перед зимой .

  0



152 Відредаговано Evgenий (2017-10-12 12:26:16)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

"тише едешь, дальше будешь!"

Если в хвост за крупным авто ехать, то из опыта минус 1,0-1,5 литра к расходу. Кроме того "Разрушители мифов" опыт проводили (если в трех метрах ехать, то 40%:) ).

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

153

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Evgenий написав:

"Разрушители мифов" опыт проводили (если в трех метрах ехать, то 40%:)

Если в трёх метрах ехать, то можно запросто получить -40% автомобиля при резком торможении впереди идущего автомобиля...  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: SanychGT1

154

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Evgenий написав:

Если в хвост за крупным авто ехать

Ні, я там був десь п'ятим-шостим за вантажівкою. Передімною були якісь легковушки, я б сказав меньші за мене. Та і яка аеродинаміка на таких швидкостях? smile
Хоча, колись по молодості, на велосипеді полюбляв підстроюватись за повільними вантажівками, але то зовсім інша річ. smile

Aprox написав:

Если в трёх метрах ехать, то можно запросто получить -40% автомобиля

Точно! upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

155 Відредаговано Larsen (2017-10-13 18:30:38)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Пройшов перше ТО. Вцілому сподобалось більше ніж у Рено. Все зайняло пів-години. Відмітку в сервісну книжку поставили. Коли розказав менеджеру що в Рено не ставлять, він мені не повірив. smile

Був присутній при виконанні робіт, без проблем дозволили, все показували і пояснювали. Вперше побачив свою машину знизу, на підйомнику. Повітряні фільтри, двигуна і салону, міняти тут значно простіше ніж в Логані - болтів навіть відкручувати не треба. Впринципі, так як у всіх нормальних авто. Це Логан в цьому плані не такий як всі.

Поміняли оливу, фільтр оливи, салонний фільтр замінили на новий вугільний (фабричний був проста промакашка), ну і там всяка діагностика. Повітряний фільтр двигуна продули і поставили назад. Міняти не було сенсу, причому, що характерно, це не я просив, я був готовий замінити, а сам механік мене відмовив. Воно й не дивно, пробіг всього 7тис. smile

За все заплатив 2400грн. Що не може не радувати. upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

156

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Коли розказав менеджеру що в Рено не ставлять, він мені не повірив

шо то у вас там не как в Украине - у меня все отметки в букваре и наклейки каждый раз под капот лепят.

  0

157

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

сяся, наклейки клеїли, а в сервіску не вписували. Тіпа в них база даних, все круто, і ніяких сервісок вже нема. Можливо деякі ділери вписують щоб клієнтів не дратувати, але наскільки мені відомо, відмова від сервісних книжок, це політика Рено, а не окремих дилерів. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

158 Відредаговано Сарданапал (2017-10-13 19:40:32)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Коли розказав менеджеру що в Рено не ставлять

Ну это сервис-центру нужно пистон прописать. У меня все ТО отмечены.
Хотя у них, конечно, все фиксировано в базе. Когда чего и сколько, в т.ч. что покупал еще у них, и скидка насчитывается, если сумма превысила какой-то порог. Книжка, скорее, для себя. Ну или след. владельца.
Я смотрю, какие разные все же оф. центры встречаются. После последнего посещения позвонили, я покритиковал слегка. (сначала поинтересовался - оно вам надо? - сказали - фиксируют все жалобы, затем раз в месяц разбор полетов устраивают).

А какой реальный клиренс у машины? Измереный лично, если вдруг довелось.
Все облизываюсь на новый пепелац. Или катать этот, пока не скатается. А потом и сразу... Ниссан smile . Ну или Дастер

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

159

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

відмова від сервісних книжок, це політика Рено

При покупке Полика мне сказали "21 век на дворе, какая сервисная книга???" И не дали...  big_smile  big_smile  big_smile  Так и уехал из салона без сервисной книги, только РЛЭ вручили...

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0

160

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

сяся, наклейки клеїли, а в сервіску не вписували.

мне тож таое спершу говорили но я им сказал примерно то же :

Сарданапал написав:

Книжка, скорее, для себя. Ну или след. владельца.

