251 Відредаговано Shatll75 (2008-07-22 11:53:06)

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena написав:

Shatll75 посмотрим какая будет цена на метан, когда импорт вырастет со следующего года ($400-???), так как именно импорт российского газа составляет цену на этот газ, а пропан делают на наших НПЗ - как производная нефти...

Таким образом получается что в след. году метан будет стоить в два раз дороже, если щас Украина покупает газ по 180 баков. Если 400, то получится что метан будет стоить также как или пропан, или даже дороже. Инфа заставляет задуматься. Если метан в 2 р. подорожает, то надо ставить пропан......  :crazy1:

DACIA Logan 1.4 MPI Base, comet gray.
Panasonic GS400, Nikon D80, снимаю свадьбы, юбилеи и т.п. Обращайтесь...
  0



252

Re: Газовое оборудование для Логана

Пропан и бутан!!!
Остальное фтопку!

шануймося!  empathy
  0

253

Re: Газовое оборудование для Логана

2 Мекена
Вот сколько помню разговоры о выборе газа (метан/пропан) за последние пять леть все только и говорили о том, что, мол, Россия цены поднимет сильно и метан будет невыгоден!!!
Пять лет! Каждый день кто-то об этом говорит.
У меня есть свое мнение на этот счет: Херня все это smile
Метан всегда будет выгоден для водителей, чьи автомобили бегают больше среднего: частые дальние поездки/такси в городе. И никогда пропан метан не переплюнет smile
ИМХО, но пока работает smile)

Новое авто - новые правила wink
  0

254 Відредаговано ШуА (2008-07-22 14:15:29)

Re: Газовое оборудование для Логана

Sanych написав:

2 Мекена
Вот сколько помню разговоры о выборе газа (метан/пропан) за последние пять леть все только и говорили о том, что, мол, Россия цены поднимет сильно и метан будет невыгоден!!!
Пять лет! Каждый день кто-то об этом говорит.
У меня есть свое мнение на этот счет: Херня все это smile
Метан всегда будет выгоден для водителей, чьи автомобили бегают больше среднего: частые дальние поездки/такси в городе. И никогда пропан метан не переплюнет smile
ИМХО, но пока работает smile)

plusПоддерживаю. Ну, а пока метан подорожает бензу тоже в цене подымут, а наши производители  пропана, что дураки, тоже его дороже продавать будут. У нас так заведено чем дороже бензин тем дороже пропан. smoke

Цените то, что имеете
  0

255

Re: Газовое оборудование для Логана

Метановая установка дороже (как то мне представляется) и более громоздка (баллоны тяжелей и не могут быть круглой - "под запаску" формы). Лишний вес на легковышке, занятое баллонами багажное отделение и малый ( в сравнении с пропан-бутановой установкой) запас хода. А равно не развитая сеть АГНКС по трассам. Все это минусы метановой установки. Пропан дороже, но для легковушки более компактен, сеть ГАЗС развита... В обслуживании, примерно одинаково денег просят... Но до периода замены баллонов (рессурс у них есть)... Метановые баллоны дороже обойдутся и чаще подлежат испытаниям...
Покуда на газ перейти только подумываю. Но пропан-бутан представляеться мне более привлекательным

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

256

Re: Газовое оборудование для Логана

Читаю цей форум, і дивуюся людям які страдають фігнею "балон тяжкий - ти що на руках його будеш носити?", "опасний, так як у нього набивають 200 атмосфер - якщо набивають значить він на те і призначений, і для нього такий тиск це фігня, насправді метанові балони витримують і значно більший тиск.
Ну таке як зменшення обєму багажника, це правда, але мені чесно кажучи його хватає, а подарував би мені хтось ще один балон, так я і його би поставив, і взагалі не мав би багажника. Ну і запас ходу тоже правда, повний балон 14 куб - прибл. - 200 км, так як мені до заправки 4-5 км.  - хватає.
Доречі після встановлення балона а це - 70 кг, машина тршки присіла, і чесно кажучи так мені її зад більше подобається, а то він якись дуже задертий був.

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

257

Re: Газовое оборудование для Логана

Согласен с Дядя Федор, предпочтительней пропановая установка.

ls7 написав:

Доречі після встановлення балона а це - 70 кг, машина тршки присіла

отож, все равно, шо почти два мешка сахара возить - а это лишний расход топлива, метан - больший расход, чем пропан, установка в полтора раза дороже, выше требования по взрывобезопасности, емкость баллона на 80л(16 кубов заправки) хватает всего на 200 км. Даже на сайте установщиков пишется, что метановые ГБО устанаваливают в основном на грузовики, автобусы, Газели...

