76 Відредаговано tihan (2014-04-06 22:59:22)

Re: Пневматическое оружие

Ого. Щойно помітив темку. Супер smile.
Щоб довго не писати, поділюся своїм арсеналом. Мурка з газовою пружиною і відкритим ціликом (для того щоб не забувати що таке відкритий цілик). БАМ 50 апнутий, з можливістю регулювання швидкості кулі. Використовую під пулі ЄунДжин 1,13 гр. Мішеньки від 100 м. smile  Ну і Варя 100. Але Варя скоро переїде до нового власника (напевно).
Ну і купа аксесуарів: сошки, анемометри, дальномір, хрон з насадками, ... Колись щільно займався, до нового хобі - підводної охоти smile

  0



77

Re: Пневматическое оружие

tihanstorstark  Наш человек!

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: tihan1

78 Відредаговано Evgenий (2014-04-08 11:38:23)

Re: Пневматическое оружие

platon78 написав:

Я думаю к Иж-53М сделать попроще

Задумал быстроразборную конструкцию. Получилось так:

http://io.ua/27717221i.jpg

Что выяснилось. При присоединении приклада на 10м куча смещается на "7 часов" примерно на 15 см wink

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

79

Re: Пневматическое оружие

У меня Иж-53 еще с асимметричной ручкой (под правую руку). В нем я снял штатную мушку и надел утяжелитель. Стал стрелять намного точнее.
Типа так http://sfw.so/uploads/posts/2010-02/1265813971_1.jpg
Есть усиленная пружина. но взводится она тяжеловато, так что играемся штатной.

А для бутылки в посадке побить в хозяйстве имеется газобалонный Аникс А111 - достаточно мощный и точный пневмат, имхо.
http://www.anics.com/files/catalog/a-111_2.jpg

  0
Спасибо сказали: нагол1

80

Re: Пневматическое оружие

Такий собі Крукет з папською дудкою smile
http://i.piccy.info/i9/2e55fb7c3704139349014c26a1bf8f06/1402424052/7033/750304/IMG_20140422_182916_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2014-06-10-18-14/i9-6527467/240x180-r/i.gif

  0

81 Відредаговано Evgenий (2015-09-12 10:30:19)

Re: Пневматическое оружие

Вчера пришло, наконец, натхнення:). Сваял из того что под руками было такую вот автоматическую мишеньку (идея не моя https://www.youtube.com/watch?v=Uh6y1LhONA4). Все "тоньше и хлипше" чем у прототипа для того, чтобы работало на малых энергиях. Ну и "телефонное" качество фото   tbsenile
http://io.ua/32561619n.jpg
http://io.ua/32561620n.jpg

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: tihan1

82

Re: Пневматическое оружие

tihan написав:

Мішеньки від 100 м.

?!
Мішень ставиш на відстані 100 метрів?!
Я з Хатсана-125 стріляю,правда,без оптики.То на відстані 35 м піддон від човнового мотора "Москва-10"(хто не вкурсі,трохи довший за звичайну кухонну гусятницю тільки з жерсті) має кутовий розмір приблизно як пачка сірників у витянутій руці. А поруч висить металева тарілка в діаметрі десь 15см, вона виглядає як пробка від пляшки на ти х же 35м.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

83 Відредаговано Evgenий (2015-09-12 16:15:44)

Re: Пневматическое оружие

Yeka написав:

Мішень ставиш на відстані 100 метрів?!

smile smile Не. Я на дачу для малой:) У меня крыса МК smile Какие 100 метров? Весной хрущей с деревьев сбивал smile С оптикой по спичкам пока на 12-15 метров получается, или на 25м по крышкам от Кока-Колы smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

84

Re: Пневматическое оружие

Я то до tihan писав. Но то таке... big_smile

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

85

Re: Пневматическое оружие

Yeka, то он по минометной траектории пуляет smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

86

Re: Пневматическое оружие

Так, мої мішеньки, улюблені, від 100 м. smile

  0

87

Re: Пневматическое оружие

tihan написав:

Так, мої мішеньки, улюблені, від 100 м

Ти в свою оптику Туманність Андромеди досліджувать не пробував?  big_smile

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

88 Відредаговано Evgenий (2015-11-30 16:30:32)

Re: Пневматическое оружие

Сваял вот такой "спичкодержатель" smile
/upload/iblock/e34/20151115154429.jpg

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

89 Відредаговано tihan (2015-12-01 02:35:28)

Re: Пневматическое оружие

Yeka написав:
tihan написав:

Мішеньки від 100 м.

