326

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Юра, п. 1 і 2 вірно. Ред притерся і просів. При існуючих настройках треба давку 1-1,05. Але в тебе при 4,7 бензи, вже 10,5 газу. А при 13 бензи, буде 20газу?
п. 5 Бачу1,1мс. Пощо?
Крути тиск до 1-1,05 і давай скрін ХХ прогрітого, без електронагрузок на бензі і газі.
Розхід газу видно відразу, а випускних клапанів згодом.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0



327

Re: Самостоятельная настройка ГБО

rk03 написав:

п. 5 Бачу1,1мс. Пощо?

ага точно, а що воно таке ?

rk03 написав:

Крути тиск до 1-1,05 і давай скрін ХХ прогрітого, без електронагрузок на бензі і газі.
Розхід газу видно відразу, а випускних клапанів згодом.

та росхід зрозуміло, а на рахунок  клапанів не зовсім зрозумів,  маєтся на увазі прогар smile

  0

328

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Таки прогар.
Вприски бензи до 1,1мс не відпрацьовуються газофорсами, а додаються до наступного вприску. На Ф1 і Ф2 їх немає. На твоїй тре писати осцилографом момент прискорення і дивитись. Імовірніше, що теж немає.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

329

Re: Самостоятельная настройка ГБО

rk03 написав:

На твоїй тре писати осцилографом момент прискорення і дивитись. Імовірніше, що теж немає.

  це  в програмі  kme  ? там наче є  якась вкладка, зробити запис  якихось графіків

  0

330

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Вкладка Реєстратор. Жмеш Старт. 30с ХХ і далі добрячий розгін до 100. Стоп. Зберігаєш і давай файл. Тільки спочатку тиск 1 зроби.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

331

Re: Самостоятельная настройка ГБО

в общем мой шнур перестал конектится в край, то синий экран, то перегруз, то нема конекта, буду наверно искать блютуз адаптер smile

  0

332

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Закажи в Китае.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

333

Re: Самостоятельная настройка ГБО

думал, но я не осилю  програмировать его  и спаять красиво   , вот человек красиво сделал https://www.drive2.ru/l/7202354/  хочу такой же

  0

334

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Подстройка газа с регулировкой клапанов сильного эффекта не дала. В итоге расход опустился лишь до 9л/100 км (это со 100% кондером) по трассе. Что как минимум на 1 л больше от того, что я смог бы назвать приемлемо. Решено было полезть глубже. Первым же делом проверил давление и сразу в цель - 1,4!!! Спускаю до 1,15, автокалибровка.... И "слишком маленькие форсунки". Это ж каким надо было быть рукожопом, что бы вместо подбора правильных форсунок и диаметров дюз изначально, просто вытянуть все это давлением???? В пятницу поеду на калибровку (тарировку) форсунок (так как есть подозрение, что там тоже сюрприз). Заодно и дюзы рассверлю, поставлю форсунки вертикально и шланги во-первых укорочу, во-вторых сделаю одной длины (да, они разной длины сейчас). Так это я столько косяков увидел, а сколько профи увидит? И люди за это берут, не стесняясь деньги.

Dacia Logan 1.4 base фаза 1+ГБО+ГУР+кондей продан
Сitroen с-elysee продан
Renault Logan 1.4 фаза 2.+ГБО+ГУР+Кондей продан
Я на драйве
  0

335

Re: Самостоятельная настройка ГБО

иногда " профи "   этого не видят

  0

336

Re: Самостоятельная настройка ГБО

stag go fast
значит как едет машина меня устраивало, месяца три туда не лазил, но вчера вечером подключился к блоку:
газовая и бенз кривые как под линеечку, но газовая чуть ниже бензиновой - это смесь получается бедная? слышал вроде на бедной лучше не ездить!?
еще я так понимаю на бедной смеси расход ниже? но как мне кажется расход в последнее время наоборот выше, может кондер конечно и спешка....

крывые я подогнал, но сегодня мне показалось что немного упала приемистость! вот и думаю вернуть назад или?

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

337

Re: Самостоятельная настройка ГБО

OZZY написав:

крывые я подогнал

покажи

OZZY написав:

сегодня мне показалось

скорее всего, показалось

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

338

Re: Самостоятельная настройка ГБО

ну сегодня накатаю и покажу, вчера только подогнал...
та не показалось  smile

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

339

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Доброго времени суток. Подскажите, что значит - На бензине при пуске торк показывает долг.коррецию 15, короткая скачет +-5. После перехода на газ через 15 минут долг.коррекция 45, а короткая  прыгает от -40 до +10. (Зенит про обд, Валтек красные, Аляска)

  0

340

Re: Самостоятельная настройка ГБО

KIV, скільки ГБО проїхало? Валтек можливо змінив ходи штоків, або заклеївся гидотою. Тиск тримається біля калібровочного? На газу бідно, піднімай криву коефів.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

341

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Дякую, rk03, гбо пройшло 37000. 1000км назад міняв фільтри. (в ред-рі майже чистий, другий фільтр теж майже чистий-пара крапель мастила, розділив його "болгаркою". Після заміни авто поїхало жвавіше, по Торку споживання палива впало на  літр, але наступної доби опять авто стало якесь придушене. Спробую поїхати на СТО, чи зроблю кабель.

  0

342

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Не дивись на розхід палива. Цифри ні про що.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

343

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Добрый день, подскажите у кого стоят форсунки aeb, какой у вас диаметр жиклеров для 8 кл 1,6?

  0

344

Re: Самостоятельная настройка ГБО

rk03, наскільки впливає залишок газу в балоні на паливні корекції? Беремо по твоєму авто.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

345

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Не зрозумів.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

346 Відредаговано Сіренький (2017-07-04 22:42:09)

Re: Самостоятельная настройка ГБО

rk03, Лию  42 літри і я майже повний. Їду 290км. На старті довга 0,8. В дорозі пару раз зупинявся і глушив авто. Не знаю яка була довга але при глушінні вона точно скидалася. Довгу бачив +3, При приїзді +8.
Вирішив підтягнути карти вверх. Все по кліку і одну точку на 2 кліки. Їду назад. Біднить!!!!  dash1 Довга поступово доповвзла до +18. Чим меншне газу було в балоні тим більше біднило. Викатав в нуль, доливаю 20л БРСМ - їду ще 100км - багатить. Довга перед глушінням -5.

Де логіка?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

347

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Доки в балоні хоч 2-3л рідкої фази (кінець забірної трубки в рідині) для системи вцілому ніяких змін. В мене тільки при останніх 1-1,5л, коли в магістраль вже йде газбулька і ред починає просаджувати тиск, stft повзе в +. Перехід на бенз при 0,5бар.
Прав в рпм вищі оберти. Мою рпм бачив? Після 2000об плюсануте, адсорбер відкривається. І дивись що в тебе робиться з тиском і т-рою газу на трасі.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

348

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Сіренький написав:

Де логіка?

Давление в баллоне никак не влияет? Чем меньше газа, тем меньше давление. Разный состав газа- разное давление.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

349

Re: Самостоятельная настройка ГБО

Evgenий, практически нет, потому как давление сжиженного газа все-равно в разы выше, чем после редуктора. По факту 6...12 бар (зима... лето). А после редуктора 1,1...1,4 бара.

  0

350

Re: Самостоятельная настройка ГБО

rk03 написав:

адсорбер відкривається

він же мав би багатить суміш.... Чи я щось плутаю... ЕГР в нас є?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0