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

258

Re: Газовое оборудование для Логана

"Кому подобається піп, а кому - попова жінка".

Якщо в багажник нічого класти, а газокомпресорна станція під боком, крім того, якщо не буває далеких поїздок, де немає газокомпресорних станцій, то можна і на метані. Але якщо я, наприклад, їзжу досить часто із Києва в Черкаси, то мені одного метанового балона вистачило б лише від Києва до Черкаської греблі, а там - або на бензині катайся, або півдня газокомпресорну станцію шукай. А так по дорозі на Черкаси добрих півтора десятки пропанових заправок з різницею в цінах до 20 коп за літр. Так що я для себе вирішив: пропан - і не жалкую.

До речі, прогнозую, що ціни на пропан при усталених цінах на бензин повинні потихеньку поповзти вниз. Адже "свіжий" газ потрібно кудись дівати, його просто так в будь-яку цистерну не налиєш. І в атмосферу "випшикувати" глупо.

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0

259

Re: Газовое оборудование для Логана

LawGun написав:

"Кому подобається піп, а кому - попова жінка".

Якщо в багажник нічого класти, а газокомпресорна станція під боком, крім того, якщо не буває далеких поїздок, де немає газокомпресорних станцій, то можна і на метані. Але якщо я, наприклад, їзжу досить часто із Києва в Черкаси, то мені одного метанового балона вистачило б лише від Києва до Черкаської греблі, а там - або на бензині катайся, або півдня газокомпресорну станцію шукай. А так по дорозі на Черкаси добрих півтора десятки пропанових заправок з різницею в цінах до 20 коп за літр. Так що я для себе вирішив: пропан - і не жалкую.

До речі, прогнозую, що ціни на пропан при усталених цінах на бензин повинні потихеньку поповзти вниз. Адже "свіжий" газ потрібно кудись дівати, його просто так в будь-яку цистерну не налиєш. І в атмосферу "випшикувати" глупо.

воно то так, але наскільки я знаю ціна хорошого ГБО 4 на пропані коштує приблизно 1000 баксів, різниця між пропаном і бензином - приблизно 2,50 грн. причому розхід пропану трішки бльший ніж бензину.  ось і получається що практично вигоди ніякої немає його ставити, так як відбивати установку прийдеться дуже довго.

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

260 Відредаговано mekena (2008-07-26 20:20:25)

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 написав:

але наскільки я знаю ціна хорошого ГБО 4 на пропані коштує приблизно 1000 баксів

а ГБО на метане стоит около 1,5 штуки баксов  +  еще больший расход  +  меньшая тяга, чем на пропане  +  заправка всего на 200-250 км + вес баллона  + взрывоопасность + меньшее кол-во заправок...  Все эти минусы - и цена на метан не приваблює.... отаке. :smoke:

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

261

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena написав:
ls7 написав:

але наскільки я знаю ціна хорошого ГБО 4 на пропані коштує приблизно 1000 баксів

а ГБО на метане стоит около 1,5 штуки баксов  +  еще больший расход  +  меньшая тяга, чем на пропане  +  заправка всего на 200-250 км + вес баллона  + взрывоопасность + меньшее кол-во заправок...  Все эти минусы - и цена на метан не приваблює.... отаке. :smoke:

Так, але щодо більшого розходу метану ніж бензину ти помиляєшся, я ним користуюсь тому знаю точно, що розхів такий самий. А ось чому тебе ціна його неприваблює не розумію??? 2,40 за куб газу, який рівняється 1 літру бензини по ціні 6,70 грн.
   Ну балон важить повний приблизно 75-80 кг, а скільки важить повний балон пропану??? і те що пропановський може стояти замість запаски тоже не вихід. без запаски їздити - дурість. а якщо її возити в багажнику то це теж місце займає.

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

262

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 написав:

А ось чому тебе ціна його неприваблює не розумію???

мається на увазі - не приваблює з усіма перерахованими мною мінусами. Балон на пропан важить приблизно 30 кг + газ, але ж і в баку не треба возити багато бензуса.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

263

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena написав:
ls7 написав:

А ось чому тебе ціна його неприваблює не розумію???

мається на увазі - не приваблює з усіма перерахованими мною мінусами. Балон на пропан важить приблизно 30 кг + газ, але ж і в баку не треба возити багато бензуса.

А якщо не треба возити багато пропану в балоні так як і бензини навіщо ти тоді рахуєш за суттєвий мінус те, що заправки ментана хватає всього на 250 км???

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

264

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 написав:

ти тоді рахуєш за суттєвий мінус те, що заправки ментана хватає всього на 250 км???