?!
Мішень ставиш на відстані 100 метрів?!
Я з Хатсана-125 стріляю,правда,без оптики.То на відстані 35 м піддон від човнового мотора "Москва-10"(хто не вкурсі,трохи довший за звичайну кухонну гусятницю тільки з жерсті) має кутовий розмір приблизно як пачка сірників у витянутій руці. А поруч висить металева тарілка в діаметрі десь 15см, вона виглядає як пробка від пляшки на ти х же 35м.

ІМХО - Хатсан якраз для того щоб стреляти в піддон, або у відро. Без оптики маю мурку, але років 5 її не чіпав. Взагалі після переходу на ПСП переломки відійшли на далекий план. Навіть Діана так само, років 5 лежить без діла.  Моя вся пневматика РСР, а з неї бавитися на 35 метрів, як мінімум - ліньки і даремно витрачений час. Крайній раз мішеньки (дюймові) були на 156 м.

Yeka написав:
tihan написав:

Так, мої мішеньки, улюблені, від 100 м

Ти в свою оптику Туманність Андромеди досліджувать не пробував?  big_smile

Стосовно оптики. Що за оптика - чудово видно на світлинах вище. Зараз відбулися деякі зміни, але, вважаю що вам це - не дуже цікаво...

  0

90 Відредаговано Yeka (2015-12-01 10:00:31)

Re: Пневматическое оружие

tihan написав:

ІМХО - Хатсан якраз для того щоб стреляти в піддон, або у відро. Без оптики маю мурку, але років 5 її не чіпав. Взагалі після переходу на ПСП переломки відійшли на далекий план. Навіть Діана так само, років 5 лежить без діла.  Моя вся пневматика РСР, а з неї бавитися на 35 метрів, як мінімум - ліньки і даремно витрачений час. Крайній раз мішеньки (дюймові) були на 156 м.

Хатсан купувався як лякачка проти собак,бобрів і тд. Будинок біля річки і в літку збігається купа собак на залишки від пікніків,а потім лазять по всій окрузі рвуть курей і тд. Зимою бобри люблять гризти все що бачать. Таким цілям "куча" для биття мух на стіні в сусідньому місті не потрібна. Потрібна потужність щоб пробить черепушку. А з вогнепалом багато мороки і шуму.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2015-12-01 09:26:00[/merge_posts_bbcode]

Evgenий написав:

Сваял вот такой "спичкодержатель" smile
/upload/iblock/e34/20151115154429.jpg

На ковш від зерночерпалки схоже.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

91

Re: Пневматическое оружие

Yeka написав:

На ковш від зерночерпалки схоже.

Был большой лоток с отделениями под мелочевку. В верстак не влазил. пришлось укоротить smile

tihan написав:

Крайній раз мішеньки (дюймові) були на 156 м.

smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

92

Re: Пневматическое оружие

Yeka написав:

Потрібна потужність щоб пробить черепушку

не выдержал...  Из пневматики убить собаку можно  если почти в упор.  Блииииин..... Стрелки .... Спится потом нормальноЮ, когда подранки-калеки неделю умирают бегая по округе с изуродованными мордами или свинцом в легких....  http://www.krasnodog.ru/img/ours/5b284eed9ce237894d1.jpg

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: tihan1

93

Re: Пневматическое оружие

Yeka написав:

Хатсан купувався як лякачка проти собак,бобрів і тд. Будинок біля річки і в літку збігається купа собак на залишки від пікніків,а потім лазять по всій окрузі рвуть курей і тд. Зимою бобри люблять гризти все що бачать. Таким цілям "куча" для биття мух на стіні в сусідньому місті не потрібна. Потрібна потужність щоб пробить черепушку. А з вогнепалом багато мороки і шуму.

