376

Re: Выходят из строя газовые форсунки

а дядя АлекСандер был прав как всегда, виной всем моим бедам оказался датчик давления, поехал ставлить новый Bosch 0 261 230 373 http://lpgtech.ua/datchik-davleniya-bosch

Just in Time
  0
Спасибо сказали: _AlexSander_1



377

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Сіренький написав:

то просто газ в нас такий.

Да нет. С Зенитом, Стагом - вообще никаких проблем. Наоборот, вот думаю, сколько уже можно ездить на этих валтеках  (153 000 км) - поставить ремкомплект что-ли? smile

  0

378

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Серёг, когда я про него писал? )))

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

379 Відредаговано Serega® (2015-10-18 00:24:08)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

_AlexSander_ написав:

Ну так проверяй датчик давления газа

твой 305й пост в этой теме  wink 2015-07-15 20:30:46 ты как в воду глядел..
поменял я датчик, мотнулся на дачу и расход вернулся с 12 литров вчера в норму http://www.logan.in.ua/upload/iblock/db … 133514.jpg  upp отдельное спасибо Юрке с Армы, диагностика прошла быстро и качественно  coffee  поеду менять медную трубку на пластик на неделе

karakuda78 написав:

решили проблему?

да, заменой датчика давления и температуры родного на Бош, форсам жить ещё долго и счастливо, но трубку медную под замену на пластик

scorp написав:

Да нет. С Зенитом, Стагом - вообще никаких проблем.

Оно то так, но есть один маленький ньюанс, родное ГБО мне лично, при покупке авто в 2011 году обошлось в 0 денег (через знакомых выпросили скидку в 8 штук на это самое ГБО, помимо скидки тогда всем покупателям на Логаны и Сандерики в 5 штук) а дарёному коню как говориться... и ещё один маленький ньюанс, чисто моё  imho2 на истину не претендую, но на проблемных форсунках Ланди расход газа, как ни крути а на литр-два меньше чем на валтеках, сцылка на фоту выше глянь, это 70 км по трассе за городом ~90 км/ч, средний 3 чел + яблоки

Just in Time
  0

380

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Serega® написав:

а дядя АлекСандер был прав как всегда, виной всем моим бедам оказался датчик давления, поехал ставлить новый Bosch 0 261 230 373 http://lpgtech.ua/datchik-davleniya-bosch

решили проблему?

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

381

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Серёг, ТРИ месяца прошло.. smile ну ты гонишь smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

382 Відредаговано Serega® (2015-10-18 00:29:40)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Саня, ну оно не парило, я и катался себе, нормально пёрло  tbsenile  фигня что на бенз не переключалось само, заводилось же ехало красиво, это только неделю назад стало фигово.. за эти пару месяцев стал расход сначала 8, потом 10.. не парило, а вот 12 уже ого

Just in Time
  0

383

Re: Выходят из строя газовые форсунки

то пока газ дешевый был  и не парило smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

384 Відредаговано Serega® (2015-10-19 20:45:06)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Поменял наконец трубку медную на термопластик FARO D6 мм  roll  получил нахаляву 0,6 кг меди, хочу что ли продать..  big_smile
350 грн. трубка и два штуцера, и 150 грн. за работу, час времени ушло

Just in Time
  0

385

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Трохи не в тему форсунок.
Дійшли руки до чистки ЕМК газу на мульті і перед редом по причині їх незакривання. Лушпайки графітного кольору, які всі виловлюють з фільтра рідкої фази, набились на сідло ЕМК. Попутно замінено мідь на термопласт. Знята мідь продувається з очима на лоба. Нагадую, міді 7 років. В результаті LTFT полізла з -4,7% в -18,8%, що підтверджує, що магістраль працювала як жиклер в 5м довжини. Далі підстроююсь і зрю розхід.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

386 Відредаговано scorp (2015-10-20 12:46:55)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Serega® написав:

но на проблемных форсунках Ланди расход газа, как ни крути а на литр-два меньше чем на валтеках,

  big_smile big_smile  big_smile

  0

387

Re: Выходят из строя газовые форсунки

offtopic  rk03, Вы довольны оборудованием LPG? Какие по Вашему мнению форсунки лучше Barrakudа или Dragon?