якщо їздити на дальняк - це дуже не зручно, мало заправок и малий проміжок між заправками.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

265

Re: Газовое оборудование для Логана

mekena написав:
ls7 написав:

ти тоді рахуєш за суттєвий мінус те, що заправки ментана хватає всього на 250 км???

якщо їздити на дальняк - це дуже не зручно, мало заправок и малий проміжок між заправками.

фігня це все

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

266

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 написав:

фігня це все

для міста - так.

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

267

Re: Газовое оборудование для Логана

Давайте порахуємо. Я вже від"їздив 60000 км (пройшов то-4), з них 37000 - на бензині і 23000 - на пропані. Кожну заправку записував і підраховував розхід. У мене 1,4 двигун. Розхід бензину: 6,5 л/100 км, розхід пропану: 7,5 л/100 км.

Візьмемо найдешевший допустимий бензин: 92-й - по 6,50грн/л. Ціна пропану: 4,00 грн/л

100 км мені на бензині обходилося б в 6,50*6,5 = 42,25 грн/100 км
100 км на бензині обходиться в 4,00*7,5 = 30 грн/100 км

Якщо допустити, що я заводжусь і прогріваюсь на бензині, то грубо можна вважати, що на кожних 100 км "відбивається" 12 грн

Вартість ГБО-4 плюс два техогляди ГБО плюс переоформлення техпаспорту - приблизно 5000 грн
5000/12*100= 41667 км. При нинішньому співвідношенни цін для мого стилю темпи окупності приблизно 42000 км
Сьогодні помітив, що вартість пропану  на деяких заправках уже впала  на 4-5 копійок (як я і прогнозував пару днів тому  :cool: ) Ціна бензину не змінилась. Тому можна вважати, що той, хто зараз поставить ГБО, окупить його через 40000 км.
Стосовно запаски. Наш багажник в півкуба настільки великий, що "докатку", що лежить в ньому не зразу й помітиш  ;) , Тобто, до цих пір я не відчував жодних незручностей у зв"язку з тим, що в мене в ніші для штатної запаски - балон, а запаска-докатка лежить в багажнику зверху. На крайняк її можна покласти під ноги заднім пасажирам.

Зате: масло після 15000 не чорне, а світлокоричневе - можна було на такому маслі ще тисяч п"ять проїхати. Свічки - не червоні після фероценів, а пісчано-чорні - цілком робочі, почистити і в запас, ще можна їздити.

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0

268

Re: Газовое оборудование для Логана

LawGun написав:

Давайте порахуємо. Я вже від"їздив 60000 км (пройшов то-4), з них 37000 - на бензині і 23000 - на пропані. Кожну заправку записував і підраховував розхід. У мене 1,4 двигун. Розхід бензину: 6,5 л/100 км, розхід пропану: 7,5 л/100 км.

Візьмемо найдешевший допустимий бензин: 92-й - по 6,50грн/л. Ціна пропану: 4,00 грн/л

100 км мені на бензині обходилося б в 6,50*6,5 = 42,25 грн/100 км
100 км на бензині обходиться в 4,00*7,5 = 30 грн/100 км

Якщо допустити, що я заводжусь і прогріваюсь на бензині, то грубо можна вважати, що на кожних 100 км "відбивається" 12 грн

Вартість ГБО-4 плюс два техогляди ГБО плюс переоформлення техпаспорту - приблизно 5000 грн
5000/12*100= 41667 км. При нинішньому співвідношенни цін для мого стилю темпи окупності приблизно 42000 км
Сьогодні помітив, що вартість пропану  на деяких заправках уже впала  на 4-5 копійок (як я і прогнозував пару днів тому  :cool: ) Ціна бензину не змінилась. Тому можна вважати, що той, хто зараз поставить ГБО, окупить його через 40000 км.
Стосовно запаски. Наш багажник в півкуба настільки великий, що "докатку", що лежить в ньому не зразу й помітиш  ;) , Тобто, до цих пір я не відчував жодних незручностей у зв"язку з тим, що в мене в ніші для штатної запаски - балон, а запаска-докатка лежить в багажнику зверху. На крайняк її можна покласти під ноги заднім пасажирам.

Зате: масло після 15000 не чорне, а світлокоричневе - можна було на такому маслі ще тисяч п"ять проїхати. Свічки - не червоні після фероценів, а пісчано-чорні - цілком робочі, почистити і в запас, ще можна їздити.

свічки і масло такі ж самі як і на метані, ось тільки з кожної 100 км. я відбиваю 30 грн

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

269

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 написав:

А якщо не треба возити багато пропану в балоні так як і бензини навіщо ти тоді рахуєш за суттєвий мінус те, що заправки ментана хватає всього на 250 км???