и всё пишут всё шо делают и даже вклеивают сзади в книгу распечатки всех не регламентных работ ( я попросил ) и без всякого ибо  клиент всегда прав

  0

161 Відредаговано alex.cver (2017-10-13 20:24:31)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Самый маленький расход на Спортяге видел как то летом 6.3-6.4 при неспешной езде жаны за рулем. А так если гоним по трассе то 7.2-8л смотря как ехать. Зимой может и больше быть. Тут с такой массой чем медленнее едишь например 60 тем меньше расход у Спортейджа.
У Рено тож ставят все отметки в книжке у мну smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

162

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Пройшов перше ТО. Вцілому сподобалось більше ніж у Рено. Все зайняло пів-години. Відмітку в сервісну книжку поставили. Коли розказав менеджеру що в Рено не ставлять, він мені не повірив. smile

Був присутній при виконанні робіт, без проблем дозволили, все показували і пояснювали. Вперше побачив свою машину знизу, на підйомнику. Повітряні фільтри, двигуна і салону, міняти тут значно простіше ніж в Логані - болтів навіть відкручувати не треба. Впринципі, так як у всіх нормальних авто. Це Логан в цьому плані не такий як всі.

Поміняли оливу, фільтр оливи, салонний фільтр замінили на новий вугільний (фабричний був проста промакашка), ну і там всяка діагностика. Повітряний фільтр двигуна продули і поставили назад. Міняти не було сенсу, причому, що характерно, це не я просив, я був готовий замінити, а сам механік мене відмовив. Воно й не дивно, пробіг всього 7тис. smile

За все заплатив 2400грн. Що не може не радувати. upp

А топливный фильтр?

  0

163

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Сарданапал написав:

А какой реальный клиренс у машины? Измереный лично, если вдруг довелось.

Ага, міряв колись. На початку бортовика вже звітутвав, ось: https://www.logan.in.ua/forum/post601917.html#p601917 smile

сяся написав:

мне тож таое спершу говорили но я им сказал примерно то же :

От, ну я ж і кажу - вони це роблять тільки щоб заспокоїти буйних клієнтів, а по правилах "не положено". Я впринципі не вимагав, мені якось пофіг, правила так правила. smile
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-10-13 21:10:00[/merge_posts_bbcode]

lukis написав:

А топливный фильтр?

В мене бензиновий двигун. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

164

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

От, ну я ж і кажу - вони це роблять тільки щоб заспокоїти буйних клієнтів,

ТЮ , каких буйных - сто как стояло так и стоит ,просто попросил - для того шоб самому помнить шо и когда робылось да и при продаже если такова будет тоже + таки бумаги.

  0

165 Відредаговано Larsen (2018-10-17 20:24:44)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Ось і пройшла моя машинка ще один рік без ніяких пригод. Про що свідчить відсутність записів в ботовичку. smile
Настав час ТО2. Поміняли оливу з фільтром, повітряний фільтр, салонний фільтр, гальмівну рідину (по регламенту), ну і всі регламентні перевірки ходової, гальмів, лампочок, і тому подібне. Все обійшлось 4200грн.
Катаємось далі!  tbsenile  big_smile

А ще на днях автоцивілку продовжив. Цього разу вперше в електронному вигляді. Мені всеодно, але вирішив спробувати. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

166

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen, ТО я понял по времени , а сколько пробег за прошедший год .

  0

167

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Ось і пройшла моя машинка ще один рік без ніяких пригод.

Чему там ломаться ... это ж тойота(с) big_smile
Как в целом впечатления, есть вещи, которые не нравятся и все тут?
Недавно тестил гибридный рав, в целом достойно ехал/рулился...да и ожидал худших впечатлений от салона по фото/видео...раньше не приходилось в нем сидеть.