БЖ MCV 2008 by НАЗАВР
Кто понял жизнь тот не торопится
  0

388

Re: Выходят из строя газовые форсунки

rk03 написав:

Трохи не в тему форсунок.
Дійшли руки до чистки ЕМК газу на мульті і перед редом по причині їх незакривання. Лушпайки графітного кольору, які всі виловлюють з фільтра рідкої фази, набились на сідло ЕМК. Попутно замінено мідь на термопласт. Знята мідь продувається з очима на лоба. Нагадую, міді 7 років. В результаті LTFT полізла з -4,7% в -18,8%, що підтверджує, що магістраль працювала як жиклер в 5м довжини. Далі підстроююсь і зрю розхід.

Что такое ЕМК? У вас гбо Ланди Рензо?

  0

389 Відредаговано AleX_FZS (2015-10-21 02:14:51)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

rk03 написав:

. В результаті LTFT полізла з -4,7% в -18,8%, що підтверджує, що магістраль працювала як жиклер в 5м довжини. Далі підстроююсь і зрю розхід.

Якщо LTFT пішла в мінуса, то це ознака піднощених форсунок. І форсунки льють зайвий газ. Тобто газ через ту трубку мідну нормально встигав проходити.

  0

390

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Серега3110 написав:

Попутно замінено мідь на термопласт. Знята мідь продувається з очима на лоба. Нагадую, міді 7 років. В результаті

Як вважаєш, у мене мідь 3 роки, пробіг на газу 40 тис. Проявилась просадка тиску після редуктора. Редуктор "Артік". Ремкомплект замінив, фільтри теж. Але просадка хоч і зменшилась, але все ж більша, ніж у нового редуктора. "Графіт" мідь теж жене, але я не думаю, що за 40 тис так зашлакувало мою мідь, щоб вона давала просадку. Як вважаєш?

  0

391 Відредаговано rk03 (2015-10-21 11:33:12)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

N@Z@R написав:

offtopic  rk03, Вы довольны оборудованием LPG? Какие по Вашему мнению форсунки лучше Barrakudа или Dragon?

Назар, можна на ти?
LPG в смислі взагалі газом, чи LPGtech, яке ти здається хотів ставити? По LPGtech - не стикався, але не популярне. В Лавріка ніби таке. Поставили два KME Nevo. Дешево і класно. Настройок куча. Dragon теж не особо популярні, тому + за Barrakuda (копія Hana і дешевше).

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0
Спасибо сказали: НАЗАВР1

392

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Серега3110 написав:

Что такое ЕМК? У вас гбо Ланди Рензо?

ЕлМагнКлапан газу. Стаг 4+.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 21st Oct 2015 11:43:34[/merge_posts_bbcode]

AleX_FZS написав:

[quote
Якщо LTFT пішла в мінуса, то це ознака піднощених форсунок. І форсунки льють зайвий газ. Тобто газ через ту трубку мідну нормально встигав проходити.

Та ні. Що значить зайвий газ? Баланс форс в нормі. Зайвий газ? Так коефи менші і норма. -4,7% це я балувався як ефективніше буде: +4,7%, 0, чи-4,7% ? Різниця в межах похибки. Замінені магістраль і рідкий фільтр, який після 14ткм пристойно виглядає. Коефи зменьшені, їхала і їде пристойно. Претензій до форс і системи вцілому немає, але 1-2балона для контролю і знову вернусь на Хану.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

393

Re: Выходят из строя газовые форсунки

rk03 написав:

По LPGtech - не стикався, але не популярне.

да ладно. полно ставят. и в Днепре и в Запорожье..