Євгеній, я зовсім не хтів вступати в такий дискус, але, маю суто технічне питання. Що робите із застреленими собаками? Цікавить алгоритм дій. Вийшов, побачив собаку, дістав хатсан, ...
Стосовно потужності, звичайно, ми можемо обговорити деталі, але я більше люблю конкретику. Наприклад в дитячому калібрі (4,5) можна запустити кулю з 20 Дж і 52 Дж в балістичний гель на різних дистанціях і побачити різницю. Про папський і дідівський калібр, взагалі мовчу, т.я. це зовсім інша історія.   
І, перепрошую що так цікавлюся, просто ви так висловлюєтеся, що одразу важко зрозуміти текст в тому ракурсі як ви його подаєте. Хатсан ви використовуєте як "лякачку", чи все ж таки щоб пробити черепушку? І ще питання. Ви вказали "собак,бобрів і тд" - що ви маєте на увазі під тд?

  0
Спасибо сказали: Don Kortes, IronJuice2

94 Відредаговано Yeka (2015-12-01 13:28:02)

Re: Пневматическое оружие

Don Kortes написав:

Спится потом нормальноЮ

Отлично спится. Когда родители носятся с цыплятами,козлятами полгода,а заблудшая дворняга их рвет или калечит.

tihan написав:

Що робите із застреленими собаками?

Якщо не здорова,в мішок і на звалище.Якщо важка в березі і прикопую.

tihan написав:

як "лякачку", чи все ж таки щоб пробити черепушку?

Якщо відстань здорова і в голову не попаду стріляю не прицільно,поруч з ціллю, з "дизелем" цього вистачає(лякачка).
Якщо близько то в голову,цього теж вистачає.

tihan написав:

що ви маєте на увазі під тд?

Берег заболочений з плавнями поросшими очеретом. Взимку лисиці підходять,щурів теж вистачае.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

95 Відредаговано tihan (2015-12-01 13:39:44)

Re: Пневматическое оружие

Don Kortes написав:
Yeka написав:

Потрібна потужність щоб пробить черепушку

не выдержал...  Из пневматики убить собаку можно  если почти в упор.  Блииииин..... Стрелки .... Спится потом нормальноЮ, когда подранки-калеки неделю умирают бегая по округе с изуродованными мордами или свинцом в легких....

Уважаемый Александр, я полностью  разделяю вашу точку зрения (не углубляясь в детали типа сразу убил или пустил подранка). Стрелять из ЛЮБОГО оружия нужно Осознанно, понимая и неся полную ответственность за свои действия. Единственную поправку хотелось бы внести - не стрелки! Не нужно всех ставить под один гребешок. Большинство лично моих знакомых увлечены исключительно спортивной стрельбой в разных дисциплинах. Есть знакомые и охотники, которые ходят за дичью. У них, к подранкам, исключительное отношение - его нужно "добрать" любым путем. Естественно ни те, ни другие не пуляют по чем не попадя ради развлечений. Даже "краухантеры" (охотники на ворон) с почетом и Ответственно относятся к живой природе и проводят определенный ритуал а не разбрасывают трупы ворон по свалке. 
Лично я, имея и гладкоствольное ружье, охотился последний раз тоже лет 5 назад. Исключительно на утку. Сейчас гладкоствол ассоциируется только  со стендом. Так же, имея нарезное, ни Единого раза не использовался по биоцели. Исключительно механическая мишень. 
Касаемо Yeka - думаю, услышим его позицию. Но, что-то мне подсказывает что, в данном случае, он написал теорию а не практическое применение. Именно поэтому, выше, задал уточняющие вопросы.
С уважением, Сергей.
[merge_posts_bbcode]Added: 2015-12-01 13:38:02[/merge_posts_bbcode]

Yeka написав:
Don Kortes написав:

Спится потом нормальноЮ

Отлично спится. Когда родители носятся с цыплятами,козлятами полгода,а заблудшая дворняга их рвет или калечит.

tihan написав:

Що робите із застреленими собаками?