То Ви, мабуть, колегу не зрозуміли. В бензобаку досить мати 10-12 літрів, а пропановий балон завжди заправляється повністю. Я, наприклад, газом заправляюсь приблизно кожних 400 км. Ми возимо на 40 літрів бензину менше - це приблизно 35 кг мінус. Якраз вага балона.  В середньому возимо лишні не більш як 50 кг.

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0

270

Re: Газовое оборудование для Логана

LawGun написав:
ls7 написав:

А якщо не треба возити багато пропану в балоні так як і бензини навіщо ти тоді рахуєш за суттєвий мінус те, що заправки ментана хватає всього на 250 км???

То Ви, мабуть, колегу не зрозуміли. В бензобаку досить мати 10-12 літрів, а пропановий балон завжди заправляється повністю. Я, наприклад, газом заправляюсь приблизно кожних 400 км. Ми возимо на 40 літрів бензину менше - це приблизно 35 кг мінус. Якраз вага балона.  В середньому возимо лишні не більш як 50 кг.

так і я також вожу в баку всього 10-15 літрів бензину, що на всякий випадок доїхати до заправки

Моя перша іномарка - Дачія логан 1.4 base, колір - сірий. пробіг - 109 тис. Установка ГБО 4 (метан).
  0

271 Відредаговано LawGun (2008-07-26 21:53:51)

Re: Газовое оборудование для Логана

ls7 написав:

свічки і масло такі ж самі як і на метані, ось тільки з кожної 100 км. я відбиваю 30 грн

Тобто, через 25000 км - окупиться, а потім - великий зиск. Це добре.

Якщо допустити, що метанові заправки не завжди по дорозі, і треба трохи їздити на бензині, то можна вважати, що окупиться за 30000 км. (Адже пропаном можна заправитись по дорозі, а за метаном треба їхати спеціально, і іноді - кілометрів 10, як мінімум.)
Знову ж таки, я не кажу, що метан - погано, просто для декого - не зовсім зручно.

---
ps Добраніч

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0

272

Re: Газовое оборудование для Логана

А какая разница между пропаном 2-го поколения(за 2400 итальянское) и 4-го( слышал гдет 4 тыщи) кроме некрасивой цены 4-го :nose_eat:

Dacia LAgan Ambiance 1.4 серебро металик
СOOL!
  0

273 Відредаговано LawGun (2008-07-27 08:03:10)

Re: Газовое оборудование для Логана

Vovanerius написав:

А какая разница между пропаном 2-го поколения(за 2400 итальянское) и 4-го( слышал гдет 4 тыщи) кроме некрасивой цены 4-го :nose_eat:

Специалисты говорят, что разница в том, что если на инжекторный двигатель с пластмассовым коллектором установить ГБО-2, то в случае обратного хлопка коллектор станет похожим на прическу паренька на Вашей аватаре. В ГБО-2 переключение бензин-газ осуществляется вручную. Для ГБО-4 возможность обратного хлопка технически исключена. Подробнее - поищите на специализированных сайтах.

Правда, один таксист с ГБО-2 на Ланосе сказал, что ГБО-4 - лишние выброшенные деньги. Но в Ланосе моноижектор. Лично я не стал полагаться на "авось" и на то, что я всегда правильно переключусь вручную.

Вы помните недавний случай, когда в автобусе сгорело несколько человек заживо. Автобус ездил на газу. Кончился газ, и водитель решил перейти на бензин (автобус типа Пазика с доступом к двигателю в салоне). Случился вышеупомянутый "хлопок". Водитель со страху отпрянул и перевернул ногой ведро с бензином. Бензин загорелся, и несколько человек с задних сидений не могли выбраться из горящего автобуса. Было это, кажется, в Днепропетровске.
Нет уж. Если говорят, что на полный инжектор положено ставить ГБО-4, то нужно ставить, либо не ставить ГБО вообще.

PS Трагедия случилась не в Днепропетровске, а в Запорожье, пардон, я просто запомнил, что в областном центре на Днепре. Вот ссылка, люди обсуждали http://forum2.biscom.zp.ua/showthread.php?t=50415

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0

274

Re: Газовое оборудование для Логана

В ланосе металлический коллектор...

Топливный калькулятор

шануймося!  empathy
  0

275

Re: Газовое оборудование для Логана

Devil написав:

В ланосе металлический коллектор...

Топливный калькулятор

Ваша информация для Вованериуса представляла бы ценность только в том случае, если бы у него был Ланос. Но, судя по подписям, это не так.
В Логане пластмассовый коллектор и многоточечный впрыск. Поэтому только ГБО-4 (if at all)

При движении по встречке желательно соблюдать хотя бы рядность. (пункт Правил дорожного движения - проект)
  0