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

394

Re: Выходят из строя газовые форсунки

нагол написав:

Як вважаєш, у мене мідь 3 роки, пробіг на газу 40 тис. Проявилась просадка тиску після редуктора. Редуктор "Артік". Ремкомплект замінив, фільтри теж. Але просадка хоч і зменшилась, але все ж більша, ніж у нового редуктора. "Графіт" мідь теж жене, але я не думаю, що за 40 тис так зашлакувало мою мідь, щоб вона давала просадку. Як вважаєш?

Артік на Логані 1,6 , правильно? Який робочий і наскільки садить і закидає? Артік це та ж Аляска, тільки з додатковим обігрівом. Не думаю, щоб за 40ткм заросло критично, а от рем на ред зарано. В мене на знятій магістралі при тапкавпол валило з 1,22 до 1,10бар і тут же піднімало до 1,25. Перевірити тиск до реда можна манометром, або відкривши магістраль в повітря, як на попередній сторінці. Хоча сумніваюсь, що там проблема.
Можна форсанути ред. В неті є інструкції.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 21st Oct 2015 12:34:21[/merge_posts_bbcode]

_AlexSander_ написав:
rk03 написав:

По LPGtech - не стикався, але не популярне.

да ладно. полно ставят. и в Днепре и в Запорожье..

Я ж не проти. Мені не попадалось і не на слуху.
А ти чо не на LPGtech?

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0
Спасибо сказали: нагол1

395 Відредаговано нагол (2015-10-21 12:51:05)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

rk03 написав:
нагол написав:

Як вважаєш, у мене мідь 3 роки, пробіг на газу 40 тис. Проявилась просадка тиску після редуктора. Редуктор "Артік". Ремкомплект замінив, фільтри теж. Але просадка хоч і зменшилась, але все ж більша, ніж у нового редуктора. "Графіт" мідь теж жене, але я не думаю, що за 40 тис так зашлакувало мою мідь, щоб вона давала просадку. Як вважаєш?

Артік на Логані 1,6 , правильно? Який робочий і наскільки садить і закидає? Артік це та ж Аляска, тільки з додатковим обігрівом. Не думаю, щоб за 40ткм заросло критично, а от рем на ред зарано. В мене на знятій магістралі при тапкавпол валило з 1,22 до 1,10бар і тут же піднімало до 1,25. Перевірити тиск до реда можна манометром, або відкривши магістраль в повітря, як на попередній сторінці. Хоча сумніваюсь, що там проблема.
Можна форсанути ред. В неті є інструкції.

Ні, не на Логані, а на іншій машині - Вектра С 2.2, тому і Артік, але яке це має значення?
Робочий 1,16, скидає до 0,9.
До заміни ремкомплекта (до речі на Артік і Аляску вони різні) просадка була до 0,6.
А куди ти вкручуєш манометр? В різьбовий отвір на корпусі фільтра рідкої фази?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2015-10-21 12:57:18[/merge_posts_bbcode]

AleX_FZS написав:

Чтобы губами не целовать, вытащить магистраль в сторонку и +12 вольт на мультклапане на электро клапан дать с аккума, где-нибудь в поле на пустыре, в хорош продуваемом месте, "пшакнуть", газом в атмосферу, проверить, как газ идёт. Может какойто мусор забил мультиклапан или сеточку на "газо-заборнике" в баллоне.

А не имеет ли смысла отсоединенную магистраль направить в ПЭТ бутылку из-под минералки? При этом между горлышком и трубкой зазор можно обмотать поролоном или пр. При этом "брансбойт" хорошо увидим через прозрачные стенки бутылки, и меньше газа разольем на нагретые части машины и дальше от искр - чем уменьшим риск от воспламенения.

  0

396

Re: Выходят из строя газовые форсунки

нагол написав:

Ні, не на Логані, а на іншій машині - Вектра С 2.2, тому і Артік, але яке це має значення?
Робочий 1,16, скидає до 0,9.
До заміни ремкомплекта (до речі на Артік і Аляску вони різні) просадка була до 0,6.
А куди ти вкручуєш манометр? В різьбовий отвір на корпусі фільтра рідкої фази?