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0

168

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Ну з моїми пробігами меньше 10ткм в рік, тим більше нічого ломатись не повинно. smile
Вцілому враження за два роки позитивні. Одне те що за цей час в моїй голові не селились думки про можливу заміну на щось краще, вже свідчить що все влаштовує. Навіть якщо подумати а на що б я її поміняв зараз, ніякого потягу ні до чого іншого не виникає.
Чи щось не подобається? Ну якісь дрібнички можна згадати, типу палки підпиралки капоту (у Логана був газовий упор!  smoke ) але нічого з важливих речей. Скажімо так, ніщо не дістає. Зовсім. Як їде, зручність, комфорт, місткість, практичність, прохідність, вигляд, все це мені подобається.
В порівнянні з Логаном більші експлуатаційні витрати. І розхід більший, і ТО, і навіть банальний шиномонтаж. Але це мене не дістає зовсім. Тому схоже що я для себе зробив правильний вибір.
Одним словом - я задоволений.  gheart

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

169

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

типу палки підпиралки капоту (у Логана був газовий упор!

Вот это меня сильно удивляет во всех авто дороже логана... Ладно бы работала позиция типа "нефиг туда лазить, а сервисменам не привыкать..." но нет же - омыватель в любом случае надо залдивать под капотом! А значит пользователь в любом случае "оценит" жлобство производителя! Но да, это всё мелочи... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

170 Відредаговано Kap1toshka (2018-10-18 08:46:36)

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

у Логана був газовий упор!

У Кліо 3 теж палка упор, хоч авто іншої цінової категорії у порівнянні з логаном smile

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

171

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Так, той газовий упор в Логана це така несподівана щедрість зі сторони Рено. Це звісно дуже добре що не поскупились, але якщо подивитись що вони зробили з багажником в седані, то виникає конкретний дисонанс. Багажник то частіше відкривати доводиться ніж капот, а конструкція гірша.

Думаю це тому що упор добавили заради успішного на ринку ЄС Сандеро. В нього з багажником теж все впорядку. А Логан седан, який в Європі не продається, успадкував упор капота разом зі всією передньою частиною від сандеро заради уніфікації, а от багажник залишився як і в першого покоління, бо для Турції і країн 3-го світу його покращувати нема сенсу. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

172

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

Ну якісь дрібнички можна згадати, типу палки підпиралки капоту

Я так понимаю газлифты под конкретную модель не дорого стоят гденибудь на алиэкспресс.
Как ЛКП и салон после 2х лет - скрипы/сверчки? Как подвеска, вроде она у рава жестковата...сильно пробивается?
Когда тестил не было возможности проверить на серьезных ямах или полицеских...

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0

173

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

KorteS написав:

Я так понимаю газлифты под конкретную модель не дорого стоят гденибудь на алиэкспресс.

Ну, палка і всі інші дрібнички, навіть не варті думок про їх усунення, настільки слабо вони мене хвилюють. Але сам факт що у в 2 рази дешевшого Логан був упор, цікавий. smile

KorteS написав:

Как ЛКП и салон после 2х лет - скрипы/сверчки?

По фарбі є сколи від камінців. На око покриття тонке. Але натяків на іржу не помічав. Сколи підкрашую. Ну, власне як і на інших машинах. Це не той випадок коли ЛКП справляє враження - фарба як фарба, є то й добре.
Якихось, скажімо так, нештатних скрипів чи цвіркунів за цей час не з'явилося. Шумність на тому ж рівні що і була в новій машині. У мого логана за 2 роки завівся цвіркун в торпеді, і почало поскрипувати крісло водія.

KorteS написав:

Как подвеска, вроде она у рава жестковата...сильно пробивается?

Вона не пробивається взагалі. Точніше, в мене не пробивалась ніколи. Але по жорсткості я б сказав що вона з жорстких. Хоча перешкоди плавніше переїзджає ніж логан, по моїм відчуттям. По ямах і лежачих копах їзджу часто.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: KorteS, Aprox2

174

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Larsen написав:

і почало поскрипувати крісло водія

О! А я думал, что это я такой кабан, и только у меня водительское кресло скрипит...  big_smile

Larsen написав:

Хоча перешкоди плавніше переїзджає ніж логан, по моїм відчуттям.

Может просто база больше или масса - и это даёт такие ощущения?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

175

Re: Toyota RAV4 (Larsen)

Aprox написав:

Может просто база больше или масса - и это даёт такие ощущения?

Так, можливо це, і ще можливо більші колеса плавніше перекочуються.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0