Якщо не здорова,в мішок і на звалище.Якщо важка в березі і прикопую.

tihan написав:

як "лякачку", чи все ж таки щоб пробити черепушку?

Якщо відстань здорова і в голову не попаду стріляю не прицільно,поруч з ціллю, з "дизелем" цього вистачає(лякачка).
Якщо близько то в голову,цього теж вистачає.

tihan написав:

що ви маєте на увазі під тд?

Берег заболочений з плавнями поросшими очеретом. Взимку лисиці підходять,щурів теж вистачае.

Не хочу розписувати пост на сторінку. Напишу коротко - Я НЕ РОЗДІЛЯЮ ВАШУ ПОЗИЦІЮ.
[merge_posts_bbcode]Added: 2015-12-01 13:56:17[/merge_posts_bbcode]

Люди добрі - хата тепла. Ми - цивілізована, високоморальна нація. Вбивство заради розваги - це ж не ваша мрія?! Чому ми не хочемо жити в чудесному світі не спотворюючи його?! Для гармонії у всіх сферах життя достатньо нести добро, щирість і позитив. Просто втілюйте свої мрії в життя і воно однозначно стане таким яким ми його створюємо.
https://www.youtube.com/watch?v=rY1HJHefdNU
Перепрошую за офтоп.

  0

96

Re: Пневматическое оружие

tihan написав:

Не хочу розписувати пост на сторінку. Напишу коротко - Я НЕ РОЗДІЛЯЮ ВАШУ ПОЗИЦІЮ.

это жизнь - чел тоже животное и ЗАЩИЩАЕТ свою территорию . Yeka же не носиться по полям и свалкам стреляя шо ни попадя . З.Ы. бобры вкусные и шкура классная - дичь З.Ы.З.Ы. когда попал в тубдиспансер и первое время даже не ходил - друзья и родичи приносили жир разных животных и мясо .ел , давился плакал а ел , и врачи говорили что это чуччее чем полностью на медикаментах печень убивать.

  0

97 Відредаговано Starosta (2015-12-01 14:28:44)

Re: Пневматическое оружие

Изначально вообще-то нужно думать о бродячих животных, когда мы выгоняем их на улицу и они становятся таковыми, а не потом, когда их стаи бегают по дворам и улицам, плодясь и разнося заразу. В городах для контроля численности таких собак существуют сейчас коммунальные службы по отлову и стерилизации (раньше усыпляли).
Я тоже не разделяю убийство животинки (сам вет. врач по образованию и животных лечил как правило), но иногда это есть вынужденной мерой...

Logan I F2 1.4 MPi base Gris Platine 2009 → Logan II 1.5 DCi "Zen" Gray comet 2020
  0

98

Re: Пневматическое оружие

tihan написав:

Но, что-то мне подсказывает что, в данном случае, он написал теорию а не практическое применение. Именно поэтому, выше, задал уточняющие вопросы.

Вам фоток трупів не вистачає? Не маю такої дурної звички.І,як правило, коли чуєш в березі гавкіт,і мекання кіз,хапаючи пневмат,вже не до фотографій.

tihan написав:

Я НЕ РОЗДІЛЯЮ ВАШУ ПОЗИЦІЮ.

І я вашу не розділяю,тільки ж не кричу про це Капсом.

tihan написав:

Вбивство заради розваги - це ж не ваша мрія?

Де?! Хто?! Писав про вбивство заради розваги?

сяся написав:

бобры вкусные и шкура классная

Вона зараза хитра,як і лисиця близько не підпускае.Можеш тільки над ним шумнуть.На якийсь час пропадають.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

99

Re: Пневматическое оружие

Yeka написав:

Можеш тільки над ним шумнуть

Для шумнуть: http://jaguar-shop.com.ua/~uploads/products/34164ba252417273d0565cb071c0a194_big.jpg

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

100

Re: Пневматическое оружие

Evgenий, такое в Хатсан-125 может "шумнуть" прямо в стволе... со всеми вытекающими... focus

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0