Заявлені ТТХ ні Аляска, ні Артік не витягнуть. Реально Аляска везе Ланос, не більше. Артік, ну чуть більше. Така просадка, як на мене, є нормою для Томасет. Краще, хіба форсувати. І не варто шукати причину в магістралі.
З манометром, це теорія. Пробувати не доводилось.

нагол написав:

А не имеет ли смысла отсоединенную магистраль направить в ПЭТ бутылку из-под минералки? При этом между горлышком и трубкой зазор можно обмотать поролоном или пр. При этом "брансбойт" хорошо увидим через прозрачные стенки бутылки, и меньше газа разольем на нагретые части машины и дальше от искр - чем уменьшим риск от воспламенения.

Луче не нада в бутилку. Напір ще той та і зразу почне випаровуватись, обморожуючи все разом з руками. Струя в сторону відводиться, щоб біля двига і рук не випарувалось. Я б поки не рив в бік магістралі. Найвужче місце - редуктор. В ідеалі заміна, мінімум - розсвердлити сідло, добавити каналів газу.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

397

Re: Выходят из строя газовые форсунки

rk03 написав:

По LPGtech - не стикався, але не популярне

Я бы так не сказал. В принципе это тот же СТАГ (отпочковался).
Вот тут можно посмотреть видео по настройке
http://lpgtechgas.com.ua/video.html

  0

398

Re: Выходят из строя газовые форсунки

rk03 написав:

А ти чо не на LPGtech?

бо в мого продавця не було. а в бюджет вкладався тільки компакт smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

399

Re: Выходят из строя газовые форсунки

rk03 написав:

Заявлені ТТХ ні Аляска, ні Артік не витягнуть. Реально Аляска везе Ланос, не більше. Артік, ну чуть більше. Така просадка, як на мене, є нормою для Томасет. Краще, хіба форсувати.

Зара так, але в мене Артік стоїть з 2012 р. Тоді Томасетти  були ліпшими. Артік просаджував з 1,16 до 1.0 і не нижче.
Стосовно форсування Аляски, то пишуть, що воно того не варте. Якшо форсування газової камери ще може дати якийсь ефект, то розпилюання антифризного лабіринту лише шкодить. Писали про це чи то на кархелпі, чи на костагазі. Ось так...

Стосовно продувки магістралі.
Отже, найправильніше мабуть так - відєднавши її від редуктора поздовжити якимось шлангом на кілька метрів і відвести брансбойт в сторону від машини на безпечну відстань.
Єдина незручність - це розкручуванна/закручування фітингів магістралі і, відповідно, травля газу по зєднанням.
І іще питання - брансбойт брансбойтом, але теоретично його бути не повинно, адже в цьому випадку повинен спрацювати швидкісний клапан мульта і заперти нашу магістраль... Хіба не так?

  0

400

Re: Выходят из строя газовые форсунки

нагол написав:
rk03 написав:

Заявлені ТТХ ні Аляска, ні Артік не витягнуть. Реально Аляска везе Ланос, не більше. Артік, ну чуть більше. Така просадка, як на мене, є нормою для Томасет. Краще, хіба форсувати.

Зара так, але в мене Артік стоїть з 2012 р. Тоді Томасетти  були ліпшими. Артік просаджував з 1,16 до 1.0 і не нижче.
Стосовно форсування Аляски, то пишуть, що воно того не варте. Якшо форсування газової камери ще може дати якийсь ефект, то розпилюання антифризного лабіринту лише шкодить. Писали про це чи то на кархелпі, чи на костагазі. Ось так...

Стосовно продувки магістралі.
Отже, найправильніше мабуть так - відєднавши її від редуктора поздовжити якимось шлангом на кілька метрів і відвести брансбойт в сторону від машини на безпечну відстань.
Єдина незручність - це розкручуванна/закручування фітингів магістралі і, відповідно, травля газу по зєднанням.
І іще питання - брансбойт брансбойтом, але теоретично його бути не повинно, адже в цьому випадку повинен спрацювати швидкісний клапан мульта і заперти нашу магістраль... Хіба не так?

в мене не заперло. Мабуть той швидкісний клапан не працює

  0